Astrologė Rima: atsiveria puikios galimybės naujoms pažintims

Merkurijus Šauliu keliaus nuo lapkričio 28 d. iki gruodžio 17 d.

Šių dienų populiariausi straipsniai:
- Albos kunigaikštienė – dievino botoksą ir gerokai jaunesnius vyrus
- Horoskopas 11.27-12.04: kai kas jau sulaukė likimo dovanų
- I. Starošaitė ilgai nesiryžo krūtų mažinimo operacijai
- Kalėdinis džiovintų vaisių pyragas. Brandinamas kelias savaites
- Močiutės sausainiai

Merkurijaus tranzito per Šaulį metu pajuntame bendravimo laisvę, dingsta kuklumas, nepasitikėjimas, tampame drąsesni ir atviresni.

Tokiu laiku dažnai nesilaikoma bendravimo etiketo, kalbama tai, kas šauna į galvą, įsijaučiant į pokalbį taip, kad galime nepastebėti nė klaidų, nė prieštaravimų, nejaučiame nė laiko, nė ribų, stengiamės pasakyti viską iki galo.

Tokiu laiku pažadai dalijami labai lengvai, kuriami grandioziniai planai, daug kalbama, triukšmaujama, bet taip pat labai greitai pamirštama tai, kas buvo pasakyta.

Vyrauja optimizmas, statomos oro pilys, tikima pažadais. Tą reikėtų atsiminti, kai girdime ir matome mirgančią reklamą ar prekeivius, siūlančius mums stebuklingas ir geriausias pasaulyje priemones, daiktus ar vaistus.

Tranzitinio Merkurijaus per Šaulį laikotarpis atveria puikias galimybes naujoms įdomioms pažintims ir susitikimams. Jei tik yra galimybė, stenkimės nepraleisti progos pabendrauti su įžymiais, žinomais ir garsiais žmonėmis, taip pat užsieniečiais.

Verslo žmonėms tai geras laikas užmegzti ryšius su užsienio firmomis. Tokiu laiku daugelis išvykta dirbi, mokytis ar poilsiauti į užsienį.

Merkurijus Šaulyje įkvėpia mokytis ar pagilinti jau turimas žinias, siekti aukštojo mokslo. Tad tiems, kas nori tobulėti, – pats geriausias laikas tai pradėti.

Astrologė Rima Gustytė
www.meileshoroskopai.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis