Aistringų meilužių paslaptys – kaip elgtis lovoje

Seksas – viena iš svarbiausių gyvenimo sričių. Šiuo metu pokalbiai apie seksą jau netrikdo, tačiau dauguma porų tarpusavyje neaptaria juos netenkinančių niuansų.

Ypač uždari šiuo klausimu vyrai. Tad kaip moteriai suprasti, kas patinka jos partneriui ir kaip elgtis lovoje? Norint tapti aistringa, neprilygstama meiluže, nereikia baigti specialių kursų. Pakanka suprasti kelis vyriškos psichologijos niuansus, o jais apsiginklavus susikurti mažų savo paslapčių.

Ne užkariauti, o dalyvauti

Vyrai sekse dažnai imasi aktyvaus vaidmens, bet tai nereiškia, kad moteris turi būti pasyvi. Vyrams patinka, kai partnerė dalyvauja procese, juda, išreiškia emocijas dejuodama, šnabždėdama, visaip juos gundo. Žaisti su vyru reikia ne tik prieš seksą, bet ir po jo.

Nebijoti kūrybos

Vyrams patinka, kai partnerė rodo iniciatyvą ir pati pasiūlo ką nors naujo sekso srityje. Įvairovė lovoje – būtinas intymumo atributas. Eksperimentuokite, išbandykite įvairias pozas. Mylėtis nebūtina vien tik lovoje, tam yra daug kitų vietų. Pasiūlykite partneriui spontanišką seksą, kitaip dar vadinamą greituku. Intymus artumas netikėtose vietose kaitina vyrų vaizduotę.

Nesigėdinkite savęs

Moterys dažnai daro didelę klaidą – gėdijasi. Na, ne kiekviena gali pasigirti idealia figūra. Bet vyras to nepastebės, jei to neakcentuosite. Vyrui patinka žiūrėti į savo partnerę, todėl nereikia slėptis. Moteris turi mylėti savo kūną ir jį demonstruoti. Be to neverta sakyti, kad šiandien esate ne geriausios formos – taip tik parodote, kad nesate idealas.

Laisvai jaustis, judėti

Vyrus jaudina vaizdas – kaip partnerė juda, pasitaiso plaukus, išlenkia nugarą. Visus gundomus judesius, atliekamus šokių aikštelėje, reikia perkelti į miegamąjį. Iš anksto apgalvokite gundomas pozas. Nesidrovėkite – lovoje leidžiama viskas, kas patinka abiem partneriams.

Nepamirškite erogeninių vyro zonų

Žinoma, nevalia pamirši erogeninių vyro zonų. Iš karto jų visų aptikti neįmanoma, juo labiau, kad kartais pats vyras nežino apie jų buvimą. Reikia nuolat klausyti partnerio, stebėti jo reakciją. Taip, tai ilgas procesas, bet jis teikia puikių rezultatų. Kai vyras mato, kad moteris nori jį patenkinti, suteikti jam džiaugsmo, jis ima ją vertinti.

Na o vyras, kuriuo žavisi, stengsis daryti viską, kas įmanoma, kad pradžiugintų moterį.

****

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis