Savaitės horoskopas: nežiopsokite – palankių dienų bus nedaug

Astrologinė prognozė birželio 27-liepos 3 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmoje savaitės pusėje vyraus teigiamos tendencijos. Ypač palankus metas romantiškoms asmenybėms - žvaigždės žada daug malonių siurprizų, jaudinančių permainų, įvykių, į kuriuos vertėtų atidžiau įsiklausyti.

Itin palankios aplinkybės ir naujiems talentams atskleisti. Gali atsirasti naujos pramogos, hobiai, o kai kuriems net pavyks rasti savo pašaukimą.

Kiek sudėtingesnė antroji savaitės pusė, kai labiau ims veikti neigiamos tendencijos. Galima planų griūtis, nesiseks reikalai. Daugumai bus sunku susigaudyti savo jausmuose. Žmonės dažniau nei įprastai ryšis neapgalvotiems poelgiams, dėl ko paskui teks gailėtis.

Įsimylėjėliams reikėtų būti jautresniems vienas kitam, nes antroje savaitės pusėje kyla didesnė rizika sugadinti santykius, sukelti ilgalaikį konfliktą. Verčiau sudėtingų klausimų aptarimą nukelti vėlesniam laikui.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio jūsų nuotaikos nuolat kaitaliosis, planai - irgi. Jums vertėtų mesti iš galvos rūpesčius, ambicijas ir tiesiog pasidžiaugti tuo, ką turite. Arba ramiai užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko. Ir neskubėkite jaustis atstumti dėl menko nesusipratimo. Jeigu tinkamai elgsitės, galite tikėtis ir draugiškos pagalbos, ir smagių akimirkų. Savaitgalį galite daug nuveikti, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Neblogai būtų susitikti su giminaičiais. Galite gauti naudingos informacijos.

JAUTIS

Savaitės pradžioje kursite ne itin realius planus. Visgi džiugins meilė bei galima nauda per labdarą, socialinę rūpybą, meną. Savaitei įsibėgėjus galimi svarbūs sprendimai versle ir asmeniniame gyvenime. Tikėtina įdomi viešnagė arba išsiilgtas svečias. Galite gauti pasiūlymą, kuriam negalėsite atsispirti. Savaitgalį itin aktyvūs būsite šeimyniniuose ir turtiniuose reikaluose. Stengsitės pagražinti namų ar nuosavos žemės valdos aplinką. Galbūt tuo tikslu vyksite apsipirkti. Gera diena ir poilsiui gamtoje.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio rasite galimybių smagiai praleisti laiką su bendraminčių kompanija. Tačiau dėl pažįstamo žmogaus įtakos, spaudimo galite pasielgti neteisingai arba skubotai. Būkite apdairūs, neatskleiskite savo planų - veikdami konfidencialiai daugiau laimėsite. Labiau pasaugokite sveikatą, nes gali paūmėti senos ligos, alergijos. Savaitgalį gauti patarimai, pasiūlymai, įsigyti pirkiniai bus naudingi. Galbūt kas nors padarys vertingą paslaugą.

VĖŽYS

Šią savaitę susimąstysite apie naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas. Galbūt tai paskatins gautas dalykinis pasiūlymas arba sutikto pažįstamo pasiekimai. Antra savaitės pusė žada šurmulio ir įspūdžių. Būsite aktyvūs, linkę flirtuoti. Spontaniškai galite užmegzti ar nutraukti svarbius ryšius. Savaitgalį metas visiškai atitrūkti nuo praktinių darbo rūpesčių. Gali išsipildyti kai kurie slapti jūsų lūkesčiai ir planai.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio turbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, užsienio, juridinėmis ar politinėmis aktualijomis. Įmanomos problemos. Tačiau pasistengę sėkmingai atliksite visus formalumus. Niekas negalės sutrukdyti jums užsidirbti pinigų ir autoriteto. Šeštadienį daugiau bendraukite. Pasikvieskite draugų į svečius, skirkite pasimatymus, eikite į masinius renginius. Negalvokite apie darbo problemas. O sekmadienį laiką leiskite ramiai, būkite santūrūs.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio aiškės finansinės perspektyvos, galėsite numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas. Gali tekti pakovoti už savo ar partnerio, kliento finansinius interesus. Niekas netrukdys pasireikšti, sublizgėti moksle ar iš tribūnos. Dalyvaukite įvairaus pobūdžio susitikimuose, spręskite svarbius klausimus. Savaitgalis pamirškite varginamus darbinius reikalus ir tiesiog pailsėkite. Laikas pakeisti kasdieninio gyvenimo ritmą. Įdomiau leiskite laisvalaikį. Yra vilties, kad sutiksite asmenį, kuris jus labai žavi.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio turėtų neblogai sektis, jei ieškote galimybių bendradarbiauti, leistis į kelionę, įspūdingai priimti svečius ar pan. Tikėtina, kad turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas. Visgi meilės išgyvenimai svyruos į kraštutinumus, kaupsis pavydo debesys. Savaitgalis palankus kelionėms, realiam bei internetiniam bendravimui su platesniu pasauliu. Gausite įdomios informacijos, kuri gali praversti ateityje. Galite dalyvauti viešuose pasirodymuose, pristatyti savo kūrybą ar kt.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę darbuotis, o tuo pačiu ir rūpintis sveikata. Gali kilti ūpas koreguoti gyvenimo būdą ar taisyti išvaizdos trūkumus. Neblogas metas, jei reikia tarpininkauti, tvarkyti juridinius, švietimo, tarptautinius reikalus, kreiptis į teismą. Šį savaitgalį galite išvykti iš namų kiek tolėliau nei kasdien. O galbūt pas jus užgrius laukti arba netikėti svečiai iš toli. Regis, romantiškų vilčių įžiebs flirtas internetu.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio gali būti realizuotas kažkoks troškimas, susijęs su kūryba, sportu, turizmu, vaikais, žaidimais. Regis, bus galimybių papramogauti ir pasireikšti. Visgi gali būti, kad kažkam iš jūsų nepasiseks su pinigais, pirkiniais ar meilės pasimatymu.

Savaitgalį geriausiai jausitės su šeima, sutuoktiniu. Norus įgyvendinti trukdys nebent tik jų nerealumas. Geras laikas spręsti vedybinius ir meilės klausimus, aplankyti gimines.

OŽIARAGIS

Šią savaitę gali tekti tvarkyti nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis, kapstytis praeityje, archyvuose. Aplinkybės leis pasimėgauti ir vasaros malonumais. Nusimato pramogos, kurios suteiks džiaugsmo jums ir vaikams. Tikėtina sėkmė sporto, kūrybos srityse, o dėl meilės gali užvirti tikra kova. Savaitgalį vėl galite sulaukti gerų naujienų, intriguojamų pasiūlymų iš žmonių, kuriems esate neabejingi. Įsižiūrėkite į smulkmenas - jos gali pasirodyti reikšmingos. Prisilaikykite sveikos dietos.

VANDENIS

Šią savaitę energiją nukreipkite į svarbiausia sritį ir veikite nuosekliai, nes blaškymasis neduos norimų rezultatų. Ūgtels jūsų komunikabilumas, kūrybinės galios, tačiau nestigs avantiūrizmo. Neapsiriksite, jei antroje periodo pusėje skirsite daug dėmesio savo ir artimųjų sveikatai, namų jaukumui. Savaitgalį nusimato teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu žmogumi. Turėsite vikriai suktis, jei esate susiję su pramogų verslu, meno sfera.

ŽUVYS

Šią savaitę jums dėmesio negailės patinkantis asmuo. Galite netgi padaryti lemtingus sprendimus meilės srityje. Regis, palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai. Tikriausiai būsite dosnūs vaikams, norėsis linksmintis, puoštis, džiuginti kitus. Galite sudalyvauti reikšmingame renginyje, pristatyme, gauti gerą žinią. Savaitgalį apsiribosite buitimi ir sodais, daržais. Regis, puikiai atsipalaiduosite gamtoje. Pažįstami žmonės į jus gali kreiptis patarimo, pagalbos, o jūs itin jautriai mokėsite juos išklausyti ir užjausti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis