Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos

Žvaigždžių pasaulyje kiekvienas naujagimis automatiška tampa įžymybe. Nenuostabu, kad akylai stebimos ir žymios mamos, jų motinystės ypatumai, kaip jos puošia ar auklėja savo atžalas. Dalies garsenybių vaikų auginimo ypatumai išties stebina.

Alicia Silverstone

Vida Press

Aktorė nustebino savo gerbėjus atskleidusi, kaip ji maitino savo sūnų ankstyvoje vaikystėje. Moteris sukramtydavo maistą ir duodavo jį vaikui „iš burnos į burną“. Ji teigia, kad tai puikus ir natūralus būdas supažindinti atžalą su kietu maistu, kol jis dar neturi savo dantų ir negali pats jo sukramtyti.

Alanis Morissette

Vida Press

Žymi dainininkė mėgaujasi ilgai laukta motinyste. Ypač ją žavi žindymas. Ji aktyviai tai daro visur, kur tik pasirodo su savo sūnumi. O su juo moteris beveik nesiskiria. Negana to, Alanis teigia, kad yra pasiruošusi maitinti vaiką, kol jam sukaks šešeri, arba ko jis pats to norės. Šį sprendimą dainininkė palieka išimtinai sūnui.

Beyonce

Vida Press

Ši žvaigždė garsėja savo įnoringumu ir prabangiais užmojais. Jai gimdant pirmąją dukrą Blue Ivy dainininkė su sutuoktiniu pareikalavo uždaryti visą Lenox Hill ligoninės gimdymo skyrių. Susilaukus dvynių Rumi Carter ir Sir Carter, moteris panoro patentuoti visų savo vaikų vardus ir paversti juos asmeniniais prekių ženklų pavadinimais.

Angelina Jolie

Vida Press

Pasaulis žavinsi Angelinos labdaringa veikla ir jos pašaukimu puoselėti gausią šeimą, kurioje pusė iš šešių atžalų įvaikinti iš vargingų šalių. Tačiau mažai kas žino, kad žvaigždė kiekvieno vaiko auklei išleidžia kasmet kone milijoną dolerių. O privatūs vaikų skrydžiai po visą pasaulį kainuoja daugiau kaip 5 milijonus dolerių per metus.

Jada Pinkett Smith

Vida Press

Drauge su vyru aktoriumi Willu Smithu laikosi savitų vaikų auklėjimo principų. Tėvai į vaikus nuo mažens žiūri kaip į suaugusius. Jie niekada nebaudžia savo atžalų, neliepia tvarkytis kambarių ir nedaro kitų tradiciniams tėvams įprastų veiksmų. Negana to, jie leidžia savo vaikams individuliai save išreikšti ir nemato jokios problemos tame, kad sūnus Jadenas mėgsta retkarčiais rengtis moteriškais drabužiais.

Madonna

Vida Press

Praeityje skandalingu elgesiu ir atvirais šou pasižymėjusi Pop karalienė garsėja kaip itin griežta mama. Jos vaikai privalo maitintis pagal makrobiotikos dietą (jokių saldumynų), dainininkė griežtai draudžia žiūrėti televizorių, skaityti spaudą bei vilkėti sintetinių audinių drabužius. Negana to, jie gali gerti tik pagal Kabala principus palaimintą vandenį.

Katie Holmes

Vida Press

Kalbama, jog buvusi aktoriaus Tomo Cruse'o žmona labai lepina jųdviejų dukrą Suri. Mergaitei leidžiama viskas: valgyti po vidurnakčio, mėgautis saldumynais, vilkėti prabangiausius drabužius bei vaikams skirtus aukštakulnius batelius. Nežinia, kokios bus tokio auklėjimo pasekmės mergaitės elgesiui ir sveikatai.

Penelope Cruz

Penelope Cruz and Javieras Bardemas
Penelope Cruz and Javieras Bardemas
Vida Press

Ispanų kino žvaigždė nepripažįsta jokių vaikiškų daiktų. Ją erzina vaikiškos kėdutės, vežimėliai ar sūpuoklės. Ji nemėgsta ir to, kai su vaikais kalbama mažybine forma, paplonintais kvailais balseliais bei jie vadinami įvairiais maloniais žodelyčiais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis