Kovo 24-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo dvidešimt ketvirtoji, šeštadienis - 83-ioji metų diena (šeštoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 282 dienos.

Kovo 24-oji - Tarptautinė tuberkuliozės diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumilė, Dauminta, Daumintas, Daumintė, Donardas, Gabrielius, Ganvilė, Liucija;

rytoj: Barmantas, Dirmantas, Dirmantė, Kantrimas, Merkys, Normantas, Normantė, Normilas, Normilė, Norminta, Normintė;

poryt: Arbautas, Emanuelė, Emanuelis, Josvainė, Josvilė, Feliksas, Liudgaras, Teklė, Vidmantė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.15, leidžiasi 18.37. Dienos ilgumas - 12.22.

Šiandien - pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Astrologinė prognozė kovo 24-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandieną galite daug nuveikti, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais, aptarti būsimus planus. Galite gauti naudingos informacijos.

JAUTIS. Šiandien aktyvūs būsite šeimos reikaluose, komercijoje. Stengsitės pagražinti namų aplinką. Gal tuo tikslu vyksite apsipirkti. Palanku užsiimti papildoma veikla, duodančia pajamų.

DVYNIAI. Būsite emocionalūs, nepastovios nuotaikos. Iš ryto galite dėl kažko suirzti, konfliktuoti. Nuotaika stipriai pagerės, jei užteks valios atlikti tai, ką planavote. Nuoširdumu pasieksite daugiau nei veidmainiavimu.

VĖŽYS. Metas visiškai atitrūkti nuo praktinių darbo rūpesčių. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite. Panašu, kad gali išsipildyti kai kurie slapti lūkesčiai. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų.

LIŪTAS. Tai bus produktyvi, įdomi diena, jei tik išvengsite ginčų ir barnių. Galbūt dalyvausite renginyje, kur susitiksite daug senų pažįstamų. Gali užsimegzti vertinga draugystė, partnerystė.

MERGELĖ. Pasidžiaukite tuo, kuo galite pasidžiaugti, ir neieškokite tamsių gyvenimo pusių. Laikas pakeisti kasdieninio gyvenimo ritmą. Įdomiau, energingiau leiskite laisvalaikį. Neignoruokite jums neabejingo žmogaus požiūrio, patarimų.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali būti ne tik maloni, bet ir prasminga. Jūsų mintys sieks tolimus horizontus. Galite susitarti dėl kažkokių perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Venkite pernelyg atvirai reikšti pastabas.

SKORPIONAS. Galite pasiryžti kažkokiai permainai ar nuotykiui. Jei tai susiję su meile, seksu, tai iš anksto apgalvokite tiek strategiją, tiek pasekmes. Būkite kantrūs, korektiški, sukurkite romantišką aplinką.

ŠAULYS. Labiausiai atsiskleisite šeimoje, norus įgyvendinti trukdys nebent tik jūsų pretenzingumas ar pozityvaus optimizmo stoka. Tikriausiai atsiras asmenų, aktyviai siekiančių jūsų dėmesio.

OŽIARAGIS. Labai susirūpinsite savo įvaizdžiu. Galbūt nusipirksite kosmetikos, higienos reikmenų, gražų drabužį. Šie dalykai gali padėti atgauti pusiausvyrą. Tik neimkite giliai į širdį aplinkinių priekaištų bei kritikos.

VANDENIS. Gana smagi, harmoninga diena. Garsiau skambės juokas, muzika. Gera diena pasibuvimui su smagia kompanija, apsilankymui kultūriniame renginyje. Galite patirti daug įspūdžių.

ŽUVYS. Šis rytas gali būti nervingas ir trauminis. Geriausiai jausitės komfortiškoje, jaukioje namų aplinkoje su artimiausiais žmonėmis. Tiktų užsiimti namų ruoša, atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis