Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms

Artėjant pavasario šventėms ne viena pagalvojame, kaip šįkart papuošti stalą, kad jis ne tik gražiai atrodytų, bet būtų išskirtinis, nustebintų artimuosius ir padėtų kurti smagią šventinę nuotaiką. Pataria salonų „Zara Homedizainerė Monika Jasionytė.

Madingi – pasteliniai atspalviai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, šiemet „Zara Home“ siūlo keturias skirtingas serviruočių tematikas. Madingiausi ir, ko gero, populiariausi yra klasikiniai akcentai – aukso, sidabro ir bronzos detalės, taip pat romantiški, gaivūs ir puikiai tinkantys pavasario šventėms pasteliniai žalsvi, rausvi, melsvi atspalviai – jie šį sezoną neabejotinai karaliauja.

Gamintojo archyvas

Tačiau vieną spalvą galima išskirti kaip sezono karalienę, tai Mauve (pastelelinė violetinė). Jos atspalviai vyrauja tiek stalo tekstilėje, induose, tiek stalo dekoro aksesuaruose.

Dvi ryškiausios tendencijos

Šiemet stebimos dvi pagrindinės stalo dekoravimo tendencijos. Pirmoji – gėlių ir augalų raštai. Jie varijuoja nuo visiškai smulkių iki stambių, nuo realistinių vaizdų iki tarsi iš vandens išplaukiančių siluetų.

Gamintojo archyvas

Kita ryški dekoro kryptis – geometrinės formos ir linijos. Tačiau reikia pabrėžti, kad „Zara Home“ kolekcijos ypatingos tuo, jog atspalviai, raštai ir dekoro elementai gali puikiai atrodyti kartu. „Zara Home“ kolekcijų dizaineriai daug dirba tam, kad visi kolekcijos indai nepriekaištingai derėtų, o raštai ir dekoro elementai papildytų vienas kitą.

Gamintojo archyvas

Ieškokite išskirtinumo

Kaip sukurti stilingą šventinio stalo serviruotę, vienos taisyklės nėra. Svarbu, nebijoti būti kūrybiškiems. Šiuolaikiškos mados tendencijos leidžia derinti net, regis, nesuderinamus dalykus – plautą liną ir blizgančias aukso ar bronzos detales, pastelinius atspalvius ir ryškesnius, raštais pagyvinti vienspalvę serviruotę, o netikėtumo suteikti išskirtinio dizaino ornamentais, pavyzdžiui, šiemet „Zara Home“ kolekcijoje akį traukiančiais vandenyno gelmių motyvais.

Gamintojo archyvas

Dinamikos ir žaismingos ritmikos įspūdį sukursite pritaikę languotą ar dryžuotą tekstilę, o pavasariškos gaivos – originalius augalų formų indus.

Užsakymo nr.: PT_77531955

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis