Kovo 29-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Almantė, Bertoldas, Kleopatra, Manvydas, Sandra.

Kovo 29-oji - Lietuvos įstojimo į NATO diena.

Lietuva į NATO (Šiaurės Atlanto sutarties organizacija) įstojo 2004 m. kovo 29 d. Tai - gynybinė sąjunga, kurią sudaro laisvos ir nepriklausomos valstybės, susijungusios į sąjungą tam, kad diplomatinėmis, o prireikus - ir karinėmis priemonėmis, išsaugotų tarptautinę taiką bei savo nepriklausomybę.

NATO įkūrė 12 šalių 1949 metais.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.02, leidžiasi 19.47. Dienos ilgumas - 12.45.

Šiandien - šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

***************

Astrologinė prognozė kovo 29-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Rizikingos avantiūros gali atnešti trumpalaikių pikantiškų pojūčių Jeigu norite tikros laimės, orientuokitės į ryšius, vertus tikrų jausmų, ilgalaikio įsipareigojimo. Tikriausiai subrandinsite neblogą sumanymą.

JAUTIS. Iš darbdavio arba verslo partnerio galite gauti viliojamą pasiūlymą. Bet daugiausiai jėgų ir laiko šiandien atims buitinė rutina. Teks rūpintis paprastais praktiniais dalykais, namų ūkiu, šeima, sveikata, įvaizdžiu.

DVYNIAI. Tinkamas metas pasidomėti artimų žmonių, vaikų reikalais, užsiimti korespondencija, ieškoti reikalingos informacijos. Galite gauti viliojamą pasiūlymą iš dominančio žmogaus.

VĖŽYS. Ne viskas bus nuspalvinta rožinėmis spalvomis, tačiau susidariusi situacija skatins jus pranokti pačius save. Tikriausiai pagaliau suprasite, ko trūksta, kad pasijustumėte turtingesni, laimingesni.

LIŪTAS. Būsite labai emocionalūs. Dėl skonių ir interesų skirtumo gali kilti nedideli konfliktai. Kaip bebūtų, jums seksis įtikinti aplinkinius savo argumentais. Galite tartis dėl įsidarbinimo ar atlygio už paslaugą, darbą.

MERGELĖ. Netinkama diena rimtiems reikalams spręsti. Vis dėlto, jums pavyks perprasti slaptas aplinkinių gudrybes, kėslus ir viską pakreipti sau naudinga linkme. Saugokitės infekcijų.

SVARSTYKLĖS. Su draugais, bendraminčiais šiandien nesunkiai rasite bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų. Kažkas jums gali labai padėti, teisingai patarti. Arba tokiais geradariais kitiems būsite jūs.

SKORPIONAS. Neblogai seksis numatyti darbai. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus kuo nors įpareigoja. Pajusite didelį palengvėjimą. Atlikę būtinus darbus, susitikite su draugais, simpatijomis.

ŠAULYS. Šiandien net kasdieniniai darbeliai, namų ruoša, apsipirkimas teiks džiaugsmo ir malonumo. Nesutarimus išsklaidyti padės draugiškas humoras. Iš toli gali atvykti svečias arba patys gausite pakvietimą.

OŽIARAGIS. Žmogus iš artimos aplinkos gali prašyti paskolos arba pats paskolinti jums pinigų. Už dalykinį protegavimą ar kitokią paslaugą jums gali būti pasiūlyti naudingi mainai.

VANDENIS. Šiandien aplink jus visi jausis teisūs, protingi, nors nebūtinai taip ir bus. Jus tai gali kiek išmušti iš vėžių, tačiau nuovokumas ir humoro jausmas padės laimėti bet kieno palankumą, lanksčiai apginti savo poziciją.

ŽUVYS. Galite puikiai pasirodyti profesinėje ir mokslinėje veikloje. Nestokosite fantazijos, lankstumo. Galbūt atsiras reikalingas žmogus, laiku atėjęs pasiūlymas, pranešimas, kuris išplėš jus iš netikrumo gniaužtų.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis