Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos

Žvaigždžių pasaulyje kiekvienas naujagimis automatiška tampa įžymybe. Nenuostabu, kad akylai stebimos ir žymios mamos, jų motinystės ypatumai, kaip jos puošia ar auklėja savo atžalas. Dalies garsenybių vaikų auginimo ypatumai išties stebina.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Alicia Silverstone

Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos
© Vida Press

Aktorė nustebino savo gerbėjus atskleidusi, kaip ji maitino savo sūnų ankstyvoje vaikystėje. Moteris sukramtydavo maistą ir duodavo jį vaikui „iš burnos į burną“. Ji teigia, kad tai puikus ir natūralus būdas supažindinti atžalą su kietu maistu, kol jis dar neturi savo dantų ir negali pats jo sukramtyti.

Alanis Morissette

Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos
© Vida Press

Žymi dainininkė mėgaujasi ilgai laukta motinyste. Ypač ją žavi žindymas. Ji aktyviai tai daro visur, kur tik pasirodo su savo sūnumi. O su juo moteris beveik nesiskiria. Negana to, Alanis teigia, kad yra pasiruošusi maitinti vaiką, kol jam sukaks šešeri, arba ko jis pats to norės. Šį sprendimą dainininkė palieka išimtinai sūnui.

Beyonce

Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos
© Vida Press

Ši žvaigždė garsėja savo įnoringumu ir prabangiais užmojais. Jai gimdant pirmąją dukrą Blue Ivy dainininkė su sutuoktiniu pareikalavo uždaryti visą Lenox Hill ligoninės gimdymo skyrių. Susilaukus dvynių Rumi Carter ir Sir Carter, moteris panoro patentuoti visų savo vaikų vardus ir paversti juos asmeniniais prekių ženklų pavadinimais.

Angelina Jolie

Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos
© Vida Press

Pasaulis žavinsi Angelinos labdaringa veikla ir jos pašaukimu puoselėti gausią šeimą, kurioje pusė iš šešių atžalų įvaikinti iš vargingų šalių. Tačiau mažai kas žino, kad žvaigždė kiekvieno vaiko auklei išleidžia kasmet kone milijoną dolerių. O privatūs vaikų skrydžiai po visą pasaulį kainuoja daugiau kaip 5 milijonus dolerių per metus.

Jada Pinkett Smith

Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos
© Vida Press

Drauge su vyru aktoriumi Willu Smithu laikosi savitų vaikų auklėjimo principų. Tėvai į vaikus nuo mažens žiūri kaip į suaugusius. Jie niekada nebaudžia savo atžalų, neliepia tvarkytis kambarių ir nedaro kitų tradiciniams tėvams įprastų veiksmų. Negana to, jie leidžia savo vaikams individuliai save išreikšti ir nemato jokios problemos tame, kad sūnus Jadenas mėgsta retkarčiais rengtis moteriškais drabužiais.

Madonna

Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos
© Vida Press

Praeityje skandalingu elgesiu ir atvirais šou pasižymėjusi Pop karalienė garsėja kaip itin griežta mama. Jos vaikai privalo maitintis pagal makrobiotikos dietą (jokių saldumynų), dainininkė griežtai draudžia žiūrėti televizorių, skaityti spaudą bei vilkėti sintetinių audinių drabužius. Negana to, jie gali gerti tik pagal Kabala principus palaimintą vandenį.

Katie Holmes

Žymių mamų keistenybės – nuo begalinio išlepinimo iki griežtai reguliuojamos mitybos
© Vida Press

Kalbama, jog buvusi aktoriaus Tomo Cruse'o žmona labai lepina jųdviejų dukrą Suri. Mergaitei leidžiama viskas: valgyti po vidurnakčio, mėgautis saldumynais, vilkėti prabangiausius drabužius bei vaikams skirtus aukštakulnius batelius. Nežinia, kokios bus tokio auklėjimo pasekmės mergaitės elgesiui ir sveikatai.

Penelope Cruz

Penelope Cruz and Javieras Bardemas
Penelope Cruz and Javieras Bardemas
© Vida Press

Ispanų kino žvaigždė nepripažįsta jokių vaikiškų daiktų. Ją erzina vaikiškos kėdutės, vežimėliai ar sūpuoklės. Ji nemėgsta ir to, kai su vaikais kalbama mažybine forma, paplonintais kvailais balseliais bei jie vadinami įvairiais maloniais žodelyčiais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Primabalerina Haruka Ohno: Lietuvoje pasijutau reikalinga

„Nesu apdovanota išskirtiniu talentu, viskas, ką pasiekiau, – sunkaus darbo rezultatas“, – su japonams įprastu kuklumu sako Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Haruka Ohno (27 m.). Klausydamasi nejučiomis imi gėrėtis šios moters iki svajonės išsipildymo atvedusia tvirto charakterio ir trapaus grakštaus kūno derme.

Ką karališkosios šeimos nariai vilkėjo į princo Louiso krikštynas?

Karališkoji šeima susirinko švęsti savo naujausio nario – mažojo princo Louiso.

Saulius Urbonavičius-Samas: Panevėžys turi kažką tokio, ko žodžiais nenusakysi (3)

Prie Nevėžio ir Skaistakalnio parke jaunas dienas leidęs TV laidų prodiuseris, grupės „Bix“ siela Saulius Urbonavičius-Samas prisipažįsta, kad jo gimtasis Panevėžys – neatpažįstamai pasikeitęs. Atsikračius sovietinio palikimo šiandien jame daugiau spalvų, tvarkos ir grožio, bet miesto ateitis priklauso nuo daug didesnių dalykų.

10 keistų taisyklių, kurių turi laikytis Meghan Markle (4)

Kai priklausai britų monarchijai, neabejotinai tenka laikytis tam tikrų taisyklių. Kai kurios jų yra griežtos, kai kurios – neįprastos, o kitos – tiesiog neįtikėtinos.

Indrė Trakimaitė: tėčio situacija man parodė, kad negalima atidėlioti gyvenimo

Visi žino, kad ekologiškiausia yra keliauti po savo šalį. Vietinio turizmo entuziastė ir aktyvi skatintoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė (40 m.) nemažai prisidėjo prie to, kad kasmet vis daugiau lietuvių savo šalį atranda iš naujo. Beje, atradimų netrūksta ir pačiai Indrei.

Kodėl po Mindaugo daugiau karalių nebebuvo?

Lietuvos karalystė egzistavo tik 10 metų: nuo Mindaugo vainikavimo 1253 m. liepą iki jo nužudymo 1263 metais. Vėliau žinomi dar du mėginimai sukurti Lietuvos karalystę.

Karalius Mindaugas: iš pradžių pamirštas, vėliau – nevertintas

1413 metais ginčo dėl Žemaitijos tarp Vytauto ir Jogailos bei Vokiečių ordino įkarštyje lietuvių oponentai priminė vieną epizodą iš tolimos Lietuvos praeities. Ordino atstovai tarpininko teismui pateikė „lietuvių karaliaus“ Mindaugo (~1200–1263 m.) dokumentus, pagal kuriuos šis perleidęs Ordinui Žemaitijos žemes ir kitas teritorijas. Lietuvos valdovų atsakymas buvo netikėtas, esą nėra žinoma, ar toks karalius apskritai kada nors gyveno.

Jonas Mekas: man nerūpi, kad ir Vakaruose būčiau pripažintas

Jonas Mekas (95 m.) mažiausiai nori kalbėti apie praeitį. „Mano požiūris į gyvenimą – kaip kameros objektyvo. Noriu fiksuoti tik tai, kas vyksta dabar prieš mano akis. Man įdomu tik dabartis“, – sako pasaulyje bene geriausiai žinomas Lietuvos menininkas, kai susitinkame Londono knygų mugėje. Sulig šiais žodžiais jis išsitraukia iš kišenės kamerą ir pradeda mus filmuoti.

Kaune įvyko iškilmingas Dainų šventės atidarymas (FOTO)

Paskutinę birželio dieną į Kauną susirinkę Lietuvos meno kolektyvai iš Lietuvos ir kitų šalių paliudijo, kad Dainų švenčių gyvybė neblėsta, veikiau - „dega mūsų širdyse“. Pagal neseną tradiciją, pirmas Dainų šventės renginys, kaip ir ankstesniais metais, įvyko Kaune.

Rygoje gimusi Dainų dienos Kaune režisierė V. Streiča: Latvijoje tos šventės – kitokios

Senųjų ąžuolų apsuptame Dainų slėnyje šeštadienio rytą vyks nacionalinės Lietuvos šimtmečio Dainų šventės renginio, skirto Kaunui, - Dainų dienos - generalinė repeticija.