R. Kulvinskytė: moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti

R. Kulvinskytė: moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti%
Nuotraukos – iš žurnalo „Moteris“ archyvo (autorius – UKay’us Cheungas, stilius – Justės Kubilinskaitės, makiažas – Julijos Estko, šukuosena – Julijos Bonkevičienės)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pamenu, sakau fotografui: „Negaliu aš taip elegantiškai rankos prie kaklo laikyt kaip ji...“ – „O tu įsivaizduok, kad delne – mandarinas, ir pavyks“, – įspūdžiais apie išskirtinę žurnalo MOTERIS mados fotosesiją dalijasi žurnalistė Rimantė Kulvinskytė, tapusi Marilyn Monroe.

Tas rankų grakštumas

„Kadangi lūpas raudonai dažausi nuo 13-kos, tai, kad esu panaši į Marilyn, girdžiu jau senokai. Manau, su tuo tikrai nuskilo – juk ją įkūnyti buvo patikėta ne profesionaliam modeliui, o man, – prisiminusi žurnalo MOTERIS mados fotosesiją, šypsosi R. Kulvinskytė. – Ši fotosesija buvo viena šilčiausių ir profesionaliausių, kokioje tik yra tekę dalyvauti. Kai susirenka taip savo darbą mylintys žmonės, rezultatas tiesiog negali būti blogas. Ir nebuvo. Pamenu, kaip nuoširdžiai džiaugėsi mudviejų su Marilyn panašumu nuotraukose fotografas UKay’us ir stilių kūrusi Justė. Tik iki Marilyn pozavimo meno man dar toli... Aktorė meistriškai žaidžia žvilgsniu, išraiškomis, RANKOMIS! Pamenu, sakau, Ukay’jui (fotografas iš Singapūro Ukay’us Cheungas – red. past.): „Negaliu aš taip elegantiškai rankos prie kaklo laikyt kaip ji...“ Jis man: „O tu įsivaizduok, kad delne – mandarinas, ir pavyks.“ (Šypsosi).

 

„Marilyn buvo kikenanti mergaitė deivės kūne. Ji nebijojo apsikvailinti, bet ir tai darydama nepamiršdavo pridėti moteriškų kerų. Ji nuolat garsiai kvatodavosi ir iš po ilgų blakstienų žvelgdavo tiesiai į akis. Būtent iš jos spinduliuojančios naivaus moteriškumo magijos paprašyčiau išmokyti, jei turėčiau bent vieną dieną su Marilyn. Ir rankų grakštumo. Na, ir žinoma, kaip taisyklingai suspausti lūpas, tariant „pupidu“.“

Matau savyje dalelę Marilyn

„Vaikystėje niekad neturėjau dievaičių. Nesupratau, kodėl vyresnė sesuo virš lovos buvo pasikabinusi smailiapapės Madonnos bei diržą primenančiais džinsiniais šortais apsitempusios Sabrinos plakatus. Niekada nenorėjau būti princesė: darželio žaidimuose visuomet prisiimdavau į karą su berniukais vykstančios grafienės vaidmenį. Neturėjau angeliško balso, o mano plaukų kupeta nė iš tolo nepriminė draugių, šokusių tautinius šokius, kasų.

Nepaisant to, kad nebuvau itin mergaitiška, anksti atradau savo stiprybes: užuot, kaip kiemo mergaitės, traukusi Džordanos dainas, ant suolelio šalia laiptinės rengiamuose grožio konkursuose pasakodavau anekdotus ir repuodavau „Sel“. Šokdavau tik man suprantamus šokius ir pusiau rėkdama traukdavau častuškes, „Anties“ „Ne tau, Martynai“ ir kažkur nugirstą „Meilė mane kankina, mama neleidžia į kiną“. Ir laimėdavau.

Todėl savyje matau dalelę Marilyn. Pripažinkite, ji nebuvo nei talentinga aktorė, nei dainininkė. Taip, ji buvo graži. Bet pasaulyje daug gražių moterų, apie kurias taip niekas nieko ir nesužinojo. Todėl, kad tuo metu, kai jos savo vyrų klausė: „Ar mano užpakalis tau neatrodo storas?“, Marilyn savo užpakaliu užkariavo pusės pasaulio širdis. Ši moteris ne tik išmoko mylėti kiekvieną savo centimetrą bei juos pavertė sunkiąja artilerija. Jei ne ankstyva jos bei JAV prezeidento Kennedy mirtis, manau, šiandien skaitytume apie dar vieną karą, sukeltą meilės atominei bombai, puikiai dainuojančiai gimtadienio dainas.“

Paskutinė blondinės fotosesija

Ar tau patinka būti blondinei, kaip Marilyn Monroe?

Man gražiausi – švarūs ir tvarkingi plaukai, spalva jau nebe taip svarbu. Juolab kad ši fotosesija buvo paskutinė mano, kaip blondinės, – dabar pasitamsinau plaukus, noriu atsiauginti savo natūralią spalvą. Būsiu lininė mergaitė. O dėl blondinių... Ja buvau 10 metų. Ir žinau, kad plaukų spalva veikia tiek pačią tave, tiek aplinkinius – mat atrodai didesnė atlapaširdė, lengvabūdė. Tokia šiek tiek ir esi.

Jei vis dėlto būtum priversta rinktis – grožis ar talentas – ką pasirinktum?
Grožis – laikinas dalykas. Žiū, ne toj vietoj gatvę pereisi, ir jo kaip nebūta. Tuo tarpu talento pagalba gali sukurti grožį, kuris bus amžinas.

Ar jau matei filmą „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“? Gal filmas padėjo geriau suprasti vieną garsiausių visų laikų Holivudo moterų?

Filmo kol kas nemačiau. Tačiau nemanau, kad kino juosta gali atskleisti „paslapties šydą“. Moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti (šypsosi).

P. S. Pridedu nuotrauką iš asmeninio albumo – kaip įrodymą, jog jūsų fotosesija buvo ne pirmas kartas.

Rimantė Kulvinskytė

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tatjana Lavrinovič: niekada per daug negalvojau apie grožį

Šiluma, ramybė ir užsispyrimas – šiais trimis žodžiais galima apibūdinti Tatjaną Lavrinovič. Tatjana pasakoja, iš kur šias savybes paveldėjo bei atskleidžia ne tik išorinį, bet ir vidinį savo grožį.

Astrologė Vaiva Budraitytė: svarbiausi šiemet bus meilės reikalai

Atėjus naujiems metams daugelis ima spėlioti, ką jie atneš – ar bus palankūs finansiškai, ar nesirgsime, kaip seksis meilės ir šeimyniniuose reikaluose.

Ieva Zasimauskaitė: esu ne kartą pagalvojusi, kad noriu nutraukti gyvenimą

Kada ir kaip prasidėjo atlikėjos Ievos Zasimauskaitės kritimas ir kilimas? Kas ją privertė dėlioti naujus prioritetus, kitaip pažvelgti į gyvenimą?

28 metus su žmona gyvenantis Andrius Kaniava žino ilgalaikės santuokos paslaptį

Aktorius, režisierius, bardas Andrius Kaniava neseniai nusipirko laikrodį. Užsisegė jį ant rankos ir vis žvilgčioja - ar tikrai nevėluoja.

Scenografė Virginija Idzelytė: tai visiškai nemoteriška specialybė + VIDEO

Lietuvos teatro sąjunga pristato tęstinį video projektą Teatro elitas apie žymiausius ir svarbiausius vyresnės kartos teatro menininkus.

Deivydas Zvonkus: atsiradus vaikams teko smarkiai pakoreguoti ir asmeninį, ir profesinį gyvenimą (1)

Vienas populiariausių šalyje muzikos prodiuserių Deivydas Zvonkus – itin geidžiamas daugelyje muzikinių televizijos projektų. Žinomas vyras neslepia, jog šeimoje atsiradus dvyniams Kornelijai ir Donatui, teko smarkiai pakoreguoti ne tik asmeninį, bet ir profesinį gyvenimą.

Nomeda Marčėnaitė: vyrą susirasti lengva, tačiau tokį kaip Vytas – sunku (6)

Penkerius metus į pasimatymus vaikštantys Nomeda Marčėnaitė ir Vytas Palavinskas leisis į metus truksiančią kelionę aplink pasaulį.

Erika Umbrasaitė: metas steigti gundymo mokyklas vyrams (5)

Panašu, kad Prancūzijoje prasidėjo ne tik lyčių karas, bet ir karas tarp moterų intelektualių.

Katažina Zvonkuvienė mano, kad vaikus maitinit vegetariškai – pavojinga (1)

Pastarosiomis savaitėmis žiniasklaidoje ir viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie tai, kaip sveikiausia maitinti vaikus jiems nepakenkiant.

Ką daryti, kai tau 30, turi butą prestižiniame rajone, kalną instagramo sekėjų, bet viduje – tuščia (5)

Po dvylikos metų į gimtąjį Vilnių grįžusi rašytoja Gabija Grušaitė (30 m.) tapo savo kartos balsu lietuvių literatūroje. Drąsus jos romanas „Stasys Šaltoka. Vieneri metai“ kitais metais bus išleistas ir anglų kalba Malaizijoje. Gabija diagnozavo jaunų žmonių gyvenimo prasmės paieškas, bet ar atsakymus rado pati?