R. Kulvinskytė: moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti

R. Kulvinskytė: moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti%
Nuotraukos – iš žurnalo „Moteris“ archyvo (autorius – UKay’us Cheungas, stilius – Justės Kubilinskaitės, makiažas – Julijos Estko, šukuosena – Julijos Bonkevičienės)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pamenu, sakau fotografui: „Negaliu aš taip elegantiškai rankos prie kaklo laikyt kaip ji...“ – „O tu įsivaizduok, kad delne – mandarinas, ir pavyks“, – įspūdžiais apie išskirtinę žurnalo MOTERIS mados fotosesiją dalijasi žurnalistė Rimantė Kulvinskytė, tapusi Marilyn Monroe.

Tas rankų grakštumas

„Kadangi lūpas raudonai dažausi nuo 13-kos, tai, kad esu panaši į Marilyn, girdžiu jau senokai. Manau, su tuo tikrai nuskilo – juk ją įkūnyti buvo patikėta ne profesionaliam modeliui, o man, – prisiminusi žurnalo MOTERIS mados fotosesiją, šypsosi R. Kulvinskytė. – Ši fotosesija buvo viena šilčiausių ir profesionaliausių, kokioje tik yra tekę dalyvauti. Kai susirenka taip savo darbą mylintys žmonės, rezultatas tiesiog negali būti blogas. Ir nebuvo. Pamenu, kaip nuoširdžiai džiaugėsi mudviejų su Marilyn panašumu nuotraukose fotografas UKay’us ir stilių kūrusi Justė. Tik iki Marilyn pozavimo meno man dar toli... Aktorė meistriškai žaidžia žvilgsniu, išraiškomis, RANKOMIS! Pamenu, sakau, Ukay’jui (fotografas iš Singapūro Ukay’us Cheungas – red. past.): „Negaliu aš taip elegantiškai rankos prie kaklo laikyt kaip ji...“ Jis man: „O tu įsivaizduok, kad delne – mandarinas, ir pavyks.“ (Šypsosi).

 

„Marilyn buvo kikenanti mergaitė deivės kūne. Ji nebijojo apsikvailinti, bet ir tai darydama nepamiršdavo pridėti moteriškų kerų. Ji nuolat garsiai kvatodavosi ir iš po ilgų blakstienų žvelgdavo tiesiai į akis. Būtent iš jos spinduliuojančios naivaus moteriškumo magijos paprašyčiau išmokyti, jei turėčiau bent vieną dieną su Marilyn. Ir rankų grakštumo. Na, ir žinoma, kaip taisyklingai suspausti lūpas, tariant „pupidu“.“

Matau savyje dalelę Marilyn

„Vaikystėje niekad neturėjau dievaičių. Nesupratau, kodėl vyresnė sesuo virš lovos buvo pasikabinusi smailiapapės Madonnos bei diržą primenančiais džinsiniais šortais apsitempusios Sabrinos plakatus. Niekada nenorėjau būti princesė: darželio žaidimuose visuomet prisiimdavau į karą su berniukais vykstančios grafienės vaidmenį. Neturėjau angeliško balso, o mano plaukų kupeta nė iš tolo nepriminė draugių, šokusių tautinius šokius, kasų.

Nepaisant to, kad nebuvau itin mergaitiška, anksti atradau savo stiprybes: užuot, kaip kiemo mergaitės, traukusi Džordanos dainas, ant suolelio šalia laiptinės rengiamuose grožio konkursuose pasakodavau anekdotus ir repuodavau „Sel“. Šokdavau tik man suprantamus šokius ir pusiau rėkdama traukdavau častuškes, „Anties“ „Ne tau, Martynai“ ir kažkur nugirstą „Meilė mane kankina, mama neleidžia į kiną“. Ir laimėdavau.

Todėl savyje matau dalelę Marilyn. Pripažinkite, ji nebuvo nei talentinga aktorė, nei dainininkė. Taip, ji buvo graži. Bet pasaulyje daug gražių moterų, apie kurias taip niekas nieko ir nesužinojo. Todėl, kad tuo metu, kai jos savo vyrų klausė: „Ar mano užpakalis tau neatrodo storas?“, Marilyn savo užpakaliu užkariavo pusės pasaulio širdis. Ši moteris ne tik išmoko mylėti kiekvieną savo centimetrą bei juos pavertė sunkiąja artilerija. Jei ne ankstyva jos bei JAV prezeidento Kennedy mirtis, manau, šiandien skaitytume apie dar vieną karą, sukeltą meilės atominei bombai, puikiai dainuojančiai gimtadienio dainas.“

Paskutinė blondinės fotosesija

Ar tau patinka būti blondinei, kaip Marilyn Monroe?

Man gražiausi – švarūs ir tvarkingi plaukai, spalva jau nebe taip svarbu. Juolab kad ši fotosesija buvo paskutinė mano, kaip blondinės, – dabar pasitamsinau plaukus, noriu atsiauginti savo natūralią spalvą. Būsiu lininė mergaitė. O dėl blondinių... Ja buvau 10 metų. Ir žinau, kad plaukų spalva veikia tiek pačią tave, tiek aplinkinius – mat atrodai didesnė atlapaširdė, lengvabūdė. Tokia šiek tiek ir esi.

Jei vis dėlto būtum priversta rinktis – grožis ar talentas – ką pasirinktum?
Grožis – laikinas dalykas. Žiū, ne toj vietoj gatvę pereisi, ir jo kaip nebūta. Tuo tarpu talento pagalba gali sukurti grožį, kuris bus amžinas.

Ar jau matei filmą „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“? Gal filmas padėjo geriau suprasti vieną garsiausių visų laikų Holivudo moterų?

Filmo kol kas nemačiau. Tačiau nemanau, kad kino juosta gali atskleisti „paslapties šydą“. Moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti (šypsosi).

P. S. Pridedu nuotrauką iš asmeninio albumo – kaip įrodymą, jog jūsų fotosesija buvo ne pirmas kartas.

Rimantė Kulvinskytė

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Modelis Ditė Antanaitytė podiumą iškeitė į gamtos prieglobstį

Kelionės, klajonės išaugina sparnus. Į nuotykių, pažinimo, lėto ar kūrybiškai intensyvaus buvimo kelią kviečia ir liepos mėnesio „Moters“ žurnalo herojai: modelis Ditė Antanaitytė, menininkai Nomeda ir Gediminas Urbonai, režisierė Emilija Škarnulytė, muziklogas Viktoras Gerulaitis, dainų autorė ir vokalistė Dovilė Filmanavičiūtė-Mis Sheep ir kiti.

43-ejų amerikiečių aktorė Eva Longoria susilaukė pirmagimio

Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė pagimdė berniuką, savo portale skelbia žurnalas „Hola! USA“.

Natalija Martinavičienė: šiuo metu esu pačiame gražiausiame amžiuje

Verslininkė bei prekės ženklo „Natali De Lyrik“ įkūrėja Natalija Martinavičienė (40 m.) sako, kad ji nėra užsispyrusi karjeristė, pirmoje vietoje yra vaikai, todėl po darbų iš karto lekia namo ruošti pietus bei rūpintis namais.

Leidėja Eglė Jokužytė: kai susidūriau su neregių pasauliu, pasikeitė ir mano pačios gyvenimas

Ji paima vaiką, kuris niekada nematė šviesos, už rankos ir veda. Nori jam daug papasakoti apie pasaulį, spalvas ir knygas, į kurias žmonės sudeda išmintį. Būti neregių vaikų akimis – toks šiandien yra leidyklos „Verslas ar menas“ vadovės Eglės Jokužytės pašaukimas.

Seniai viešumoje bematyta Alma Adamkienė pasirodė Vilniaus festivalio baigiamajame koncerte

Pasiklausyti Vilniaus festivalio baigiamojo koncerto rinkosi meno elitas.

Turtingos, gražios, populiarios, tačiau meilėje joms nesiseka

Gražios, turtingos, žymios ir geidžiamos. Jos turi viską, išskyrus tą vienintelį, su kuriuo namuose galėtų dalintis savo džiaugsmais ir liūdesiu. Kodėl šioms Holivudo žvaigždėms nesiseka meilėje?

Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė: bijau nespėti per man skirtą gyvenimą nuveikti to, ko noriu (1)

Kai laidų, renginių vedėjos Eglės Daugėlaitės-Kryževičienės paklausiau, kokių silpnybių ši turinti, nesitikėjau atsakymo: „Vėluoti“. Kaip jai sekasi nepavėluoti į vedamą televizijos laidą „Labas rytas“, kaip įveikia darbe patiriamą stresą, apie santuoką, prasmingo gyvenimo receptus, svajones, baimes ir kalbėjausi su ja.

Blake Mycoskie – verslininkas, batais apdovanojęs skurdžiausių šalių vaikus

Vieną sėkmingiausių pasaulio socialinių verslų, kompaniją „Toms“ įkūręs Blake Mycoskie įrodė, kad įmanoma darant gera dirbti pelningai. Išskirtiniame interviu mūsų portalui jis pasidalino savo verslo istorija.

Džordana Butkutė apie artimuosius: aš juos labai myliu, tačiau dažnai pasimatyti negalime

Kitą savaitgalį Džordana sugrįš į savo vaikystės miestą Šakius ir būtinai apkabins artimuosius. O tai padaryti ji gali retai...

Jonas Nainys: savo vaikus norėčiau auklėti kaip mama – kliaudamasis nuojauta (2)

Televizijos ir radijo laidų vedėjas, grupės „Radistai“ narys Jonas Nainys (34 m.) kiekvieną rytą pradeda skambučiu savo mamai Laimai Nainienei (64 m.). Pasvalyje gyvenanti moteris sūnų tiesiogiai mato retokai, užtat laikas, kai jis veda televizijos laidas, šventas – namie turi būti visiška tyla.