R. Kulvinskytė: moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti

R. Kulvinskytė: moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti%
Nuotraukos – iš žurnalo „Moteris“ archyvo (autorius – UKay’us Cheungas, stilius – Justės Kubilinskaitės, makiažas – Julijos Estko, šukuosena – Julijos Bonkevičienės)

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pamenu, sakau fotografui: „Negaliu aš taip elegantiškai rankos prie kaklo laikyt kaip ji...“ – „O tu įsivaizduok, kad delne – mandarinas, ir pavyks“, – įspūdžiais apie išskirtinę žurnalo MOTERIS mados fotosesiją dalijasi žurnalistė Rimantė Kulvinskytė, tapusi Marilyn Monroe.

Tas rankų grakštumas

„Kadangi lūpas raudonai dažausi nuo 13-kos, tai, kad esu panaši į Marilyn, girdžiu jau senokai. Manau, su tuo tikrai nuskilo – juk ją įkūnyti buvo patikėta ne profesionaliam modeliui, o man, – prisiminusi žurnalo MOTERIS mados fotosesiją, šypsosi R. Kulvinskytė. – Ši fotosesija buvo viena šilčiausių ir profesionaliausių, kokioje tik yra tekę dalyvauti. Kai susirenka taip savo darbą mylintys žmonės, rezultatas tiesiog negali būti blogas. Ir nebuvo. Pamenu, kaip nuoširdžiai džiaugėsi mudviejų su Marilyn panašumu nuotraukose fotografas UKay’us ir stilių kūrusi Justė. Tik iki Marilyn pozavimo meno man dar toli... Aktorė meistriškai žaidžia žvilgsniu, išraiškomis, RANKOMIS! Pamenu, sakau, Ukay’jui (fotografas iš Singapūro Ukay’us Cheungas – red. past.): „Negaliu aš taip elegantiškai rankos prie kaklo laikyt kaip ji...“ Jis man: „O tu įsivaizduok, kad delne – mandarinas, ir pavyks.“ (Šypsosi).

 

„Marilyn buvo kikenanti mergaitė deivės kūne. Ji nebijojo apsikvailinti, bet ir tai darydama nepamiršdavo pridėti moteriškų kerų. Ji nuolat garsiai kvatodavosi ir iš po ilgų blakstienų žvelgdavo tiesiai į akis. Būtent iš jos spinduliuojančios naivaus moteriškumo magijos paprašyčiau išmokyti, jei turėčiau bent vieną dieną su Marilyn. Ir rankų grakštumo. Na, ir žinoma, kaip taisyklingai suspausti lūpas, tariant „pupidu“.“

Matau savyje dalelę Marilyn

„Vaikystėje niekad neturėjau dievaičių. Nesupratau, kodėl vyresnė sesuo virš lovos buvo pasikabinusi smailiapapės Madonnos bei diržą primenančiais džinsiniais šortais apsitempusios Sabrinos plakatus. Niekada nenorėjau būti princesė: darželio žaidimuose visuomet prisiimdavau į karą su berniukais vykstančios grafienės vaidmenį. Neturėjau angeliško balso, o mano plaukų kupeta nė iš tolo nepriminė draugių, šokusių tautinius šokius, kasų.

Nepaisant to, kad nebuvau itin mergaitiška, anksti atradau savo stiprybes: užuot, kaip kiemo mergaitės, traukusi Džordanos dainas, ant suolelio šalia laiptinės rengiamuose grožio konkursuose pasakodavau anekdotus ir repuodavau „Sel“. Šokdavau tik man suprantamus šokius ir pusiau rėkdama traukdavau častuškes, „Anties“ „Ne tau, Martynai“ ir kažkur nugirstą „Meilė mane kankina, mama neleidžia į kiną“. Ir laimėdavau.

Todėl savyje matau dalelę Marilyn. Pripažinkite, ji nebuvo nei talentinga aktorė, nei dainininkė. Taip, ji buvo graži. Bet pasaulyje daug gražių moterų, apie kurias taip niekas nieko ir nesužinojo. Todėl, kad tuo metu, kai jos savo vyrų klausė: „Ar mano užpakalis tau neatrodo storas?“, Marilyn savo užpakaliu užkariavo pusės pasaulio širdis. Ši moteris ne tik išmoko mylėti kiekvieną savo centimetrą bei juos pavertė sunkiąja artilerija. Jei ne ankstyva jos bei JAV prezeidento Kennedy mirtis, manau, šiandien skaitytume apie dar vieną karą, sukeltą meilės atominei bombai, puikiai dainuojančiai gimtadienio dainas.“

Paskutinė blondinės fotosesija

Ar tau patinka būti blondinei, kaip Marilyn Monroe?

Man gražiausi – švarūs ir tvarkingi plaukai, spalva jau nebe taip svarbu. Juolab kad ši fotosesija buvo paskutinė mano, kaip blondinės, – dabar pasitamsinau plaukus, noriu atsiauginti savo natūralią spalvą. Būsiu lininė mergaitė. O dėl blondinių... Ja buvau 10 metų. Ir žinau, kad plaukų spalva veikia tiek pačią tave, tiek aplinkinius – mat atrodai didesnė atlapaširdė, lengvabūdė. Tokia šiek tiek ir esi.

Jei vis dėlto būtum priversta rinktis – grožis ar talentas – ką pasirinktum?
Grožis – laikinas dalykas. Žiū, ne toj vietoj gatvę pereisi, ir jo kaip nebūta. Tuo tarpu talento pagalba gali sukurti grožį, kuris bus amžinas.

Ar jau matei filmą „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“? Gal filmas padėjo geriau suprasti vieną garsiausių visų laikų Holivudo moterų?

Filmo kol kas nemačiau. Tačiau nemanau, kad kino juosta gali atskleisti „paslapties šydą“. Moteris reikia mylėti, o ne bandyti suprasti (šypsosi).

P. S. Pridedu nuotrauką iš asmeninio albumo – kaip įrodymą, jog jūsų fotosesija buvo ne pirmas kartas.

Rimantė Kulvinskytė

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princas Williamas broliui Harry'iui atsilygins tuo pačiu

Harry'io ir JAV aktorės Meghan Markle vestuvės – jau gegužę.

Leonas Somovas: labiausiai noriu, kad šeima nuo mano darbų nenukentėtų

Nors jau pavasaris, muzikos prodiuseris Leonas Somovas (37 m.) su žmona planuoja kelionę į salą netoli poliarinio rato, ką tik perskaitė knygą „Panelės Smilos sniego jausmas“ ir turbūt vienas iš nedaugelio lietuvių nesiskundė užsitęsusia žiema. Šalčio leitmotyvas mūsų pokalbyje savotiškai atsveria kunkuliuojančią Leono dienotvarkę, visiškai nesulėtėjusią jiedviem su Juste Arlauskaite-Jazzu pasukus skirtingais keliais.

Jogos mokytoja Jamuna: kai ėjau ne savo keliu, viskas kėlė vidinį disonansą

Pokyčiams reikia ryžtis. Kai karjera klostosi palankiai, ne vienam sunku išlipti iš važiuojančio traukinio ir... nužygiuoti kita – savo – kryptimi. Kodėl geriau lėčiau eiti savo keliu, nei greitai – svetimu, pasakoja jogos mokytoja Jamuna Pečiulienė.

Per plauką nuo Islandijos prezidento posto likusi Halla Tómasdóttir: žinau laimės formulę

Pradinėje mokykloje viena islandė mergaitė parašo rašinėlį apie tai, kad Galėtų tapti prezidente. Po kelių dešimčių metų per 45 Islandijos prezidento rinkimų dienas į savo pusę ji patraukia beveik trečdalį rinkėjų ir lieka per plauką nuo laimėjimo. Kai per finansų krizę šalyje žlunga bankai, jos įsteigta finansinių paslaugų įmonė nuostolių išvengia. Tai tik kelios islandės Hallos Tómasdóttir (49 m.), kuri yra įtraukta į 150 pasaulį keičiančių moterų sąrašą, istorijos.

Aktorius A. Banderas apie buvusią žmoną M. Griffith: mylėsiu ją iki mirties

57 metų aktorius Antonio Banderas vis dar yra glaudžiai susijęs su buvusia savo žmona Melanie Griffith.

Restorano įkūrėjas Sigitas Žemaitis: lietuviška virtuvė – tai nebūtinai riebu, daug ir tik iš bulvių (2)

Restorano „Sweet Root“ įkūrėjas Sigitas Žemaitis (36 m.) mėgsta stebinti įdomiais sprendimais ir šviežiomis idėjomis. Šįkart atėjo laikas pasekti pasaką.

Princas Williamas šmaikštaudamas išsivežė visą šeimą namo

Vakar vakare Didžiosios Britanijos karališkoji šeima parodė prie ligoninės susirinkusiems žmonėms savo naujausią šeimos narį, kurio vardas kol kas neskelbiamas.

Iš karališkų rūmų – ilgai lauktos žinios (atnaujinta)

Prasidėjus sąrėmiams, britų hercogienė Kate ryte nuvyko į ligoninę.

Gegužės „Moters“ viršelio veidai Dovas Serapinas ir Nomeda Marčėnaitė: Sūnus neturi būti įsikibęs į mamą

Gegužės mėnesio žurnalo „Moteris“ viršelio veidai – dailininkė Nomeda Marčėnaitė ir interjero dizaineris Dovas Serapinas. Viršelis – iš žurnalo „Moteris“ archyvo (fotografai – Audrius Solominas ir Robertas Daskevičius, stilius - Justės Kubilinskaitės, šukuosenos ir grimas – Alinos Silivanovos).

Meghan Markle netikras brolis kaltina seserį vaidyba: ji tapo kitu žmogumi

Netikras brolis neslepia nusivylimo savo seserimi Meghan.