Originaliai įamžintas muzikos žvaigždės Prince'o atminimas

 (1)
Praėjus kiek daugiau nei metams po netikėtos muzikos legendos Prince'o mirties, vis dar netyla kalbos apie jo talentą. Siekiama įvairiais būdais įamžinti muzikanto atminimą. Metinių proga pasirodė jo buvusios žmonos atsiminimų knyga, o prieš keletą dienų kompanija „Pantone“ jo vardu pavadino vieną purpurinį atspalvį.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Spalvines sistemas kurianti korporacija „Pantone“ drauge su atlikėjo įgaliotiniais ilgai ieškojo tinkamo purpurinės spalvos atspalvio, kurį muzikos žvaigždė itin mėgo. Specialistai išanalizavo specialiai muzikantui sukurto purpurinio „Yamaha“ fortepijono spalvą. Šis instrumentas turėjo lydėti atlikėją numatytų gastrolių metu. Deja, netikėta mirtis praeitų metų balandį sustabdė muzikos žvaigždės kūrybinį kelią.

Originaliai įamžintas muzikos žvaigždės Prince'o atminimas
© Vida Press

Naujasis atspalvis pavadintas „Love Symbol #2”. Iš tiesų pavadinime naudojamas tik originalus PRINCE simbolis, kurį muzikantas naudojo savo albumuose ir reklaminėje atributikoje. Giliai violetinis šaltas atspalvis simbolizuoja šio genialaus kūrėjo indėlį į muzikos, mados, meno ir kultūros istoriją.

Originaliai įamžintas muzikos žvaigždės Prince'o atminimas
© Vida Press

Daugialypė PRINCE asmenybė paliko ryškų pėdsaką. Žvaigždė garsėjo ne tik tokiais pasauliniais hitais, kaip spalvą įkvėpusi daina „Purple rain“, bet ir originaliu įvaizdžiu, meniniais projektais, kita kūrybine veikla. Minėta daina įtraukta į originalų garso takelį ir 1984 metais buvo apdovanota „Oskaru“. Sukurtas atspalvis bus pristatomas „Purple One“ violetinių atspalvių spektre, tačiau originalus simbolis pavadinime išskirs ją iš kitų ir taip originaliai įamžins PRINCE atminimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tatjana Lavrinovič: niekada per daug negalvojau apie grožį

Šiluma, ramybė ir užsispyrimas – šiais trimis žodžiais galima apibūdinti Tatjaną Lavrinovič. Tatjana pasakoja, iš kur šias savybes paveldėjo bei atskleidžia ne tik išorinį, bet ir vidinį savo grožį.

Astrologė Vaiva Budraitytė: svarbiausi šiemet bus meilės reikalai

Atėjus naujiems metams daugelis ima spėlioti, ką jie atneš – ar bus palankūs finansiškai, ar nesirgsime, kaip seksis meilės ir šeimyniniuose reikaluose.

Ieva Zasimauskaitė: esu ne kartą pagalvojusi, kad noriu nutraukti gyvenimą

Kada ir kaip prasidėjo atlikėjos Ievos Zasimauskaitės kritimas ir kilimas? Kas ją privertė dėlioti naujus prioritetus, kitaip pažvelgti į gyvenimą?

28 metus su žmona gyvenantis Andrius Kaniava žino ilgalaikės santuokos paslaptį

Aktorius, režisierius, bardas Andrius Kaniava neseniai nusipirko laikrodį. Užsisegė jį ant rankos ir vis žvilgčioja - ar tikrai nevėluoja.

Scenografė Virginija Idzelytė: tai visiškai nemoteriška specialybė + VIDEO

Lietuvos teatro sąjunga pristato tęstinį video projektą Teatro elitas apie žymiausius ir svarbiausius vyresnės kartos teatro menininkus.

Deivydas Zvonkus: atsiradus vaikams teko smarkiai pakoreguoti ir asmeninį, ir profesinį gyvenimą (1)

Vienas populiariausių šalyje muzikos prodiuserių Deivydas Zvonkus – itin geidžiamas daugelyje muzikinių televizijos projektų. Žinomas vyras neslepia, jog šeimoje atsiradus dvyniams Kornelijai ir Donatui, teko smarkiai pakoreguoti ne tik asmeninį, bet ir profesinį gyvenimą.

Nomeda Marčėnaitė: vyrą susirasti lengva, tačiau tokį kaip Vytas – sunku (6)

Penkerius metus į pasimatymus vaikštantys Nomeda Marčėnaitė ir Vytas Palavinskas leisis į metus truksiančią kelionę aplink pasaulį.

Erika Umbrasaitė: metas steigti gundymo mokyklas vyrams (5)

Panašu, kad Prancūzijoje prasidėjo ne tik lyčių karas, bet ir karas tarp moterų intelektualių.

Katažina Zvonkuvienė mano, kad vaikus maitinit vegetariškai – pavojinga (1)

Pastarosiomis savaitėmis žiniasklaidoje ir viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie tai, kaip sveikiausia maitinti vaikus jiems nepakenkiant.

Ką daryti, kai tau 30, turi butą prestižiniame rajone, kalną instagramo sekėjų, bet viduje – tuščia (5)

Po dvylikos metų į gimtąjį Vilnių grįžusi rašytoja Gabija Grušaitė (30 m.) tapo savo kartos balsu lietuvių literatūroje. Drąsus jos romanas „Stasys Šaltoka. Vieneri metai“ kitais metais bus išleistas ir anglų kalba Malaizijoje. Gabija diagnozavo jaunų žmonių gyvenimo prasmės paieškas, bet ar atsakymus rado pati?