Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo

Vienas geidžiamiausių šou pasaulio viengungių 42 metų „Oskaro“ laureatas Leonardo Di Caprio turi silpnybę modeliams. Kalbama, kad jis susitikinėjo su 15 podiumų gražuolių, jų tarpe Helena Christensen, Amber Valletta, Eva Herzigova, Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Toni Garrn ir kitos. Naujoji aktoriaus pasija – 23 metų vokiečių modelis Lorena Rae.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos prieš tris mėnesius pranešta, kad Holivudo gražuolis išsiskyrė su manekene Nina Agdal. Aktorius ilgai neliūdėjo. Dabar jam kompanija palaiko Lorena.

Su Nina Agdal
Su Nina Agdal
© Vida Press

Pora pastebėta meiliai vakarieniaujanti viename prabangiame Niujorko restorane. Leonardo elgėsi kaip tikras džentelmenas ir pasitikimo savo damą elegantiškai nukeldamas skrybėlę. Liudininkų teigimu, jie atrodė kaip tikri įsimylėjėliai.

Lorena Rae
Lorena Rae
© Vida Press

Panašu, kad Di Caprio tiesiog kolekcionuoja modelius. Daugumos jo trumpalaikių romanų herojės – modeliai ir ne bet kokie. Dažnai tai tobulomis kūno formomis išsiskiriančios „Victoria‘s Secret“ manekenės. Susidaro įspūdis, kad aktoriui ir jo pasaulinei šlovei neatsispiria nė viena į kurią jis nusitaiko.

Su Gisele Bündchen
Su Gisele Bündchen
© Vida Press

Ne ką mažiau vyrui sekasi ir karjeros plotmėje. Leonardo ruošiasi ambicingam vaidmeniui, apie kurį seniai svajojo. Ką tik pasirašytas kontraktas su kino kompanija „Paramount“, kuri, po aršios kovos su kita kino industrijos gigante studija „Universal“, imasi ekranizuoti vieno žymiausių žmonijos istorijoje genijų Leonardo Da Vinci biografiją.

Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo
© Vida Press

Panašūs vardų sąskambiai tik dar labiau įkvepia aktorių įsikūnyti į meno genijų. Kalbama, kad mama jį pavadino žymaus dailininko garbei. Filmo scenarijus bus kuriamas pagal netrukus pasirodysiančią Walterio Isaacsono knygą „Leonardo Da Vinci“. Šis autorius garsėja savo biografiniais romanais. Jo knygos apie Steve‘ą Jobsą bei Albertą Einsteiną taip pat paruoštos ekranizacijoms.

Naujoji Leonardo Da Vinci biografija buvo kuriama remiantis jo užrašų knygelėmis bei dienoraščiais. Beje, joje minima, kad dailininkas buvo vegetaras. Tai itin svarbu sveikos gyvensenos aktyvistui Leonanardo Di Caprio. Aktoriaus kontraktuose visada įrašomi punktai, susiję su jo vegetarizmu bei veganiškais pasirinkimais. Jis yra aktyvus aplinkosaugos bei gyvūnų teisių gynėjas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Dovilės Bilkštienės vieno paveikslo paroda daugeliui atėmė žadą

Dovilės paveikslas iššaukė ne tik karštus meno gerbėjų, bet ir socialinės erdvės tyrinėtojų, filosofų ginčus.

Po filmo „Šventasis“ premjeros – neįprasti vertinimai

Lietuvių kino akademijos apdovanojimuose geriausiu metų filmu pripažintas filmas „Šventasis“, apkeliavęs keliolika užsienio festivalių, rugsėjo 19 d. pristatytas ir Lietuvos žiūrovams.

Režisierė R. Rakauskaitė: dokumentinio kino variklis – žmonių istorijos

Režisierės Ramunės Rakauskaitės dėmesį traukia tie, kurie skiriasi iš minios.

Dėl filmo režisierius laidotuvių biure atliko "stažuotę": ką jis ten pamatė?

Į darbo ir migracijos temas filmo "Kalabrija” režisieriaus Pierre‘as-François Sauteras žvelgia laidotuvių, o tiksliau - repatriacijos kontekste. Jis ilgai ieškojo gyvų bei mirusių filmo herojų ir, galima sakyti, laidotuvių biure atliko tam tikrą stažuotę. Apie kamerų valdymą gulint greta karsto, žmogaus vienatvės klausimą ir romų dainas - netrumpoje filmo kūrimo istorijoje.

Vytautas Ališauskas: turiu savo versiją to, kas iš tiesų pavaizduota šiame kūrinyje

Henriko Natalevičiaus paveikslas „Iškyla į gamtą“ – neįkyrus, tačiau labai įdomus pašnekovas. Ne veltui jau daugiau nei dešimt metų jis užima pagrindinę vietą ant sienos diplomato, filosofo, istoriko Vytauto Ališausko namuose.

Kunigas Ričardas Doveika: taip, aš mylėjau moterį (9)

Andrius Mamontovas, Džordana Butkutė, Ričardas Doveika ir kiti atskleis, kaip tapti pačiais geriausiais ir kokia visuotinio pripažinimo kaina.

Neįtikėtinai atvira aktoriaus M. Repšio išpažintis: daug mąsčiau apie mirtį (15)

„Aš nemiegojau dešimt metų. Aš nieko nedariau, nes maniau, kad visiems taip yra. Juk mano darbe daug streso ir įtampos. Tada pradėjo į galvą lįsti blogos mintys,“ – atvirai prisipažįsta žinomas aktorius Marius Repšys.

Plastikos chirurgas Darius Radzevičius: žmona yra mano sąžinė (7)

Plastinės chirurgijos chirurgas m. dr. Darius Radzevičius (49 m.) įsitikinęs, kad geriausia grožio operacija yra ta, kurios nesimato.

Kodėl Vytautas Didysis pas žmoną skubėdavo lyg akis išdegęs? (64)

Lietuvos didžiojo kunigaikščio pirmoji žmona Ona suvaidino svarbų vaidmenį Vytauto gyvenimo istorijoje. Labiausiai pagarsėjo Lietuvos metraščiuose užfiksuotas pasakojimas, kaip jos pagalba Vytautas 1382 m. pabėgo iš Jogailos nelaisvės.

Edgaras Montvidas: profesinės aukštumos išmokė mylėti gyvenimo paprastumą

Tenoras Edgaras Montvidas – viena didžiausių Lietuvos operos žvaigždžių pasaulyje. Beveik du dešimtmečiai darbo žymiausiose scenose neatėmė ypatingos jo skleidžiamos šilumos ir jaukaus paprastumo.