Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo

Vienas geidžiamiausių šou pasaulio viengungių 42 metų „Oskaro“ laureatas Leonardo Di Caprio turi silpnybę modeliams. Kalbama, kad jis susitikinėjo su 15 podiumų gražuolių, jų tarpe Helena Christensen, Amber Valletta, Eva Herzigova, Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Toni Garrn ir kitos. Naujoji aktoriaus pasija – 23 metų vokiečių modelis Lorena Rae.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos prieš tris mėnesius pranešta, kad Holivudo gražuolis išsiskyrė su manekene Nina Agdal. Aktorius ilgai neliūdėjo. Dabar jam kompanija palaiko Lorena.

Su Nina Agdal
Su Nina Agdal
© Vida Press

Pora pastebėta meiliai vakarieniaujanti viename prabangiame Niujorko restorane. Leonardo elgėsi kaip tikras džentelmenas ir pasitikimo savo damą elegantiškai nukeldamas skrybėlę. Liudininkų teigimu, jie atrodė kaip tikri įsimylėjėliai.

Lorena Rae
Lorena Rae
© Vida Press

Panašu, kad Di Caprio tiesiog kolekcionuoja modelius. Daugumos jo trumpalaikių romanų herojės – modeliai ir ne bet kokie. Dažnai tai tobulomis kūno formomis išsiskiriančios „Victoria‘s Secret“ manekenės. Susidaro įspūdis, kad aktoriui ir jo pasaulinei šlovei neatsispiria nė viena į kurią jis nusitaiko.

Su Gisele Bündchen
Su Gisele Bündchen
© Vida Press

Ne ką mažiau vyrui sekasi ir karjeros plotmėje. Leonardo ruošiasi ambicingam vaidmeniui, apie kurį seniai svajojo. Ką tik pasirašytas kontraktas su kino kompanija „Paramount“, kuri, po aršios kovos su kita kino industrijos gigante studija „Universal“, imasi ekranizuoti vieno žymiausių žmonijos istorijoje genijų Leonardo Da Vinci biografiją.

Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo
© Vida Press

Panašūs vardų sąskambiai tik dar labiau įkvepia aktorių įsikūnyti į meno genijų. Kalbama, kad mama jį pavadino žymaus dailininko garbei. Filmo scenarijus bus kuriamas pagal netrukus pasirodysiančią Walterio Isaacsono knygą „Leonardo Da Vinci“. Šis autorius garsėja savo biografiniais romanais. Jo knygos apie Steve‘ą Jobsą bei Albertą Einsteiną taip pat paruoštos ekranizacijoms.

Naujoji Leonardo Da Vinci biografija buvo kuriama remiantis jo užrašų knygelėmis bei dienoraščiais. Beje, joje minima, kad dailininkas buvo vegetaras. Tai itin svarbu sveikos gyvensenos aktyvistui Leonanardo Di Caprio. Aktoriaus kontraktuose visada įrašomi punktai, susiję su jo vegetarizmu bei veganiškais pasirinkimais. Jis yra aktyvus aplinkosaugos bei gyvūnų teisių gynėjas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Regimantas Adomaitis: jau nebevaikštau į teatrą, užsiimu kulinarija (17)

„Scanoramoje“ aktorius pristatė prieš 50 metų sukurtą lietuvišką filmą „Suaugusių žmonių žaidimai“, kuriame jis atliko lovelaso vaidmenį.

Vėlyva motinystė? Kodėl gi ne – žvaigždės, susilaukusios vaikų po 40-ies (9)

Šiuolaikinės moters gyvenime nuolat iškyla pasirinkimo dilemos. Karjera ir šeima konkuruoja dėl pirmaplanio vaidmens. Vis dėlto daugelis moterų nemato problemų planuodamos savo gyvenimą: sukūrusios sėkmingą karjerą pasineria į vėlyvą motinystę.

Žmogaus teisių aktyvistė E. Pizzey: man liko nedaug laiko, bet dar labai norėčiau pamatyti feminizmo žlugimą (108)

Pirmosios pasaulyje moterų prieglaudos įkūrėjai rašytojai, žmogaus teisių aktyvistei Erin Pizzey teko sulaukti grasinimų mirtimi, judėti su policijos apsauga ir netgi emigruoti, tačiau ji niekada neatsižadėjo savo įsitikinimų. Šią legendinę asmenybę pakalbino žurnalistė Jolanta Miškinytė.

Į Lietuvą grįžusi D. Grigienė: Amerikoje lietuvybę išlaikyti būtų buvę sunku (10)

„Iki pasaulyje įsivyraus vyrų ir moterų lygybė, tol šioje srityje bus ką veikti“, – neabejoja „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė (40 m.). Ji visiškai tikra, kad lygios galimybės komandoje įžiebia kūrybiškumo ugnį, kuria ypatingą darbo aplinką, dėl to pasiekiama daug geresnių rezultatų. Į vyrų bankininkų pasaulį įsiveržusi Dovilė įsitikino, kad lyderystė turi prasmę. Lyderiai formuoja visuomenę ir visų mūsų ateitį.

Agnė Gilytė: vaikai geriausiai patikrina santykių tvirtumą (2)

Sekti stilistę Agnę Gilytę (33 m.) – nelengva užduotis, nes tradicinis ištekėjusios ir vaikų turinčios moters scenarijus darbas–namai šiuo atveju neveikia. Jos dienos prasideda panašiai, bet anaiptol nėra panašios. Gal ir gerai, nes Agnė tikina, kad rutina ją žudo, o mes juk norime matyti ją gyvą?

Sudėtingą operaciją patyręs K. Smoriginas: labiausiai gaila būtų anūkus palikti (13)

„Sugijau kaip šuva. Dirbu pilna koja“, – šypsosi roko operos „Jūratė ir Kastytis“ režisierius ir aktorius Kostas Smoriginas (64 m.) su kolegomis besirengiantis legendines roko operos atsisveikinimo turui po Lietuvos miestus.

Režisierius A. Blaževičius: manau, dirbant atominėje elektrinėje patiriama mažiau streso, nei kuriant filmą (2)

Vilnietis kino režisierius Andrius Blaževičius (32 m.) – parankus pašnekovas: atviras, kalba paprastai, bet turi ką pasakyti.

„Scanoramos“ atidarymo šventėje - būrys kino mylėtojų (nuotraukų albumas)

Ketvirtadienio vakarą vyko Europos šalių kino forumo „Scanorama“ atidarymo šventė. Šiemet didžiausias rudens kino festivalis pasitiko kaip reta gausia festivalio programa, kurią šventinį vakarą atidarė intelektualaus britiško humoro juosta „Vakarėlis“.

Gatvės medžiotoju tituluojamas fotografas V. Alesius: mes vis dar labai bijome nepaklusti standartams (2)

Kartais atrodo, kad jis mus visus stebi. Vidutinio amžiaus vyras žilstelėjusiais smilkiniais su fotoaparatu rankoje. Germanistas, vertėjas, o laisvalaikiu fotografas Vincas Alesius (45 m.) lyg karoliukus veria Vilniaus kasdienybės akimirkas. Tos akimirkos labai skirtingos – nuo tviskančių gatvės podiumų iki beviltiškų stoties rajono šaligatvių.

E. Umbrasaitė: Prancūzijoje supratau, kad šokoladas, nauja suknelė ar jaunas meilužis – ne nuodėmė (13)

Žurnalistė ir rašytoja Erika Umbrasaitė antradienio vakarą Vilniaus galerijoje „Vartai“ pristatė naują, leidyklos „Alma littera“ išleistą knygą „Prancūzija Mon amour“. Renginį moderavo žurnalo ir portalo „Moteris“ vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė.