Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo

Vienas geidžiamiausių šou pasaulio viengungių 42 metų „Oskaro“ laureatas Leonardo Di Caprio turi silpnybę modeliams. Kalbama, kad jis susitikinėjo su 15 podiumų gražuolių, jų tarpe Helena Christensen, Amber Valletta, Eva Herzigova, Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Toni Garrn ir kitos. Naujoji aktoriaus pasija – 23 metų vokiečių modelis Lorena Rae.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos prieš tris mėnesius pranešta, kad Holivudo gražuolis išsiskyrė su manekene Nina Agdal. Aktorius ilgai neliūdėjo. Dabar jam kompanija palaiko Lorena.

Su Nina Agdal
Su Nina Agdal
© Vida Press

Pora pastebėta meiliai vakarieniaujanti viename prabangiame Niujorko restorane. Leonardo elgėsi kaip tikras džentelmenas ir pasitikimo savo damą elegantiškai nukeldamas skrybėlę. Liudininkų teigimu, jie atrodė kaip tikri įsimylėjėliai.

Lorena Rae
Lorena Rae
© Vida Press

Panašu, kad Di Caprio tiesiog kolekcionuoja modelius. Daugumos jo trumpalaikių romanų herojės – modeliai ir ne bet kokie. Dažnai tai tobulomis kūno formomis išsiskiriančios „Victoria‘s Secret“ manekenės. Susidaro įspūdis, kad aktoriui ir jo pasaulinei šlovei neatsispiria nė viena į kurią jis nusitaiko.

Su Gisele Bündchen
Su Gisele Bündchen
© Vida Press

Ne ką mažiau vyrui sekasi ir karjeros plotmėje. Leonardo ruošiasi ambicingam vaidmeniui, apie kurį seniai svajojo. Ką tik pasirašytas kontraktas su kino kompanija „Paramount“, kuri, po aršios kovos su kita kino industrijos gigante studija „Universal“, imasi ekranizuoti vieno žymiausių žmonijos istorijoje genijų Leonardo Da Vinci biografiją.

Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo
© Vida Press

Panašūs vardų sąskambiai tik dar labiau įkvepia aktorių įsikūnyti į meno genijų. Kalbama, kad mama jį pavadino žymaus dailininko garbei. Filmo scenarijus bus kuriamas pagal netrukus pasirodysiančią Walterio Isaacsono knygą „Leonardo Da Vinci“. Šis autorius garsėja savo biografiniais romanais. Jo knygos apie Steve‘ą Jobsą bei Albertą Einsteiną taip pat paruoštos ekranizacijoms.

Naujoji Leonardo Da Vinci biografija buvo kuriama remiantis jo užrašų knygelėmis bei dienoraščiais. Beje, joje minima, kad dailininkas buvo vegetaras. Tai itin svarbu sveikos gyvensenos aktyvistui Leonanardo Di Caprio. Aktoriaus kontraktuose visada įrašomi punktai, susiję su jo vegetarizmu bei veganiškais pasirinkimais. Jis yra aktyvus aplinkosaugos bei gyvūnų teisių gynėjas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Palikti tėvų, užaugę internatuose, nieko neturintys ir niekada nieko neturėję. Kaip tapyba tardymo izoliatoriuje keičia žmones

Koks ryšys sieja kalėjimą ir meninę kūrybą? Apie savo tapybą ir jos reikšmę pasakoja Kauno tardymo izoliatoriaus vyrai.

Vyrų klubo įkūrėjas Š. Kaniava: kai vyras yra lyderis, visiems nuo to tik geriau

Kur dingo tikri vyrai, įdomu ne tik moterims. Dažnai ir jie patys ima ieškoti savo vyriškumo. Kaip sekasi susigrąžinti šią prigimtinę savybę ir kokia iš to nauda, papasakojo patyriminio vyrų mokymo organizatorius Šarūnas Kaniava (31 m.).

Menininkė Eglė Grėbliauskaitė: nesitapatinu su jokiu vaidmeniu

Birželio mėnesio „Moteris“ – tradiciškai ekologiška. Šis ekologijai skirtas numeris – jubiliejinis, 10-asis. Per dešimt metų Lietuvoje šia linkme daug kas pasikeitė.

Įniršusi Meghan Markle sesuo Samantha: Ji neturi jokios teisės man neleisti kalbėti (5)

Savaitgalį už princo Harry’io ištekėjusios Meghan Markle sesuo Samantha nebuvo pakviesta į vestuves. Kalbama, kad naująją Sasekso hercogienę įsiutino sesers pomėgis atvirai kalbėti su žiniasklaida.

Paryžiuje apsilankęs Mantas Wizzard užsuko ir į garsuosius kabaretus

Vienas garsiausių Lietuvos iliuzionistų Mantas Wizard garsėja pomėgiu įsiamžinti pasaulio didmiesčiuose. Šį kartą žinomas vyras su skaitytojais dalijasi savo naujausia profesionalia fotosesija iš Prancūzijos sostinės – Paryžiaus.

Užkietėjęs viengungis palūžo – žengia prie altoriaus (1)

Veteranas viengungis Hugh Grantas, bene geriausiai žinomas vaidmenimis tokiose romantinėse komedijose kaip „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ (Four Weddings and a Funeral) arba „Noting Hilas“ (Notting Hill), pirmą kartą sumainys aukso žiedus. Jo išrinktoji - švedė Anna Eberstein.

Gintaras Bleizgys: kalėjime mačiau daug daugiau atgailaujančių žmonių nei šiaip visuomenėje (1)

Vaikystė tik su mama, depresija, Rytų dvikovos paauglystėje, ne visada draugiška verslo aplinka, mėnuo areštinėje ir galiausiai – diakono tarnystė. Atvirai apie visa tai kalbantis Gintaras Bleizgys (42 m.) sako, kad dėl nė vienos iš savo gyvenimo patirčių nesigaili. O visas nuo verslo, diakono pareigų, jauno tėčio rūpesčių liekančias akimirkas skiria kūrybai.

5 būdai, kuriais princas Harry ir Meghan Markle per savo vestuves pagerbė princesę Dianą (2)

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės į istoriją įeis kaip viena didžiausių šio dešimtmečio karališkųjų švenčių. Nieko keisto, kad svarbiausią savo gyvenimo dieną princas rado ne vieną būdą paminėti savo velionės mamos atminimą.

Kensingtono rūmai: nuspręsta, kas vietoj tėvo prie altoriaus lydės Meghan Markle

M. Markle tėvas Thomas dėl širdies operacijos negalės dalyvauti vestuvėse ir lydėti dukters prie altoriaus.

Aeities moteris-vadovė – nebe miegančioji gražuolė

Kaip moteriai tapti gera vadove, lydere? O gal ši pozicija – tik vyrų rankose? „Change Partners“ pokyčių konsultantė Lina Mieliauskienė sako – anaiptol! Tai tik kažkam patogus stereotipas.