Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo

Vienas geidžiamiausių šou pasaulio viengungių 42 metų „Oskaro“ laureatas Leonardo Di Caprio turi silpnybę modeliams. Kalbama, kad jis susitikinėjo su 15 podiumų gražuolių, jų tarpe Helena Christensen, Amber Valletta, Eva Herzigova, Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Toni Garrn ir kitos. Naujoji aktoriaus pasija – 23 metų vokiečių modelis Lorena Rae.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vos prieš tris mėnesius pranešta, kad Holivudo gražuolis išsiskyrė su manekene Nina Agdal. Aktorius ilgai neliūdėjo. Dabar jam kompanija palaiko Lorena.

Su Nina Agdal
Su Nina Agdal
© Vida Press

Pora pastebėta meiliai vakarieniaujanti viename prabangiame Niujorko restorane. Leonardo elgėsi kaip tikras džentelmenas ir pasitikimo savo damą elegantiškai nukeldamas skrybėlę. Liudininkų teigimu, jie atrodė kaip tikri įsimylėjėliai.

Lorena Rae
Lorena Rae
© Vida Press

Panašu, kad Di Caprio tiesiog kolekcionuoja modelius. Daugumos jo trumpalaikių romanų herojės – modeliai ir ne bet kokie. Dažnai tai tobulomis kūno formomis išsiskiriančios „Victoria‘s Secret“ manekenės. Susidaro įspūdis, kad aktoriui ir jo pasaulinei šlovei neatsispiria nė viena į kurią jis nusitaiko.

Su Gisele Bündchen
Su Gisele Bündchen
© Vida Press

Ne ką mažiau vyrui sekasi ir karjeros plotmėje. Leonardo ruošiasi ambicingam vaidmeniui, apie kurį seniai svajojo. Ką tik pasirašytas kontraktas su kino kompanija „Paramount“, kuri, po aršios kovos su kita kino industrijos gigante studija „Universal“, imasi ekranizuoti vieno žymiausių žmonijos istorijoje genijų Leonardo Da Vinci biografiją.

Leonardo Di Caprio: nauja mergina ir naujas vaidmuo
© Vida Press

Panašūs vardų sąskambiai tik dar labiau įkvepia aktorių įsikūnyti į meno genijų. Kalbama, kad mama jį pavadino žymaus dailininko garbei. Filmo scenarijus bus kuriamas pagal netrukus pasirodysiančią Walterio Isaacsono knygą „Leonardo Da Vinci“. Šis autorius garsėja savo biografiniais romanais. Jo knygos apie Steve‘ą Jobsą bei Albertą Einsteiną taip pat paruoštos ekranizacijoms.

Naujoji Leonardo Da Vinci biografija buvo kuriama remiantis jo užrašų knygelėmis bei dienoraščiais. Beje, joje minima, kad dailininkas buvo vegetaras. Tai itin svarbu sveikos gyvensenos aktyvistui Leonanardo Di Caprio. Aktoriaus kontraktuose visada įrašomi punktai, susiję su jo vegetarizmu bei veganiškais pasirinkimais. Jis yra aktyvus aplinkosaugos bei gyvūnų teisių gynėjas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Tatjana Lavrinovič: niekada per daug negalvojau apie grožį

Šiluma, ramybė ir užsispyrimas – šiais trimis žodžiais galima apibūdinti Tatjaną Lavrinovič. Tatjana pasakoja, iš kur šias savybes paveldėjo bei atskleidžia ne tik išorinį, bet ir vidinį savo grožį.

Astrologė Vaiva Budraitytė: svarbiausi šiemet bus meilės reikalai

Atėjus naujiems metams daugelis ima spėlioti, ką jie atneš – ar bus palankūs finansiškai, ar nesirgsime, kaip seksis meilės ir šeimyniniuose reikaluose.

Ieva Zasimauskaitė: esu ne kartą pagalvojusi, kad noriu nutraukti gyvenimą

Kada ir kaip prasidėjo atlikėjos Ievos Zasimauskaitės kritimas ir kilimas? Kas ją privertė dėlioti naujus prioritetus, kitaip pažvelgti į gyvenimą?

28 metus su žmona gyvenantis Andrius Kaniava žino ilgalaikės santuokos paslaptį

Aktorius, režisierius, bardas Andrius Kaniava neseniai nusipirko laikrodį. Užsisegė jį ant rankos ir vis žvilgčioja - ar tikrai nevėluoja.

Scenografė Virginija Idzelytė: tai visiškai nemoteriška specialybė + VIDEO

Lietuvos teatro sąjunga pristato tęstinį video projektą Teatro elitas apie žymiausius ir svarbiausius vyresnės kartos teatro menininkus.

Deivydas Zvonkus: atsiradus vaikams teko smarkiai pakoreguoti ir asmeninį, ir profesinį gyvenimą (1)

Vienas populiariausių šalyje muzikos prodiuserių Deivydas Zvonkus – itin geidžiamas daugelyje muzikinių televizijos projektų. Žinomas vyras neslepia, jog šeimoje atsiradus dvyniams Kornelijai ir Donatui, teko smarkiai pakoreguoti ne tik asmeninį, bet ir profesinį gyvenimą.

Nomeda Marčėnaitė: vyrą susirasti lengva, tačiau tokį kaip Vytas – sunku (6)

Penkerius metus į pasimatymus vaikštantys Nomeda Marčėnaitė ir Vytas Palavinskas leisis į metus truksiančią kelionę aplink pasaulį.

Erika Umbrasaitė: metas steigti gundymo mokyklas vyrams (5)

Panašu, kad Prancūzijoje prasidėjo ne tik lyčių karas, bet ir karas tarp moterų intelektualių.

Katažina Zvonkuvienė mano, kad vaikus maitinit vegetariškai – pavojinga (1)

Pastarosiomis savaitėmis žiniasklaidoje ir viešojoje erdvėje netyla diskusijos apie tai, kaip sveikiausia maitinti vaikus jiems nepakenkiant.

Ką daryti, kai tau 30, turi butą prestižiniame rajone, kalną instagramo sekėjų, bet viduje – tuščia (5)

Po dvylikos metų į gimtąjį Vilnių grįžusi rašytoja Gabija Grušaitė (30 m.) tapo savo kartos balsu lietuvių literatūroje. Drąsus jos romanas „Stasys Šaltoka. Vieneri metai“ kitais metais bus išleistas ir anglų kalba Malaizijoje. Gabija diagnozavo jaunų žmonių gyvenimo prasmės paieškas, bet ar atsakymus rado pati?