Kristina Zmailaitė: netikiu moterimis, kurios sako, kad karjera yra svarbesnė nei vaikai

Prieš dvejus metus Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius išsakė norą. Ir jis išsipildė!
© LRT

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai 2015-aisiais prieš Naujuosius LRT televizijos laidos „Gyvenimas“ kūrėjai svečiavosi operos žvaigždžių Kristinos Zmailaitės ir Edmundo Seiliaus namuose, vyras prasitarė, kad ateityje norėtų dar vieno šeimos nario. Prabėgus dvejiems metams šis kalėdinis noras išsipildė – pora jau sūpuoja antrąją dukrą.

„Prisisvajojom, – juokiasi E. Seilius. – Prieš kokius penkerius metus mūsų vyresnėlė Barbora su ašaromis akyse prašydavo brolio ar sesės. Ir mane naktimis kamuodavo košmarai, kad kada nors ji liks viena. Mudu su Kristina užaugome didelėse šeimose, tad puikiai žinome, koks ryšys sieja brolius ir seseris. Labai norėjau, kad ir Barboros gyvenime jis būtų.“

Pragmatiškiau į gyvenimą žvelgianti K. Zmailaitė įsitikinusi, kad vien norų čia nepakanka – daug porų svajoja apie vaikus ir negali jų turėti. Todėl mažosios Elžbietos gimimas jų šeimai buvo kaip Dievo dovana.

„Aš netikiu moterimis, kurios sako, kad karjera yra svarbesnė nei vaikai, trukdantys siekti aukštumų. Tikrai žinau, kad viduje jos jaučiasi visai kitaip. Kažkada pati buvau tokia – maniau, kad pats svarbiausias dalykas yra dainuoti. Atrodė, jeigu nerealizuosiu galimybių, būsiu niekas. Bet atėjo momentas, kai supratau, kad gyvenimo vertybė – ne karjeroje“, – prisipažino operos solistė.

Nors antrojo kūdikio Kristina laukėsi būdama 43-ejų, jautėsi taip gerai, kad tempo nė trupučio nesumažino. Gruodžio 21-ąją moteris lipo į sceną tikėdamasi, kad mažylė gims po naujųjų.

„Esu labai praktiška mama. Iš karto pagalvojau, jei ūgtelėjusi dukra dalyvautų konkursuose, tos kelios dienos būtų labai svarbios, nes paprastai konkursantų grupės sudaromos pagal gimimo metus. Vadinasi, ji varžytųsi su jaunesniais konkurentais“, – juokiasi K. Zmailaitė. Tačiau dar įsčiose karališkuoju Elžbietos vardu pavadinta mergytė turėjo savų planų. Gruodžiojo 30-ąją Kristinos, Edmundo ir Barboros Seilių gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Pirmasis operos žvaigždžių pasakojimas apie naują gyvenimo etapą – jau šį vakarą 19:30 val. LRT televizijos laidoje „Gyvenimas“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorius Petras Venslovas: pastatėme spektaklį bažnyčioje, kur sovietų kariai į Kristų kaip taikinį šaudydavo (1)

Kai Petrui buvo metukai, jį į tėvo švarką įsuptą, su tėvais ir vyresniuoju broliu išvežė į Sibirą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: šeima leidžia man pasijusti labai ypatinga moterimi (2)

Populiaraus tinklaraščio „7 taškai“ autorės, septynių vaikų mamos, kūrybinės agentūros vadovės Sabinos Daukantaitės romane „Vandeninės moterys“ pasakojama apie trijų draugių gyvenimo vingius, savęs paieškas, motinystės ir saviraiškos kompromisą, meilę, jausmų gylį, trapias laimės akimirkas. Autorė teigia, kad tokios knygos negalėtų parašyti, jei pati nebūtų „iki kaklo įsibridusi į kunkuliuojančias gyvenimo sroves.“

500 moterų sėmėsi drąsos nesėkmes ir sunkumus paversti galimybėmis

Savaitgalį daugiau nei 500 moterų klausėsi žinomų ekspertų pranešimų bei sėmėsi stiprybės atsikelti po pirmų nepavykusių bandymų ir judėti pirmyn – net jei tam reikės dar dešimčių ar šimtų mėginimų ir žingsnių.

Emigrantė Vaida: nuo valytojos iki verslininkės – išsipildė visi norai

Atvykę į Londoną daugelis naujakurių pradeda nuo tos pačios starto linijos. Imasi kažko paprasto, nekvalifikuoto ir lengvai prieinamo.

Lina Ever: apie atsilikusią Vokietiją arba senoviška vaikystė – kaip iš mūsų senų fotografijų (3)

Kad Vokietija technologiškai atsilikusi, pastebi visi turistai iš Lietuvos, bandantys atsiskaityti banko kortelėmis.

Vedų mokytojas Anantara Das: būdamas 40-ies uždariau savo biuro duris, pasiėmiau katiną, kompiuterį ir išvažiavau į kaimą (7)

Bhakti jogas, vedų mokytojas Anantara Das (53 m.) net sutrinka pavadintas pasaulietiniu Algio Razmino vardu. Tie laikai, kai buvo teisininkas ir verslininkas, jam atrodo nutolę negrįžtamai, tarsi tai būtų nutikę kažkam kitam.

Dainininkė Beata: po dvejų skyrybų likau viena su dviem vaikais (4)

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Gabija Lunevičiūtė: Vilniuje yra meilės arka, kurią kartu perėję įsimylėjėliai sujungiami visam gyvenimui (2)

Vilnius – stebuklų, pabaisų ir angelų, aistringų personažų ir šiuolaikinėmis pasakomis bandančių patikėti žmonių miestas.

Jaunoji mokslininkė Auksė Gaižauskaitė: 90 procentų mūsų darbo sudaro rutina ir nesėkmės

Mamos šiems mokslininkams vis dar priekaištauja dėl nemiegotų naktų. Išties, pergalė prestižiniame tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ jaunajai mokslininkei Auksei Gaižauskaitei (23 m.) ir visai studentų komandai kainavo dešimt mėnesių atkaklaus darbo.

Jubiliejų švenčiantis aktorius Algirdas Pintukas: kiek ten man? Vos per trisdešimt!

Gražaus jubiliejaus - 75 metų - šią savaitę sulaukęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Algirdas Pintukas daugiau nei 50 metų praleido teatro scenoje, džiugindamas žiūrovus ryškiais, linksmais ar graudžiais personažais.