Kristina Zmailaitė: netikiu moterimis, kurios sako, kad karjera yra svarbesnė nei vaikai

Prieš dvejus metus Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius išsakė norą. Ir jis išsipildė!
© LRT

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai 2015-aisiais prieš Naujuosius LRT televizijos laidos „Gyvenimas“ kūrėjai svečiavosi operos žvaigždžių Kristinos Zmailaitės ir Edmundo Seiliaus namuose, vyras prasitarė, kad ateityje norėtų dar vieno šeimos nario. Prabėgus dvejiems metams šis kalėdinis noras išsipildė – pora jau sūpuoja antrąją dukrą.

„Prisisvajojom, – juokiasi E. Seilius. – Prieš kokius penkerius metus mūsų vyresnėlė Barbora su ašaromis akyse prašydavo brolio ar sesės. Ir mane naktimis kamuodavo košmarai, kad kada nors ji liks viena. Mudu su Kristina užaugome didelėse šeimose, tad puikiai žinome, koks ryšys sieja brolius ir seseris. Labai norėjau, kad ir Barboros gyvenime jis būtų.“

Pragmatiškiau į gyvenimą žvelgianti K. Zmailaitė įsitikinusi, kad vien norų čia nepakanka – daug porų svajoja apie vaikus ir negali jų turėti. Todėl mažosios Elžbietos gimimas jų šeimai buvo kaip Dievo dovana.

„Aš netikiu moterimis, kurios sako, kad karjera yra svarbesnė nei vaikai, trukdantys siekti aukštumų. Tikrai žinau, kad viduje jos jaučiasi visai kitaip. Kažkada pati buvau tokia – maniau, kad pats svarbiausias dalykas yra dainuoti. Atrodė, jeigu nerealizuosiu galimybių, būsiu niekas. Bet atėjo momentas, kai supratau, kad gyvenimo vertybė – ne karjeroje“, – prisipažino operos solistė.

Nors antrojo kūdikio Kristina laukėsi būdama 43-ejų, jautėsi taip gerai, kad tempo nė trupučio nesumažino. Gruodžio 21-ąją moteris lipo į sceną tikėdamasi, kad mažylė gims po naujųjų.

„Esu labai praktiška mama. Iš karto pagalvojau, jei ūgtelėjusi dukra dalyvautų konkursuose, tos kelios dienos būtų labai svarbios, nes paprastai konkursantų grupės sudaromos pagal gimimo metus. Vadinasi, ji varžytųsi su jaunesniais konkurentais“, – juokiasi K. Zmailaitė. Tačiau dar įsčiose karališkuoju Elžbietos vardu pavadinta mergytė turėjo savų planų. Gruodžiojo 30-ąją Kristinos, Edmundo ir Barboros Seilių gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Pirmasis operos žvaigždžių pasakojimas apie naują gyvenimo etapą – jau šį vakarą 19:30 val. LRT televizijos laidoje „Gyvenimas“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

43-ejų amerikiečių aktorė Eva Longoria susilaukė pirmagimio

Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė pagimdė berniuką, savo portale skelbia žurnalas „Hola! USA“.

Natalija Martinavičienė: šiuo metu esu pačiame gražiausiame amžiuje

Verslininkė bei prekės ženklo „Natali De Lyrik“ įkūrėja Natalija Martinavičienė (40 m.) sako, kad ji nėra užsispyrusi karjeristė, pirmoje vietoje yra vaikai, todėl po darbų iš karto lekia namo ruošti pietus bei rūpintis namais.

Leidėja Eglė Jokužytė: kai susidūriau su neregių pasauliu, pasikeitė ir mano pačios gyvenimas

Ji paima vaiką, kuris niekada nematė šviesos, už rankos ir veda. Nori jam daug papasakoti apie pasaulį, spalvas ir knygas, į kurias žmonės sudeda išmintį. Būti neregių vaikų akimis – toks šiandien yra leidyklos „Verslas ar menas“ vadovės Eglės Jokužytės pašaukimas.

Seniai viešumoje bematyta Alma Adamkienė pasirodė Vilniaus festivalio baigiamajame koncerte

Pasiklausyti Vilniaus festivalio baigiamojo koncerto rinkosi meno elitas.

Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė: bijau nespėti per man skirtą gyvenimą nuveikti to, ko noriu (1)

Kai laidų, renginių vedėjos Eglės Daugėlaitės-Kryževičienės paklausiau, kokių silpnybių ši turinti, nesitikėjau atsakymo: „Vėluoti“. Kaip jai sekasi nepavėluoti į vedamą televizijos laidą „Labas rytas“, kaip įveikia darbe patiriamą stresą, apie santuoką, prasmingo gyvenimo receptus, svajones, baimes ir kalbėjausi su ja.

Blake Mycoskie – verslininkas, batais apdovanojęs skurdžiausių šalių vaikus

Vieną sėkmingiausių pasaulio socialinių verslų, kompaniją „Toms“ įkūręs Blake Mycoskie įrodė, kad įmanoma darant gera dirbti pelningai. Išskirtiniame interviu mūsų portalui jis pasidalino savo verslo istorija.

Džordana Butkutė apie artimuosius: aš juos labai myliu, tačiau dažnai pasimatyti negalime

Kitą savaitgalį Džordana sugrįš į savo vaikystės miestą Šakius ir būtinai apkabins artimuosius. O tai padaryti ji gali retai...

Jonas Nainys: savo vaikus norėčiau auklėti kaip mama – kliaudamasis nuojauta (2)

Televizijos ir radijo laidų vedėjas, grupės „Radistai“ narys Jonas Nainys (34 m.) kiekvieną rytą pradeda skambučiu savo mamai Laimai Nainienei (64 m.). Pasvalyje gyvenanti moteris sūnų tiesiogiai mato retokai, užtat laikas, kai jis veda televizijos laidas, šventas – namie turi būti visiška tyla.

„Sidabrinių gervių“ raudonuoju kilimu žengė kultūros elitas

11-ieji „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai prasidėjo.

„Sidabrinių gervių“ apdovanojimuose – filmo „Stebuklas“ triumfas

Trečiadienio vakarą iškilmingoje ceremonijoje išdalintos „Sidabrinių gervių“ statulėlės.