Kristina Brazauskienė: Esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu

 (60)
Lietuvos žinisklaidoje netrūksta žinučių apie prezidento Algirdo Brazausko našlę Kristiną Brazauskienę persekiojančias negandas – ji pakliuvo į avariją ir, nesuvaldžiusi savo prabangaus „Lexus“ automobilio, rėžėsi į sieną, ne savo noru buvo iškeldinta iš prezidento rezidencijos Turniškėse, galiausiai tiek metų laukusi taip ir negavo prezidento našlės rentos.
Kristina Brazauskienė
© A.Solomino nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors K. Brazauskienė dingo iš viešojo gyvenimo, žiniasklaidoje kalbos apie ją netyla iki šiol. Tačiau trumpam į Lietuvą grįžusi Kristina šiandien atrodo kaip niekada rami. Ji neigia, kad žiniasklaidos sudarytas įspūdis atspindi dabartinį jos gyvenimą. „Priešingai – gyvenu geriau nei bet kada, tačiau neslėpsiu, esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu. Užsienyje mane labiau gerbia nei Lietuvoj“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins Kristina.

Kristina Brazauskienė: Esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu
© DELFI / Valdas Kopūstas

Jau anksti ryte Kristina, kaip ir visada, pasitempusi – makiažas, šukuosena, nelietuviškas įdegis ir minus dešimt kilogramų. „Gyvenu taip linksmai ir aktyviai, kad svoris pats krenta“, – sako Kristina.
Nors Kristina niekada nestokojo geros nuotaikos, šiandien žinoma moteris prisipažįsta, kad ilgus metus tai tebuvo jos kaukė. „Visą šį laiką po Algirdo mirties aš jo gedėjau ir atsigavau ir tikrai gerai gyventi pradėjau tik šiemet. Ir dabar man labai gaila tų pragedėtų metų”, – sako Kristina.

Beveik dvejus metus po įsigaliojusio teismo sprendimo, kad Kristina Brazauskienė turi išsikraustyti iš Turniškių, ji nelegaliai vis dar gyveno rezidencijoje. Tiksliau, kaip sako pati Kristina, ji jau ten nebegyveno, bet atvykdavo pasiimti daiktų.

Kristina Brazauskienė
Kristina Brazauskienė
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Suprantat, tiesiog man buvo baisu. Aš turbūt mėnesį sapnavau, kad kraustausi. Nesupratau, kad reikės kada nors palikt šiuos namus, nes ir Prezidentė įrodinėjo, kad čia įstatymas yra, kad tai man priklauso. Aš gi atsisakiau visų valdiškų baldų. Paskui mes nusipirkome savo, – sako Kristina. – Kai tik sugrįždavau į savo namus Turniškėse, mane apsauga prie įvažiavimo tikrindavo ilgiau nei oro uoste skrendant į Ameriką“.

Tačiau Kristina gali sau leisti be paliovos keliauti ir nedirbti. Jų šeimai priklausantį viešbutį „Crown Plaza” puikiai prižiūri sūnus Ernestas Butrimas. O jo žmona Jurgita šiandien laidoje pirmą kartą viešai prisipažins, kad pagaliau garsi vyro šeima priėmė ją ne tik į savo giminę, tačiau ir į verslą. Jurgita pasekė savo garsios anytos Kristinos Brazauskienės pėdomis ir tapo viešbučio restorano direktore.

Ernestas Butrimas, Jurgita Butrimienė, Kristina Brazauskienė
Kristina Brazauskienė
© DELFI / Kiril Čachovskij

Nors iki šiol aplinkiniai Jurgitą galėjo palaikyti moterimi iš vadinamojo auksinio narvelio, šiandien ji sako, kad patekusi į Kristinos Brazauskienės šeimą turėjo labai pasistengti, kad įrodytų, jog ji nėra viena iš tų moterų, ieškančių gero ir nerūpestingo gyvenimo šalia turtingo vyro. Septynerius metus Jurgita laukė dienos, kol pagaliau tapo Ernesto Butrimo žmona. Tačiau po to prireikė dar bent dvejų, kol ji įrodė savo vyrui, kad gali dirbti šeimos versle.

Jurgita sako, kad jų aplinkoje pilna besiskiriančių. Ernestas buvo priverstas iš arti stebėti, kaip žlugo jo tėvų Kristinos ir Antano Butrimo iki tol gražia laikyta santuoka: „Todėl nereikia stebėtis, kad mano vyras toks atsargus. Jis norėjo apsaugoti savo šeimos verslą”.

„Turiu už ką padėkoti savo vyrui, – sako Jurgita, – Jis suteikė man tokią gyvenimo laisvę, kokios visada troškau. Galiu dirbti, kada noriu ir kur noriu ilsėtis.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Dainininkė Beata: po dvejų skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Jaunoji mokslininkė Auksė Gaižauskaitė: 90 procentų mūsų darbo sudaro rutina ir nesėkmės

Mamos šiems mokslininkams vis dar priekaištauja dėl nemiegotų naktų. Išties, pergalė prestižiniame tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ jaunajai mokslininkei Auksei Gaižauskaitei (23 m.) ir visai studentų komandai kainavo dešimt mėnesių atkaklaus darbo.

Jubiliejų švenčiantis aktorius Algirdas Pintukas: kiek ten man? Vos per trisdešimt!

Gražaus jubiliejaus - 75 metų - šią savaitę sulaukęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Algirdas Pintukas daugiau nei 50 metų praleido teatro scenoje, džiugindamas žiūrovus ryškiais, linksmais ar graudžiais personažais.

Milijonierius Benediktas Gylys: ne partnerio išdavystė ar pinigų netektis buvo vienas sunkiausių dalykų gyvenime (4)

Benediktas Gylys (28 m.) pirmą milijoną užsidirbo būdamas 23-ejų metų ir iškart įkūrė savo vardo paramos fondą jaunų žmonių verslumui, kūrybiškumui skatinti. Pats Benediktas važinėja senu opeliu, iki šiol klausosi kasetinių įrašų ir pinigų tuščiai nešvaisto.

Rimvydas Širvinskas-Makalius: jei pavykdavo nusipirkti mėsos, mama ją atiduodavo man (1)

Penktadienio vakarą LNK televizijos eteryje dėl kilnaus tikslo susivienys ryškiausios Lietuvos žvaigždės. „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame labdaros telemaratone skambės ne tik žinomiausios dainos, bet ir atviros įžymybių gyvenimo istorijos.

„Kino pavasaris“ surengė grandiozinę atidarymo šventę

23-iajį „Kino pavasarį“ atidarė muzikantė, žmogaus teisių aktyvistė Silvana Imam: „Šis vakaras man labai daug reiškia“.

Vytauto Kernagio našlė: iki šiol atsimenu paskutinius vyro žodžius

Jaudinanti pirmoji Vytauto Kernagio našlės išpažintis.

Eskedar Maštavičienė: man sunku suvokti, kodėl jūsų patogiuose namuose neatsiranda vietos vaikams ir seneliams (10)

Prieš 10 metų į  Lietuvą iš  Etiopijos atvykusi pabėgėlė Eskedar Tilahun Maštavičienė (32 m.) jau seniai neprašo mūsų šalies pagalbos. Moteris pati ją teikia. Kitaip ir negalėtų – juk užaugo bendruomenėje, kur meilė ir rūpestis šalia esančiaisiais yra savaime suprantami dalykai.

12 menininkų pagerbti Vyriausybė kultūros ir meno premijomis

Pirmadienį Vyriausybės rūmuose dvylikai 2018-ųjų laureatų įteiktos Vyriausybės kultūros ir meno premijos.

Edmundas Jakilaitis: įspėjau žmoną dėl vieno dalyko

Nepatogius ir aštrius klausimus kas dieną tv laidoje užduodantis žurnalistas Edmundas Jakilaitis neslepia, kad jam yra tekę sulaukti ir grasinimų.