Kristina Brazauskienė: Esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu

 (60)
Lietuvos žinisklaidoje netrūksta žinučių apie prezidento Algirdo Brazausko našlę Kristiną Brazauskienę persekiojančias negandas – ji pakliuvo į avariją ir, nesuvaldžiusi savo prabangaus „Lexus“ automobilio, rėžėsi į sieną, ne savo noru buvo iškeldinta iš prezidento rezidencijos Turniškėse, galiausiai tiek metų laukusi taip ir negavo prezidento našlės rentos.
Kristina Brazauskienė
© A.Solomino nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors K. Brazauskienė dingo iš viešojo gyvenimo, žiniasklaidoje kalbos apie ją netyla iki šiol. Tačiau trumpam į Lietuvą grįžusi Kristina šiandien atrodo kaip niekada rami. Ji neigia, kad žiniasklaidos sudarytas įspūdis atspindi dabartinį jos gyvenimą. „Priešingai – gyvenu geriau nei bet kada, tačiau neslėpsiu, esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu. Užsienyje mane labiau gerbia nei Lietuvoj“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins Kristina.

Kristina Brazauskienė: Esu nusivylusi Lietuvos valdžia ir šioje šalyje gyventi nebenoriu
© DELFI / Valdas Kopūstas

Jau anksti ryte Kristina, kaip ir visada, pasitempusi – makiažas, šukuosena, nelietuviškas įdegis ir minus dešimt kilogramų. „Gyvenu taip linksmai ir aktyviai, kad svoris pats krenta“, – sako Kristina.
Nors Kristina niekada nestokojo geros nuotaikos, šiandien žinoma moteris prisipažįsta, kad ilgus metus tai tebuvo jos kaukė. „Visą šį laiką po Algirdo mirties aš jo gedėjau ir atsigavau ir tikrai gerai gyventi pradėjau tik šiemet. Ir dabar man labai gaila tų pragedėtų metų”, – sako Kristina.

Beveik dvejus metus po įsigaliojusio teismo sprendimo, kad Kristina Brazauskienė turi išsikraustyti iš Turniškių, ji nelegaliai vis dar gyveno rezidencijoje. Tiksliau, kaip sako pati Kristina, ji jau ten nebegyveno, bet atvykdavo pasiimti daiktų.

Kristina Brazauskienė
Kristina Brazauskienė
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Suprantat, tiesiog man buvo baisu. Aš turbūt mėnesį sapnavau, kad kraustausi. Nesupratau, kad reikės kada nors palikt šiuos namus, nes ir Prezidentė įrodinėjo, kad čia įstatymas yra, kad tai man priklauso. Aš gi atsisakiau visų valdiškų baldų. Paskui mes nusipirkome savo, – sako Kristina. – Kai tik sugrįždavau į savo namus Turniškėse, mane apsauga prie įvažiavimo tikrindavo ilgiau nei oro uoste skrendant į Ameriką“.

Tačiau Kristina gali sau leisti be paliovos keliauti ir nedirbti. Jų šeimai priklausantį viešbutį „Crown Plaza” puikiai prižiūri sūnus Ernestas Butrimas. O jo žmona Jurgita šiandien laidoje pirmą kartą viešai prisipažins, kad pagaliau garsi vyro šeima priėmė ją ne tik į savo giminę, tačiau ir į verslą. Jurgita pasekė savo garsios anytos Kristinos Brazauskienės pėdomis ir tapo viešbučio restorano direktore.

Ernestas Butrimas, Jurgita Butrimienė, Kristina Brazauskienė
Kristina Brazauskienė
© DELFI / Kiril Čachovskij

Nors iki šiol aplinkiniai Jurgitą galėjo palaikyti moterimi iš vadinamojo auksinio narvelio, šiandien ji sako, kad patekusi į Kristinos Brazauskienės šeimą turėjo labai pasistengti, kad įrodytų, jog ji nėra viena iš tų moterų, ieškančių gero ir nerūpestingo gyvenimo šalia turtingo vyro. Septynerius metus Jurgita laukė dienos, kol pagaliau tapo Ernesto Butrimo žmona. Tačiau po to prireikė dar bent dvejų, kol ji įrodė savo vyrui, kad gali dirbti šeimos versle.

Jurgita sako, kad jų aplinkoje pilna besiskiriančių. Ernestas buvo priverstas iš arti stebėti, kaip žlugo jo tėvų Kristinos ir Antano Butrimo iki tol gražia laikyta santuoka: „Todėl nereikia stebėtis, kad mano vyras toks atsargus. Jis norėjo apsaugoti savo šeimos verslą”.

„Turiu už ką padėkoti savo vyrui, – sako Jurgita, – Jis suteikė man tokią gyvenimo laisvę, kokios visada troškau. Galiu dirbti, kada noriu ir kur noriu ilsėtis.”

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Agnė Jagelavičiūtė: gal ne visada pavyksta gyventi labai harmoningai, bet visada galima pasistengti (3)

Agnė Jagelavičiūtė šiais metais pateko į įtakingiausių Lietuvos pramogų pasaulio žmonių dešimtuką, kuriame buvo vienintelė moteris. Ji populiari nuo dvidešimt vienerių, yra laimėjusi ne vieną televizijos projektą ir papuošusi tikriausiai visų įmanomų Lietuvos žurnalų viršelius.

Aktorė Eglė Mikulionytė: sovietmečiu džiaugėmės, kad žengiame į atgimstantį pasaulį (1)

Daug įsimintinų ir stiprių vaidmenų teatre sukūrusi, vakar savo 53-ąjį gimtadienį atšventusi Eglė Mikulionytė debiutavo kine – pirmą kartą jai teko pagrindinis moters vaidmuo.

Vytautas Šerėnas: mūsų namuose lėkštės niekada nedūžta, nes mano žmona yra suvalkietė (2)

Televizijos ekrane jį visi įpratę matyti šmaikštų ir nestokojantį gero humoro. Tačiau koks garsusis „dviratininkas“ Vytautas Šerėnas yra užsivėrus namų durims?

7 vaikų mama tinklaraštininkė Sabina Daukantaitė pristatė netradicinio žanro knygą

Antradienio vakarą, Vilniaus Antakalnio bendruomenės namuose „Miesto laboratorija“, populiari tinklaraštininkė, komunikacijos specialistė, 7 vaikų mama, 2016-asiais išrinkta veikliausia Lietuvos moteris Sabina Daukantaitė pristatė debiutinę savo knygą „Vandeninės moterys“.

Ingrida Šimonytė: humoro jausmas man padeda nesusireikšminti (79)

Ekonomistė Ingrida Šimonytė (42 m.) – vienas unikalesnių reiškinių Lietuvos politikos padangėje. Net tai, kad, dirbdama finansų ministre per krizę, pritarė diržų veržimo politikai, jos populiarumo nesumažino. Netgi atvirkščiai – ne vienas prisipažįsta norintis šią moterį matyti ir Prezidento poste.

Aktorius Marius Repšys: mirties aš nebijau. Bijau prarasti savo šeimą (7)

M. Repšys pasakoja apie sunkumus šeimoje: santykiai buvo ties skyrybų riba.

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė rašytoja D. Kalinauskaitė: kam esu dėkinga už rašymo meistrystę (1)

Rašytoja Danutė Kalinauskaitė – šiųmetės Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė. Spaudiname interviu su rašytoja, kurį MOTERIS publikavo 2016-aisiais.

Filmo „Stebuklas“ premjerai – didžiulis žiūrovų dėmesys (3)

Penktadienio vakarą į kino teatrą sugūžėjo kino mėgėjai – jie šventė Eglės Vertelytės tragikomedijos „Stebuklas“ premjerą didžiuosiuose Lietuvos ekranuose.

Ekstravagantiškiausios žvaigždžių dovanos siekia ir kelis milijonus (1)

Pinigai gali nupirkti viską, išskyrus laimę. Prabangios kalėdinės dovanos negarantuoja nei šeimyninės laimės, nei tvarios meilės. Vis dėlto smalsu žvilgtelėti, kaip savo buvusius ar esamus mylimuosius švenčių proga stebina jų antrosios pusės.

Knygoje “Lyderiai” - 16 lyderystės ir įkvėpimo istorijų

Unikalios skirtingų Lietuvos lyderių patirtys sugulė į ką tik lentynas pasiekusią knygą “Lyderiai”. Joje - ne tik įkvepiančios istorijos, bet ir vertingi vadovavimo, lyderystės, asmeninio augimo patarimai. Šiandien knyga pristatyta galerijoje “Vartai”.