I. Norkutei patinka ištekėjusios moters statusas

I. Norkutei patinka ištekėjusios moters statusas%
Iš LNK archyvo

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pokalbio su neseniai keturiasdešimtmetį atšventusia aktore ir televizijos laidų vedėja Inga Norkute ir jos sutuoktiniu Aurimu Žviniu žurnalistai susitiko Šiauliuose, viename viešbučių.

„Gyvename remonto įkarštyje, todėl į namus įsileisti negaliu“, - apgailestavo Inga. Švytinčiomis iš laimės akimis, nuo lūpų nedingstančia šypsena ir rankomis susikibusi su vyru Aurimu – tokią Ingą LNK laidos "Nuo... iki..." žurnalistai išvydo vieną popietę. Moteris atrodė tarsi pražydusi.

„Iš tiesų esu kaip niekad laiminga. Ir ne todėl, kad vestuvės pagaliau įvyko. Dabar jaučiuosi visiškai kitaip – saugi, ir kaip niekad mylima“, - netrukus prisipažins Inga. Viso interviu metu aktorė vis žvilgčiojo į savo vyrą – it laukdama pritarimo. „Tai natūralu, - sako Inga. – Juk dabar esu ne aš, o mes...“.

Aurimas puikiai prisimena tą dieną, kai pasipiršo Ingai.

„Koks racionalus ar nuoseklus bebūčiau, šitam žingsniui pasidaviau kaip impulsui. Atsibudau ir supratau, kad šiandien mano dienotvarkė bus tokia – bėgu krosą, tada lendu po dušu ir einu į juvelyrinę, nes jau laikas. Tai nebuvo kažkaip racionaliai išskaičiuota ar protu paaiškinama“, - pasakojo vyras.

Inga neslepia – vyrų dėmesio jai niekada netrūko. O pradėjus filmuotis serialuose bei televizijos laidoje, gerbėjus, kaip sako pati Inga, tiesiog vyte vyti tenka.

„Gal todėl Aurimas ir paskubėjo mane supančioti, kad niekur nepabėgčiau“, - smagiai nusikvatoja aktorė. Ir čia pat priduria, kad staigios jų vestuvės buvo staigmena ne tik žiniasklaidai, bet ir artimiesiems.

Kaip sako pati Inga, jos mama netikėjo, kad ši jos draugystė baigsis santuoka. Aktorės mama manė, kad draugas nesiryš jos vesti, arba ji tiesiog pabėgs nuo potencialaus jaunikio dėl savo audringo būdo. Būtent todėl poros tėvai iki šiol vieni kitų nepažįsta, nors Inga ir Aurimas kartu jau šešerius metus.

„Mama Aurimo nevadino žentu. Matyt manė, kad manęs šis jaunas vyras niekada neves. Dėl to net nevažiavo pažindintis pas jo tėvus“, - atviravo Inga.

Inga prisipažįsta kažkada pasižadėjusi niekada neprasidėsianti su jaunesniu. Nepaisant to, kad ne viena jos giminės moteris ištekėjusi už gerokai jaunesnio: vyriausia Ingos sesuo ištekėjo už 12 metų jaunesnio, teta už 18 metų, o močiutę ir jos vyrą skyrė net 20 metų.

Skaitykite interviu su I. Norkute, 2011 m.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Po filmo „Šventasis“ premjeros – neįprasti vertinimai

Lietuvių kino akademijos apdovanojimuose geriausiu metų filmu pripažintas filmas „Šventasis“, apkeliavęs keliolika užsienio festivalių, rugsėjo 19 d. pristatytas ir Lietuvos žiūrovams.

Režisierė R. Rakauskaitė: dokumentinio kino variklis – žmonių istorijos

Režisierės Ramunės Rakauskaitės dėmesį traukia tie, kurie skiriasi iš minios.

Dėl filmo režisierius laidotuvių biure atliko "stažuotę": ką jis ten pamatė?

Į darbo ir migracijos temas filmo "Kalabrija” režisieriaus Pierre‘as-François Sauteras žvelgia laidotuvių, o tiksliau - repatriacijos kontekste. Jis ilgai ieškojo gyvų bei mirusių filmo herojų ir, galima sakyti, laidotuvių biure atliko tam tikrą stažuotę. Apie kamerų valdymą gulint greta karsto, žmogaus vienatvės klausimą ir romų dainas - netrumpoje filmo kūrimo istorijoje.

Vytautas Ališauskas: turiu savo versiją to, kas iš tiesų pavaizduota šiame kūrinyje

Henriko Natalevičiaus paveikslas „Iškyla į gamtą“ – neįkyrus, tačiau labai įdomus pašnekovas. Ne veltui jau daugiau nei dešimt metų jis užima pagrindinę vietą ant sienos diplomato, filosofo, istoriko Vytauto Ališausko namuose.

Kunigas Ričardas Doveika: taip, aš mylėjau moterį (9)

Andrius Mamontovas, Džordana Butkutė, Ričardas Doveika ir kiti atskleis, kaip tapti pačiais geriausiais ir kokia visuotinio pripažinimo kaina.

Neįtikėtinai atvira aktoriaus M. Repšio išpažintis: daug mąsčiau apie mirtį (15)

„Aš nemiegojau dešimt metų. Aš nieko nedariau, nes maniau, kad visiems taip yra. Juk mano darbe daug streso ir įtampos. Tada pradėjo į galvą lįsti blogos mintys,“ – atvirai prisipažįsta žinomas aktorius Marius Repšys.

Plastikos chirurgas Darius Radzevičius: žmona yra mano sąžinė (7)

Plastinės chirurgijos chirurgas m. dr. Darius Radzevičius (49 m.) įsitikinęs, kad geriausia grožio operacija yra ta, kurios nesimato.

Kodėl Vytautas Didysis pas žmoną skubėdavo lyg akis išdegęs? (64)

Lietuvos didžiojo kunigaikščio pirmoji žmona Ona suvaidino svarbų vaidmenį Vytauto gyvenimo istorijoje. Labiausiai pagarsėjo Lietuvos metraščiuose užfiksuotas pasakojimas, kaip jos pagalba Vytautas 1382 m. pabėgo iš Jogailos nelaisvės.

Edgaras Montvidas: profesinės aukštumos išmokė mylėti gyvenimo paprastumą

Tenoras Edgaras Montvidas – viena didžiausių Lietuvos operos žvaigždžių pasaulyje. Beveik du dešimtmečiai darbo žymiausiose scenose neatėmė ypatingos jo skleidžiamos šilumos ir jaukaus paprastumo.

Irūna Puzaraitė: žinojau, kad bus kažkas tokio, bet kad taip stipriai... (5)

Kai kas galėtų tai pavadinti mistišku sutapimu, kad seserys pastojo ir sūnų susilaukė beveik tuo pačiu metu.