Grace Kelly anūkė stebina panašumu į gražiąją princesę

 (3)
Grace Kelly anūkė Camille Gottlieb tikrai laimėjo genų loterijoje... Kalbama, kad jei jos senelė gyventų šiais laikais, jų socialinio tinklo „Instagram“ anketos atrodytų labai panašiai.
Grace Kelly anūkė grožiu lygiuojasi į savo senelę
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Grace Kelly iki šiol laikoma viena gražiausių ir elegantiškiausių visų laikų moterų. Žavi ne tik moters išskirtinis grožis bei nepriekaištingas stilius, bet ir gyvenimo istorija, daugeliui primenanti Pelenės.

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Ji gimė pasiturinčioje, tačiau visiškai nekilmingoje amerikiečių šeimoje. Vis dėlto, nuo pat vaikystės Grace Kelly buvo pratinama prie drausmės ir gerų manierų – lankė baletą ir mokėsi katalikiškoje mergaičių mokykloje. Jos nedingo ir moteriai tapus Holivudo aktore bei talentingojo režisieriaus Alfredo Hitchcocko mūza. Nors karjera kino pasaulyje buvo sėkminga, ji greitai baigėsi. Mat būdama vos 26-erių metų, Kanų festivalio metu Grace Kelly susipažino su Monako princu Rainieriu III. Pora akimirksniu susižavėjo vienas kitu, o netrukus susižadėjo ir tapo šeima.

Princo Rainier III ir Grace Kelly vestuvės
Princo Rainier III ir Grace Kelly vestuvės
© Vida Press

Sklando įvairūs gandai, verčiantys abejoti Grace Kelly ir princo Rainier III santuokine laime, tačiau neabejotina, kad moteris tiesiog dievino savo vaikus. Ji susilaukė trijų atžalų: princesės Caroline, princo Alberto II ir princesės Stephanie. Būtent Stephanie dukra Camille dėl savo panašumo į žymiąją senelę pastaruoju metu susilaukia vis didesnio žiniasklaidos dėmesio.

19-metė C. Gottlieb yra jauniausia Stephanie dukra, kurios ji susilaukė su asmens sargybiniu Jean Raymond Gottlieb. Camille gimimas neapsiėjo be skandalų – Stephanie atsisakė į dukros gimimo sertifikatą įrašyti tėvo vardą ir pavardę ir tik vėliau patvirtino, kad tai – buvęs jos asmens sargybinis, su kuriuo slaptus santykius ji užmezgė po skyrybų su pirmuoju vyru.

Dabar C. Gottlieb gyvena Monake – atokiau nuo skandalų ir žiniasklaidos dėmesio. Daugiau jo ji susilaukė visai neseniai, komentatoriams po jos „Instagram“ tinkle skelbiamomis nuotraukomis pradėjus jos grožį lyginti su žymiosios Grace Kelly. Nors yra natūrali brunetė (G. Kelly buvo šviesaus gymio blondinė), neabejotina, kad panašumas yra stulbinantis. Mergina gali pasigirti aukštais skruostikauliais, skvarbiomis mėlynomis akimis ir įgimtu žavesiu.

Moterų panašumas – akivaizdus, tik pažiūrėkite į šias nuotraukas:

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press


Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida PressGrace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Rašytojos, kunigo ir fotografo kelionė – išskirtinė likimo dovana (1)

„Man reikėjo išeiti į Kelionę, kad visas, ne vien saulėtas savo dienas pradėčiau vertinti kaip dovaną,“ – prisipažįsta rašytoja Lina Ever.

5 vaikus auginantis kunigaikštis Radvila: žmonės, turintys didelę šeimą, labai turtingi (5)

Varšuvoje gyvenantis verslininkas, kolekcininkas garsiausių Lietuvos didikų Radvilų palikuonis kunigaikštis Maciejus Leonas Radziwiłłas mielai sutiko duoti interviu „Moters“ žurnalui. „Esu Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilietis, taigi – įpareigotas“, – sakė jis.

Indrė Stonkuvienė: supratusi, kad prarandu ryšį su vyru, puoliau į depresiją (22)

Darbo televizijoje atsisakęs Mantas Stonkus prisipažino: tapau namų šeimininke.

Žymios moterys, pamilusios jaunesnius vyrus (9)

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad kuo mažesnis amžiaus skirtumas yra tarp partnerių, tuo daugiau galimybių, kad santykiai bus ilgalaikiai. Statistiką vis bando paneigti žinomų žmonių poros, čia didelis amžiaus skirtumas visai nėra keistas dalykas. Kiek labiau suklūstama tik tada, kai poroje vyresnis yra ne vyras, bet moteris.

Atlikėja J. Miliauskaitė: tai buvo auksiniai laikai

Lapkritį į specialų 30-ies metų jubiliejinį koncertą kviečia šiandien jau legendine vadinama grupė „Sekmadienis“. Ta proga grupės lyderė Jūratė Miliauskaitė prisimena auksinius grupės laikus.

Balerina M. Simonova: su nacionalizmu dažniau susidurdavau Lietuvoje nei Lenkijoje (18)

Balerina Margarita Simonova (28 m.) save vadina kosmopolite ir tiki, kad menas neturi sienų. Iš Lietuvos kilusi rusų tautybės mergina jau 7-erius metus sėkmingai šoka Varšuvos didžiajame teatre, o jos neseniai atliktas pagrindinis vaidmuo rusų režisieriaus Valerijaus Todorovskio filme „Didysis baletas“ sujaudino ne tik šio šokio gerbėjus.

N. Marčėnaitė – apie itin skaudžiai išgyventas skyrybas: bandėme gelbėti santuoką, bet buvo kita moteris (48)

Dažnai stebint savo mėgstamas žvaigždes susidaro įspūdis, kad jie idealūs, o jų gyvenimai – tobuli. Todėl pasigirdus kalboms apie Nomedos skyrybas su nuo penktos klasės pažįstamu Mariumi Jonučiu, buvo sunku patikėti, kad tai tiesa.

Saptos garsaus rašytojo Romaino Gary vedybos, paženklintos dviem savižudybėmis

Prancūzų žurnalistė Ariane Chemin savo knygoje „Mariage en Douce“ („Santuoka slapčiomis“) aprašo slaptas garsios amerikiečių aktorės ir rašytojo vestuves 1963 m.

Romano apie emigraciją autorė: ten labai gerai atsiskleidžia slepiama asmenybės pusė

Rasa Sagė - 39 metų rašytoja, sociologijos magistrė, dviejų mažamečių - ketverių dukters ir dvejų metų sūnaus – mama. Leidykla „Alma littera“ tik ką pristatė Rasos Sagės knygą „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“. Knyga, kurioje itin aktuali emigracijos tema, – ne iš piršto laužta, rašytoja pati krimto emigrantės duoną.

Grace Kelly anūkė stebina panašumu į gražiąją princesę (3)

Grace Kelly anūkė Camille Gottlieb tikrai laimėjo genų loterijoje... Kalbama, kad jei jos senelė gyventų šiais laikais, jų socialinio tinklo „Instagram“ anketos atrodytų labai panašiai.