Grace Kelly anūkė stebina panašumu į gražiąją princesę

 (3)
Grace Kelly anūkė Camille Gottlieb tikrai laimėjo genų loterijoje... Kalbama, kad jei jos senelė gyventų šiais laikais, jų socialinio tinklo „Instagram“ anketos atrodytų labai panašiai.
Grace Kelly anūkė grožiu lygiuojasi į savo senelę
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Grace Kelly iki šiol laikoma viena gražiausių ir elegantiškiausių visų laikų moterų. Žavi ne tik moters išskirtinis grožis bei nepriekaištingas stilius, bet ir gyvenimo istorija, daugeliui primenanti Pelenės.

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Ji gimė pasiturinčioje, tačiau visiškai nekilmingoje amerikiečių šeimoje. Vis dėlto, nuo pat vaikystės Grace Kelly buvo pratinama prie drausmės ir gerų manierų – lankė baletą ir mokėsi katalikiškoje mergaičių mokykloje. Jos nedingo ir moteriai tapus Holivudo aktore bei talentingojo režisieriaus Alfredo Hitchcocko mūza. Nors karjera kino pasaulyje buvo sėkminga, ji greitai baigėsi. Mat būdama vos 26-erių metų, Kanų festivalio metu Grace Kelly susipažino su Monako princu Rainieriu III. Pora akimirksniu susižavėjo vienas kitu, o netrukus susižadėjo ir tapo šeima.

Princo Rainier III ir Grace Kelly vestuvės
Princo Rainier III ir Grace Kelly vestuvės
© Vida Press

Sklando įvairūs gandai, verčiantys abejoti Grace Kelly ir princo Rainier III santuokine laime, tačiau neabejotina, kad moteris tiesiog dievino savo vaikus. Ji susilaukė trijų atžalų: princesės Caroline, princo Alberto II ir princesės Stephanie. Būtent Stephanie dukra Camille dėl savo panašumo į žymiąją senelę pastaruoju metu susilaukia vis didesnio žiniasklaidos dėmesio.

19-metė C. Gottlieb yra jauniausia Stephanie dukra, kurios ji susilaukė su asmens sargybiniu Jean Raymond Gottlieb. Camille gimimas neapsiėjo be skandalų – Stephanie atsisakė į dukros gimimo sertifikatą įrašyti tėvo vardą ir pavardę ir tik vėliau patvirtino, kad tai – buvęs jos asmens sargybinis, su kuriuo slaptus santykius ji užmezgė po skyrybų su pirmuoju vyru.

Dabar C. Gottlieb gyvena Monake – atokiau nuo skandalų ir žiniasklaidos dėmesio. Daugiau jo ji susilaukė visai neseniai, komentatoriams po jos „Instagram“ tinkle skelbiamomis nuotraukomis pradėjus jos grožį lyginti su žymiosios Grace Kelly. Nors yra natūrali brunetė (G. Kelly buvo šviesaus gymio blondinė), neabejotina, kad panašumas yra stulbinantis. Mergina gali pasigirti aukštais skruostikauliais, skvarbiomis mėlynomis akimis ir įgimtu žavesiu.

Moterų panašumas – akivaizdus, tik pažiūrėkite į šias nuotraukas:

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press


Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida PressGrace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorius Petras Venslovas: pastatėme spektaklį bažnyčioje, kur sovietų kariai į Kristų kaip taikinį šaudydavo (1)

Kai Petrui buvo metukai, jį į tėvo švarką įsuptą, su tėvais ir vyresniuoju broliu išvežė į Sibirą.

7 vaikų mama Sabina Daukantaitė: šeima leidžia man pasijusti labai ypatinga moterimi (2)

Populiaraus tinklaraščio „7 taškai“ autorės, septynių vaikų mamos, kūrybinės agentūros vadovės Sabinos Daukantaitės romane „Vandeninės moterys“ pasakojama apie trijų draugių gyvenimo vingius, savęs paieškas, motinystės ir saviraiškos kompromisą, meilę, jausmų gylį, trapias laimės akimirkas. Autorė teigia, kad tokios knygos negalėtų parašyti, jei pati nebūtų „iki kaklo įsibridusi į kunkuliuojančias gyvenimo sroves.“

500 moterų sėmėsi drąsos nesėkmes ir sunkumus paversti galimybėmis

Savaitgalį daugiau nei 500 moterų klausėsi žinomų ekspertų pranešimų bei sėmėsi stiprybės atsikelti po pirmų nepavykusių bandymų ir judėti pirmyn – net jei tam reikės dar dešimčių ar šimtų mėginimų ir žingsnių.

Emigrantė Vaida: nuo valytojos iki verslininkės – išsipildė visi norai

Atvykę į Londoną daugelis naujakurių pradeda nuo tos pačios starto linijos. Imasi kažko paprasto, nekvalifikuoto ir lengvai prieinamo.

Lina Ever: apie atsilikusią Vokietiją arba senoviška vaikystė – kaip iš mūsų senų fotografijų (3)

Kad Vokietija technologiškai atsilikusi, pastebi visi turistai iš Lietuvos, bandantys atsiskaityti banko kortelėmis.

Vedų mokytojas Anantara Das: būdamas 40-ies uždariau savo biuro duris, pasiėmiau katiną, kompiuterį ir išvažiavau į kaimą (7)

Bhakti jogas, vedų mokytojas Anantara Das (53 m.) net sutrinka pavadintas pasaulietiniu Algio Razmino vardu. Tie laikai, kai buvo teisininkas ir verslininkas, jam atrodo nutolę negrįžtamai, tarsi tai būtų nutikę kažkam kitam.

Dainininkė Beata: po dvejų skyrybų likau viena su dviem vaikais (4)

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Gabija Lunevičiūtė: Vilniuje yra meilės arka, kurią kartu perėję įsimylėjėliai sujungiami visam gyvenimui (2)

Vilnius – stebuklų, pabaisų ir angelų, aistringų personažų ir šiuolaikinėmis pasakomis bandančių patikėti žmonių miestas.

Jaunoji mokslininkė Auksė Gaižauskaitė: 90 procentų mūsų darbo sudaro rutina ir nesėkmės

Mamos šiems mokslininkams vis dar priekaištauja dėl nemiegotų naktų. Išties, pergalė prestižiniame tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ jaunajai mokslininkei Auksei Gaižauskaitei (23 m.) ir visai studentų komandai kainavo dešimt mėnesių atkaklaus darbo.

Jubiliejų švenčiantis aktorius Algirdas Pintukas: kiek ten man? Vos per trisdešimt!

Gražaus jubiliejaus - 75 metų - šią savaitę sulaukęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Algirdas Pintukas daugiau nei 50 metų praleido teatro scenoje, džiugindamas žiūrovus ryškiais, linksmais ar graudžiais personažais.