Grace Kelly anūkė stebina panašumu į gražiąją princesę

 (3)
Grace Kelly anūkė Camille Gottlieb tikrai laimėjo genų loterijoje... Kalbama, kad jei jos senelė gyventų šiais laikais, jų socialinio tinklo „Instagram“ anketos atrodytų labai panašiai.
Grace Kelly anūkė grožiu lygiuojasi į savo senelę
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Grace Kelly iki šiol laikoma viena gražiausių ir elegantiškiausių visų laikų moterų. Žavi ne tik moters išskirtinis grožis bei nepriekaištingas stilius, bet ir gyvenimo istorija, daugeliui primenanti Pelenės.

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Ji gimė pasiturinčioje, tačiau visiškai nekilmingoje amerikiečių šeimoje. Vis dėlto, nuo pat vaikystės Grace Kelly buvo pratinama prie drausmės ir gerų manierų – lankė baletą ir mokėsi katalikiškoje mergaičių mokykloje. Jos nedingo ir moteriai tapus Holivudo aktore bei talentingojo režisieriaus Alfredo Hitchcocko mūza. Nors karjera kino pasaulyje buvo sėkminga, ji greitai baigėsi. Mat būdama vos 26-erių metų, Kanų festivalio metu Grace Kelly susipažino su Monako princu Rainieriu III. Pora akimirksniu susižavėjo vienas kitu, o netrukus susižadėjo ir tapo šeima.

Princo Rainier III ir Grace Kelly vestuvės
Princo Rainier III ir Grace Kelly vestuvės
© Vida Press

Sklando įvairūs gandai, verčiantys abejoti Grace Kelly ir princo Rainier III santuokine laime, tačiau neabejotina, kad moteris tiesiog dievino savo vaikus. Ji susilaukė trijų atžalų: princesės Caroline, princo Alberto II ir princesės Stephanie. Būtent Stephanie dukra Camille dėl savo panašumo į žymiąją senelę pastaruoju metu susilaukia vis didesnio žiniasklaidos dėmesio.

19-metė C. Gottlieb yra jauniausia Stephanie dukra, kurios ji susilaukė su asmens sargybiniu Jean Raymond Gottlieb. Camille gimimas neapsiėjo be skandalų – Stephanie atsisakė į dukros gimimo sertifikatą įrašyti tėvo vardą ir pavardę ir tik vėliau patvirtino, kad tai – buvęs jos asmens sargybinis, su kuriuo slaptus santykius ji užmezgė po skyrybų su pirmuoju vyru.

Dabar C. Gottlieb gyvena Monake – atokiau nuo skandalų ir žiniasklaidos dėmesio. Daugiau jo ji susilaukė visai neseniai, komentatoriams po jos „Instagram“ tinkle skelbiamomis nuotraukomis pradėjus jos grožį lyginti su žymiosios Grace Kelly. Nors yra natūrali brunetė (G. Kelly buvo šviesaus gymio blondinė), neabejotina, kad panašumas yra stulbinantis. Mergina gali pasigirti aukštais skruostikauliais, skvarbiomis mėlynomis akimis ir įgimtu žavesiu.

Moterų panašumas – akivaizdus, tik pažiūrėkite į šias nuotraukas:

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press


Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida PressGrace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press

Grace Kelly
Grace Kelly
© Vida Press


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Primabalerina Haruka Ohno: Lietuvoje pasijutau reikalinga

„Nesu apdovanota išskirtiniu talentu, viskas, ką pasiekiau, – sunkaus darbo rezultatas“, – su japonams įprastu kuklumu sako Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Haruka Ohno (27 m.). Klausydamasi nejučiomis imi gėrėtis šios moters iki svajonės išsipildymo atvedusia tvirto charakterio ir trapaus grakštaus kūno derme.

Ką karališkosios šeimos nariai vilkėjo į princo Louiso krikštynas?

Karališkoji šeima susirinko švęsti savo naujausio nario – mažojo princo Louiso.

Saulius Urbonavičius-Samas: Panevėžys turi kažką tokio, ko žodžiais nenusakysi (2)

Prie Nevėžio ir Skaistakalnio parke jaunas dienas leidęs TV laidų prodiuseris, grupės „Bix“ siela Saulius Urbonavičius-Samas prisipažįsta, kad jo gimtasis Panevėžys – neatpažįstamai pasikeitęs. Atsikračius sovietinio palikimo šiandien jame daugiau spalvų, tvarkos ir grožio, bet miesto ateitis priklauso nuo daug didesnių dalykų.

10 keistų taisyklių, kurių turi laikytis Meghan Markle (4)

Kai priklausai britų monarchijai, neabejotinai tenka laikytis tam tikrų taisyklių. Kai kurios jų yra griežtos, kai kurios – neįprastos, o kitos – tiesiog neįtikėtinos.

Indrė Trakimaitė: tėčio situacija man parodė, kad negalima atidėlioti gyvenimo

Visi žino, kad ekologiškiausia yra keliauti po savo šalį. Vietinio turizmo entuziastė ir aktyvi skatintoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė (40 m.) nemažai prisidėjo prie to, kad kasmet vis daugiau lietuvių savo šalį atranda iš naujo. Beje, atradimų netrūksta ir pačiai Indrei.

Kodėl po Mindaugo daugiau karalių nebebuvo?

Lietuvos karalystė egzistavo tik 10 metų: nuo Mindaugo vainikavimo 1253 m. liepą iki jo nužudymo 1263 metais. Vėliau žinomi dar du mėginimai sukurti Lietuvos karalystę.

Karalius Mindaugas: iš pradžių pamirštas, vėliau – nevertintas

1413 metais ginčo dėl Žemaitijos tarp Vytauto ir Jogailos bei Vokiečių ordino įkarštyje lietuvių oponentai priminė vieną epizodą iš tolimos Lietuvos praeities. Ordino atstovai tarpininko teismui pateikė „lietuvių karaliaus“ Mindaugo (~1200–1263 m.) dokumentus, pagal kuriuos šis perleidęs Ordinui Žemaitijos žemes ir kitas teritorijas. Lietuvos valdovų atsakymas buvo netikėtas, esą nėra žinoma, ar toks karalius apskritai kada nors gyveno.

Jonas Mekas: man nerūpi, kad ir Vakaruose būčiau pripažintas

Jonas Mekas (95 m.) mažiausiai nori kalbėti apie praeitį. „Mano požiūris į gyvenimą – kaip kameros objektyvo. Noriu fiksuoti tik tai, kas vyksta dabar prieš mano akis. Man įdomu tik dabartis“, – sako pasaulyje bene geriausiai žinomas Lietuvos menininkas, kai susitinkame Londono knygų mugėje. Sulig šiais žodžiais jis išsitraukia iš kišenės kamerą ir pradeda mus filmuoti.

Kaune įvyko iškilmingas Dainų šventės atidarymas (FOTO)

Paskutinę birželio dieną į Kauną susirinkę Lietuvos meno kolektyvai iš Lietuvos ir kitų šalių paliudijo, kad Dainų švenčių gyvybė neblėsta, veikiau - „dega mūsų širdyse“. Pagal neseną tradiciją, pirmas Dainų šventės renginys, kaip ir ankstesniais metais, įvyko Kaune.

Rygoje gimusi Dainų dienos Kaune režisierė V. Streiča: Latvijoje tos šventės – kitokios

Senųjų ąžuolų apsuptame Dainų slėnyje šeštadienio rytą vyks nacionalinės Lietuvos šimtmečio Dainų šventės renginio, skirto Kaunui, - Dainų dienos - generalinė repeticija.