Geriausi, stilingiausi ir juokingiausi žvaigždžių Helovino kostiumai

Lietuvoje Helovinas dar tik populiarėja, tuo tarpu JAV bei Vakarų Europos valstybėse jį jau ne vienerius metus mėgstama švęsti drąsiai ir garsiai. Ypač tai mėgsta pramogų pasaulio žvaigždės – šios į kostiumo pasirinkimą žiūri itin rimtai. Pasigėrėkite įspūdingiausiais jų kostiumais.
Artėjant Helovinui pasisemkime įkvėpimo iš žymių persirengėlių
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrodo, žymūs žmonės Helovinui ruošiasi taip pat rimtai, kaip ir „Oskarams”. Bent jau Helovino kostiumas yra kuriamas ne mažiau preciziškai, nei tas, kuris būna skirtas prestižinei ceremonijai. Štai viena didžiausių Helovino kostiumų žvaigždžių, modelis Heidi Klum, pripažįsta, kad baisiausiai metų nakčiai ruoštis pradeda kone prieš metus. Tiesa, ne visi žymūs žmonės savo kostiumais siekia gąsdinti, kiti gi nori žavėti arba, atvirkščiai, visiškai užsimaskuoti. Nieko keisto, tai puiki proga nuolat paparacų persekiojamoms žvaigždėms bent vienai nakčiai pavirsti į kažką kitą. Pasitelkę stilistų, grimerių bei kitų įvaizdžio specialistų komandas jie sukuria įspūdingus kostiumus. Galima skirti kelis įžymybių Helovino kostiumų kategorijas: juokingi, madingi, politiniai, kraupūs, nostalgiški... Bandydamos nustebinti originalumu, mūsų mėgstamos žvaigždės yra pavirtusios į pačius įvairiausius personažus. Atrinkome tuos, kurie be jokios abejonės įėjo į Helovino kostiumų istoriją!

Jei šiemet planuojate švęsti Heloviną, iš žymių žmonių kostiumų pasisemkite įkvėpimo saviškiu, o jei ne – tiesiog pasigėrėkite neįtikėtina kostiumų kūrėjų išmone.

Tradiciniai motyvai – raganos bei skeletai. Stilingai atrodė skeletų temą pasirinkusi dainininkė Jennifer Lopez ir tuometinis širdies draugas Casperas Smartas.


Vida Press nuotr.

Aktorė Bette Midler persirengė savo pačios filme „Hocus Pocus” vaidintu personažu – ragana Winifreda Sanderson.


Vida Press nuotr.

Ne mažiau viliojanti yra ir pop kultūros personažų tema. Dainininkė Beyonce bei jos vyras Jay-Z persirengė Barbe ir Kenu, o jų dukra Blue Ivy vilkėjo švarkelį su užrašu „Barbie”.


Xposure/Scanpix nuotr.

H. Klum nustebino vienam vakarui pavirtusi į animacinio filmo heroję Jessicą Rabbit.


Vida Press nuotr.

Modelis Gigi Hadid persirengė legendinio miuziklo „Grease” personažu Sandy’e.


Vida Press nuotr.

Modelis Emily Ratajkowski Helovino kostiumas atkartojo televizijos žiūrovų pamėgtą personažą iš animacinio serialo „Simpsonai” — Marge’ę.


Vida Press nuotr.

Realybės šou, socialinių tinklų žvaigždė bei verslininkė Kim Kardashian ir muzikos pasaulio atstovas Kanye West persirengė Betmenu ir moterimi-kate.


Vida Press nuotr.

Modelis Kate Moss persirengė Morticia Adams iš filmo „Adams family”.


Vida Press nuotr.

Žymūs žmonės mėgsta persirengti kitais žymiais žmonėmis. Realybės šou „Keeping up with the Kardashians” žvaigždė bei verslininkė Kylie Jenner persirengė dainininke Christina Aguilera iš šios muzikinio klipo „Dirty”.


Xposure/Scanpix nuotr.

Aktorius Josh Duhamel ir dainininkė Fergie persirengė dizaineriu Karlu Lagerfeldu ir jo numylėtine katyte Choupette.


Vida Press nuotr.

Pernai metais Helovinas vyko prieš pat JAV prezidento rinkimus, tad itin populiarūs buvo politiniai kostiumai. Žurnalistė bei aktyvistė Jemima Khan persirengė Melania Trump.


Vida Press nuotr.

Vienas įspūdingiausių politinės tematikos kostiumų – dainininkės Katy Perry ir aktoriaus Orlando Bloomo. Jie visiškai transformavosi į tuo metu dar kandidatę į prezidentus Hillary Clinton bei jos vyrą, buvusį JAV prezidentą Billą Clintoną.


Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorė Jūratė Onaitytė: scenoje negali nepamilti partnerio + VIDEO

O taip reta teatre moterų aktorių, kurios jaustųsi laimingos savo karjera.

Lina Anušauskienė apie santuoką: dvi stiprios asmenybės vienuose namuose negalėtų gyventi

Seimo nario Arvydo Anušausko ir kone 27 metais jaunesnės jo žmonos Linos meilės istorija visuomenėje sukėlė daug prieštaringų reakcijų.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė: ir aš likau visai viena su savo vaikais

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Aktorė Eglė Gabrėnaitė: apie ilgesį ir didelę didelę boružę (1)

Vilniaus mažasis teatras švenčia – Lietuvos šimtmečio išvakarėse aktorė Eglė Gabrėnaitė apdovanojama Nacionaline kultūros ir meno premija.

Detektyvu virtusi meilės drama atskleidžia kitą mūsų istorijos pusę

Literatūroje išaukštinta Barboros Radvilaitės ir didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto meilė nepalieka lietuvių sąmonėje vietos jokiai kitai Renesanso laikų meilės istorijai. Bet gyvenimas vyko ne vien karalių ir didikų rūmuose.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė: pertraukos gyvenime labai reikalingos ir naudingos (3)

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos. Dukrelę auginanti moteris sako, kad tai buvo trumpas jos profesinis atsikvėpimas, po kurio ji vėl žengia į eterį.

Karininkė Lina Jieznienė: linkėčiau kariuomenėje patarnauti visiems trims savo vaikams

Lietuvos kariuomenės kapitonė Lina Jieznienė (31 m.) viena iš nedaugelio moterų mūsų šalyje išdrįso vadovauti karių būriui ir netgi kuopai. Dar nuostabiau yra tai, kad pelnyti karių pagarbą jai pavyksta nekeliant balso ir neprarandant šypsenos.

Karolis Vyšniauskas: siekiame padėti žmonėms lengviau išgyventi šiandieniame pasaulyje

Tinklalaidės NYLA autorius ir vedėjas Karolis Vyšniauskas (28 m.) 2017 metų rudenį kartu su šiuolaikinių medijų agentūros „Nanook“ žurnalistų komanda pradėjo rengti pokalbius, kurių galima klausytis internetu arba mobiliuoju telefonu. Apie šį naują projektą kalbasi žurnalistė Virginija Majorovienė.

A. Kumža: mano knyga – apie žmones, kurie kankinosi, buvo beveik dugne, bet šiandien vėl džiaugiasi gyvenimu

Ambasadorius Algirdas Kumža teigia, kad Vakarų pasaulio žmonės be reikalo ignoruoja senąją Rytų išmintį.

Vaikus globojanti Kristina: žinojau nuo pat vaikystės, ką reiškia būti vienišam ir paliktam (2)

Dar visai neseniai Kristina Svitojienė (38 m.) su vyru buvo palaidoję viltį susilaukti antro vaiko, nes gydytojai moteriai diagnozavo ankstyvąją menopauzę. Dabar šeima čiūčiuoja 1,4 metų biologinę dukrą ir globojamą kūdikį. Gali būti, kad pastarųjų bus ne vienas, mat Kristina dirba socialine globėja.