Geriausi, stilingiausi ir juokingiausi žvaigždžių Helovino kostiumai

Lietuvoje Helovinas dar tik populiarėja, tuo tarpu JAV bei Vakarų Europos valstybėse jį jau ne vienerius metus mėgstama švęsti drąsiai ir garsiai. Ypač tai mėgsta pramogų pasaulio žvaigždės – šios į kostiumo pasirinkimą žiūri itin rimtai. Pasigėrėkite įspūdingiausiais jų kostiumais.
Artėjant Helovinui pasisemkime įkvėpimo iš žymių persirengėlių
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrodo, žymūs žmonės Helovinui ruošiasi taip pat rimtai, kaip ir „Oskarams”. Bent jau Helovino kostiumas yra kuriamas ne mažiau preciziškai, nei tas, kuris būna skirtas prestižinei ceremonijai. Štai viena didžiausių Helovino kostiumų žvaigždžių, modelis Heidi Klum, pripažįsta, kad baisiausiai metų nakčiai ruoštis pradeda kone prieš metus. Tiesa, ne visi žymūs žmonės savo kostiumais siekia gąsdinti, kiti gi nori žavėti arba, atvirkščiai, visiškai užsimaskuoti. Nieko keisto, tai puiki proga nuolat paparacų persekiojamoms žvaigždėms bent vienai nakčiai pavirsti į kažką kitą. Pasitelkę stilistų, grimerių bei kitų įvaizdžio specialistų komandas jie sukuria įspūdingus kostiumus. Galima skirti kelis įžymybių Helovino kostiumų kategorijas: juokingi, madingi, politiniai, kraupūs, nostalgiški... Bandydamos nustebinti originalumu, mūsų mėgstamos žvaigždės yra pavirtusios į pačius įvairiausius personažus. Atrinkome tuos, kurie be jokios abejonės įėjo į Helovino kostiumų istoriją!

Jei šiemet planuojate švęsti Heloviną, iš žymių žmonių kostiumų pasisemkite įkvėpimo saviškiu, o jei ne – tiesiog pasigėrėkite neįtikėtina kostiumų kūrėjų išmone.

Tradiciniai motyvai – raganos bei skeletai. Stilingai atrodė skeletų temą pasirinkusi dainininkė Jennifer Lopez ir tuometinis širdies draugas Casperas Smartas.


Vida Press nuotr.

Aktorė Bette Midler persirengė savo pačios filme „Hocus Pocus” vaidintu personažu – ragana Winifreda Sanderson.


Vida Press nuotr.

Ne mažiau viliojanti yra ir pop kultūros personažų tema. Dainininkė Beyonce bei jos vyras Jay-Z persirengė Barbe ir Kenu, o jų dukra Blue Ivy vilkėjo švarkelį su užrašu „Barbie”.


Xposure/Scanpix nuotr.

H. Klum nustebino vienam vakarui pavirtusi į animacinio filmo heroję Jessicą Rabbit.


Vida Press nuotr.

Modelis Gigi Hadid persirengė legendinio miuziklo „Grease” personažu Sandy’e.


Vida Press nuotr.

Modelis Emily Ratajkowski Helovino kostiumas atkartojo televizijos žiūrovų pamėgtą personažą iš animacinio serialo „Simpsonai” — Marge’ę.


Vida Press nuotr.

Realybės šou, socialinių tinklų žvaigždė bei verslininkė Kim Kardashian ir muzikos pasaulio atstovas Kanye West persirengė Betmenu ir moterimi-kate.


Vida Press nuotr.

Modelis Kate Moss persirengė Morticia Adams iš filmo „Adams family”.


Vida Press nuotr.

Žymūs žmonės mėgsta persirengti kitais žymiais žmonėmis. Realybės šou „Keeping up with the Kardashians” žvaigždė bei verslininkė Kylie Jenner persirengė dainininke Christina Aguilera iš šios muzikinio klipo „Dirty”.


Xposure/Scanpix nuotr.

Aktorius Josh Duhamel ir dainininkė Fergie persirengė dizaineriu Karlu Lagerfeldu ir jo numylėtine katyte Choupette.


Vida Press nuotr.

Pernai metais Helovinas vyko prieš pat JAV prezidento rinkimus, tad itin populiarūs buvo politiniai kostiumai. Žurnalistė bei aktyvistė Jemima Khan persirengė Melania Trump.


Vida Press nuotr.

Vienas įspūdingiausių politinės tematikos kostiumų – dainininkės Katy Perry ir aktoriaus Orlando Bloomo. Jie visiškai transformavosi į tuo metu dar kandidatę į prezidentus Hillary Clinton bei jos vyrą, buvusį JAV prezidentą Billą Clintoną.


Vida Press nuotr.
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eimuntas Nekrošius grįžta į jaunystės teatrą. Po 26-erių metų!

Jaunimo teatras ruošiasi neeilinei premjerai. Į savo jaunystės teatrą grįžta režisierius Eimuntas Nekrošius. Jo naujas spektaklis - „Cinkas (Zn)“ pagal baltarusių rašytojos Nobelio premijos laureatės Svetlanos Aleksijevič knygas.

Muzikantas J. Kulikauskas: violončelė turi neišsemiamas galimybes

„TheAmazing Cello“ - tai vienas geriausių pasaulyje efektų pedalus naudojančių muzikantų, violončelininkas Justas Kulikauskas.

Regimantas Adomaitis: jau nebevaikštau į teatrą, užsiimu kulinarija (17)

„Scanoramoje“ aktorius pristatė prieš 50 metų sukurtą lietuvišką filmą „Suaugusių žmonių žaidimai“, kuriame jis atliko lovelaso vaidmenį.

Vėlyva motinystė? Kodėl gi ne – žvaigždės, susilaukusios vaikų po 40-ies (9)

Šiuolaikinės moters gyvenime nuolat iškyla pasirinkimo dilemos. Karjera ir šeima konkuruoja dėl pirmaplanio vaidmens. Vis dėlto daugelis moterų nemato problemų planuodamos savo gyvenimą: sukūrusios sėkmingą karjerą pasineria į vėlyvą motinystę.

Žmogaus teisių aktyvistė E. Pizzey: man liko nedaug laiko, bet dar labai norėčiau pamatyti feminizmo žlugimą (111)

Pirmosios pasaulyje moterų prieglaudos įkūrėjai rašytojai, žmogaus teisių aktyvistei Erin Pizzey teko sulaukti grasinimų mirtimi, judėti su policijos apsauga ir netgi emigruoti, tačiau ji niekada neatsižadėjo savo įsitikinimų. Šią legendinę asmenybę pakalbino žurnalistė Jolanta Miškinytė.

Už italo ištekėjusi lietuvė: jam dėl manęs teko ilgai kovoti (21)

Kai Italijos mados pramonei prireikia naujų meistrų, akys nukrypsta į Lečę – nedidelį miestą pietryčių Italijoje, kur Cordellų šeima daugiau nei 200 metų puoselėja aukštosios mados tradicijas. Ir moko meistrystės pradedančiuosius dizainerius, stilistus, modeliuotojus, mados fotografus.

Į Lietuvą grįžusi D. Grigienė: Amerikoje lietuvybę išlaikyti būtų buvę sunku (10)

„Iki pasaulyje įsivyraus vyrų ir moterų lygybė, tol šioje srityje bus ką veikti“, – neabejoja „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė (40 m.). Ji visiškai tikra, kad lygios galimybės komandoje įžiebia kūrybiškumo ugnį, kuria ypatingą darbo aplinką, dėl to pasiekiama daug geresnių rezultatų. Į vyrų bankininkų pasaulį įsiveržusi Dovilė įsitikino, kad lyderystė turi prasmę. Lyderiai formuoja visuomenę ir visų mūsų ateitį.

Agnė Gilytė: vaikai geriausiai patikrina santykių tvirtumą (2)

Sekti stilistę Agnę Gilytę (33 m.) – nelengva užduotis, nes tradicinis ištekėjusios ir vaikų turinčios moters scenarijus darbas–namai šiuo atveju neveikia. Jos dienos prasideda panašiai, bet anaiptol nėra panašios. Gal ir gerai, nes Agnė tikina, kad rutina ją žudo, o mes juk norime matyti ją gyvą?

Sudėtingą operaciją patyręs K. Smoriginas: labiausiai gaila būtų anūkus palikti (13)

„Sugijau kaip šuva. Dirbu pilna koja“, – šypsosi roko operos „Jūratė ir Kastytis“ režisierius ir aktorius Kostas Smoriginas (64 m.) su kolegomis besirengiantis legendines roko operos atsisveikinimo turui po Lietuvos miestus.

Režisierius A. Blaževičius: manau, dirbant atominėje elektrinėje patiriama mažiau streso, nei kuriant filmą (2)

Vilnietis kino režisierius Andrius Blaževičius (32 m.) – parankus pašnekovas: atviras, kalba paprastai, bet turi ką pasakyti.