Garsios moterys papuošalais dalijasi su likimo nuskriaustomis moterimis

 (17)
Kiekviena moteris nori spindėti, ypač prieš artėjančias šventes, bet ne visos gali sau tai leisti.
Papuošalų dovanojimo akcija.  Gražina Baikštytė
Papuošalų dovanojimo akcija. Gražina Baikštytė
© Organizatorių archyvo nuotr.

Juvelyrikos salonas “Fashion Gold” šią savaitę organizavo gerumo akciją, kurioje žinomos Lietuvos moterys dovanojo savo papuošalus toms, kurios gyvena laikinos globos namuose, krizių centruose. Visi norintys prie šios akcijos gali prisidėti ir iki sekmadienio atnešti savo papuošalus, kuriuos norėtų padovanoti.

Papuošalų dovanojimo akcija
Papuošalų dovanojimo akcija
© Organizatorių archyvo nuotr.


Papuošalų dovanojimo akcija. Evelina Anusauskaitė
Papuošalų dovanojimo akcija. Evelina Anusauskaitė
© Organizatorių archyvo nuotr.

Šventes ne savo namuose sutiksiančios moterys Vilniaus motinos ir vaiko pensione glaudžiasi pabėgusios nuo jas skriaudžiančių vyrų, neturėdamos kur gyventi ar už ką pragyventi. Dažna jų turi vieną ar kelis vaikučius.

“Tai graži iniciatyva ir ypač tuo, kad dėmesys atkreiptas į moterį. Mes dažniau mąstome apie paprasčiausius dalykus - kaip kavos nusipirkti ar kitą būtiną daiktą, kaip kariauti su vyrais teismuose, o ne apie papuošalus. Todėl labai džiaugiamės būsimomis dovanomis, nes jos ne tik gražios, bet ir skleidžia geras mintis bei energiją,” - teigė Vilniaus Motinos ir vaiko pensiono direktorė Nijolė Dirsienė.

Papuošalų dovanojimo akcija
Papuošalų dovanojimo akcija
© Organizatorių archyvo nuotr.

Labdaros renginyje dalyvavo aktorė Gražina Baikštytė, dainininkės Aistė Pilvelytė, Evelina Anusauskaitė, “Mis Visata” Vaida Ragėnaitė, “Mis Lietuva 2008” Gabrielė Martirosianaitė. žurnalistė Giedrė Bradauskienė, Inga Paksaitė, verslininkė Jovita Duknauskas, žurnalo “La Dolce Vita” atstovė Lietuvoje Alesia Litvinionok.

Papuošalų dovanojimo akcija. Evelina Anusauskaitė (k.) ir Gabrielė Martirosianaitė
Papuošalų dovanojimo akcija. Evelina Anusauskaitė (k.) ir Gabrielė Martirosianaitė
© Organizatorių archyvo nuotr.


Papuošalų dovanojimo akcija. Alesia Litvinionok
Papuošalų dovanojimo akcija. Alesia Litvinionok
© Organizatorių archyvo nuotr.

“Norėčiau pasidalinti papuošalu, kuriuo puošiausi vienoje apdovanojimų ceremonijoje”, - savo dovaną pristatė G.Baikštytė. Sceninius auskarus, kurie lydėjo ne viename koncerte, paaukojo ir A.Pilvelytė.

Papuošalų dovanojimo akcija. Aistė Pilvelytė
Papuošalų dovanojimo akcija. Aistė Pilvelytė
© Organizatorių archyvo nuotr.

“Pasidalinsiu moters istorija, kurią sužinojau dalyvaudama “Mis Visata” konkurse. Ten susipažinau su Belgijos atstove, kuri žinojo, ką reiškia išeiti iš namų ir gyventi laikinos globos įstaigoje. Jai tuo metu buvo labai sunku. Kadangi susidraugavome, atsisveikindama ji įteikė rožinio kvarco papuošalą. Juk būtent šis akmuo simbolizuoja meilę...”, - pasakojo V. Ragėnaitė. Prieš kelias savaites ji sužinojo, kad belgė sutiko savo gyvenimo meilę ir susilaukė sūnaus.

Renginio metu kiekviena moteris užrašė asmeninius linkėjimus bei sveikinimus ant Sigutės Ach dovanotų atvirukų ir pačios dailiai supakavo dovanėles. Negalėdamos atvykti, bet norėdamos prisidėti prie šios akcijos papuošalus perdavė dailininkė Sigutė Ach ir ką tik mamyte tapusi dainininkė Nijolė Pareigytė.

Papuošalų dovanojimo akcija
Papuošalų dovanojimo akcija
© Organizatorių archyvo nuotr.


Papuošalų dovanojimo akcija. Inga Stumbrienė
Papuošalų dovanojimo akcija. Inga Stumbrienė
© Organizatorių archyvo nuotr.

“Keistuolių teatras” pensione gyvenančias moteris su vaikučiais pakvietė apsilankyti naujame spektaklyje “Grybų karas ir taika”.

Ši akcija dar nesibaigė, todėl visi norintys prie jos prisidėti iki sekmadienio vakaro kviečiami atnešti nereikalingą, bet vis dar dailų papuošalą ir parašyti palinkėjimą nepažįstamajai būsimai papuošalo savininkei.

moteris.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Veidai

Filmų „Zero I“, „Zero II“, „Redirected/Už Lietuvą!“ prodiuserė: po žiūrovų teismo antro šanso mes beveik neturime (47)

Jauniausia ir labiausiai užsispyrusi, atkakliai siekianti tikslo, nebijanti leistis į avantiūras, bet ir atsakomybę jaučianti kino prodiuserė Asta Liukaitytė (30 m.) nepabūgo prodiusuoti kino chuligano režisieriaus Emilio Vėlyvio vaidybinių juostų „Zero I“, „Zero II“, „Redirected/Už Lietuvą!“

Maisto tinklaraštininkė: kaip maitintis šiuo metu madinga

Tinklaraštininkė ir kulinarinių knygų autorė Renata Ničajienė pasakoja apie sezoninių produktų madą, tendenciją maitintis pagal metų laikus ir naujausius atradimus.

Moterys kalba. Ką reiškia būti vienišai (36)

Tiesą sakant, iš pradžių rašiau tekstą anglų kalba, apie tai, ką reiškia būti „single“. Kai tari „I am single“, jauti šiokį tokį pakilimą, galią būti nepriklausoma ir augti kaip individas (Eh, ta pop kultūra). Tada pradėjau rašyt lietuviškai – „Aš vieniša“.

M. Hazanavicius: esu tik vaikinas, kuriantis filmus (8)

„Tris ar keturis „Oskarus“ laimėjote?“ – žaismingai „sublizgu“ prieš prancūzų režisierių Michelį Hazanavicių, nors prieš susitikimą perskaičiau kalnus jo interviu, susirinkau visą įmanomą ir pokalbiui pasiruošti būtiną medžiagą.

Kennedy šeimos laimę temdęs ir galybę gyvybių nusinešęs prakeiksmas – ne prasimanymai (29)

Yra sakoma, kad iš labiausiai apdovanotųjų likimas daugiausiai ir atima. Galbūt tai tiesa, galbūt – duok Dieve – ne visada, tačiau Kennedy šeima, politikų dinastija, kurios turtas viršija milijardą dolerių, šią teoriją iliustruoja puikiai.

G. Žickytė: kurdama filmą, peržengiau ribą, už kurios baigiasi pažinimas ir prasideda praradimai (68)

„Kurdama filmą, aš išėjau iš saugaus vidurio, peržengiau ribą, už kurios baigiasi pažinimas ir prasideda praradimai. Nusideginau. Dabar pamažu grįžtu į saugią zoną. Tik dar nesu tikra, ar to noriu“, – miesto tamsoje atmesdama savo baltus plaukus sako režisierė Giedrė Žickytė (35 m.).

Prancūzai sako: mūsų tikėjimas – tai bučiniai, gyvenimas, šampanas ir džiaugsmas!

„Šimtmečiais mirties apologetai bandė iš prancūzų atimti gyvenimo skonį, bet jiems nepavyko“, – taip po teroristinių išpuolių Paryžiuje lapkričio 15 d. parašė „Charlie Hebdo“ karikatūristas, komiksų autorius, režisierius Joannas Sfaras.

Bulvarinė kultūra – labai žiaurus reikalas. Tik atrodo, kad viskas faina, gražu... (23)

Tą dešimtmetį, kai augalotas vaikinas rašė aštrius kritinius straipsnius žurnalui „Kinas“, tik nedaugelis žinojo, kad jis fiziškai sunkiai dirba LRT – stato dekoracijas. LNK kanalų grupės programų direktorius Aivaras Prancūzevičius (55 m.) šiandien gali pasakyti, kad televizijai atidavė daugiau nei pusę savo gyvenimo ir kad iššūkių šiame kelyje teko įveikti ne vieną.

Daina Bosas: nesąžiningus medikus reikia rauti su šaknimis! (14)

„Aš viešinu šią istoriją, nes tokie medikai neturi teisės dirbti. Nesąžiningus medikus reikia rauti su šaknimis!”, - pasipiktinimo neslėps verslininkė Daina Bosas.

Kaip buvo kuriamas legendinis filmas „Operacija „Y“ ir kas labiausiai užkliuvo cenzūrai (153)

1965 m. rugpjūtį įvyko tarptautinė filmo „Operacija Y“ premjera. Iš pradžių už patį populiariausią Rusijos filmą jo režisierius Leonidas Gaidajus gavo barti, paskui, žinia, buvo išliaupsintas.

Nuotakos gyvybė užgeso ceremonijos metu (17)

Egipte - tragedija pasibaigusios vestuvės.

Kaip vestuvėms figūrą dailino Skaiva Kraujalė? (133)

„Nieko nėra maloniau, kai siuvėja, primatuodama vestuvinę suknelę, pareiškia, kad ją reikia sumažinti visu dydžiu, vyras ir draugai kaskart pasitinka su komplimentais, o nesenai pirktos kelnės nusimauna neatsegus užtrauktuko“, - juokauja prieš kelias savaites vestuves atšokusi radijo laidų vedėja, žurnalistė Skaiva Kraujalė.

Nesantuokinė Vito Luckaus dukra: tėvas nėra manęs matęs (29)

Žiūrovų širdis baigia užkariauti kino teatruose rodoma dramatiška dokumentinė juosta „Meistras ir Tatjana“, pasakojanti apie tragiško likimo legendinio fotografo Vito Luckaus ir jo žmonos Tatjanos meilės istoriją.

Iš didžiulės meilės slapta gimusi Jekaterinos II ir jos meilužio dukra tėvų šilumos nesulaukė (21)

Jekaterina II, dar vadinama Jekaterina Didžiąja, turėjo daug favoritų, tačiau Grigorijus Aleksandrovičius Potiomkinas visada buvo išskirtinis jos gyvenime.

Brolis Benediktas: maištavau, priešgyniavau, tad buvau pakliuvęs į sovietinio saugumo akiratį (34)

Kunigas, pranciškonų vienuolis Sigitas Benediktas Jurčys, žmonių paprastai vadinamas broliu Benediktu, savo utopines idėjas paverčia tikrove ne burtų lazdele mojuodamas. Tikėjimo galia, empatiškos asmenybės gilumas, šiluma, menas bendrauti, troškimas padėti onkologine liga sergantiems žmonėms...
Kt lap. 26d.
-4°...3°
Pn lap. 27d.
-2°...6°
Št lap. 28d.
-3°...5°
Sk lap. 29d.
-1°...7°
Pr lap. 30d.
0°...6°