Benediktas Vanagas sukūrė laikrodį šiuolaikinei veikliai moteriai (FOTO)

„Šiuolaikinė, veikli moteris žino kaip ugdyti asmenybes, domisi pasauliu, priima sprendimus, aktyviai dalyvauja socialiniame bei valstybės gyvenime“, – tokį moters apibrėžimą išsakė lenktynininkas Benediktas Vanagas pristatydamas pirmąjį savo vardo laikrodį veikliai moteriai.
© M.Morkevičiaus nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ketvirtadienio vakarą rinktinė publika rinkosi į pirmąjį renginį netrukus atsidarysiančiame viešbutyje „Pacai“. Renginio nepraleido ne tik vakaro dekoru pasirūpinęs floristas Mantas Petruškevičius, bet ir būrys žinomų bei veiklių moterų, tarp kurių – Graikijos ambasadorė Vassiliki Dicooulou, Jolita Vaitlutė, Eglė Daugėlaitė, Redita Dominaitytė ir daugelis kitų.

Benediktas Vanagas sukūrė laikrodį šiuolaikinei veikliai moteriai (FOTO)
© M.Morkevičiaus nuotr.

Žymiausio Lietuvos lenktynininko partnerystė su lietuvišku laikrodžių gamintoju Vostok Europe prasidėjo prieš penkerius metus. Per tą laiką buvo išleistos net 4 vyriškų Benedikto Vanago laikrodžių kolekcijos: Black Edition, White Edition, Titanium Edition bei Black Edition II.

Benediktas Vanagas sukūrė laikrodį šiuolaikinei veikliai moteriai (FOTO)
© M.Morkevičiaus nuotr.

„Kai prieš ketverius metus drauge su Benediktu pagaminome pirmąją Black Edition kolekcją, pirmosios partijos laikrodžiai iš 500 vienetų serijos buvo išpirkti per 48 valandas. Tokio anšlago nesame turėję per visą 15 metų trunkančią Vostok Europe istoriją“, – unikalią situaciją prisimena Vostok Europe vadovas Igor Zubovskij.

Benediktas Vanagas sukūrė laikrodį šiuolaikinei veikliai moteriai (FOTO)
© M.Morkevičiaus nuotr.

Susirinkę renginio svečiai turėjo galimybę pirmieji pamatyti Lietuvoje sukurtą bei pagamintą limituotos serijos moterišką laikrodį.

Benediktas Vanagas sukūrė laikrodį šiuolaikinei veikliai moteriai (FOTO)
© M.Morkevičiaus nuotr.

„Kvietimuose rašėme, kad, jei ieškotume moters sinonimo, tai būtų – Stichija. Pasirodo, ir Frankas Sinatra yra radęs šių panašumų. Jis teigė: „Tai, kad viesulai yra vadinami moteriškais vardais, liudija apie žmonijos pastabumą“, - mintimis dalinosi B. Vanagas.

Benediktas Vanagas sukūrė laikrodį šiuolaikinei veikliai moteriai (FOTO)
© M.Morkevičiaus nuotr.

Benediktas Vanagas Black Edition Ladies Design laikrodis, pasak B. Vanago, buvo kuriamas dėl to, kad buvo daugybė pageidavimų dėl tokio kūrinio įgyvendinimo.

Naujame Black Edition laikrodyje tradiciškai dominuoja juoda spalva suderinta su raudonais akcentais. Laikrodis yra atsparus vandeniu, juo galima nerti net į 200 metrų gylį. Specialiai sukurtos lengvai keičiamos trijų stilių apyrankės: tradicinė Black Edition tapusi verstos odos su raudonais kraštais, silikoninė – aktyviai veiklai bei odinė satinuota iškilmingam vakarui.

Benediktas Vanagas sukūrė laikrodį šiuolaikinei veikliai moteriai (FOTO)
© M.Morkevičiaus nuotr.

Vardinis Benediktas Vanagas Black Edition Ladies Design laikrodis yra limituotos „Vostok Europe“ serijos gaminys. Kiekvienas laikrodis turi išgraviruotą unikalų numerį. Jų bus pagaminta 3000 vienetų.

Vakaro akimirkos:

ELTA nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Palikti tėvų, užaugę internatuose, nieko neturintys ir niekada nieko neturėję. Kaip tapyba tardymo izoliatoriuje keičia žmones

Koks ryšys sieja kalėjimą ir meninę kūrybą? Apie savo tapybą ir jos reikšmę pasakoja Kauno tardymo izoliatoriaus vyrai.

Vyrų klubo įkūrėjas Š. Kaniava: kai vyras yra lyderis, visiems nuo to tik geriau

Kur dingo tikri vyrai, įdomu ne tik moterims. Dažnai ir jie patys ima ieškoti savo vyriškumo. Kaip sekasi susigrąžinti šią prigimtinę savybę ir kokia iš to nauda, papasakojo patyriminio vyrų mokymo organizatorius Šarūnas Kaniava (31 m.).

Menininkė Eglė Grėbliauskaitė: nesitapatinu su jokiu vaidmeniu

Birželio mėnesio „Moteris“ – tradiciškai ekologiška. Šis ekologijai skirtas numeris – jubiliejinis, 10-asis. Per dešimt metų Lietuvoje šia linkme daug kas pasikeitė.

Įniršusi Meghan Markle sesuo Samantha: Ji neturi jokios teisės man neleisti kalbėti (5)

Savaitgalį už princo Harry’io ištekėjusios Meghan Markle sesuo Samantha nebuvo pakviesta į vestuves. Kalbama, kad naująją Sasekso hercogienę įsiutino sesers pomėgis atvirai kalbėti su žiniasklaida.

Paryžiuje apsilankęs Mantas Wizzard užsuko ir į garsuosius kabaretus

Vienas garsiausių Lietuvos iliuzionistų Mantas Wizard garsėja pomėgiu įsiamžinti pasaulio didmiesčiuose. Šį kartą žinomas vyras su skaitytojais dalijasi savo naujausia profesionalia fotosesija iš Prancūzijos sostinės – Paryžiaus.

Užkietėjęs viengungis palūžo – žengia prie altoriaus (1)

Veteranas viengungis Hugh Grantas, bene geriausiai žinomas vaidmenimis tokiose romantinėse komedijose kaip „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ (Four Weddings and a Funeral) arba „Noting Hilas“ (Notting Hill), pirmą kartą sumainys aukso žiedus. Jo išrinktoji - švedė Anna Eberstein.

Gintaras Bleizgys: kalėjime mačiau daug daugiau atgailaujančių žmonių nei šiaip visuomenėje (1)

Vaikystė tik su mama, depresija, Rytų dvikovos paauglystėje, ne visada draugiška verslo aplinka, mėnuo areštinėje ir galiausiai – diakono tarnystė. Atvirai apie visa tai kalbantis Gintaras Bleizgys (42 m.) sako, kad dėl nė vienos iš savo gyvenimo patirčių nesigaili. O visas nuo verslo, diakono pareigų, jauno tėčio rūpesčių liekančias akimirkas skiria kūrybai.

5 būdai, kuriais princas Harry ir Meghan Markle per savo vestuves pagerbė princesę Dianą (2)

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės į istoriją įeis kaip viena didžiausių šio dešimtmečio karališkųjų švenčių. Nieko keisto, kad svarbiausią savo gyvenimo dieną princas rado ne vieną būdą paminėti savo velionės mamos atminimą.

Kensingtono rūmai: nuspręsta, kas vietoj tėvo prie altoriaus lydės Meghan Markle

M. Markle tėvas Thomas dėl širdies operacijos negalės dalyvauti vestuvėse ir lydėti dukters prie altoriaus.

Aeities moteris-vadovė – nebe miegančioji gražuolė

Kaip moteriai tapti gera vadove, lydere? O gal ši pozicija – tik vyrų rankose? „Change Partners“ pokyčių konsultantė Lina Mieliauskienė sako – anaiptol! Tai tik kažkam patogus stereotipas.