Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu

 (14)
Daugiau nei metus trunkančioje žymiausios Holivudo poros skyrybų dramoje vis dar nepadėtas galutinis taškas. Nepaisant sudėtingų aplinkybių bei tarpusavio nesutarimų, sutuoktiniai stengiasi išlaikyti ramius santykius, siekia, kad skyrybos neigiamai nepaveiktų jų atžalų.
© AFP / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ne taip seniai pasklido žinia, kad Brangelinos skyrybų byla sustabdyta ir sutuoktiniai siekia taikaus juos užklupusių problemų sprendimo. Kad problemų būta iš abiejų pusių, pripažįsta tiek Angelina, tiek Bradas. Vyras buvo itin atviras. Spaudoje pasirodė jo atviras interviu, kuriame jis pripažįsta turėjęs problemų su alkoholiu, netinkamai bendravęs su vaikais, savo vaikystės traumas perkėlęs į dabartinę šeimą.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© AFP / Scanpix

Daug susirūpinimo kėlė ir Angelinos Jolie emocinė bei fizinė būklė. Moteris smarkiai sulyso, atrodo išsekusi ir liūdna.

Panašu, kad nutraukti santuoką sunku abiem pusėms ir abu aktoriai ieško būdu grįžti į normalų šeimyninį gyvenimą. Bradas lankosi pas psichologus, išbraukė alkoholį iš savo gyvenimo ir stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su vaikais.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© AFP / Scanpix

Tuo tarpu Angelina prasitarė žinanti būdą, kuris vėl padėtų suartėti su mylimuoju. „Mudu susipažinome filmavimo aikštelėje. Mums sekasi dirbti drauge. Norėčiau vėl drauge kurti rimtą filmą. Manau tai padėtų mums bendrauti, išsiaiškinti santykius. Filmavimo aikštelėje daug ko išmokstame, tai padeda kasdieniame gyvenime“, – atviravo aktorė.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

Priminsime, kad Bradas su Angelina susipažino filmuodamiesi kino juostoje „Ponas ir ponia Smitai“. Nors Bradas tuo metu buvo vedęs aktorę Jennifer Aniston, netrukus po filmo premjeros buvo pranešta apie poros skyrybas ir karščiausio Holivudo romano pradžią.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

Vėliau, filme „Prie jūros“ sutuoktiniai kartu vaidino santykių krizę išgyvenančią porą. Scenarijaus autorė ir režisierė buvo pati Angelina Jolie. Filme skausmingai kalbama apie poros susvetimėjimą, alkoholio problemas, nesusikalbėjimą ir vienatvę. Tai buvo pranašiški vaidmenys, nes neilgai trukus spaudoje pasirodė ir pirmosios žinutės apie pašlijusius jų santykius. Pristatydama filmą moteris teigė, kad dalis situacijų buvo paimtos iš jų gyvenimo.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

„Menas gali gydyti sielą arba komplikuoti gyvenimą. Džiaugiuosi, kad drauge sukūrėme šį filmą. Šie vaidmenys leido mums išgyventi tam tikras problemas, jas pripažinti ir pamatyt iš šono. Atvirai viską išsakėme vienas kitam“, – pasakojo Angelina. Tikėtina, kad pora jau kuria rimtus planus drauge grįžti į filmavimo aikštelę ir tokiu būdu pamėginti atgaivint griūvančią santuoką.

Nuotraukos – „Scanpix“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Primabalerina Haruka Ohno: Lietuvoje pasijutau reikalinga

„Nesu apdovanota išskirtiniu talentu, viskas, ką pasiekiau, – sunkaus darbo rezultatas“, – su japonams įprastu kuklumu sako Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Haruka Ohno (27 m.). Klausydamasi nejučiomis imi gėrėtis šios moters iki svajonės išsipildymo atvedusia tvirto charakterio ir trapaus grakštaus kūno derme.

Ką karališkosios šeimos nariai vilkėjo į princo Louiso krikštynas?

Karališkoji šeima susirinko švęsti savo naujausio nario – mažojo princo Louiso.

Saulius Urbonavičius-Samas: Panevėžys turi kažką tokio, ko žodžiais nenusakysi (2)

Prie Nevėžio ir Skaistakalnio parke jaunas dienas leidęs TV laidų prodiuseris, grupės „Bix“ siela Saulius Urbonavičius-Samas prisipažįsta, kad jo gimtasis Panevėžys – neatpažįstamai pasikeitęs. Atsikračius sovietinio palikimo šiandien jame daugiau spalvų, tvarkos ir grožio, bet miesto ateitis priklauso nuo daug didesnių dalykų.

10 keistų taisyklių, kurių turi laikytis Meghan Markle (3)

Kai priklausai britų monarchijai, neabejotinai tenka laikytis tam tikrų taisyklių. Kai kurios jų yra griežtos, kai kurios – neįprastos, o kitos – tiesiog neįtikėtinos.

Indrė Trakimaitė: tėčio situacija man parodė, kad negalima atidėlioti gyvenimo

Visi žino, kad ekologiškiausia yra keliauti po savo šalį. Vietinio turizmo entuziastė ir aktyvi skatintoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė (40 m.) nemažai prisidėjo prie to, kad kasmet vis daugiau lietuvių savo šalį atranda iš naujo. Beje, atradimų netrūksta ir pačiai Indrei.

Kodėl po Mindaugo daugiau karalių nebebuvo?

Lietuvos karalystė egzistavo tik 10 metų: nuo Mindaugo vainikavimo 1253 m. liepą iki jo nužudymo 1263 metais. Vėliau žinomi dar du mėginimai sukurti Lietuvos karalystę.

Karalius Mindaugas: iš pradžių pamirštas, vėliau – nevertintas

1413 metais ginčo dėl Žemaitijos tarp Vytauto ir Jogailos bei Vokiečių ordino įkarštyje lietuvių oponentai priminė vieną epizodą iš tolimos Lietuvos praeities. Ordino atstovai tarpininko teismui pateikė „lietuvių karaliaus“ Mindaugo (~1200–1263 m.) dokumentus, pagal kuriuos šis perleidęs Ordinui Žemaitijos žemes ir kitas teritorijas. Lietuvos valdovų atsakymas buvo netikėtas, esą nėra žinoma, ar toks karalius apskritai kada nors gyveno.

Jonas Mekas: man nerūpi, kad ir Vakaruose būčiau pripažintas

Jonas Mekas (95 m.) mažiausiai nori kalbėti apie praeitį. „Mano požiūris į gyvenimą – kaip kameros objektyvo. Noriu fiksuoti tik tai, kas vyksta dabar prieš mano akis. Man įdomu tik dabartis“, – sako pasaulyje bene geriausiai žinomas Lietuvos menininkas, kai susitinkame Londono knygų mugėje. Sulig šiais žodžiais jis išsitraukia iš kišenės kamerą ir pradeda mus filmuoti.

Kaune įvyko iškilmingas Dainų šventės atidarymas (FOTO)

Paskutinę birželio dieną į Kauną susirinkę Lietuvos meno kolektyvai iš Lietuvos ir kitų šalių paliudijo, kad Dainų švenčių gyvybė neblėsta, veikiau - „dega mūsų širdyse“. Pagal neseną tradiciją, pirmas Dainų šventės renginys, kaip ir ankstesniais metais, įvyko Kaune.

Rygoje gimusi Dainų dienos Kaune režisierė V. Streiča: Latvijoje tos šventės – kitokios

Senųjų ąžuolų apsuptame Dainų slėnyje šeštadienio rytą vyks nacionalinės Lietuvos šimtmečio Dainų šventės renginio, skirto Kaunui, - Dainų dienos - generalinė repeticija.