3 įpročiai, kurie Mirandai Kerr padėjo įveikti po skyrybų užklupusią depresiją

Verslininkė ir modelis Miranda Kerr (34 m.) iš šalies atrodo visada besišypsanti ir laiminga. Tačiau nutrūkus jos ir aktoriaus Orlando Bloomo (40 m.) santuokai, moterį pradėjo kankinti depresija. Ją įveikti M. Kerr padėjo holistiniai metodai.
Miranda Kerr
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

M. Kerr gali pasigirti ne tik išskirtiniu grožiu, bet ir puikiai susiklosčiusia karjera. Ji anksti pradėjo modelio karjerą ir šioje srityje greitai sulaukė sėkmės: demonstravo žymiausių dizainerių kolekcijas, pasirodė reklaminėse kompanijose, netgi tapo „Victoria's Secret“ angelu – sudarė kontraktą su žymiuoju amerikiečių apatinio trikotažo prekių ženklu. Šalia šios veiklos moteris pradėjo vystyti savo pačios prekių ženklą ir įkūrė natūralios kosmetikos kompaniją „Kora organics“, kuri taip pat iki šiol veikia labai sėkmingai.

Miranda Kerr su sūnumi
Miranda Kerr su sūnumi
© Scanpix

Kurį laiką ji džiaugėsi ir laimingu šeimyniniu gyvenimu – 2010-aisiais modelis susituokė su aktoriumi O. Bloomu, o 2011-aisiais su juo susilaukė sūnaus Flynno. Tačiau tobula laikyta pora susidūrė su santykių problemomis ir vos po trejų metų santuokos nusprendė skirtis. Kaip žurnalui „Elle Canada“ atskleidė M. Kerr, šis įvykis ją smarkiai sukrėtė, o po jo ji paniro į depresiją. Ją įveikti moteriai padėjo įgautos žinios apie holistinį grožį bei mediciną (ji turi holistinės sveikatos specialistės išsilavinimą). Štai keli būdai, kurie M. Kerr padėjo atsigauti po skyrybų.

MEDITACIJA

M. Kerr iš prigimties yra pozityvus ir laimingas žmogus, todėl po skyrybų užklupusi depresija jai buvo labai netikėta. Ji mano, kad būtent meditacija padėjo atkurti psichologinę sveikatą, reikalingą įveikti gyvenimo sunkumams. Kadangi šios praktikos metu išmokstama priimti bet kurią į galvą ateinančią mintį, ją priimti ir paleisti, medituojantis žmogus pradeda jausti šiokį tokį savikontrolės jausmą. „Kiekviena mintis veikia mūsų realybę ir tik pats žmogus gali kontroliuoti tai, kas dedasi jo galvoje,“ – dalijasi ji. Moteris įprato medituoti du kartus per dieną.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Mar 17, 2017 at 9:15am PDT

AROMATERAPIJA

Aromaterapija yra kitas M. Kerr rekomenduojamas holistinis būdas palaikyti gerą psichologinę sveikatą: „Eterinius aliejus vertinau ir anksčiau – prieš miegą labai mėgstu naudoti levandų aliejus – tačiau šiuo sunkiu momentu aromaterapijos specialistė man sukūrė specialų mišinį, kuris veikė raminančiai.“ Pirmą kartą panaudojusi šį galingą kompleksą, ji buvo priblokšta užplūdusios pozityvumo bangos. Vėliau rožių, kedro medžio, sandalmedžio ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų mišinį ji įtraukė ir į savo kosmetikos liniją.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Mar 27, 2017 at 12:11pm PDT

SĄMONINGUMAS

Moteris sveikai maitinasi, atlieka jogos pratimus bei medituoja, tačiau kartu ji stengiasi nepamiršti gyventi sąmoningai ir į viską, kas vyksta jos gyvenime, reaguoti pozityviai: „Aš supratau, kad viskas, ko reikia, visi atsakymai yra giliai manyje. Tereikia tik atsisėsti vienumoje, įkvėpti, iškvėpti ir priartėti prie tikrosios savęs.“ Ši sąmoningumo praktika padeda suprasti, kad viską galima įveikti – kad ir kaip tuo metu tai atrodo sudėtinga. Pasak M. Kerr taip pat svarbu yra ir nepamiršti už viską, ką gyvenime turi dėkoti. „Dėkingumo jausmas mane lydi tiek prabudus ryte, tiek einant miegoti vakare,“ – sako ji.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Feb 27, 2017 at 12:36am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorė Jūratė Onaitytė: scenoje negali nepamilti partnerio + VIDEO

O taip reta teatre moterų aktorių, kurios jaustųsi laimingos savo karjera.

Lina Anušauskienė apie santuoką: dvi stiprios asmenybės vienuose namuose negalėtų gyventi

Seimo nario Arvydo Anušausko ir kone 27 metais jaunesnės jo žmonos Linos meilės istorija visuomenėje sukėlė daug prieštaringų reakcijų.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė: ir aš likau visai viena su savo vaikais

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Aktorė Eglė Gabrėnaitė: apie ilgesį ir didelę didelę boružę (1)

Vilniaus mažasis teatras švenčia – Lietuvos šimtmečio išvakarėse aktorė Eglė Gabrėnaitė apdovanojama Nacionaline kultūros ir meno premija.

Detektyvu virtusi meilės drama atskleidžia kitą mūsų istorijos pusę

Literatūroje išaukštinta Barboros Radvilaitės ir didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto meilė nepalieka lietuvių sąmonėje vietos jokiai kitai Renesanso laikų meilės istorijai. Bet gyvenimas vyko ne vien karalių ir didikų rūmuose.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė: pertraukos gyvenime labai reikalingos ir naudingos (3)

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos. Dukrelę auginanti moteris sako, kad tai buvo trumpas jos profesinis atsikvėpimas, po kurio ji vėl žengia į eterį.

Karininkė Lina Jieznienė: linkėčiau kariuomenėje patarnauti visiems trims savo vaikams

Lietuvos kariuomenės kapitonė Lina Jieznienė (31 m.) viena iš nedaugelio moterų mūsų šalyje išdrįso vadovauti karių būriui ir netgi kuopai. Dar nuostabiau yra tai, kad pelnyti karių pagarbą jai pavyksta nekeliant balso ir neprarandant šypsenos.

Karolis Vyšniauskas: siekiame padėti žmonėms lengviau išgyventi šiandieniame pasaulyje

Tinklalaidės NYLA autorius ir vedėjas Karolis Vyšniauskas (28 m.) 2017 metų rudenį kartu su šiuolaikinių medijų agentūros „Nanook“ žurnalistų komanda pradėjo rengti pokalbius, kurių galima klausytis internetu arba mobiliuoju telefonu. Apie šį naują projektą kalbasi žurnalistė Virginija Majorovienė.

A. Kumža: mano knyga – apie žmones, kurie kankinosi, buvo beveik dugne, bet šiandien vėl džiaugiasi gyvenimu

Ambasadorius Algirdas Kumža teigia, kad Vakarų pasaulio žmonės be reikalo ignoruoja senąją Rytų išmintį.

Vaikus globojanti Kristina: žinojau nuo pat vaikystės, ką reiškia būti vienišam ir paliktam (2)

Dar visai neseniai Kristina Svitojienė (38 m.) su vyru buvo palaidoję viltį susilaukti antro vaiko, nes gydytojai moteriai diagnozavo ankstyvąją menopauzę. Dabar šeima čiūčiuoja 1,4 metų biologinę dukrą ir globojamą kūdikį. Gali būti, kad pastarųjų bus ne vienas, mat Kristina dirba socialine globėja.