3 įpročiai, kurie Mirandai Kerr padėjo įveikti po skyrybų užklupusią depresiją

Verslininkė ir modelis Miranda Kerr (34 m.) iš šalies atrodo visada besišypsanti ir laiminga. Tačiau nutrūkus jos ir aktoriaus Orlando Bloomo (40 m.) santuokai, moterį pradėjo kankinti depresija. Ją įveikti M. Kerr padėjo holistiniai metodai.
Miranda Kerr
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

M. Kerr gali pasigirti ne tik išskirtiniu grožiu, bet ir puikiai susiklosčiusia karjera. Ji anksti pradėjo modelio karjerą ir šioje srityje greitai sulaukė sėkmės: demonstravo žymiausių dizainerių kolekcijas, pasirodė reklaminėse kompanijose, netgi tapo „Victoria's Secret“ angelu – sudarė kontraktą su žymiuoju amerikiečių apatinio trikotažo prekių ženklu. Šalia šios veiklos moteris pradėjo vystyti savo pačios prekių ženklą ir įkūrė natūralios kosmetikos kompaniją „Kora organics“, kuri taip pat iki šiol veikia labai sėkmingai.

Miranda Kerr su sūnumi
Miranda Kerr su sūnumi
© Scanpix

Kurį laiką ji džiaugėsi ir laimingu šeimyniniu gyvenimu – 2010-aisiais modelis susituokė su aktoriumi O. Bloomu, o 2011-aisiais su juo susilaukė sūnaus Flynno. Tačiau tobula laikyta pora susidūrė su santykių problemomis ir vos po trejų metų santuokos nusprendė skirtis. Kaip žurnalui „Elle Canada“ atskleidė M. Kerr, šis įvykis ją smarkiai sukrėtė, o po jo ji paniro į depresiją. Ją įveikti moteriai padėjo įgautos žinios apie holistinį grožį bei mediciną (ji turi holistinės sveikatos specialistės išsilavinimą). Štai keli būdai, kurie M. Kerr padėjo atsigauti po skyrybų.

MEDITACIJA

M. Kerr iš prigimties yra pozityvus ir laimingas žmogus, todėl po skyrybų užklupusi depresija jai buvo labai netikėta. Ji mano, kad būtent meditacija padėjo atkurti psichologinę sveikatą, reikalingą įveikti gyvenimo sunkumams. Kadangi šios praktikos metu išmokstama priimti bet kurią į galvą ateinančią mintį, ją priimti ir paleisti, medituojantis žmogus pradeda jausti šiokį tokį savikontrolės jausmą. „Kiekviena mintis veikia mūsų realybę ir tik pats žmogus gali kontroliuoti tai, kas dedasi jo galvoje,“ – dalijasi ji. Moteris įprato medituoti du kartus per dieną.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Mar 17, 2017 at 9:15am PDT

AROMATERAPIJA

Aromaterapija yra kitas M. Kerr rekomenduojamas holistinis būdas palaikyti gerą psichologinę sveikatą: „Eterinius aliejus vertinau ir anksčiau – prieš miegą labai mėgstu naudoti levandų aliejus – tačiau šiuo sunkiu momentu aromaterapijos specialistė man sukūrė specialų mišinį, kuris veikė raminančiai.“ Pirmą kartą panaudojusi šį galingą kompleksą, ji buvo priblokšta užplūdusios pozityvumo bangos. Vėliau rožių, kedro medžio, sandalmedžio ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų mišinį ji įtraukė ir į savo kosmetikos liniją.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Mar 27, 2017 at 12:11pm PDT

SĄMONINGUMAS

Moteris sveikai maitinasi, atlieka jogos pratimus bei medituoja, tačiau kartu ji stengiasi nepamiršti gyventi sąmoningai ir į viską, kas vyksta jos gyvenime, reaguoti pozityviai: „Aš supratau, kad viskas, ko reikia, visi atsakymai yra giliai manyje. Tereikia tik atsisėsti vienumoje, įkvėpti, iškvėpti ir priartėti prie tikrosios savęs.“ Ši sąmoningumo praktika padeda suprasti, kad viską galima įveikti – kad ir kaip tuo metu tai atrodo sudėtinga. Pasak M. Kerr taip pat svarbu yra ir nepamiršti už viską, ką gyvenime turi dėkoti. „Dėkingumo jausmas mane lydi tiek prabudus ryte, tiek einant miegoti vakare,“ – sako ji.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Feb 27, 2017 at 12:36am PST

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Eimuntas Nekrošius grįžta į jaunystės teatrą. Po 26-erių metų!

Jaunimo teatras ruošiasi neeilinei premjerai. Į savo jaunystės teatrą grįžta režisierius Eimuntas Nekrošius. Jo naujas spektaklis - „Cinkas (Zn)“ pagal baltarusių rašytojos Nobelio premijos laureatės Svetlanos Aleksijevič knygas.

Muzikantas J. Kulikauskas: violončelė turi neišsemiamas galimybes

„TheAmazing Cello“ - tai vienas geriausių pasaulyje efektų pedalus naudojančių muzikantų, violončelininkas Justas Kulikauskas.

Regimantas Adomaitis: jau nebevaikštau į teatrą, užsiimu kulinarija (17)

„Scanoramoje“ aktorius pristatė prieš 50 metų sukurtą lietuvišką filmą „Suaugusių žmonių žaidimai“, kuriame jis atliko lovelaso vaidmenį.

Vėlyva motinystė? Kodėl gi ne – žvaigždės, susilaukusios vaikų po 40-ies (9)

Šiuolaikinės moters gyvenime nuolat iškyla pasirinkimo dilemos. Karjera ir šeima konkuruoja dėl pirmaplanio vaidmens. Vis dėlto daugelis moterų nemato problemų planuodamos savo gyvenimą: sukūrusios sėkmingą karjerą pasineria į vėlyvą motinystę.

Žmogaus teisių aktyvistė E. Pizzey: man liko nedaug laiko, bet dar labai norėčiau pamatyti feminizmo žlugimą (111)

Pirmosios pasaulyje moterų prieglaudos įkūrėjai rašytojai, žmogaus teisių aktyvistei Erin Pizzey teko sulaukti grasinimų mirtimi, judėti su policijos apsauga ir netgi emigruoti, tačiau ji niekada neatsižadėjo savo įsitikinimų. Šią legendinę asmenybę pakalbino žurnalistė Jolanta Miškinytė.

Už italo ištekėjusi lietuvė: jam dėl manęs teko ilgai kovoti (21)

Kai Italijos mados pramonei prireikia naujų meistrų, akys nukrypsta į Lečę – nedidelį miestą pietryčių Italijoje, kur Cordellų šeima daugiau nei 200 metų puoselėja aukštosios mados tradicijas. Ir moko meistrystės pradedančiuosius dizainerius, stilistus, modeliuotojus, mados fotografus.

Į Lietuvą grįžusi D. Grigienė: Amerikoje lietuvybę išlaikyti būtų buvę sunku (10)

„Iki pasaulyje įsivyraus vyrų ir moterų lygybė, tol šioje srityje bus ką veikti“, – neabejoja „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė (40 m.). Ji visiškai tikra, kad lygios galimybės komandoje įžiebia kūrybiškumo ugnį, kuria ypatingą darbo aplinką, dėl to pasiekiama daug geresnių rezultatų. Į vyrų bankininkų pasaulį įsiveržusi Dovilė įsitikino, kad lyderystė turi prasmę. Lyderiai formuoja visuomenę ir visų mūsų ateitį.

Agnė Gilytė: vaikai geriausiai patikrina santykių tvirtumą (2)

Sekti stilistę Agnę Gilytę (33 m.) – nelengva užduotis, nes tradicinis ištekėjusios ir vaikų turinčios moters scenarijus darbas–namai šiuo atveju neveikia. Jos dienos prasideda panašiai, bet anaiptol nėra panašios. Gal ir gerai, nes Agnė tikina, kad rutina ją žudo, o mes juk norime matyti ją gyvą?

Sudėtingą operaciją patyręs K. Smoriginas: labiausiai gaila būtų anūkus palikti (13)

„Sugijau kaip šuva. Dirbu pilna koja“, – šypsosi roko operos „Jūratė ir Kastytis“ režisierius ir aktorius Kostas Smoriginas (64 m.) su kolegomis besirengiantis legendines roko operos atsisveikinimo turui po Lietuvos miestus.

Režisierius A. Blaževičius: manau, dirbant atominėje elektrinėje patiriama mažiau streso, nei kuriant filmą (2)

Vilnietis kino režisierius Andrius Blaževičius (32 m.) – parankus pašnekovas: atviras, kalba paprastai, bet turi ką pasakyti.