3 įpročiai, kurie Mirandai Kerr padėjo įveikti po skyrybų užklupusią depresiją

Verslininkė ir modelis Miranda Kerr (34 m.) iš šalies atrodo visada besišypsanti ir laiminga. Tačiau nutrūkus jos ir aktoriaus Orlando Bloomo (40 m.) santuokai, moterį pradėjo kankinti depresija. Ją įveikti M. Kerr padėjo holistiniai metodai.
Miranda Kerr
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

M. Kerr gali pasigirti ne tik išskirtiniu grožiu, bet ir puikiai susiklosčiusia karjera. Ji anksti pradėjo modelio karjerą ir šioje srityje greitai sulaukė sėkmės: demonstravo žymiausių dizainerių kolekcijas, pasirodė reklaminėse kompanijose, netgi tapo „Victoria's Secret“ angelu – sudarė kontraktą su žymiuoju amerikiečių apatinio trikotažo prekių ženklu. Šalia šios veiklos moteris pradėjo vystyti savo pačios prekių ženklą ir įkūrė natūralios kosmetikos kompaniją „Kora organics“, kuri taip pat iki šiol veikia labai sėkmingai.

Miranda Kerr su sūnumi
Miranda Kerr su sūnumi
© Scanpix

Kurį laiką ji džiaugėsi ir laimingu šeimyniniu gyvenimu – 2010-aisiais modelis susituokė su aktoriumi O. Bloomu, o 2011-aisiais su juo susilaukė sūnaus Flynno. Tačiau tobula laikyta pora susidūrė su santykių problemomis ir vos po trejų metų santuokos nusprendė skirtis. Kaip žurnalui „Elle Canada“ atskleidė M. Kerr, šis įvykis ją smarkiai sukrėtė, o po jo ji paniro į depresiją. Ją įveikti moteriai padėjo įgautos žinios apie holistinį grožį bei mediciną (ji turi holistinės sveikatos specialistės išsilavinimą). Štai keli būdai, kurie M. Kerr padėjo atsigauti po skyrybų.

MEDITACIJA

M. Kerr iš prigimties yra pozityvus ir laimingas žmogus, todėl po skyrybų užklupusi depresija jai buvo labai netikėta. Ji mano, kad būtent meditacija padėjo atkurti psichologinę sveikatą, reikalingą įveikti gyvenimo sunkumams. Kadangi šios praktikos metu išmokstama priimti bet kurią į galvą ateinančią mintį, ją priimti ir paleisti, medituojantis žmogus pradeda jausti šiokį tokį savikontrolės jausmą. „Kiekviena mintis veikia mūsų realybę ir tik pats žmogus gali kontroliuoti tai, kas dedasi jo galvoje,“ – dalijasi ji. Moteris įprato medituoti du kartus per dieną.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Mar 17, 2017 at 9:15am PDT

AROMATERAPIJA

Aromaterapija yra kitas M. Kerr rekomenduojamas holistinis būdas palaikyti gerą psichologinę sveikatą: „Eterinius aliejus vertinau ir anksčiau – prieš miegą labai mėgstu naudoti levandų aliejus – tačiau šiuo sunkiu momentu aromaterapijos specialistė man sukūrė specialų mišinį, kuris veikė raminančiai.“ Pirmą kartą panaudojusi šį galingą kompleksą, ji buvo priblokšta užplūdusios pozityvumo bangos. Vėliau rožių, kedro medžio, sandalmedžio ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų mišinį ji įtraukė ir į savo kosmetikos liniją.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Mar 27, 2017 at 12:11pm PDT

SĄMONINGUMAS

Moteris sveikai maitinasi, atlieka jogos pratimus bei medituoja, tačiau kartu ji stengiasi nepamiršti gyventi sąmoningai ir į viską, kas vyksta jos gyvenime, reaguoti pozityviai: „Aš supratau, kad viskas, ko reikia, visi atsakymai yra giliai manyje. Tereikia tik atsisėsti vienumoje, įkvėpti, iškvėpti ir priartėti prie tikrosios savęs.“ Ši sąmoningumo praktika padeda suprasti, kad viską galima įveikti – kad ir kaip tuo metu tai atrodo sudėtinga. Pasak M. Kerr taip pat svarbu yra ir nepamiršti už viską, ką gyvenime turi dėkoti. „Dėkingumo jausmas mane lydi tiek prabudus ryte, tiek einant miegoti vakare,“ – sako ji.

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on Feb 27, 2017 at 12:36am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

43-ejų amerikiečių aktorė Eva Longoria susilaukė pirmagimio

Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė pagimdė berniuką, savo portale skelbia žurnalas „Hola! USA“.

Natalija Martinavičienė: šiuo metu esu pačiame gražiausiame amžiuje

Verslininkė bei prekės ženklo „Natali De Lyrik“ įkūrėja Natalija Martinavičienė (40 m.) sako, kad ji nėra užsispyrusi karjeristė, pirmoje vietoje yra vaikai, todėl po darbų iš karto lekia namo ruošti pietus bei rūpintis namais.

Leidėja Eglė Jokužytė: kai susidūriau su neregių pasauliu, pasikeitė ir mano pačios gyvenimas

Ji paima vaiką, kuris niekada nematė šviesos, už rankos ir veda. Nori jam daug papasakoti apie pasaulį, spalvas ir knygas, į kurias žmonės sudeda išmintį. Būti neregių vaikų akimis – toks šiandien yra leidyklos „Verslas ar menas“ vadovės Eglės Jokužytės pašaukimas.

Seniai viešumoje bematyta Alma Adamkienė pasirodė Vilniaus festivalio baigiamajame koncerte

Pasiklausyti Vilniaus festivalio baigiamojo koncerto rinkosi meno elitas.

Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė: bijau nespėti per man skirtą gyvenimą nuveikti to, ko noriu (1)

Kai laidų, renginių vedėjos Eglės Daugėlaitės-Kryževičienės paklausiau, kokių silpnybių ši turinti, nesitikėjau atsakymo: „Vėluoti“. Kaip jai sekasi nepavėluoti į vedamą televizijos laidą „Labas rytas“, kaip įveikia darbe patiriamą stresą, apie santuoką, prasmingo gyvenimo receptus, svajones, baimes ir kalbėjausi su ja.

Blake Mycoskie – verslininkas, batais apdovanojęs skurdžiausių šalių vaikus

Vieną sėkmingiausių pasaulio socialinių verslų, kompaniją „Toms“ įkūręs Blake Mycoskie įrodė, kad įmanoma darant gera dirbti pelningai. Išskirtiniame interviu mūsų portalui jis pasidalino savo verslo istorija.

Džordana Butkutė apie artimuosius: aš juos labai myliu, tačiau dažnai pasimatyti negalime

Kitą savaitgalį Džordana sugrįš į savo vaikystės miestą Šakius ir būtinai apkabins artimuosius. O tai padaryti ji gali retai...

Jonas Nainys: savo vaikus norėčiau auklėti kaip mama – kliaudamasis nuojauta (2)

Televizijos ir radijo laidų vedėjas, grupės „Radistai“ narys Jonas Nainys (34 m.) kiekvieną rytą pradeda skambučiu savo mamai Laimai Nainienei (64 m.). Pasvalyje gyvenanti moteris sūnų tiesiogiai mato retokai, užtat laikas, kai jis veda televizijos laidas, šventas – namie turi būti visiška tyla.

„Sidabrinių gervių“ raudonuoju kilimu žengė kultūros elitas

11-ieji „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai prasidėjo.

„Sidabrinių gervių“ apdovanojimuose – filmo „Stebuklas“ triumfas

Trečiadienio vakarą iškilmingoje ceremonijoje išdalintos „Sidabrinių gervių“ statulėlės.