152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų

 (1)
Ji reguliariai dalyvauja madų šou, ją medžioja gatvės stiliaus fotografai, socialiniame tinkle „Instagram“ ją stebi per 150 tūkst. sekėjų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis tik tenka pripažinti, kad Sarah Jane Adams iš Sidnėjaus nėra įžymybė ar tinklaraštininkė. Ši 62 m. moteris – juvelyrinių dirbinių dizainerė, atsitiktinai tapusi mados ikona.

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

S. J. Adams tapo žinoma į socialinį tinką įkėlusi nuotrauką, kurioje ji užfiksuota 2014 m. demonstruojanti raudoną vintažinį „Adidas“ švarkelį. Moteris nė nenutuokė, kad ją užplūs šešiaženklė sekėjų minia ir modelio karjera. „Vis dar esu nustebusi, visiškai apstulbusi“, - apie savo sėkmę internete kalba ji. Nors iš pradžių S. J. Adams ketino socialinius tinklus panaudoti siekdama reklamos savo kurtiems juvelyriniams dirbiniams, neilgai trukus ji pasirašė kontraktą su garsiuoju sportinių prekių ženklu „Adidas“ ir sulaukė pasiūlymo bendradarbiauti iš mados tinklaraščio „Advanced Style“. Šiuo metu ji atstovauja didžiausiai pasaulio modelių agentūrai IMG ir plėtoja savo kurtų papuošalų verslą.

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

„Manau, tai turbūt susiję su priežastimi, kodėl vis dar augu, - nes nevertinu visko rimtai, - taip ji atsakė į klausimą, kaip, jos pačios manymu, jai pavyksta išsilaikyti itin nepastovioje mados pramonėje. – Nemanau, kad žmonės mane seka dėl mano drabužių ar papuošalų, manau, jie tai daro dėl mano požiūrio. Manęs nedomina galimybė patikti visiems.”

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

Moteris prisipažino niekada iki 2014 m. neturėjusi nė vienos tinkamai padarytos nuotraukos, o dabar jos įgūdžiai ir žavesys, demonstruojamas prieš fotoobjektyvus, neturi analogų. 62 m. S. J. Adams žinomumą pelnė be didesnių pastangų kombinuodama neįprastus, keistokus ir nepakartojamai žavingai atrodančius drabužių derinius. „Mane įkvepia žmonės, kuriuos sutinku“, - patikino ji.

Anksčiau ji yra teigusi, kad vis dar dėvi drabužius, kuriuos turėjo, kai jai buvo 18 ar 19 metų. „Mano galvoje vis tas pats turinys. Vis dar esu tas pats asmuo viduje. – patikino ji. – Man senėjimas nekelia sunkumų. Aš jį apkabinu. Mano raukšlės yra mano veidas, mano praeitis, mano istorija, tai esu aš.“

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Dovilės Bilkštienės vieno paveikslo paroda daugeliui atėmė žadą

Dovilės paveikslas iššaukė ne tik karštus meno gerbėjų, bet ir socialinės erdvės tyrinėtojų, filosofų ginčus.

Po filmo „Šventasis“ premjeros – neįprasti vertinimai

Lietuvių kino akademijos apdovanojimuose geriausiu metų filmu pripažintas filmas „Šventasis“, apkeliavęs keliolika užsienio festivalių, rugsėjo 19 d. pristatytas ir Lietuvos žiūrovams.

Režisierė R. Rakauskaitė: dokumentinio kino variklis – žmonių istorijos

Režisierės Ramunės Rakauskaitės dėmesį traukia tie, kurie skiriasi iš minios.

Dėl filmo režisierius laidotuvių biure atliko "stažuotę": ką jis ten pamatė?

Į darbo ir migracijos temas filmo "Kalabrija” režisieriaus Pierre‘as-François Sauteras žvelgia laidotuvių, o tiksliau - repatriacijos kontekste. Jis ilgai ieškojo gyvų bei mirusių filmo herojų ir, galima sakyti, laidotuvių biure atliko tam tikrą stažuotę. Apie kamerų valdymą gulint greta karsto, žmogaus vienatvės klausimą ir romų dainas - netrumpoje filmo kūrimo istorijoje.

Vytautas Ališauskas: turiu savo versiją to, kas iš tiesų pavaizduota šiame kūrinyje

Henriko Natalevičiaus paveikslas „Iškyla į gamtą“ – neįkyrus, tačiau labai įdomus pašnekovas. Ne veltui jau daugiau nei dešimt metų jis užima pagrindinę vietą ant sienos diplomato, filosofo, istoriko Vytauto Ališausko namuose.

Kunigas Ričardas Doveika: taip, aš mylėjau moterį (9)

Andrius Mamontovas, Džordana Butkutė, Ričardas Doveika ir kiti atskleis, kaip tapti pačiais geriausiais ir kokia visuotinio pripažinimo kaina.

Neįtikėtinai atvira aktoriaus M. Repšio išpažintis: daug mąsčiau apie mirtį (15)

„Aš nemiegojau dešimt metų. Aš nieko nedariau, nes maniau, kad visiems taip yra. Juk mano darbe daug streso ir įtampos. Tada pradėjo į galvą lįsti blogos mintys,“ – atvirai prisipažįsta žinomas aktorius Marius Repšys.

Plastikos chirurgas Darius Radzevičius: žmona yra mano sąžinė (7)

Plastinės chirurgijos chirurgas m. dr. Darius Radzevičius (49 m.) įsitikinęs, kad geriausia grožio operacija yra ta, kurios nesimato.

Kodėl Vytautas Didysis pas žmoną skubėdavo lyg akis išdegęs? (64)

Lietuvos didžiojo kunigaikščio pirmoji žmona Ona suvaidino svarbų vaidmenį Vytauto gyvenimo istorijoje. Labiausiai pagarsėjo Lietuvos metraščiuose užfiksuotas pasakojimas, kaip jos pagalba Vytautas 1382 m. pabėgo iš Jogailos nelaisvės.

Edgaras Montvidas: profesinės aukštumos išmokė mylėti gyvenimo paprastumą

Tenoras Edgaras Montvidas – viena didžiausių Lietuvos operos žvaigždžių pasaulyje. Beveik du dešimtmečiai darbo žymiausiose scenose neatėmė ypatingos jo skleidžiamos šilumos ir jaukaus paprastumo.