152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų

 (1)
Ji reguliariai dalyvauja madų šou, ją medžioja gatvės stiliaus fotografai, socialiniame tinkle „Instagram“ ją stebi per 150 tūkst. sekėjų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis tik tenka pripažinti, kad Sarah Jane Adams iš Sidnėjaus nėra įžymybė ar tinklaraštininkė. Ši 62 m. moteris – juvelyrinių dirbinių dizainerė, atsitiktinai tapusi mados ikona.

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

S. J. Adams tapo žinoma į socialinį tinką įkėlusi nuotrauką, kurioje ji užfiksuota 2014 m. demonstruojanti raudoną vintažinį „Adidas“ švarkelį. Moteris nė nenutuokė, kad ją užplūs šešiaženklė sekėjų minia ir modelio karjera. „Vis dar esu nustebusi, visiškai apstulbusi“, - apie savo sėkmę internete kalba ji. Nors iš pradžių S. J. Adams ketino socialinius tinklus panaudoti siekdama reklamos savo kurtiems juvelyriniams dirbiniams, neilgai trukus ji pasirašė kontraktą su garsiuoju sportinių prekių ženklu „Adidas“ ir sulaukė pasiūlymo bendradarbiauti iš mados tinklaraščio „Advanced Style“. Šiuo metu ji atstovauja didžiausiai pasaulio modelių agentūrai IMG ir plėtoja savo kurtų papuošalų verslą.

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

„Manau, tai turbūt susiję su priežastimi, kodėl vis dar augu, - nes nevertinu visko rimtai, - taip ji atsakė į klausimą, kaip, jos pačios manymu, jai pavyksta išsilaikyti itin nepastovioje mados pramonėje. – Nemanau, kad žmonės mane seka dėl mano drabužių ar papuošalų, manau, jie tai daro dėl mano požiūrio. Manęs nedomina galimybė patikti visiems.”

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

Moteris prisipažino niekada iki 2014 m. neturėjusi nė vienos tinkamai padarytos nuotraukos, o dabar jos įgūdžiai ir žavesys, demonstruojamas prieš fotoobjektyvus, neturi analogų. 62 m. S. J. Adams žinomumą pelnė be didesnių pastangų kombinuodama neįprastus, keistokus ir nepakartojamai žavingai atrodančius drabužių derinius. „Mane įkvepia žmonės, kuriuos sutinku“, - patikino ji.

Anksčiau ji yra teigusi, kad vis dar dėvi drabužius, kuriuos turėjo, kai jai buvo 18 ar 19 metų. „Mano galvoje vis tas pats turinys. Vis dar esu tas pats asmuo viduje. – patikino ji. – Man senėjimas nekelia sunkumų. Aš jį apkabinu. Mano raukšlės yra mano veidas, mano praeitis, mano istorija, tai esu aš.“

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Regimantas Adomaitis: jau nebevaikštau į teatrą, užsiimu kulinarija (17)

„Scanoramoje“ aktorius pristatė prieš 50 metų sukurtą lietuvišką filmą „Suaugusių žmonių žaidimai“, kuriame jis atliko lovelaso vaidmenį.

Vėlyva motinystė? Kodėl gi ne – žvaigždės, susilaukusios vaikų po 40-ies (9)

Šiuolaikinės moters gyvenime nuolat iškyla pasirinkimo dilemos. Karjera ir šeima konkuruoja dėl pirmaplanio vaidmens. Vis dėlto daugelis moterų nemato problemų planuodamos savo gyvenimą: sukūrusios sėkmingą karjerą pasineria į vėlyvą motinystę.

Žmogaus teisių aktyvistė E. Pizzey: man liko nedaug laiko, bet dar labai norėčiau pamatyti feminizmo žlugimą (108)

Pirmosios pasaulyje moterų prieglaudos įkūrėjai rašytojai, žmogaus teisių aktyvistei Erin Pizzey teko sulaukti grasinimų mirtimi, judėti su policijos apsauga ir netgi emigruoti, tačiau ji niekada neatsižadėjo savo įsitikinimų. Šią legendinę asmenybę pakalbino žurnalistė Jolanta Miškinytė.

Į Lietuvą grįžusi D. Grigienė: Amerikoje lietuvybę išlaikyti būtų buvę sunku (10)

„Iki pasaulyje įsivyraus vyrų ir moterų lygybė, tol šioje srityje bus ką veikti“, – neabejoja „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė (40 m.). Ji visiškai tikra, kad lygios galimybės komandoje įžiebia kūrybiškumo ugnį, kuria ypatingą darbo aplinką, dėl to pasiekiama daug geresnių rezultatų. Į vyrų bankininkų pasaulį įsiveržusi Dovilė įsitikino, kad lyderystė turi prasmę. Lyderiai formuoja visuomenę ir visų mūsų ateitį.

Agnė Gilytė: vaikai geriausiai patikrina santykių tvirtumą (2)

Sekti stilistę Agnę Gilytę (33 m.) – nelengva užduotis, nes tradicinis ištekėjusios ir vaikų turinčios moters scenarijus darbas–namai šiuo atveju neveikia. Jos dienos prasideda panašiai, bet anaiptol nėra panašios. Gal ir gerai, nes Agnė tikina, kad rutina ją žudo, o mes juk norime matyti ją gyvą?

Sudėtingą operaciją patyręs K. Smoriginas: labiausiai gaila būtų anūkus palikti (13)

„Sugijau kaip šuva. Dirbu pilna koja“, – šypsosi roko operos „Jūratė ir Kastytis“ režisierius ir aktorius Kostas Smoriginas (64 m.) su kolegomis besirengiantis legendines roko operos atsisveikinimo turui po Lietuvos miestus.

Režisierius A. Blaževičius: manau, dirbant atominėje elektrinėje patiriama mažiau streso, nei kuriant filmą (2)

Vilnietis kino režisierius Andrius Blaževičius (32 m.) – parankus pašnekovas: atviras, kalba paprastai, bet turi ką pasakyti.

„Scanoramos“ atidarymo šventėje - būrys kino mylėtojų (nuotraukų albumas)

Ketvirtadienio vakarą vyko Europos šalių kino forumo „Scanorama“ atidarymo šventė. Šiemet didžiausias rudens kino festivalis pasitiko kaip reta gausia festivalio programa, kurią šventinį vakarą atidarė intelektualaus britiško humoro juosta „Vakarėlis“.

Gatvės medžiotoju tituluojamas fotografas V. Alesius: mes vis dar labai bijome nepaklusti standartams (2)

Kartais atrodo, kad jis mus visus stebi. Vidutinio amžiaus vyras žilstelėjusiais smilkiniais su fotoaparatu rankoje. Germanistas, vertėjas, o laisvalaikiu fotografas Vincas Alesius (45 m.) lyg karoliukus veria Vilniaus kasdienybės akimirkas. Tos akimirkos labai skirtingos – nuo tviskančių gatvės podiumų iki beviltiškų stoties rajono šaligatvių.

E. Umbrasaitė: Prancūzijoje supratau, kad šokoladas, nauja suknelė ar jaunas meilužis – ne nuodėmė (13)

Žurnalistė ir rašytoja Erika Umbrasaitė antradienio vakarą Vilniaus galerijoje „Vartai“ pristatė naują, leidyklos „Alma littera“ išleistą knygą „Prancūzija Mon amour“. Renginį moderavo žurnalo ir portalo „Moteris“ vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė.