152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų

 (1)
Ji reguliariai dalyvauja madų šou, ją medžioja gatvės stiliaus fotografai, socialiniame tinkle „Instagram“ ją stebi per 150 tūkst. sekėjų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis tik tenka pripažinti, kad Sarah Jane Adams iš Sidnėjaus nėra įžymybė ar tinklaraštininkė. Ši 62 m. moteris – juvelyrinių dirbinių dizainerė, atsitiktinai tapusi mados ikona.

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

S. J. Adams tapo žinoma į socialinį tinką įkėlusi nuotrauką, kurioje ji užfiksuota 2014 m. demonstruojanti raudoną vintažinį „Adidas“ švarkelį. Moteris nė nenutuokė, kad ją užplūs šešiaženklė sekėjų minia ir modelio karjera. „Vis dar esu nustebusi, visiškai apstulbusi“, - apie savo sėkmę internete kalba ji. Nors iš pradžių S. J. Adams ketino socialinius tinklus panaudoti siekdama reklamos savo kurtiems juvelyriniams dirbiniams, neilgai trukus ji pasirašė kontraktą su garsiuoju sportinių prekių ženklu „Adidas“ ir sulaukė pasiūlymo bendradarbiauti iš mados tinklaraščio „Advanced Style“. Šiuo metu ji atstovauja didžiausiai pasaulio modelių agentūrai IMG ir plėtoja savo kurtų papuošalų verslą.

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

„Manau, tai turbūt susiję su priežastimi, kodėl vis dar augu, - nes nevertinu visko rimtai, - taip ji atsakė į klausimą, kaip, jos pačios manymu, jai pavyksta išsilaikyti itin nepastovioje mados pramonėje. – Nemanau, kad žmonės mane seka dėl mano drabužių ar papuošalų, manau, jie tai daro dėl mano požiūrio. Manęs nedomina galimybė patikti visiems.”

152 tūkst. sekėjų turinti 62-ejų moteris: man senėjimas nekelia problemų
© Vida Press

Moteris prisipažino niekada iki 2014 m. neturėjusi nė vienos tinkamai padarytos nuotraukos, o dabar jos įgūdžiai ir žavesys, demonstruojamas prieš fotoobjektyvus, neturi analogų. 62 m. S. J. Adams žinomumą pelnė be didesnių pastangų kombinuodama neįprastus, keistokus ir nepakartojamai žavingai atrodančius drabužių derinius. „Mane įkvepia žmonės, kuriuos sutinku“, - patikino ji.

Anksčiau ji yra teigusi, kad vis dar dėvi drabužius, kuriuos turėjo, kai jai buvo 18 ar 19 metų. „Mano galvoje vis tas pats turinys. Vis dar esu tas pats asmuo viduje. – patikino ji. – Man senėjimas nekelia sunkumų. Aš jį apkabinu. Mano raukšlės yra mano veidas, mano praeitis, mano istorija, tai esu aš.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Palikti tėvų, užaugę internatuose, nieko neturintys ir niekada nieko neturėję. Kaip tapyba tardymo izoliatoriuje keičia žmones

Koks ryšys sieja kalėjimą ir meninę kūrybą? Apie savo tapybą ir jos reikšmę pasakoja Kauno tardymo izoliatoriaus vyrai.

Vyrų klubo įkūrėjas Š. Kaniava: kai vyras yra lyderis, visiems nuo to tik geriau

Kur dingo tikri vyrai, įdomu ne tik moterims. Dažnai ir jie patys ima ieškoti savo vyriškumo. Kaip sekasi susigrąžinti šią prigimtinę savybę ir kokia iš to nauda, papasakojo patyriminio vyrų mokymo organizatorius Šarūnas Kaniava (31 m.).

Menininkė Eglė Grėbliauskaitė: nesitapatinu su jokiu vaidmeniu

Birželio mėnesio „Moteris“ – tradiciškai ekologiška. Šis ekologijai skirtas numeris – jubiliejinis, 10-asis. Per dešimt metų Lietuvoje šia linkme daug kas pasikeitė.

Įniršusi Meghan Markle sesuo Samantha: Ji neturi jokios teisės man neleisti kalbėti (5)

Savaitgalį už princo Harry’io ištekėjusios Meghan Markle sesuo Samantha nebuvo pakviesta į vestuves. Kalbama, kad naująją Sasekso hercogienę įsiutino sesers pomėgis atvirai kalbėti su žiniasklaida.

Paryžiuje apsilankęs Mantas Wizzard užsuko ir į garsuosius kabaretus

Vienas garsiausių Lietuvos iliuzionistų Mantas Wizard garsėja pomėgiu įsiamžinti pasaulio didmiesčiuose. Šį kartą žinomas vyras su skaitytojais dalijasi savo naujausia profesionalia fotosesija iš Prancūzijos sostinės – Paryžiaus.

Užkietėjęs viengungis palūžo – žengia prie altoriaus (1)

Veteranas viengungis Hugh Grantas, bene geriausiai žinomas vaidmenimis tokiose romantinėse komedijose kaip „Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės“ (Four Weddings and a Funeral) arba „Noting Hilas“ (Notting Hill), pirmą kartą sumainys aukso žiedus. Jo išrinktoji - švedė Anna Eberstein.

Gintaras Bleizgys: kalėjime mačiau daug daugiau atgailaujančių žmonių nei šiaip visuomenėje (1)

Vaikystė tik su mama, depresija, Rytų dvikovos paauglystėje, ne visada draugiška verslo aplinka, mėnuo areštinėje ir galiausiai – diakono tarnystė. Atvirai apie visa tai kalbantis Gintaras Bleizgys (42 m.) sako, kad dėl nė vienos iš savo gyvenimo patirčių nesigaili. O visas nuo verslo, diakono pareigų, jauno tėčio rūpesčių liekančias akimirkas skiria kūrybai.

5 būdai, kuriais princas Harry ir Meghan Markle per savo vestuves pagerbė princesę Dianą (2)

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvės į istoriją įeis kaip viena didžiausių šio dešimtmečio karališkųjų švenčių. Nieko keisto, kad svarbiausią savo gyvenimo dieną princas rado ne vieną būdą paminėti savo velionės mamos atminimą.

Kensingtono rūmai: nuspręsta, kas vietoj tėvo prie altoriaus lydės Meghan Markle

M. Markle tėvas Thomas dėl širdies operacijos negalės dalyvauti vestuvėse ir lydėti dukters prie altoriaus.

Aeities moteris-vadovė – nebe miegančioji gražuolė

Kaip moteriai tapti gera vadove, lydere? O gal ši pozicija – tik vyrų rankose? „Change Partners“ pokyčių konsultantė Lina Mieliauskienė sako – anaiptol! Tai tik kažkam patogus stereotipas.