Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro

 (1)
Papuošalų kūrėja Julija Paulauskienė sako, kad sukūrė kolekciją mažiesiems pasaulio gyventojams. Pasak autorės, šie natūralūs, ekologiški aksesuarai atlieka ne tik puošmenos funkciją, bet yra naudingi ir mažylių sveikatai.
© Monika Penkūkū Photography

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Naujausi „Bambino“ papuošalai – natūralūs, ekologiški ir yra tinkami vaikams vos nuo trijų mėnesių amžiaus. Sukurti vaikams skirtą kolekciją pastūmėjo augantys prekių ženklo „Ambersmile charms“ klientų poreikiai ir gimusi dizainerės dukra.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

„Dirbdami su natūraliu Baltijos gintaru pastebėjome rinkos poreikį vaikų aksesuarams, krikšto dovanoms. Klientės mamos nori puošti ne tik save, bet ir savo vaikus. Be to, šiandieną siūlomi tik seni, iš atliekų gaminami modeliai. Kadangi mažieji viską „valgo“, ima į burnytę, plastmasė yra pirmas dalykas, kurio kategoriškai vengėme. Ji ne tik kenksminga, bet ir nepatvari: plastikiniai užsegimai lengvai lūžta, vaikai gali juos praryti. Be to, atkreipėme dėmesį į vaikų augimo tendenciją – taupydami klientų pinigus, sukūrėme reguliuojamus dydžius: kūdikiams, mažiems vaikams ir ūgtelėjusiems paaugliams.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

Žinoma, įtaką kolekcijos atsiradimui padarė dukrytės Patricijos gimimas. Jai atėjus į pasaulį norėjome ją apsaugoti, papuošti gražiais, sveikais aksesuarais. Pasigedę tokių, juos sukūrėme patys. Šia idėja viliamės pasidalinti ir su kitais mylinčiais tėvais,“ – dėstė J. Paulauskienė.

Kolekcijos modeliai pagaminti iš natūralaus Baltijos gintaro, cirkonio, sidabro ir ekologiško silikono rutuliukų. Jie malonūs dėvėti, puošti švelniomis spalvomis, traukiantys akį bei skatinantys tyrinėti aplinką. Pakuotės taip pat vaikiškos: yra švelniai žydros ir rožinės, flamingo spalvos.
„Pagrindinis kolekcijos akcentas – natūralus, taisyklingos rutuliukų formos, nepresuotas gintaras. Detalės pagamintos iš aukštos kokybės sidabro (Ag925), cirkonio ir silikono. Aksesuarai neturi jokių plastmasinių užsegimų. Visos medžiagos yra nekvapios, todėl neerzina vaikų. Gaminiai lengvai nuplaunami šiltu vandeniu, yra suverti ant siūlo, atlieka kramtuko funkciją.

Beje, tyrimais įrodyta, kad gintaras mažina uždegimo skausmą. Mineralai esantys gintaro viduje stiprina vaiko imunitetą ir slopiną skausmą dygstant dantims. Atsižvelgdami į tai, sukūrėme tokias apyrankes ir karolius, kurie yra tinkami „ragauti“, naudingi dantų masažui. Jie vertingi ir pirmiesiems sensoriniams, lytėjimo žaidimams. Taip pat vaikui padeda susikaupti žindymo metu,“ – pasakojo papuošalų kūrėja.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

Kaip teigė J. Paulauskienė, kolekcijos modeliais tapo net 15-lika vaikų, o vieta jų įamžinimui buvo neeilinė. Dėmesys buvo skiriamas emocijai ir vaikų susidomėjimui.

„Pirmiausia pradėkime nuo kolekcijos simbolio – vienaragio. Jo reikšmė atveria begalines galimybes, kurios tampa prieinamos mums visiems. Vienaragiai suteikia mums vaizduotę tikėti neįmanomais dalykais ir paversti jais įmanomais. Vienaragis yra sėkmės, magijos simbolis. Tad būtent šis simbolis atspindi kolekcijos idėją.

Ją, kaip matėme patys, įvertino ir gausus vaikų žaidimų kambaryje „Cosmos“ susirinkusių mažųjų modelių būrys. Kiekvienas vaikas jautėsi laisvas, dėvėjo tai, kas šiam iš tiesų patinka. Tikime, kad šiuos aksesuarus su tokiu pat entuziazmu įvertins ir būsimi mažieji klientai. Kodėl gi jiems nepadovanojus džiaugsmo?“ – šypsojosi Julija Paulauskienė.

Daugiau fotosesijos akimirkų – galerijoje.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vaikas

Prie meduolių marginimo prisideda žvaigždės, sporto ir pramogų pasaulio atstovai

Garsenybės kviečia kartu švęsti Spalvoto meduolio dieną.

Kodėl vaikai jau pirmoje ar antroje klasėje praranda susidomėjimą mokymųsi

Kodėl kiekvienais metais Lietuvoje vis jaunesni vaikai praranda motyvaciją mokytis? Kodėl į pirmą klasę ateina vaikai, turintys daug akademinių žinių, bet stokojantys kitų įgūdžių? Koks yra tėvų vaidmuo vaiko gyvenime jam pradėjus lankyti mokyklą?

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro (1)

Papuošalų kūrėja Julija Paulauskienė sako, kad sukūrė kolekciją mažiesiems pasaulio gyventojams. Pasak autorės, šie natūralūs, ekologiški aksesuarai atlieka ne tik puošmenos funkciją, bet yra naudingi ir mažylių sveikatai.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas

Pristatytas kalėdinis projektas „Tikėjotės daugiau?“, kuriuo verslininkus kviečiama dovanoti ne daiktus, o emocijas.

Dietologė E. Gavelienė: šis patiekalas reikalingas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems (1)

Tik pusę Lietuvos mokyklinio amžiaus vaikų – 55 proc., pusryčiams valgo košę.

Vaikų gastroenterologas: šios ligos atvejų padaugėjo 50 kartų!

Per pastaruosius metus ne tik suaugusiųjų, bet ir vaikų tarpe ženkliai išaugo gastroezofaginio refliukso ligos atvejų.

Nuo kitų metų – nemokami skiepai nuo rotavirusinės infekcijos

Naujovė vaikų skiepų kalendoriuje – skiepai nuo rotavirusinės infekcijos.

Modelių pasaulis iš tėvų perspektyvos: visiškai pasitikėti turi ne tik vaiku, bet ir agentūra (1)

Dvyliktokei Julijai Petrauskaitei (17), kaip ir jos šeimai, mados pasaulis buvo labai tolimas, miglotas ir kupinas nežinomybės. Vis dėlto, giliai širdyje puikius genus turinčiai merginai kirbėjo noras išbandyti savo jėgas prieš fotoobjektyvą. „Juk neturėjau, ko prarasti. Tik linksmai praleisti dieną ir gauti profesionalių patarimų“, – pirmą susitikimą su „Image Group“ agentūra šypsodamasi prisimena Julija.

Vaikų psichiatras L. Slušnys: savižudybę ir jos priežastis kiekvienas žmogus mato skirtingai

Niekam ne paslaptis, jog paauglių savižudybės – opi ir skaudi problema Lietuvoje. Gąsdinantys skaičiai kiekvienais metais vis auga, o šia tema kalbėti iki šiol baisu. Vieni tai vadina nuodėme, kiti – psichikos sutrikimu. Tačiau kokios tikrosios šio poelgio priežastys?

Kaip vaiką mokyti saikingai vartoti ir atsakingai skolintis

Menkas Lietuvos vaikų finansinis raštingumas: atsakomybė krenta švietimo sistemai ir tėvams.