Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro

 (1)
Papuošalų kūrėja Julija Paulauskienė sako, kad sukūrė kolekciją mažiesiems pasaulio gyventojams. Pasak autorės, šie natūralūs, ekologiški aksesuarai atlieka ne tik puošmenos funkciją, bet yra naudingi ir mažylių sveikatai.
© Monika Penkūkū Photography

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Naujausi „Bambino“ papuošalai – natūralūs, ekologiški ir yra tinkami vaikams vos nuo trijų mėnesių amžiaus. Sukurti vaikams skirtą kolekciją pastūmėjo augantys prekių ženklo „Ambersmile charms“ klientų poreikiai ir gimusi dizainerės dukra.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

„Dirbdami su natūraliu Baltijos gintaru pastebėjome rinkos poreikį vaikų aksesuarams, krikšto dovanoms. Klientės mamos nori puošti ne tik save, bet ir savo vaikus. Be to, šiandieną siūlomi tik seni, iš atliekų gaminami modeliai. Kadangi mažieji viską „valgo“, ima į burnytę, plastmasė yra pirmas dalykas, kurio kategoriškai vengėme. Ji ne tik kenksminga, bet ir nepatvari: plastikiniai užsegimai lengvai lūžta, vaikai gali juos praryti. Be to, atkreipėme dėmesį į vaikų augimo tendenciją – taupydami klientų pinigus, sukūrėme reguliuojamus dydžius: kūdikiams, mažiems vaikams ir ūgtelėjusiems paaugliams.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

Žinoma, įtaką kolekcijos atsiradimui padarė dukrytės Patricijos gimimas. Jai atėjus į pasaulį norėjome ją apsaugoti, papuošti gražiais, sveikais aksesuarais. Pasigedę tokių, juos sukūrėme patys. Šia idėja viliamės pasidalinti ir su kitais mylinčiais tėvais,“ – dėstė J. Paulauskienė.

Kolekcijos modeliai pagaminti iš natūralaus Baltijos gintaro, cirkonio, sidabro ir ekologiško silikono rutuliukų. Jie malonūs dėvėti, puošti švelniomis spalvomis, traukiantys akį bei skatinantys tyrinėti aplinką. Pakuotės taip pat vaikiškos: yra švelniai žydros ir rožinės, flamingo spalvos.
„Pagrindinis kolekcijos akcentas – natūralus, taisyklingos rutuliukų formos, nepresuotas gintaras. Detalės pagamintos iš aukštos kokybės sidabro (Ag925), cirkonio ir silikono. Aksesuarai neturi jokių plastmasinių užsegimų. Visos medžiagos yra nekvapios, todėl neerzina vaikų. Gaminiai lengvai nuplaunami šiltu vandeniu, yra suverti ant siūlo, atlieka kramtuko funkciją.

Beje, tyrimais įrodyta, kad gintaras mažina uždegimo skausmą. Mineralai esantys gintaro viduje stiprina vaiko imunitetą ir slopiną skausmą dygstant dantims. Atsižvelgdami į tai, sukūrėme tokias apyrankes ir karolius, kurie yra tinkami „ragauti“, naudingi dantų masažui. Jie vertingi ir pirmiesiems sensoriniams, lytėjimo žaidimams. Taip pat vaikui padeda susikaupti žindymo metu,“ – pasakojo papuošalų kūrėja.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

Kaip teigė J. Paulauskienė, kolekcijos modeliais tapo net 15-lika vaikų, o vieta jų įamžinimui buvo neeilinė. Dėmesys buvo skiriamas emocijai ir vaikų susidomėjimui.

„Pirmiausia pradėkime nuo kolekcijos simbolio – vienaragio. Jo reikšmė atveria begalines galimybes, kurios tampa prieinamos mums visiems. Vienaragiai suteikia mums vaizduotę tikėti neįmanomais dalykais ir paversti jais įmanomais. Vienaragis yra sėkmės, magijos simbolis. Tad būtent šis simbolis atspindi kolekcijos idėją.

Ją, kaip matėme patys, įvertino ir gausus vaikų žaidimų kambaryje „Cosmos“ susirinkusių mažųjų modelių būrys. Kiekvienas vaikas jautėsi laisvas, dėvėjo tai, kas šiam iš tiesų patinka. Tikime, kad šiuos aksesuarus su tokiu pat entuziazmu įvertins ir būsimi mažieji klientai. Kodėl gi jiems nepadovanojus džiaugsmo?“ – šypsojosi Julija Paulauskienė.

Daugiau fotosesijos akimirkų – galerijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vaikas

Kristina Savickytė-Damanskienė: kaip rasti tinkamiausią bendravimo su savo vaiku būdą

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Neringa Čereškevičienė: kaip išauginti patriotą?

„Kai klausau, ką mokykloje kalba vaikai, man atrodo, kad jie peraugo savo tėvus. O gal jie tik pas mus tokie?” - stebisi pradinės mokyklos „Upė” ir vaikų darželio „Tele Bim Bam” įkūrėja, vis rečiau scenoje pasirodanti Neringa Čereškevičienė.

Šokėja Eglė Straleckaitė: pagimdžiusi galvojau, gal aš kokia blogietė

Eglę Straleckaitę pažįsta visa Lietuva. Garsi šokėja dar būdama mokinė pateko į televiziją ir laimėjo ne vieną TV projektą, ji savo nuoširdumu visada pataikydavo tiesiai į žmonių širdis. O štai visai neseniai atvertė naują gyvenimo lapą – ištekėjo ir sukūrė savo šeimą.

Kiek kiaušinių vaikams rekomenduojama suvalgyti per dieną?

Mitybos specialistai teigia, kad joks kitas produktas neturi tokio organizmui reikalingų medžiagų derinio, kuris stiprina imunitetą ir skatina augimą. Todėl kiaušiniai ypač naudingi vaikystėje ir paauglystėje.

Mitybos specialistė: ir neturint laiko vaikus galima maitinti sveikai

Ne draudimais, ne kritika, ne prievarta ar pagrūmojimu „reikia valgyti sveikai“, o tik sudarydami tinkamas sąlygas, būdami pavyzdžiu ir mokydami vaikus pasieksime, kad jie valgytų sveikiau.

Prie meduolių marginimo prisideda žvaigždės, sporto ir pramogų pasaulio atstovai

Garsenybės kviečia kartu švęsti Spalvoto meduolio dieną.

Kodėl vaikai jau pirmoje ar antroje klasėje praranda susidomėjimą mokymųsi

Kodėl kiekvienais metais Lietuvoje vis jaunesni vaikai praranda motyvaciją mokytis? Kodėl į pirmą klasę ateina vaikai, turintys daug akademinių žinių, bet stokojantys kitų įgūdžių? Koks yra tėvų vaidmuo vaiko gyvenime jam pradėjus lankyti mokyklą?

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro (1)

Papuošalų kūrėja Julija Paulauskienė sako, kad sukūrė kolekciją mažiesiems pasaulio gyventojams. Pasak autorės, šie natūralūs, ekologiški aksesuarai atlieka ne tik puošmenos funkciją, bet yra naudingi ir mažylių sveikatai.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas

Pristatytas kalėdinis projektas „Tikėjotės daugiau?“, kuriuo verslininkus kviečiama dovanoti ne daiktus, o emocijas.

Dietologė E. Gavelienė: šis patiekalas reikalingas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems (1)

Tik pusę Lietuvos mokyklinio amžiaus vaikų – 55 proc., pusryčiams valgo košę.