Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro

 (1)
Papuošalų kūrėja Julija Paulauskienė sako, kad sukūrė kolekciją mažiesiems pasaulio gyventojams. Pasak autorės, šie natūralūs, ekologiški aksesuarai atlieka ne tik puošmenos funkciją, bet yra naudingi ir mažylių sveikatai.
© Monika Penkūkū Photography

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Naujausi „Bambino“ papuošalai – natūralūs, ekologiški ir yra tinkami vaikams vos nuo trijų mėnesių amžiaus. Sukurti vaikams skirtą kolekciją pastūmėjo augantys prekių ženklo „Ambersmile charms“ klientų poreikiai ir gimusi dizainerės dukra.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

„Dirbdami su natūraliu Baltijos gintaru pastebėjome rinkos poreikį vaikų aksesuarams, krikšto dovanoms. Klientės mamos nori puošti ne tik save, bet ir savo vaikus. Be to, šiandieną siūlomi tik seni, iš atliekų gaminami modeliai. Kadangi mažieji viską „valgo“, ima į burnytę, plastmasė yra pirmas dalykas, kurio kategoriškai vengėme. Ji ne tik kenksminga, bet ir nepatvari: plastikiniai užsegimai lengvai lūžta, vaikai gali juos praryti. Be to, atkreipėme dėmesį į vaikų augimo tendenciją – taupydami klientų pinigus, sukūrėme reguliuojamus dydžius: kūdikiams, mažiems vaikams ir ūgtelėjusiems paaugliams.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

Žinoma, įtaką kolekcijos atsiradimui padarė dukrytės Patricijos gimimas. Jai atėjus į pasaulį norėjome ją apsaugoti, papuošti gražiais, sveikais aksesuarais. Pasigedę tokių, juos sukūrėme patys. Šia idėja viliamės pasidalinti ir su kitais mylinčiais tėvais,“ – dėstė J. Paulauskienė.

Kolekcijos modeliai pagaminti iš natūralaus Baltijos gintaro, cirkonio, sidabro ir ekologiško silikono rutuliukų. Jie malonūs dėvėti, puošti švelniomis spalvomis, traukiantys akį bei skatinantys tyrinėti aplinką. Pakuotės taip pat vaikiškos: yra švelniai žydros ir rožinės, flamingo spalvos.
„Pagrindinis kolekcijos akcentas – natūralus, taisyklingos rutuliukų formos, nepresuotas gintaras. Detalės pagamintos iš aukštos kokybės sidabro (Ag925), cirkonio ir silikono. Aksesuarai neturi jokių plastmasinių užsegimų. Visos medžiagos yra nekvapios, todėl neerzina vaikų. Gaminiai lengvai nuplaunami šiltu vandeniu, yra suverti ant siūlo, atlieka kramtuko funkciją.

Beje, tyrimais įrodyta, kad gintaras mažina uždegimo skausmą. Mineralai esantys gintaro viduje stiprina vaiko imunitetą ir slopiną skausmą dygstant dantims. Atsižvelgdami į tai, sukūrėme tokias apyrankes ir karolius, kurie yra tinkami „ragauti“, naudingi dantų masažui. Jie vertingi ir pirmiesiems sensoriniams, lytėjimo žaidimams. Taip pat vaikui padeda susikaupti žindymo metu,“ – pasakojo papuošalų kūrėja.

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro
© Monika Penkūkū Photography

Kaip teigė J. Paulauskienė, kolekcijos modeliais tapo net 15-lika vaikų, o vieta jų įamžinimui buvo neeilinė. Dėmesys buvo skiriamas emocijai ir vaikų susidomėjimui.

„Pirmiausia pradėkime nuo kolekcijos simbolio – vienaragio. Jo reikšmė atveria begalines galimybes, kurios tampa prieinamos mums visiems. Vienaragiai suteikia mums vaizduotę tikėti neįmanomais dalykais ir paversti jais įmanomais. Vienaragis yra sėkmės, magijos simbolis. Tad būtent šis simbolis atspindi kolekcijos idėją.

Ją, kaip matėme patys, įvertino ir gausus vaikų žaidimų kambaryje „Cosmos“ susirinkusių mažųjų modelių būrys. Kiekvienas vaikas jautėsi laisvas, dėvėjo tai, kas šiam iš tiesų patinka. Tikime, kad šiuos aksesuarus su tokiu pat entuziazmu įvertins ir būsimi mažieji klientai. Kodėl gi jiems nepadovanojus džiaugsmo?“ – šypsojosi Julija Paulauskienė.

Daugiau fotosesijos akimirkų – galerijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vaikas

Psichologė: kaip vaiko neužslopinti, kad augtų pasitikintis savimi ir kitais

Skirtingais vaiko amžiaus tarpsniais formuojasi vis kitos savybės, atsiranda naujų poreikių, daugėja norų. Kaip jų neužslopinti, kad vaikas augtų pasitikintis savimi ir kitais, iniciatyvus ir savarankiškas, mokėtų atpažinti savo jausmus ir juos reikšti?

Kaip per egzaminų sesiją įveikti stresą ir nepalūžti?

Kelis mėnesius truksiantis brandos egzaminų maratonas jau prasidėjo. Daugeliui abiturientų jis kelia didesnį ar mažesnį stresą. Nevaldomas jis gali sumenkinti mokymosi produktyvumą, o ypatingai rimtais atvejais netgi sukelti ir pakankamai rimtų sveikatos sutrikimų.

Kaip padėti vaikui atskleisti jo gabumus

Šiandien, kai virtuali realybė taip vilioja, vaikų interesų spektras dažnai tik ja ir apsiriboja. Deja, psichologės Miglės Motiejūnaitės teigimu, per didelis technologijų naudojimas neigiamai veikia vaiko gebėjimą sutelkti dėmesį, be to – daug laiko praleidžiantis vienas jis vėliau susiduria su sunkumais tvarkydamasis socialinėse situacijose.

Lietuvos mamos: gimdyti renkasi vėliau ir vis dažniau - ne santuokoje

Kiekviena mama - nepakartojama, bet prieš Motinos dieną ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

5 vunderkindų mama Foreli pataria, kaip užauginti talentingus bei gabius vaikus

Foreli Blinstrubaitė-Kramarik – ypatinga moteris! Lietuvių kilmės autorė, lektorė, ugdymo specialistė bei kompozitorė jaunystėje išvyko į JAV, ten sukūrė šeimą ir kartu su vyru susilaukė penkių vaikų. Visi penki Foreli vaikai pasižymi ypač puikiai išreikštais talentais įvairiose meno, mokslo ir kultūros srityse.

Jūsų vaikas alergiškas? Nedrauskite jam purvinomis rankomis ragauti maisto (6)

Tėvai, auginantys alergišką ar astma sergantį vaiką, privalo ne tik tinkamai prižiūrėti namus, atsakingai rinkti maistą, bet ir išmokyti aplinkinius, ką daryti ištikus priepuoliui, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Be to, priduria jis, reikia leisti vaikui ir išsitepti, ir purvinomis rankomis paragauti kokio maisto.

„Tėvų linijoje“ specialistai padeda nusiraminti ir surasti konkrečiai situacijai geriausią sprendimą

Daugiau nei pusmetį veikianti - „Tėvų linija“ - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

Garsios Lietuvos mamos pataria: žemuogės – nuo karščiavimo, levandos – nuo bakterijų

Šiais laikais apie vaikų priežiūrą tėvai gali rasti gausybę informacijos – kaip gydyti, kokius metodus taikyti ir kaip išvengti ligų. Tačiau, ar tradiciniai vaistai, kurie dažiausiai silpnina imunitetą ir nėra tinkami vaikų ir ypač kūdikių gydymui – tinkamiausias sprendimas?

Psichologų pastebėjimai apie tai, kas nutinka, kai vaikas yra nuolat lyginamas su kitais

Tėvų ir pedagogų nuomonės, kaip vertinti moksleivių mokymosi rezultatus, išsiskiria ir sukelia nemažai aistrų.

Grupė „Biplan“ gros, kad sergančiųjų išsėtine skleroze vaikai galėtų stovyklauti

Kovo 21 d. grupė Biplan kartu su Vilniaus išsėtinės sklerozės draugija Feniksai kviečia į nemokamą koncertą, kuris vyks klube „Legendos” (Vilnius, Kalvarijų g. 85).