Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas

Pristatytas kalėdinis projektas „Tikėjotės daugiau?“, kuriuo verslininkus kviečiama dovanoti ne daiktus, o emocijas.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Projekto iniciatorė verslininkė Lina Vyšniauskienė primena seną legendą, kai išdykusiems vaikams Kalėdų Senis vietoj dovanų iš židinio į kojines priberia angliukų. Šis pasakojimas paskatino verslininkę susimąstyti apie dovanos prasmę ir perkurti istoriją: „O ar kas nors matėte vaiką, kuris būtų neišdykęs? Juk tai būdas gauti daugiau dėmesio. Būtent todėl vaikams svarbu dovanoti emocijas ir prisiminimus“.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas
© Organizatorių nuotr.

Ragindama verslininkus atsisakyti dovanoti daiktus, projekto „Tikėjotės daugiau?“ autorė pristatė kiek neįprastą ir originalų Kalėdinės dovanos formatą: vietoje įprastų dovanų kolegoms ar verslo partneriams siūlo įteikti Liucinos Rimgailės iškeptų angliukų, už kuriuos dienos centrų vaikams bus padovanoti spektakliai. Tai projektas, kuris turi legendą ir žinoma, išliekamąją vertę. Šis projektas skirtas tiems, kas jau gali ir nori ne tik gauti, bet ir duoti.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas
© Organizatorių nuotr.

Prie projekto prisidėjusi desertų kūrėja Liucina Rimgailė iškepė juodų gardėsių, kurie panašūs į židinio angliukus. „Didžiausias vaikų košmaras per Kalėdas gauti angliukų. Tačiau idėja puikiai perteikia legendą ir priverčia susimąstyti apie dovanų pirkimo prasmę” – iniciatyva džiaugiasi Liucina Rimgailė.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas
© Organizatorių nuotr.

„Labai džiaugiuosi galėdama prisijungti prie projekto ir padėti įgyvendinti unikalią idėją. Interaktyviame spektaklyje netrūks gražių istorijų, kvapų, muzikos ir skonių – visa, kas įtraukia ir skatina vaikišką vaizduotę“, – sakė į projektą įsijungusio „Knygos teatro“ vadovė, aktorė Redita Dominaitytė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vaikas

Kristina Savickytė-Damanskienė: kaip rasti tinkamiausią bendravimo su savo vaiku būdą

Suaugusiųjų elgesys su vaiku didžiąja dalimi formuoja vaiko požiūrį į save ir aplinką, o vaikystės patirtys turi didelės įtakos jau suaugusio žmogaus gyvenimo kokybei.

Neringa Čereškevičienė: kaip išauginti patriotą?

„Kai klausau, ką mokykloje kalba vaikai, man atrodo, kad jie peraugo savo tėvus. O gal jie tik pas mus tokie?” - stebisi pradinės mokyklos „Upė” ir vaikų darželio „Tele Bim Bam” įkūrėja, vis rečiau scenoje pasirodanti Neringa Čereškevičienė.

Šokėja Eglė Straleckaitė: pagimdžiusi galvojau, gal aš kokia blogietė

Eglę Straleckaitę pažįsta visa Lietuva. Garsi šokėja dar būdama mokinė pateko į televiziją ir laimėjo ne vieną TV projektą, ji savo nuoširdumu visada pataikydavo tiesiai į žmonių širdis. O štai visai neseniai atvertė naują gyvenimo lapą – ištekėjo ir sukūrė savo šeimą.

Kiek kiaušinių vaikams rekomenduojama suvalgyti per dieną?

Mitybos specialistai teigia, kad joks kitas produktas neturi tokio organizmui reikalingų medžiagų derinio, kuris stiprina imunitetą ir skatina augimą. Todėl kiaušiniai ypač naudingi vaikystėje ir paauglystėje.

Mitybos specialistė: ir neturint laiko vaikus galima maitinti sveikai

Ne draudimais, ne kritika, ne prievarta ar pagrūmojimu „reikia valgyti sveikai“, o tik sudarydami tinkamas sąlygas, būdami pavyzdžiu ir mokydami vaikus pasieksime, kad jie valgytų sveikiau.

Prie meduolių marginimo prisideda žvaigždės, sporto ir pramogų pasaulio atstovai

Garsenybės kviečia kartu švęsti Spalvoto meduolio dieną.

Kodėl vaikai jau pirmoje ar antroje klasėje praranda susidomėjimą mokymųsi

Kodėl kiekvienais metais Lietuvoje vis jaunesni vaikai praranda motyvaciją mokytis? Kodėl į pirmą klasę ateina vaikai, turintys daug akademinių žinių, bet stokojantys kitų įgūdžių? Koks yra tėvų vaidmuo vaiko gyvenime jam pradėjus lankyti mokyklą?

Lietuvos vaikams – ekologiški papuošalai iš natūralaus Baltijos gintaro (1)

Papuošalų kūrėja Julija Paulauskienė sako, kad sukūrė kolekciją mažiesiems pasaulio gyventojams. Pasak autorės, šie natūralūs, ekologiški aksesuarai atlieka ne tik puošmenos funkciją, bet yra naudingi ir mažylių sveikatai.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas

Pristatytas kalėdinis projektas „Tikėjotės daugiau?“, kuriuo verslininkus kviečiama dovanoti ne daiktus, o emocijas.

Dietologė E. Gavelienė: šis patiekalas reikalingas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems (1)

Tik pusę Lietuvos mokyklinio amžiaus vaikų – 55 proc., pusryčiams valgo košę.