Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas

Pristatytas kalėdinis projektas „Tikėjotės daugiau?“, kuriuo verslininkus kviečiama dovanoti ne daiktus, o emocijas.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Projekto iniciatorė verslininkė Lina Vyšniauskienė primena seną legendą, kai išdykusiems vaikams Kalėdų Senis vietoj dovanų iš židinio į kojines priberia angliukų. Šis pasakojimas paskatino verslininkę susimąstyti apie dovanos prasmę ir perkurti istoriją: „O ar kas nors matėte vaiką, kuris būtų neišdykęs? Juk tai būdas gauti daugiau dėmesio. Būtent todėl vaikams svarbu dovanoti emocijas ir prisiminimus“.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas
© Organizatorių nuotr.

Ragindama verslininkus atsisakyti dovanoti daiktus, projekto „Tikėjotės daugiau?“ autorė pristatė kiek neįprastą ir originalų Kalėdinės dovanos formatą: vietoje įprastų dovanų kolegoms ar verslo partneriams siūlo įteikti Liucinos Rimgailės iškeptų angliukų, už kuriuos dienos centrų vaikams bus padovanoti spektakliai. Tai projektas, kuris turi legendą ir žinoma, išliekamąją vertę. Šis projektas skirtas tiems, kas jau gali ir nori ne tik gauti, bet ir duoti.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas
© Organizatorių nuotr.

Prie projekto prisidėjusi desertų kūrėja Liucina Rimgailė iškepė juodų gardėsių, kurie panašūs į židinio angliukus. „Didžiausias vaikų košmaras per Kalėdas gauti angliukų. Tačiau idėja puikiai perteikia legendą ir priverčia susimąstyti apie dovanų pirkimo prasmę” – iniciatyva džiaugiasi Liucina Rimgailė.

Kalėdinis projektas kviečia vaikams dovanoti emocijas
© Organizatorių nuotr.

„Labai džiaugiuosi galėdama prisijungti prie projekto ir padėti įgyvendinti unikalią idėją. Interaktyviame spektaklyje netrūks gražių istorijų, kvapų, muzikos ir skonių – visa, kas įtraukia ir skatina vaikišką vaizduotę“, – sakė į projektą įsijungusio „Knygos teatro“ vadovė, aktorė Redita Dominaitytė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vaikas

Psichologė: kaip vaiko neužslopinti, kad augtų pasitikintis savimi ir kitais

Skirtingais vaiko amžiaus tarpsniais formuojasi vis kitos savybės, atsiranda naujų poreikių, daugėja norų. Kaip jų neužslopinti, kad vaikas augtų pasitikintis savimi ir kitais, iniciatyvus ir savarankiškas, mokėtų atpažinti savo jausmus ir juos reikšti?

Kaip per egzaminų sesiją įveikti stresą ir nepalūžti?

Kelis mėnesius truksiantis brandos egzaminų maratonas jau prasidėjo. Daugeliui abiturientų jis kelia didesnį ar mažesnį stresą. Nevaldomas jis gali sumenkinti mokymosi produktyvumą, o ypatingai rimtais atvejais netgi sukelti ir pakankamai rimtų sveikatos sutrikimų.

Kaip padėti vaikui atskleisti jo gabumus

Šiandien, kai virtuali realybė taip vilioja, vaikų interesų spektras dažnai tik ja ir apsiriboja. Deja, psichologės Miglės Motiejūnaitės teigimu, per didelis technologijų naudojimas neigiamai veikia vaiko gebėjimą sutelkti dėmesį, be to – daug laiko praleidžiantis vienas jis vėliau susiduria su sunkumais tvarkydamasis socialinėse situacijose.

Lietuvos mamos: gimdyti renkasi vėliau ir vis dažniau - ne santuokoje

Kiekviena mama - nepakartojama, bet prieš Motinos dieną ELTA pasidomėjo, kokia buvo ir šiandien yra Lietuvos mama.

5 vunderkindų mama Foreli pataria, kaip užauginti talentingus bei gabius vaikus

Foreli Blinstrubaitė-Kramarik – ypatinga moteris! Lietuvių kilmės autorė, lektorė, ugdymo specialistė bei kompozitorė jaunystėje išvyko į JAV, ten sukūrė šeimą ir kartu su vyru susilaukė penkių vaikų. Visi penki Foreli vaikai pasižymi ypač puikiai išreikštais talentais įvairiose meno, mokslo ir kultūros srityse.

Jūsų vaikas alergiškas? Nedrauskite jam purvinomis rankomis ragauti maisto (6)

Tėvai, auginantys alergišką ar astma sergantį vaiką, privalo ne tik tinkamai prižiūrėti namus, atsakingai rinkti maistą, bet ir išmokyti aplinkinius, ką daryti ištikus priepuoliui, LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ sako Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Be to, priduria jis, reikia leisti vaikui ir išsitepti, ir purvinomis rankomis paragauti kokio maisto.

„Tėvų linijoje“ specialistai padeda nusiraminti ir surasti konkrečiai situacijai geriausią sprendimą

Daugiau nei pusmetį veikianti - „Tėvų linija“ - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

Garsios Lietuvos mamos pataria: žemuogės – nuo karščiavimo, levandos – nuo bakterijų

Šiais laikais apie vaikų priežiūrą tėvai gali rasti gausybę informacijos – kaip gydyti, kokius metodus taikyti ir kaip išvengti ligų. Tačiau, ar tradiciniai vaistai, kurie dažiausiai silpnina imunitetą ir nėra tinkami vaikų ir ypač kūdikių gydymui – tinkamiausias sprendimas?

Psichologų pastebėjimai apie tai, kas nutinka, kai vaikas yra nuolat lyginamas su kitais

Tėvų ir pedagogų nuomonės, kaip vertinti moksleivių mokymosi rezultatus, išsiskiria ir sukelia nemažai aistrų.

Grupė „Biplan“ gros, kad sergančiųjų išsėtine skleroze vaikai galėtų stovyklauti

Kovo 21 d. grupė Biplan kartu su Vilniaus išsėtinės sklerozės draugija Feniksai kviečia į nemokamą koncertą, kuris vyks klube „Legendos” (Vilnius, Kalvarijų g. 85).