Reklama

Odontologas J. Travkin: savo pacientams siūlome tai, kas šiandien yra unikalu ir progresyvu

 (2)
Laikas pamiršti laikus, kai vizitas pas odontologą prilygo bausmei. Pasak odontologijos klinikos „Privati praktika“ vadovo gydytojo odontologo Jevgenij Travkin, dabar pacientai ateina noriai ne tik todėl, kad nauji dantys grąžina visaverčio gyvenimo džiaugsmą, bet ir dėl komfortiškos bei greitos jų atkūrimo procedūros.
© Reklamos užsakovas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai prieš du dešimtmečius Lietuvoje pasirodė pirmieji implantai, labiausiai visiems rūpėjo, ar jie prigis, ar ilgai tarnaus, ar bus patogūs. Dabar panašių klausimų kyla retai – implantai prigyja taip natūraliai, kad dažnas nė neprisimena, kuris dantis yra savas, o kuris – implantuotas. „Šiandien jau nebediskutuojama dėl implantų patogumo ir funkcionalumo. Šios srities lyderiai kelia sau naujų iššūkių siekdami padaryti procedūrą kuo komfortiškesnę“, – teigia klinikos „Privati praktika“ vadovas gydytojas odontologas Jevgenij Travkin ir išvardija svarbiausius savo darbo principus.

Odontologas J. Travkin: savo pacientams siūlome tai, kas šiandien yra unikalu ir progresyvu
© Reklamos užsakovas

Kokybė ir ilgametė patirtis

„Per 11 savo praktikos metų atsirinkau tas dantų atkūrimo implantais metodikas ir produktus, kurie leidžia kuo geriau patenkinti visus šiuolaikinio žmogaus poreikius“, – teigia Jevgenij Travkin. Jo vadovaujamoje odontologijos klinikoje naudojami itin kokybiški jau 60 metų šioje srityje dirbančios švedų kompanijos dantų implantai. Jos įkūrėjas dantų implantologijos pradininku laikomas švedų profesorius Per'as Ingvar’as Branemark’as teigė: „Nė vienas neturi mirti su dantimis stiklinėje.“ Atsirinkti tinkamą gamintoją, pasak J. Travkin, svarbu todėl, kad kiekvieno jų gydymo metodika skiriasi, – apsistojus ties vienu, vėliau gali būti kebloka pereiti prie kito. J. Travkin džiaugiasi neapsirikęs ir pasirinkęs ne tik seniausią, bet ir vieną pažangiausių kompanijų.

Maksimalus komfortas

„Mūsų gamintojo siūloma momentinė metodika leidžia implantus sriegti to paties vizito metu, kai pacientui pašalinamas dantis. Tai labai patogu dėl daugelio dalykų: sutaupoma laiko, nes nereikia laukti, kol žaizda užgis; sumažėja traumų, nes nereikia užgijusios vietos iš naujo operuoti; neiškrentama iš gyvenimo ritmo, nes iš gydytojo kabineto išeini su laikinais dantimis, o ne su tuščiomis skylėmis burnoje“, – vardija odontologas J. Travkin.

Dėmesys pacientui

Gydytojas atkreipia dėmesį, kad dauguma su implantais susijusių komplikacijų kyla ne dėl implantavimo, o dėl protezavimo klaidų, todėl labai svarbu, kad visa procedūra būtų atliekama vienos patikimos įstaigos. „Į mūsų kliniką atėjęs pacientas viską, pradedant konsultacija, nuotraukomis, baigiant naujais dantimis, gauna vienoje vietoje, – pabrėžia J. Travkin. – Labai svarbu, kad gydymo rezultatai kuo geriau atitiktų paciento lūkesčius. Juk kiekvienas žmogus yra ypatingas ir nepakartojamas. Todėl daug asmeniškai bendraujame su pacientais, siekiame juos geriau pažinti ir suprasti, ko jie tikisi.“

Atvirumas naujovėms

„Džiaugiuosi galėdamas pasiūlyti savo pacientams tai, kas šiandien dantų atkūrimo srityje yra labai unikalu ir progresyvu“, – teigia J. Travkin. Momentinė implantacija, viso žandikaulio dantų atkūrimas ant keturių implantų, vizualizacija, leidžianti pacientui ne tik matyti, bet ir pačiam dalyvauti kuriant savo dantis ir kitos naujovės pasiekia kliniką per itin trumpą laiką. Paklaustas, gal greitai dantims atauginti taikys ir kamieninių ląstelių technologijas, J. Travkin šypteli: „Kodėl gi ne? Tik reikia, kad ši metodika būtų oficialiai patvirtinta kaip saugi ir efektyvi.“

Odontologijos klinika „Privati praktika“ (M. K. Čiurlionio g. 84 B-61, Vilnius), tel. +370 684 40349, el. paštas: info@privatipraktika.lt

Užsakymo nr.: PT_75362477

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Kaip gaminti, kad nesugadintume sveikų maisto produktų?

Dar namuose, sudarinėdami pirkinių sąrašą, mintyse dėliojame planus, kokį patiekalą rinksimės pietums ar vakarienei. Žuvį, mėsą ar daržoves? Kokį gaminimo būdą pasirinksime - virsime, troškinsime ar kepsime?

Kaip atskirti gripą nuo peršalimo? 9 požymiai

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena, kad gripo simptomai prasideda staiga, o peršalimo - vystosi lėtai.

Krūtis didinti yra pigiau, nei mažinti – ko dar nežinojote apie plastines operacijas? (1)

Geriau jaustis ir būti patrauklesniam kitiems – šis noras žinomas visiems. Jei gamta neapdovanojo tokia išvaizda, kad būtum ja patenkintas, dažnai gali padėti plastinės chirurgijos specialistai.

Į kalnus tūkstančius išvedęs 75-erių keliautojas: senatvės gyvenime nėra

Lietuvos keliautojų sąjungos prezidentas, sporto renginių organizatorius Algimantas Jucevičius (75 m.) dažnai kartoja, kad senatvės žmogaus gyvenime nėra.

Mitybos specialistė: vegetarai saugo sveikatą ar žaloja? (3)

Kasmet vis labiau populiarėjant sveikai mitybai, nuolat girdime apie naujas dietas, mitybos planus. Daugėja žmonių propaguojančių vegetarizmą ne tik dėl etinių sumetimų, bet teigia, kad tai sveikiau. Ar visuomet taip ir yra?

Jaučiate tingulį? Tai gali būti rimtų ligų požymis

Apėmusi tinginystė ir nenoras ką veikti – kai kada šie simptomai reiškia ne charakterio ydą, o tikrų tikriausią ligą.

Norite išvengti gripo? Vos vieno įpročio atsisakymas gerokai sumažins šią riziką

Aštuonias iš dešimties infekcinių ligų perduodame per nešvarias rankas.

4 diplomus turinti Toma Kumžienė: tik tapusi kuksando mokytoja supratau, kad į darbą galima keltis su džiaugsmu

Grafikos dizainerė, komunikacijų specialistė, ambasadoriaus žmona, generalinė mados namų direktorė... Keturis aukštojo mokslo diplomus turinti Toma Kumžienė (37 m.) per savo gyvenimą išbandė daug įvairių vaidmenų ir profesijų, bet tik tapusi kuksando mokytoja suprato, kad į darbą galima kas rytą keltis su džiaugsmu ir dirbti be jokio streso.

Alergija šalčiui – kas tai ir kaip nuo jos apsisaugoti?

Trindami šaltyje įraudusius skruostus ir nuo žvarbos patinusias rankas nejučia imame svarstyti – gal tai alergija šalčiui? Kuo skiriasi alergija nuo dilgėlinės, o dilgėlinė – nuo paprasto jautrumo?

Mitai apie riebalus arba kodėl reikia liautis skaičiuoti kalorijas

Šiame tekste rasite visą informaciją, kurią būtina žinoti apie produktus, kurių sudėtyje gausu riebalų. Nors dar prieš kelerius metus mokslininkai ir dietologai iš esmės reabilitavo riebalus, daugelis vis dar nepatikliai žvelgia į šį maisto komponentą.