Reklama

Odontologas J. Travkin: savo pacientams siūlome tai, kas šiandien yra unikalu ir progresyvu

 (2)
Laikas pamiršti laikus, kai vizitas pas odontologą prilygo bausmei. Pasak odontologijos klinikos „Privati praktika“ vadovo gydytojo odontologo Jevgenij Travkin, dabar pacientai ateina noriai ne tik todėl, kad nauji dantys grąžina visaverčio gyvenimo džiaugsmą, bet ir dėl komfortiškos bei greitos jų atkūrimo procedūros.
© Reklamos užsakovas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai prieš du dešimtmečius Lietuvoje pasirodė pirmieji implantai, labiausiai visiems rūpėjo, ar jie prigis, ar ilgai tarnaus, ar bus patogūs. Dabar panašių klausimų kyla retai – implantai prigyja taip natūraliai, kad dažnas nė neprisimena, kuris dantis yra savas, o kuris – implantuotas. „Šiandien jau nebediskutuojama dėl implantų patogumo ir funkcionalumo. Šios srities lyderiai kelia sau naujų iššūkių siekdami padaryti procedūrą kuo komfortiškesnę“, – teigia klinikos „Privati praktika“ vadovas gydytojas odontologas Jevgenij Travkin ir išvardija svarbiausius savo darbo principus.

Odontologas J. Travkin: savo pacientams siūlome tai, kas šiandien yra unikalu ir progresyvu
© Reklamos užsakovas

Kokybė ir ilgametė patirtis

„Per 11 savo praktikos metų atsirinkau tas dantų atkūrimo implantais metodikas ir produktus, kurie leidžia kuo geriau patenkinti visus šiuolaikinio žmogaus poreikius“, – teigia Jevgenij Travkin. Jo vadovaujamoje odontologijos klinikoje naudojami itin kokybiški jau 60 metų šioje srityje dirbančios švedų kompanijos dantų implantai. Jos įkūrėjas dantų implantologijos pradininku laikomas švedų profesorius Per'as Ingvar’as Branemark’as teigė: „Nė vienas neturi mirti su dantimis stiklinėje.“ Atsirinkti tinkamą gamintoją, pasak J. Travkin, svarbu todėl, kad kiekvieno jų gydymo metodika skiriasi, – apsistojus ties vienu, vėliau gali būti kebloka pereiti prie kito. J. Travkin džiaugiasi neapsirikęs ir pasirinkęs ne tik seniausią, bet ir vieną pažangiausių kompanijų.

Maksimalus komfortas

„Mūsų gamintojo siūloma momentinė metodika leidžia implantus sriegti to paties vizito metu, kai pacientui pašalinamas dantis. Tai labai patogu dėl daugelio dalykų: sutaupoma laiko, nes nereikia laukti, kol žaizda užgis; sumažėja traumų, nes nereikia užgijusios vietos iš naujo operuoti; neiškrentama iš gyvenimo ritmo, nes iš gydytojo kabineto išeini su laikinais dantimis, o ne su tuščiomis skylėmis burnoje“, – vardija odontologas J. Travkin.

Dėmesys pacientui

Gydytojas atkreipia dėmesį, kad dauguma su implantais susijusių komplikacijų kyla ne dėl implantavimo, o dėl protezavimo klaidų, todėl labai svarbu, kad visa procedūra būtų atliekama vienos patikimos įstaigos. „Į mūsų kliniką atėjęs pacientas viską, pradedant konsultacija, nuotraukomis, baigiant naujais dantimis, gauna vienoje vietoje, – pabrėžia J. Travkin. – Labai svarbu, kad gydymo rezultatai kuo geriau atitiktų paciento lūkesčius. Juk kiekvienas žmogus yra ypatingas ir nepakartojamas. Todėl daug asmeniškai bendraujame su pacientais, siekiame juos geriau pažinti ir suprasti, ko jie tikisi.“

Atvirumas naujovėms

„Džiaugiuosi galėdamas pasiūlyti savo pacientams tai, kas šiandien dantų atkūrimo srityje yra labai unikalu ir progresyvu“, – teigia J. Travkin. Momentinė implantacija, viso žandikaulio dantų atkūrimas ant keturių implantų, vizualizacija, leidžianti pacientui ne tik matyti, bet ir pačiam dalyvauti kuriant savo dantis ir kitos naujovės pasiekia kliniką per itin trumpą laiką. Paklaustas, gal greitai dantims atauginti taikys ir kamieninių ląstelių technologijas, J. Travkin šypteli: „Kodėl gi ne? Tik reikia, kad ši metodika būtų oficialiai patvirtinta kaip saugi ir efektyvi.“

Odontologijos klinika „Privati praktika“ (M. K. Čiurlionio g. 84 B-61, Vilnius), tel. +370 684 40349, el. paštas: info@privatipraktika.lt

Užsakymo nr.: PT_75362477

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Nauji dantys – per vieną dieną (8)

Skaitmeninės technologijos sparčiai keičia visą pasaulį, ir ypač sėkmingai taikomos medicinoje. Kaip jos pakeitė dantų protezavimo sritį, sutiko papasakoti odontologijos klinikos „Privati praktika“ vadovas gydytojas odontologas Jevgenij Travkin.

Ką aš supratau 30 dienų atsisakiusi pridėtinio cukraus (eksperimento rezultatai) (30)

"Baigusi savo eksperimentą – 30 dienų be pridėtinio cukraus, ėmiausi matematikos. Paskaičiavau, kad iki savo iššūkio vidutiniškai per dieną su maistu suvalgydavau apie 200 gramų cukraus", - sako Viktorija Žižiūnienė, nusprendusi atlikti eksperimentą - 30 dienų nevartoti pridėtinio cukraus, ir viską aprašyti dienoraštyje ((pirma dalis, antra dalis, trečia dalis, ketvirta dalis, penkta dalis).

Kaip ištverti iki vakarienės: rudeninių užkandžių topai (2)

Mitybos specialistai pataria, jog nė vienas dienos valgis negali sudaryti daugiau nei pusės viso dienos maisto. Papusryčiauti reikia per 2 valandas nuo atsibudimo, o pavakarieniauti – ne vėliau kaip 3 valandas iki miego.

Skundžiatės lėta medžiagų apykaita? 11 būdų ją pagreitinti (3)

Kūno masės augimo priežastis - ne vien netinkamas maistas. Yra žmonių, kuriems papildomi kilogramai auga, nes lėta jų organizmo medžiagų apykaita. Kaip ją pagreitinti?

4 dalykai, kuriuos būtina keisti, jei norite sulieknėti (3)

Šį kartą pakalbėkime apie labai akivaizdžius ženklus, kurie rodo, jog Tau ir vėl eilinį kartą nepavyks sulieknėti arba sulieknėjus nepavyks išlaikyti pasiekto rezultato.

Nejudrūs sąnariai, prarastas lankstumas, prasta koordinacija – yra būdas visa tai pataisyti (5)

Bokso pirštinės ant liaunų moterų rankų nė trupučio nemažina moteriškumo. Netgi priešingai – jį pabrėžia. Šį mišrių kovų menų trenerio Alfredo Lifšico teiginį savo kailiu nutarė patikrinti ir žurnalistė.

Lytinių lūpų korekcijos operacija – delikati ir vis labiau populiaresnė (3)

Lytinių lūpų korekcija darosi vis paklausesnė. Ką reikėtų žinoti ir ko neverta bijoti, aiškina plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja, medicinos mokslų daktarė Loreta Pilipaitytė.

Plastikos chirurgas M. Kazanavičius: svarbu ne tik išmanyti kūno proporcijas, bet ir suprasti žmogaus psichologiją

Trečiadienio vakarą žymios Lietuvos moterys rinkosi į naujai duris atvėrusio Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro atidarymą.

Laima Tamulytė-Stončė: išryškėjus mano talijai spintoje atsirado daugiau suknelių (28)

Save vadindama įvairiausių lieknėjimo metodų maniake, šį kartą žinoma moteris džiaugiasi atradusi naują, griežtas dietas ir plastines operacijas pakeitusį būdą.

Viktorija: po 17 dienų - akivaizdūs pokyčiai (5)

"Jau 17 diena gyvenu be pridėtinio cukraus ir tikrai įsitikinau, kad tai yra pats nereikalingiausias produktas mano racione", - sako Viktorija Žižiūnienė, nusprendusi atlikti eksperimentą - 30 dienų nevartoti pridėtinio cukraus ir viską aprašyti dienoraštyje ((pirma dalis, antra dalis, trečia dalis, ketvirta dalis).