Reklama

Odontologas J. Travkin: savo pacientams siūlome tai, kas šiandien yra unikalu ir progresyvu

 (2)
Laikas pamiršti laikus, kai vizitas pas odontologą prilygo bausmei. Pasak odontologijos klinikos „Privati praktika“ vadovo gydytojo odontologo Jevgenij Travkin, dabar pacientai ateina noriai ne tik todėl, kad nauji dantys grąžina visaverčio gyvenimo džiaugsmą, bet ir dėl komfortiškos bei greitos jų atkūrimo procedūros.
© Reklamos užsakovas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai prieš du dešimtmečius Lietuvoje pasirodė pirmieji implantai, labiausiai visiems rūpėjo, ar jie prigis, ar ilgai tarnaus, ar bus patogūs. Dabar panašių klausimų kyla retai – implantai prigyja taip natūraliai, kad dažnas nė neprisimena, kuris dantis yra savas, o kuris – implantuotas. „Šiandien jau nebediskutuojama dėl implantų patogumo ir funkcionalumo. Šios srities lyderiai kelia sau naujų iššūkių siekdami padaryti procedūrą kuo komfortiškesnę“, – teigia klinikos „Privati praktika“ vadovas gydytojas odontologas Jevgenij Travkin ir išvardija svarbiausius savo darbo principus.

Odontologas J. Travkin: savo pacientams siūlome tai, kas šiandien yra unikalu ir progresyvu
© Reklamos užsakovas

Kokybė ir ilgametė patirtis

„Per 11 savo praktikos metų atsirinkau tas dantų atkūrimo implantais metodikas ir produktus, kurie leidžia kuo geriau patenkinti visus šiuolaikinio žmogaus poreikius“, – teigia Jevgenij Travkin. Jo vadovaujamoje odontologijos klinikoje naudojami itin kokybiški jau 60 metų šioje srityje dirbančios švedų kompanijos dantų implantai. Jos įkūrėjas dantų implantologijos pradininku laikomas švedų profesorius Per'as Ingvar’as Branemark’as teigė: „Nė vienas neturi mirti su dantimis stiklinėje.“ Atsirinkti tinkamą gamintoją, pasak J. Travkin, svarbu todėl, kad kiekvieno jų gydymo metodika skiriasi, – apsistojus ties vienu, vėliau gali būti kebloka pereiti prie kito. J. Travkin džiaugiasi neapsirikęs ir pasirinkęs ne tik seniausią, bet ir vieną pažangiausių kompanijų.

Maksimalus komfortas

„Mūsų gamintojo siūloma momentinė metodika leidžia implantus sriegti to paties vizito metu, kai pacientui pašalinamas dantis. Tai labai patogu dėl daugelio dalykų: sutaupoma laiko, nes nereikia laukti, kol žaizda užgis; sumažėja traumų, nes nereikia užgijusios vietos iš naujo operuoti; neiškrentama iš gyvenimo ritmo, nes iš gydytojo kabineto išeini su laikinais dantimis, o ne su tuščiomis skylėmis burnoje“, – vardija odontologas J. Travkin.

Dėmesys pacientui

Gydytojas atkreipia dėmesį, kad dauguma su implantais susijusių komplikacijų kyla ne dėl implantavimo, o dėl protezavimo klaidų, todėl labai svarbu, kad visa procedūra būtų atliekama vienos patikimos įstaigos. „Į mūsų kliniką atėjęs pacientas viską, pradedant konsultacija, nuotraukomis, baigiant naujais dantimis, gauna vienoje vietoje, – pabrėžia J. Travkin. – Labai svarbu, kad gydymo rezultatai kuo geriau atitiktų paciento lūkesčius. Juk kiekvienas žmogus yra ypatingas ir nepakartojamas. Todėl daug asmeniškai bendraujame su pacientais, siekiame juos geriau pažinti ir suprasti, ko jie tikisi.“

Atvirumas naujovėms

„Džiaugiuosi galėdamas pasiūlyti savo pacientams tai, kas šiandien dantų atkūrimo srityje yra labai unikalu ir progresyvu“, – teigia J. Travkin. Momentinė implantacija, viso žandikaulio dantų atkūrimas ant keturių implantų, vizualizacija, leidžianti pacientui ne tik matyti, bet ir pačiam dalyvauti kuriant savo dantis ir kitos naujovės pasiekia kliniką per itin trumpą laiką. Paklaustas, gal greitai dantims atauginti taikys ir kamieninių ląstelių technologijas, J. Travkin šypteli: „Kodėl gi ne? Tik reikia, kad ši metodika būtų oficialiai patvirtinta kaip saugi ir efektyvi.“

Odontologijos klinika „Privati praktika“ (M. K. Čiurlionio g. 84 B-61, Vilnius), tel. +370 684 40349, el. paštas: info@privatipraktika.lt

Užsakymo nr.: PT_75362477

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikata

Net agresyviu vėžiu sergantys vyrai turi galimybę gyventi

Prostatos vėžiu gali susirgti vos 40-ies sulaukę vyrai. Neretai jiems nustatomas jau išplitęs vėžys. Tačiau nusiminti negalima – šiuolaikinės priemonės leidžia valdyti net agresyvią ligą.

Neįtikėtina, kiek daug reiškia keli gramai druskos ir cukraus (6)

Perteklinis cukraus ir druskos vartojimas sukelia daugybę ligų ir negalavimų, tačiau daugeliui šių maisto priedų itin sunku atsisakyti.

Visa tiesa apie vitaminus: kokius verta vartoti, o kurie netgi gali pakenkti (2)

Atrodo, paprasčiausias universalus patarimas būtų štai toks: valgyk daržoves, mankštinkis ir vartok vitaminus. Vis tik ne viskas taip paprasta. Dešimtmečius trunkantys mokslininkų atliekami tyrimai vis dar negali suteikti patikimų įrodymų, kad vitaminai ir maisto papildai iš tiesų turi bent kokios reikšmingesnės naudos žmogaus organizmui. Lyg to dar būtų maža, dalis tyrimų krypsta visiškai priešinga linkme – nustatyta, kad tam tikri vitaminai galimai kenkia. Kelių rūšių vitaminai siejami su tam tikrų tipų vėžio, kiti – inkstų akmenligės rizikos didėjimu.

Mokslininkai įspėja: kvapnias žvakes deginkite atsargiai

Atėjus rudeniui, kuomet dienos trumpėja, darosi tamsesnės ir vėsesnės, vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Viena interjero detalė, be kurios dažna mūsų neįsivaizduoja jaukaus rudens vakaro, yra kvapni žvakė. Tačiau ar tikrai kvapniomis žvakėmis galime mėgautis be baimės? Mokslininkai siūlo tai daryti atsargiai.

Dietologė Ieva Kuodienė: mitybos po 40-ies ypatumai (16)

Ne paslaptis, kad moterys nori išlaikyti dailias kūno linijas, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Dietų ir mitybos specialistė Ieva Kuodienė duoda patarimų, kaip reikia maitintis moterims, sulaukusioms keturiasdešimties ir daugiau, bei atskleidžia savo mėgstamiausio patiekalo receptą.

Gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė: patarimai, kaip vyresnei moteriai išlaikyti dailias kūno linijas (3)

Homeopatė ir holistinės medicinos gydytoja Aiva Vaivarienė vadovaujasi gilia holistinės medicinos išmintimi ir moko žmones, kaip nesusirgti, išlaikyti dailias kūno formas.

Kiek turime miegoti ir kaip išvengti nemigos

Netinkami miego įpročiai yra viena iš dažnų problemų, su kuria susiduria mūsų visuomenė, o ypač vaikai ir paaugliai.

Patirtis: tos 10 dienų buvo labai sunkios, vis dėlto tai patirti tikrai verta

Kartą ar du per metus prie Bebrusų ežero Molėtų rajone vyksta 10-ies dienų vipasanos meditacijos kursai. Jie organizuojami daugelyje kitų kraštų, dalyvių prisirenka per kelias dienas ar net valandas. Kas yra ta vipasanos meditacija, kurią patirti taip veržiasi tūkstančiai žmonių visame pasaulyje? Žurnalistė Giedrė Steikūnaitė dalijasi savo patirtimi.

Ko nežinojome apie vaikščiojimą basomis – kaip tai veikia mūsų sveikatą? (6)

Vaikščioti basomis – retas malonumas ir netgi savotiška modernaus gyvenimo prabanga. Norintiesiems sustiprinti sveikatą ir bent trumpam išvaduoti savo pėdas iš batų kalėjimo – basakojų takai.

Menopauzė: kokių pokyčių tikėtis ir kaip juos palengvinti? (11)

Menopauzė moterims neretai kelia nerimą. Ji siejama ne vien tik su fiziologiniais, bet taip pat ir su psichologiniais požymiais, kurie pasireiškia šiuo gyveimo periodu.