Vasario 10-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario dešimtoji, šeštadienis, 41-oji metų diena (šeštoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 324 dienos.
© Shuterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Savo vardadienius šiandien švenčia Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.54, leidžiasi 17.13. Dienos ilgumas - 09.19.

Šiandien - trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė vasario 10-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Mintys kryps į ateities planus, svajosite apie permainas, keliones. Ši diena atneš palengvėjimą, ypač jei ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį, pabendrausite su kitokiais žmonėmis nei kasdien.

JAUTIS. Tikriausiai atgausite skolą arba kitų dėka pavyks gauti naudos. Pasistenkite pernelyg nešvaistyti pinigų. Jeigu tik panorėsite, galėsite turiningai praleisti laiką su šaunia kompanija.

DVYNIAI. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti. Vieniems nesinorės nei kur nors eiti, nei ką nors veikti. Bus puiku, jei suderinsite interesus ir laisvalaikio planus su antrąja puse. Aplinkinių įtaka, paskatinimai jums bus ypač svarbūs.

VĖŽYS. Šiandien daugiau dėmesio pareikalaus namų ūkis arba asmeninis verslas. Galbūt gausite įdomių patarimų dėl įvaizdžio, stiliaus, įsidarbinimo. Labiau domėkitės savo vaikais, jų poreikiais ir pomėgiais.

LIŪTAS. Nusimato intriguojamas flirtas, pasimatymas arba šauni šeiminė pramoga. Jums išties ne pro šalį atitrūkti nuo dalykinių problemų ir įgrisusių rūpesčių. Nepagailėkite geranoriško dėmesio ir laiko savo vaikams, mylimiesiems.

MERGELĖ. Noriai imsitės šeiminių pareigų ir buitinių darbų, tačiau pasireikš didelė nuotaikų kaita, priklausomybė nuo momentinių emocijų. Nusimato susitikimai su giminaičiais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums pavyks deramai pailsėti. Galbūt nueisite į pramoginį renginį, į svečius arba patys sulauksite pas jus kažko apsilankant. Bet kuriuo atveju susitikimai, pokalbiai ir džiugins, ir praturtins naudinga informacija.

SKORPIONAS. Šiandien jums labiausiai norėsis mėgauti žemiškais malonumais. Atrodo, ir šeimos nariai norės to paties, todėl niekas netrukdys ilsėtis, tinginiauti. Pasistenkite nepersivalgyti, rinkitės sportiškesnius laisvalaikio praleidimo būdus.

ŠAULYS. Būsite emocionalūs ir jausmingi. Tikriausiai pavyks smagiai pabendrauti su jums dvasiškai artimais žmonėmis. Informacija, kurią kitiems suteiksite ir kurią patys gausite, bus intriguojama.

OŽIARAGIS. Šiandien jums ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Pravartu apsilankyti parodoje, pasidomėti menu, pasimėgauti gera muzika. Galite sulaukti keistokų pasiūlymų.

VANDENIS. Šiandieną nusimato susitikimai su draugais, kolektyvinės pramogos, renginiai. Tikėtini nuotaiką pakeliantys patarimai, pamokymai. Neatsispirsite ir vienkartiniam meilės nuotykiui.

ŽUVYS. Jus domins rimti klausimai, susiję su gyvenimo perspektyvomis, mokslu, statusu, asmeniniais pasiekimais. Galbūt vyksite į kokį nors svarbų renginį ir parsivešite daug įspūdžių iš bendravimo su įdomiais žmonėmis.

Geros dienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Astrologinė prognozė gegužės 19-ajai: horoskopai ir vardadieniai

Gegužės devynioliktoji, šeštadienis - 139-oji metų diena (šeštoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 226 dienos.

Horoskopas gegužės 20-ajai: vardadieniai, astrologija

Gegužės 20-oji - Pasaulinė metrologų diena. Tarptautinė mirusiųjų nuo AIDS atminimo diena. Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Kauno diena. Sekminės.

Psichologė Aušra Mockuvienė: depresija – tai ne bakterija, kurią galima sunaikinti tam tikrais antibiotikais

Depresija – tai liga, bet ne nuosprendis. tokią optimistinę žinią skleidžia klinikinė psichologė Aušra Mockuvienė (35 m.) ir moko, kaip sau padėti sveikti ne tik geriant vaistus.

Pasitikrinkite, kokie jūsų poros santykiai – sveiki ar nesveiki?

Ar kada susimąstėte apie savo santykius: jie jums suteikia daugiau laimės ar visgi žaloja jus?

Horoskopas gegužės 18-ajai: ko tikėtis?

Savo vardadienius šiandien švenčia Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmilė. Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas.

Gegužės 17-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės septynioliktoji, ketvirtadienis - 137-oji metų diena (ketvirtoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 228 dienos.

Horoskopas gegužės 16-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės šešioliktoji, trečiadienis - 136-oji metų diena (trečioji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 229 dienos.

Astrologė Rima: laukite kardinalių pokyčių – jie tikrai bus jau greitai

Uranas į Jaučio zodiako ženklą įžengė 2018 m. gegužės 15 d. Trumpam atgal į Aviną sugrįš rugpjūčio 7 d., o 2019 m. kovo 3 d. net 7-iems metams vėl žengs į Jautį, kuriame bus iki 2026 m. balandžio 26 d.

Astrologinė prognozė gegužės 15-ajai: horoskopai, vardadieniai

Gegužės 15-oji - Steigiamojo Seimo diena; Tarptautinė šeimos diena; Šv. Izidorius, sėjos pabaiga.

Buvęs modelis Rūta Banionytė atskleidžia 10 seksualios moters paslapčių

Nė vienas vyras neįstengs mūsų patenkinti, jei nepažadinsime savo seksualumo pačios.