Psichologai išvedė laimės formulę, kuriai pasiekti reikia laikytis 7 taisyklių

 (1)
Septyni paprasti žingsniai, kurie visiškai pakeis jūsų gyvenimą.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laimė yra – jos nebūti negali. Jeigu nori būti laimingas – būk. Įsigilinus į šių frazių prasmę, gyvenime panašiai ir yra. Reziumavus daugybinius pokalbius su psichologais ir apsilankymus saviugdos mokymuose, gausime formulę, kurią bioenergetikai laiko vienintele ir universalia.

Taigi, mes kalbama apie energiją. Kiekvienas norime būti magnetu, pritraukiančiu malonius įvykius naudingus žmones ir turto bei gerovės energiją. Juk kiekvienas iš mūsų nuolat kažką pritraukiame į savo gyvenimą. Kitas klausimas, kad nedirbdami su energija, mes, nesusimąstydami, kartais modeliuojame ne pačius trokštamiausius savo gyvenimo įvykius.

Norint mokėti pritraukti ne tik negatyvą, turime laikytis septynių paprastų taisyklių.

1. Įvykius į savo gyvenimą pritraukiame transliuodami savo emocines būsenas

Ką tai reiškia? Mes visi žinome išsireiškimą“Mintys materializuojasi“, tačiau nereikia suprasti to pažodžiui. Kiekviena mintis mūsų galvoje negali veikti globalaus pasaulio vaizdo, tačiau ji veikia mūsų bendrą emocinę būseną, o ji, savo ruožtu, ir yra tas magnetas, kuris pritraukia viską, ką mes turime. Taigi, spinduliuodami džiaugsmą mes pritraukiame tuos žmones, kurie nesąmoningai priima jį kaip energijos perteklių. Patirdami neigiamas emocijas, kurias sukelia pinigų stygius, vienatvė, ligos, mes, priešingai, pasąmonės lygmenyje norime pasikrauti svetima energija – žmonės tai jaučia ir, net jeigu pirmą kartą dalyvauja jūsų gyvenime, laikui bėgant nesąmoningai tolsta nuo mūsų, nenorėdami provokuoti savo resursų švaistymo.

2. Mūsų emocinės reakcijos nulemtus įvykius pritraukiame ne iš karto

Bioenergetikai teigia, kad laikotarpis tarp sumanymo ir tapimo realybe – 40 dienų. Kitaip tariant, su mumis nutinka tai, ką pasėjome savyje (pajautėme) prieš 40 dienų. Todėl dažnai nematome ryšio tarp priežasties ir pasekmės. Nepaisant to, ryšys egzistuoja. Svarbu prisiminti: viskas, kas pasėta, išauga. Iš čia – trečia taisyklė.

3. Norint būti pozityvios būsenos ir ją spinduliuoti, būtina perprogramuoti savo praeitį

Neigiama mokyklinių metų patirtis jau užprogramuota emocijų, kurias patyrėme kūdikystėje. Žindomą kūdikį formuoja jo tėvų emocijos. Praeities perprogramavimas keičia praktiškai viską: neuronų ryšius smegenyse, žmogaus hormonų foną, nuostatas, temperamentą. Egzistuoja daugybė praktikų, kaip pakeisti praeitį, o viena populiariausių laikoma „Individualus sudėstymas“.

Praeities perprogramavimo tikslas – suformuoti tokį savo gyvenimo suvokimą, kuriame jūs jaučiatės mylimas, norimas, stiprus ir reikšmingas. Vadinasi, transliuojate tai gyvenimui. Tokios savijautos nuolatinis spinduliavimas aplinkiniams garantuos teigiamų įvykių pritraukimą.

4. Neskubėkite. Suteikite sau pertrauką tarp pajautimo (generavimo) ir trokštamo įvykio atėjimo

Laukimas – tai ta pati emocinė būsena, reiškianti slaptą kentėjimo formą. Laukimas numato, kad žmogus šią akimirką nėra laimingas. Jis tiesiog šią akimirką pasėja kentėjimo sėklas ir čia mes iš naujo sugrįžtame prie būtinybės rasti tikrąsias savo būsenos priežastis, slypinčias praeityje.

5. Paleidimas – pagrindinis žmonių su pergalingu gyvenimo scenarijumi gebėjimas

Paleidimas – tai galingiausia praktika. Lūkesčių paleidimas įmanomas tik su sąlyga, kad žmogus gyvena ne sistemoje „noriu gauti“, o išmintingesnėje paradigmoje „noriu atiduoti“. Atiduodančiam, kaip jau supratote iš ankstesnių punktų, garantuotas gavimas.

6. Atidavimas turi būti deramas

Negalima duoti to, ko neprašo. Prievarta net geri ketinimai niekam nereikalingi. Norintis atiduoti iš pradžių išsiaiškina, ko reikia kitam, ir tik paskui padeda jam savarankiškai pasiekti jo tikslų. Kitaip pagalba neturi prasmės. Pagarba kito keliui – vienintelis būdas sukurti pozityvius santykius su pasauliu.

7. Užpildžius laiką atidavimu, nebus kada laukti ir kentėti

Bioenergetikoje 40 dienų – tai laikas, kai tai, ką pasėjote, pradėsite pjauti. Tai, ką atidavėte, sutvirtins teisingai nutiestą kelią. Tai ir yra lyderio kelias, kuris aiškiai supranta, kaip pasauliui reikia transliuoti vibracijas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Dienos horoskopas: Svarstyklės sužinos intymią paslaptį, Jaučių laukia finansinis laimėjimas

Liepos 17-oji - Pasaulio lietuvių vienybės diena. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žuvimo diena.

Dienos horoskopas: šiandien nepersidirbsime

Liepos šešioliktoji, pirmadienis - 197-oji metų diena (pirmoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 168 dienos.

Nemėgstu darbo, jaučiuosi blogesnė negu kiti žmonės, negaliu būti savimi

Šiandien ryte parašiau vadybininkei, kad susirgau ir neatvyksiu į darbą. Išsiuntus pranešimą iškart supratau, kad man reikia pagalbos. Esmė tame, kad iš tikrųjų nesergu.

Savaitės horoskopas: Meilės fronte padvelks malonūs vėjai

Astrologinė prognozė liepos 16-22 dienoms.

Ką apie vyrus pasako jų mėgstamas krūtų dydis?

Tai, kad visi vyrai kraustosi iš proto dėl didelių krūtų, nėra aksioma.

Kodėl vyrai atsiduria po padu ir kaip juos iš ten ištraukti?

Tai, kad moterims patinka vyrus laikyti po padu, yra visiška netiesa.

Dienos horoskopas: ko laukti penktadienį, liepos 13-tąją (1)

Liepos tryliktoji, penktadienis - 194-oji metų diena (penktoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 171 diena.

Kokie psichologiniai momentai slepiasi už žmogaus baimių?

Kai norisi žengti pirmyn, ką nors pakeisti, padaryti kitaip, atskleisti ir išreikšti save, neretai iškyla baimė. Ne tiek svarbu, koks tas užmojis: galbūt norite mesti darbą, pradėti verslą, nutraukti santykius ar juos pradėti, o gal viso labo paskelbti įrašą „Facebook“ ar pasisakyti susirinkime. Baimė gali būti vienodai stipri.

Astrologė Rasa: Artėjantis Saulės užtemimas – transformacijų laikas

2018 metų liepos 13 dieną, 6:04 val Lietuvos laiku įvyks Saulės užtemimas Vėžio zodiako ženkle. Užtemimas bus dalinis, Mėnulis Saulės diską uždengs trečdaliu. Lietuvoje jo stebėti negalėsime.