Po skyrybų: štai ką po 7 metus trukusios santuokos moteris rekomenduoja kitoms

 (120)
Neseniai viena išsiskyrusi moteris internetinėje erdvėje paskelbė laišką, skirtą visoms moterims. Rekomenduojama į juos pažvelgti rimtai, dėmesingai ir su humoru, nes tik tokiu atveju jūsų santykiai šeimoje visada bus puikūs ir džiaugsmingi.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aš – moteris, kuri išsiskyrė po 7 metus trukusios santuokos. Remdamasi savo patirtimi norėjau pasidalinti tam tikromis esminėmis įžvalgomis, kurias sužinojau gyvendama santuokoje. Tik po skyrybų suvokiau, kad mes, moterys, esame už santuoką atsakingos lygiai tiek pat kiek ir vyrai.
Nors šie patarimai skirti žmonoms, dalis jų galimai bus naudingi ir vyrams.

1. Visada antrojoje pusėje ieškokite geriausių savybių. Susitelkite į šiuos dalykus, o ne į tuos, kurie antrojoje pusėje nepatinka.

2. Mylėkitės. Dažnai ir daug, ypač tada, kai tai jums nepatinka. Seksas – tai balzamas, išgydantis daugybę žaizdų, kurias vieni kitiems paliekame santuokoje. Jei jaučiate, kad tolstate nuo sutuoktinio, laikas nusirengti ir suartėti.

3. Naudokitės patarimais iš garbaus amžiaus išmintingų moterų, nugyvenusių daugybę metų sėkmingoje santuokoje. Geri sprendimai neįmanomi vadovaujantis emocijomis. Prisiminkite, kad jūsų bendraamžių patarimai niekada negalės prilygti garbaus amžiaus moterų nuomonei.

4. Leiskite jam atsigauti. Supraskite, kad tai nėra jūsų ignoravimas. Tiesiog vyrai linkę užsisklęsti, kai sprendžia rimtas problemas.

5. Nemėginkite jo keisti ar taisyti. Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo kelią.

6. Reguliariai priminkite jam, koks jis didis, stiprus, protingas ir vyriškas. Tiesiog vyrai linkę tai pamiršti.

7. Jūsų sutuoktinis pasirinko būtent jus. Niekada to nepamirškite, bet taip pat jokiais būdais nežvelkite į tokį jo pasirinkimą kaip į savaime suprantamą dalyką.

8. Juokitės iš jo pašmaikštavimų. Net jei juokeliai nėra juokingi.

9. Prisiimkite atsakomybę už savo reakcijas. Žmona turi iš esmės suvokti savo emocijas ir tai, kaip ji reaguoja į vyro poelgius. Ta pati taisyklė galioja ir sutuoktiniui.

10. Na, sutepkite jam tą jo išsvajotą sumuštinį!

11. Leiskite vyrui tiesiog būti. Kai ateis sunkūs laikai, būkite rami ir švelni, dovanokite jam pasitikėjimą savo jėgomis.

12. Aštrius savo charakterio kampus paslėpkite kuo toliau, kai jis grįžta namo. Leiskite jam atvėsti.

13. Mylėkite jį taip, kaip jis nori, o ne taip, kaip, jūsų manymu, jis turėtų būti mylimas. Mokykitės skirtingų meilės kalbų. Demonstruokite savo meilę jam tokiu būdu, kurį jis suvokia geriausiai.

14. Prisiverskite atrodyti puikiai. Kuo moteriškesnė būsite, tuo labiau jsi jaus savo vyriškumą.

15. Būkite šalia. Dovanokite vyrui savo laiką ir dėmesį, kai jis jaučia tam poreikį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Dienos horoskopas: Svarstyklės sužinos intymią paslaptį, Jaučių laukia finansinis laimėjimas

Liepos 17-oji - Pasaulio lietuvių vienybės diena. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žuvimo diena.

Dienos horoskopas: šiandien nepersidirbsime

Liepos šešioliktoji, pirmadienis - 197-oji metų diena (pirmoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 168 dienos.

Nemėgstu darbo, jaučiuosi blogesnė negu kiti žmonės, negaliu būti savimi

Šiandien ryte parašiau vadybininkei, kad susirgau ir neatvyksiu į darbą. Išsiuntus pranešimą iškart supratau, kad man reikia pagalbos. Esmė tame, kad iš tikrųjų nesergu.

Savaitės horoskopas: Meilės fronte padvelks malonūs vėjai

Astrologinė prognozė liepos 16-22 dienoms.

Ką apie vyrus pasako jų mėgstamas krūtų dydis?

Tai, kad visi vyrai kraustosi iš proto dėl didelių krūtų, nėra aksioma.

Kodėl vyrai atsiduria po padu ir kaip juos iš ten ištraukti?

Tai, kad moterims patinka vyrus laikyti po padu, yra visiška netiesa.

Dienos horoskopas: ko laukti penktadienį, liepos 13-tąją (1)

Liepos tryliktoji, penktadienis - 194-oji metų diena (penktoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 171 diena.

Kokie psichologiniai momentai slepiasi už žmogaus baimių?

Kai norisi žengti pirmyn, ką nors pakeisti, padaryti kitaip, atskleisti ir išreikšti save, neretai iškyla baimė. Ne tiek svarbu, koks tas užmojis: galbūt norite mesti darbą, pradėti verslą, nutraukti santykius ar juos pradėti, o gal viso labo paskelbti įrašą „Facebook“ ar pasisakyti susirinkime. Baimė gali būti vienodai stipri.

Astrologė Rasa: Artėjantis Saulės užtemimas – transformacijų laikas

2018 metų liepos 13 dieną, 6:04 val Lietuvos laiku įvyks Saulės užtemimas Vėžio zodiako ženkle. Užtemimas bus dalinis, Mėnulis Saulės diską uždengs trečdaliu. Lietuvoje jo stebėti negalėsime.