Po skyrybų: štai ką po 7 metus trukusios santuokos moteris rekomenduoja kitoms

 (120)
Neseniai viena išsiskyrusi moteris internetinėje erdvėje paskelbė laišką, skirtą visoms moterims. Rekomenduojama į juos pažvelgti rimtai, dėmesingai ir su humoru, nes tik tokiu atveju jūsų santykiai šeimoje visada bus puikūs ir džiaugsmingi.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Aš – moteris, kuri išsiskyrė po 7 metus trukusios santuokos. Remdamasi savo patirtimi norėjau pasidalinti tam tikromis esminėmis įžvalgomis, kurias sužinojau gyvendama santuokoje. Tik po skyrybų suvokiau, kad mes, moterys, esame už santuoką atsakingos lygiai tiek pat kiek ir vyrai.
Nors šie patarimai skirti žmonoms, dalis jų galimai bus naudingi ir vyrams.

1. Visada antrojoje pusėje ieškokite geriausių savybių. Susitelkite į šiuos dalykus, o ne į tuos, kurie antrojoje pusėje nepatinka.

2. Mylėkitės. Dažnai ir daug, ypač tada, kai tai jums nepatinka. Seksas – tai balzamas, išgydantis daugybę žaizdų, kurias vieni kitiems paliekame santuokoje. Jei jaučiate, kad tolstate nuo sutuoktinio, laikas nusirengti ir suartėti.

3. Naudokitės patarimais iš garbaus amžiaus išmintingų moterų, nugyvenusių daugybę metų sėkmingoje santuokoje. Geri sprendimai neįmanomi vadovaujantis emocijomis. Prisiminkite, kad jūsų bendraamžių patarimai niekada negalės prilygti garbaus amžiaus moterų nuomonei.

4. Leiskite jam atsigauti. Supraskite, kad tai nėra jūsų ignoravimas. Tiesiog vyrai linkę užsisklęsti, kai sprendžia rimtas problemas.

5. Nemėginkite jo keisti ar taisyti. Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo kelią.

6. Reguliariai priminkite jam, koks jis didis, stiprus, protingas ir vyriškas. Tiesiog vyrai linkę tai pamiršti.

7. Jūsų sutuoktinis pasirinko būtent jus. Niekada to nepamirškite, bet taip pat jokiais būdais nežvelkite į tokį jo pasirinkimą kaip į savaime suprantamą dalyką.

8. Juokitės iš jo pašmaikštavimų. Net jei juokeliai nėra juokingi.

9. Prisiimkite atsakomybę už savo reakcijas. Žmona turi iš esmės suvokti savo emocijas ir tai, kaip ji reaguoja į vyro poelgius. Ta pati taisyklė galioja ir sutuoktiniui.

10. Na, sutepkite jam tą jo išsvajotą sumuštinį!

11. Leiskite vyrui tiesiog būti. Kai ateis sunkūs laikai, būkite rami ir švelni, dovanokite jam pasitikėjimą savo jėgomis.

12. Aštrius savo charakterio kampus paslėpkite kuo toliau, kai jis grįžta namo. Leiskite jam atvėsti.

13. Mylėkite jį taip, kaip jis nori, o ne taip, kaip, jūsų manymu, jis turėtų būti mylimas. Mokykitės skirtingų meilės kalbų. Demonstruokite savo meilę jam tokiu būdu, kurį jis suvokia geriausiai.

14. Prisiverskite atrodyti puikiai. Kuo moteriškesnė būsite, tuo labiau jsi jaus savo vyriškumą.

15. Būkite šalia. Dovanokite vyrui savo laiką ir dėmesį, kai jis jaučia tam poreikį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Kovo 19-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys.

Horoskopas sekmadieniui, kovo 18-ajai

Kovo aštuonioliktoji, sekmadienis - 77-oji metų diena (paskutinioji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 288 dienos.

Astrologinė prognozė šeštadieniui, kovo 17-ajai

Kovo septynioliktoji, šeštadienis - 76-oji metų diena (šeštoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 289 dienos.

Kovo 16-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė.

Ar galiu pakeisti kitą žmogų, jei pasikeisiu pats?

Charizmatiškasis Vytautas Jančiauskas sako, kad turi net 12 metų klaidų darymo patirtį santykiuose. Šiandien vyras savo patirtimi ir išmoktomis praktikomis dalinasi su daugeliu žmonių.

Kovo 15-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Klemensas, Lionginas, Raigardas, Tautas, Tautgintė.

Horoskopas: savaitės pradžioje sulauksite įvairių naujienų

Astrologinė prognozė savaitei, kovo 19-25 dienoms.

Apie emocinį perdegimą – jei į daugumą klausimų atsakėte teigiamai, metas susirūpinti

Remigijus Savickas jau 16 metų išlieka tarp geriausių verslo trenerių Lietuvoje. Paskutinius penkerius metus aktyviai ir nuosekliai gilinasi į žmogaus autentiškumą, yra gavęs „Holistic Counseling“ metodikos akreditaciją S.I.A.F. Italijoje.

Kovo 14-oji: vardadieniai, astrologija

Kovo keturioliktoji, trečiadienis - 73-ioji metų diena (trečioji 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 292 dienos.

8 patarimai, padėsiantys grąžinti aistrą jūsų santykiams

Ar jūs jaučiate begalinę meilę savo partneriui ir galėtumėte padaryti viską dėl jo? Tačiau ar pagalvojate, kad mieliau stipriai apsikabintumėte nei aistringai pasimylėtumėte? Jei jums tiesiog gera būti kartu, gera kalbėti, bet visiškai nenorite eksperimentuoti lovoje, tai šis straipsnis kaip tik jums.