Lovoje pagal žvaigždes: seksualinis Zodiako ženklų suderinamumas

 (11)
Prieš ryždamiesi intymiam artumui, visų pirma pasitikrinkite, koks jūsų seksualinis suderinamumas pagal Zodiaką.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jūs sugaišote kelias savaites, bandydama pavergti šį vyriškį. Ir kai pagaliau jums tai pavyko, paaiškėjo, kad lovoje jis tikra erotinė katastrofa. Nejaugi šis šmaikštus gražuolis visiškai niekam tikęs?! Neskubėkite kaltinti. Galbūt jūs iš pat pradžių ne viską įvertinote. Pavyzdžiui, seksualinį Zodiako ženklų suderinamumą. Sudėkime karščiausius taškus jūsų horoskopuose.

Avinas

Niekas taip gerai sekso srityje nesupranta karštojo Avino, kaip jo paties ženklo atstovė. Avinas + Avinas = neįtikėtinai karštas derinys: gresia rizika neišlipti iš lovos visą parą, pamiršus visus būtinus darbus. Tobulas seksualinis derinys taip pat bus su Liūtais ir Skorpionais. Avino erotiškumas turi ir kitą pusę – jie mėgsta dominuoti, todėl jiems reikia tokio partnerio (-ės), kuris (-i) būtų visiškai paklusnus (-i) ir pasyvus (-i). Svarstyklių ženklo atstovai paprastai neprieštarauja tokioms sąlygoms, netgi atvirkščiai, jiems „meilės vergo (-ės)“ vaidmuo atrodo labai jaudinantis. O štai su Ožiaragiu ir Vėžiu chemija mažai tikėtina.

Jautis

Aktyvios ir labai romantiškos Jaučio ženklo atstovės sekso srityje turi jaustis kuo komfortiškiau ir laisviau – nepatogumų ir nedėmesingumo jos nepakenčia. Prisitaikyti prie jų subtilaus seksualinio apetito itin noriai sutinka Mergelė, Skorpionas, Vėžys ir Ožiaragis. O štai su Vandeniu ir Dvyniais maksimalaus seksualinio pasitenkinimo pajusti nepavyks.

Dvyniai

Patenkinti Dvynių seksualinius įgeidžius sugeba toli gražu ne kiekvieno Zodiako ženklo atstovas. Nepasotinami šių fantazuotojų ir erotinių žaidimų mėgėjų norai patinka Avino, Skorpiono, Liūto ir Vandenio ženklo atstovams. Dvyniams artimas Šaulių humoro jausmas, tai padeda jiems suartėti ir greitai pereiti į naują erotinį santykių etapą. O štai bandymas pajusti malonumą Mergelės ar Žuvų ženklo atstovo glėbyje, deja, greičiausiai bus nesėkmingas – tik veltui sugaišite laiką.

Lovoje pagal žvaigždes: seksualinis Zodiako ženklų suderinamumas
© Adobe Stock

Vėžys

Pagrindiniai Vėžio ženklo atstovių poreikiai – rūpestis, dėmesys ir meilė. Jei Vėžio ženklo atstovė nejaus partneriui stiprių emocijų, jokio sekso nebus. Šios moterys nesileidžia į sekso nuotykius su nepažįstamuoju. Šias subtilias ir jautrias moteris gali suprasti Jaučio, Ožiaragio ir Žuvų ženklo atstovai. O štai Avino ir Svarstyklių ženklo atstovui vargu ar lemta tapti jūsų gimininga siela.

Liūtas

Vietoj Liūto ženklo moters aprašymo galima nupiešti liepsnojančią ugnį – toks deginantis jos temperamentas. Atsargiai, nes galite nudegti! Pažaisti su šia ugnimi, net ir gana ilgai (Liūtės nepakenčia skubėjimo lovoje), sugeba Avino, Skorpiono, Vandenio ir Šaulio ženklo atstovai. O štai santūriems ir jautriems Ožiaragiams ir Jaučiams toks erotinis gaisras vargu ar teiks malonumą.

Mergelė

Perfekcionistės Mergelės savo nepriekaištingų idealų neišsižada ir lovoje. Jos veikiau duos skaistybės įžadus, nei sutiks leistis į erotinę avantiūrą su paslaptingu nepažįstamuoju (net jei jis bus neįtikėtinai karštas). Seksas joms labai glaudžiai siejasi su meile ir saugumo jausmu, kuriuos pasiruošę užtikrinti Ožiaragiai, Jaučiai ir ypač Žuvys. Lengvabūdiškesni Dvyniai, Avinai ir Šauliai tokį požiūrį gerbia, bet ne visada pasiruošę jį pritaikyti realybėje.

Svarstyklės

Šios pačių švelniausių glamonių mėgėjos dažnai pernelyg susikoncentruoja
į partnerio patenkinimą. Jos taip nori jam įtikti, kad dažnai pamiršta apie savo pačių malonumą. Pajusti šį sentimentalumą ir įžvelgti jo prigimtį sugeba, kaip bebūtų keista, dominuoti linkę ugningieji Avinai, Liūtai ir Skorpionai. Mažesniu jautrumu pasižymi Jaučiai ir Mergelės, todėl arba venkite jų miegamųjų, arba tiesiai sakykite, ko iš jų norite.

Skorpionas

Po Skorpiono ženklu gimusi moteris seksui atsiduoda 100 procentų – jos yra tos retos moterys, kurios lovoje neturi jokių kompleksų ir prietarų. Lovoje jos daro viską, ką tik nori. Suprasti ir priimti tokią laisvą dvasią sugeba nepasotinamieji Avinai, Liūtai ir Dvyniai, taip pat „kolegos“ Skorpionai. Su Jaučiais ir Mergelėmis gresia nuobodulio rizika, nes su jais Skorpionėms vargu ar pavyks realizuoti savo įgeidžius.

Lovoje pagal žvaigždes: seksualinis Zodiako ženklų suderinamumas
© Adobe Stock

Šaulys

Seksas po Šaulio ženklu gimusiai moteriai – būtinai nuotykis. Beje, šiuo principu paremtas visas jų gyvenimas. Kartu šio ženklo atstovės – vienos iš pačių nereikliausių meilužių, ta prasme, kad jos nelaukia iš partnerio jokių beprotiškai įmantrių triukų, tiesiog priima jo dėmesį, švelnumą ir šilumą. „Svarbiausia, kad tai būtų geras žmogus“ ir sugebėtų praskaidrinti nuotaiką. Su šia užduotimi puikiai susidoroja Dvynių, Vandenio, Liūto ir Svarstyklių ženklo atstovai. Su Žuvų ir Mergelės ženklo atstovais, kaip sakoma, „viskas pernelyg sudėtinga“.

Ožiaragis

Ambicingos ir savimi pasitikinčios Ožiaragio ženklo atstovės tiesiog negali pakęsti nesėkmių meilės fronte, todėl renkasi tokius partnerius, kuriais gali visiškai pasikliauti. Atsitiktinės intrigos su žaviais nepažįstamaisiais jų nevilioja. Seksas joms prasideda nuo galvos – intelektualinių potencialaus meilužio gebėjimų, o kad juos įvertintų, joms reikia gerai jį pažinti.
Miegamajame, kitaip nei biure, dominuojantį vaidmenį jos mielai perleidžia vyrui. Jų intymių pergalių sąraše paprastai figūruoja Jaučio, Ožiaragio, Vėžio ir Žuvų ženklo atstovai. Avinai ir Svarstyklės jų meilužių topų viršūnėse atsiduria itin retai.

Vandenis

Vandenio ženklo moteris visas savo slapčiausias ir kartais beprotiškiausias fantazijas realizuoja naktimis po šilkiniais apklotais. Jas traukia originalūs ir kiek lengvabūdiški vyrai. Prisitaikyti prie tokios moters ritmo ir permainingų nuotaikų gana nelengva, bet tai gali pavykti Avino, Dvynių, Liūto ir Šaulio ženklo atstovams, kuriuos nelengvas mylimosios būdas tik dar labiau jaudina. Mažai tikėtinas seksualinis suderinamumas su Jaučiu ar Skorpionu.

Žuvys

Šios romantikės niekada nenusiima rožinių akinių, pro juos žiūri į pasaulį ir ieško tobulo partnerio. Viliojimo procesas joms yra pats svarbiausias,kone lemiamas veiksnys seksualinių santykių pradžiai – vyras turi būti romantiškas, švelnus ir originalus. Šiuos kriterijus paprastai atitinka Jaučio, Vėžio, Mergelės ir Ožiaragio ženklo atstovai. Dvyniai, Šauliai ir Avinai tokių įmantrių žaidimų nežaidžia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Horoskopas: gal ši savaitė bus ramesnė?

Sužinokime, kas mūsų laukia šią savaitę.

Horoskopas: kas Jūsų laukia šią savaitę

Kokių permainų tikėtis šią savaitę, sužinokime.

Vakarėlių pagundos – ar įmanoma flirtuoti saugiai (1)

Anot statistikos, maždaug ketvirtadalis vienos nakties nuotykių įvyksta per įmonių vakarėlius. Ar įmanoma flirtuoti saugiai?

Horoskopas: kokia bus pirmoji metų savaitė (1)

Astrologinė prognozė savaitei, sausio 1-7 dienoms.

Prislėgtumas ir niūri nuotaika jau nebėra svarbiausias akivaizdus depresijos signalas (4)

Pozityvumas tapo tokia neatsiejama mūsų įvaizdžio dalimi, kad liūdėti atrodo beveik nepadoru. Tik ar slėpdami savo blogą nuotaiką po plačia šypsena, nerizikuojame nugrimzti į depresiją ir likti be pagalbos?

Astrologė Rima: poros privalo išnaudoti šį laiką

Venera keliauja Ožiaragiu nuo gruodžio 25 d. iki 2018 sausio 18 d.

Eskedar Maštavičienė: kai atvykau į Lietuvą, mane aprengė geri žmonės. Dabar tai darau aš. (2)

Jau trečius metus rengiama akcija „Padovanok suknelę“ apėmė net 12 Lietuvos miestų.

Kas 2018 metais laukia meilėje visų Zodiako ženklų

Vienas iš ženklų, žadančių laimę ateinančiais metais, susiję su tuo, ką pirmą sutiksite po Naujuosius metus skelbiančių laikrodžio dūžių. Sutiksite vyrą – būsit laimingas. O kalbant apie horoskopus, Geltonojo Šuns metai apskritai žada būti neblogi. Taip pat ir širdies reikaluose.

Kūčių vakaro žaidimai: burtai ir ateities spėjimai (2)

Nuo senų senovės šią naktį buvo bandoma žvilgterėti į ateitį ir buvo tikima, kad šios dienos darbai ir ritualai gali nulemti visų metų sėkmę.

Kuo baigsis santykiai su gerokai jaunesniu už jus vyru (28)

Pakalbėkime apie tai, kodėl nauja moterų karta, kurios nekankina prietarai, gali sau leisti santykius su gerokai jaunesniais vyrais.