Lovoje pagal žvaigždes: seksualinis Zodiako ženklų suderinamumas

 (11)
Prieš ryždamiesi intymiam artumui, visų pirma pasitikrinkite, koks jūsų seksualinis suderinamumas pagal Zodiaką.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jūs sugaišote kelias savaites, bandydama pavergti šį vyriškį. Ir kai pagaliau jums tai pavyko, paaiškėjo, kad lovoje jis tikra erotinė katastrofa. Nejaugi šis šmaikštus gražuolis visiškai niekam tikęs?! Neskubėkite kaltinti. Galbūt jūs iš pat pradžių ne viską įvertinote. Pavyzdžiui, seksualinį Zodiako ženklų suderinamumą. Sudėkime karščiausius taškus jūsų horoskopuose.

Avinas

Niekas taip gerai sekso srityje nesupranta karštojo Avino, kaip jo paties ženklo atstovė. Avinas + Avinas = neįtikėtinai karštas derinys: gresia rizika neišlipti iš lovos visą parą, pamiršus visus būtinus darbus. Tobulas seksualinis derinys taip pat bus su Liūtais ir Skorpionais. Avino erotiškumas turi ir kitą pusę – jie mėgsta dominuoti, todėl jiems reikia tokio partnerio (-ės), kuris (-i) būtų visiškai paklusnus (-i) ir pasyvus (-i). Svarstyklių ženklo atstovai paprastai neprieštarauja tokioms sąlygoms, netgi atvirkščiai, jiems „meilės vergo (-ės)“ vaidmuo atrodo labai jaudinantis. O štai su Ožiaragiu ir Vėžiu chemija mažai tikėtina.

Jautis

Aktyvios ir labai romantiškos Jaučio ženklo atstovės sekso srityje turi jaustis kuo komfortiškiau ir laisviau – nepatogumų ir nedėmesingumo jos nepakenčia. Prisitaikyti prie jų subtilaus seksualinio apetito itin noriai sutinka Mergelė, Skorpionas, Vėžys ir Ožiaragis. O štai su Vandeniu ir Dvyniais maksimalaus seksualinio pasitenkinimo pajusti nepavyks.

Dvyniai

Patenkinti Dvynių seksualinius įgeidžius sugeba toli gražu ne kiekvieno Zodiako ženklo atstovas. Nepasotinami šių fantazuotojų ir erotinių žaidimų mėgėjų norai patinka Avino, Skorpiono, Liūto ir Vandenio ženklo atstovams. Dvyniams artimas Šaulių humoro jausmas, tai padeda jiems suartėti ir greitai pereiti į naują erotinį santykių etapą. O štai bandymas pajusti malonumą Mergelės ar Žuvų ženklo atstovo glėbyje, deja, greičiausiai bus nesėkmingas – tik veltui sugaišite laiką.

Lovoje pagal žvaigždes: seksualinis Zodiako ženklų suderinamumas
© Adobe Stock

Vėžys

Pagrindiniai Vėžio ženklo atstovių poreikiai – rūpestis, dėmesys ir meilė. Jei Vėžio ženklo atstovė nejaus partneriui stiprių emocijų, jokio sekso nebus. Šios moterys nesileidžia į sekso nuotykius su nepažįstamuoju. Šias subtilias ir jautrias moteris gali suprasti Jaučio, Ožiaragio ir Žuvų ženklo atstovai. O štai Avino ir Svarstyklių ženklo atstovui vargu ar lemta tapti jūsų gimininga siela.

Liūtas

Vietoj Liūto ženklo moters aprašymo galima nupiešti liepsnojančią ugnį – toks deginantis jos temperamentas. Atsargiai, nes galite nudegti! Pažaisti su šia ugnimi, net ir gana ilgai (Liūtės nepakenčia skubėjimo lovoje), sugeba Avino, Skorpiono, Vandenio ir Šaulio ženklo atstovai. O štai santūriems ir jautriems Ožiaragiams ir Jaučiams toks erotinis gaisras vargu ar teiks malonumą.

Mergelė

Perfekcionistės Mergelės savo nepriekaištingų idealų neišsižada ir lovoje. Jos veikiau duos skaistybės įžadus, nei sutiks leistis į erotinę avantiūrą su paslaptingu nepažįstamuoju (net jei jis bus neįtikėtinai karštas). Seksas joms labai glaudžiai siejasi su meile ir saugumo jausmu, kuriuos pasiruošę užtikrinti Ožiaragiai, Jaučiai ir ypač Žuvys. Lengvabūdiškesni Dvyniai, Avinai ir Šauliai tokį požiūrį gerbia, bet ne visada pasiruošę jį pritaikyti realybėje.

Svarstyklės

Šios pačių švelniausių glamonių mėgėjos dažnai pernelyg susikoncentruoja
į partnerio patenkinimą. Jos taip nori jam įtikti, kad dažnai pamiršta apie savo pačių malonumą. Pajusti šį sentimentalumą ir įžvelgti jo prigimtį sugeba, kaip bebūtų keista, dominuoti linkę ugningieji Avinai, Liūtai ir Skorpionai. Mažesniu jautrumu pasižymi Jaučiai ir Mergelės, todėl arba venkite jų miegamųjų, arba tiesiai sakykite, ko iš jų norite.

Skorpionas

Po Skorpiono ženklu gimusi moteris seksui atsiduoda 100 procentų – jos yra tos retos moterys, kurios lovoje neturi jokių kompleksų ir prietarų. Lovoje jos daro viską, ką tik nori. Suprasti ir priimti tokią laisvą dvasią sugeba nepasotinamieji Avinai, Liūtai ir Dvyniai, taip pat „kolegos“ Skorpionai. Su Jaučiais ir Mergelėmis gresia nuobodulio rizika, nes su jais Skorpionėms vargu ar pavyks realizuoti savo įgeidžius.

Lovoje pagal žvaigždes: seksualinis Zodiako ženklų suderinamumas
© Adobe Stock

Šaulys

Seksas po Šaulio ženklu gimusiai moteriai – būtinai nuotykis. Beje, šiuo principu paremtas visas jų gyvenimas. Kartu šio ženklo atstovės – vienos iš pačių nereikliausių meilužių, ta prasme, kad jos nelaukia iš partnerio jokių beprotiškai įmantrių triukų, tiesiog priima jo dėmesį, švelnumą ir šilumą. „Svarbiausia, kad tai būtų geras žmogus“ ir sugebėtų praskaidrinti nuotaiką. Su šia užduotimi puikiai susidoroja Dvynių, Vandenio, Liūto ir Svarstyklių ženklo atstovai. Su Žuvų ir Mergelės ženklo atstovais, kaip sakoma, „viskas pernelyg sudėtinga“.

Ožiaragis

Ambicingos ir savimi pasitikinčios Ožiaragio ženklo atstovės tiesiog negali pakęsti nesėkmių meilės fronte, todėl renkasi tokius partnerius, kuriais gali visiškai pasikliauti. Atsitiktinės intrigos su žaviais nepažįstamaisiais jų nevilioja. Seksas joms prasideda nuo galvos – intelektualinių potencialaus meilužio gebėjimų, o kad juos įvertintų, joms reikia gerai jį pažinti.
Miegamajame, kitaip nei biure, dominuojantį vaidmenį jos mielai perleidžia vyrui. Jų intymių pergalių sąraše paprastai figūruoja Jaučio, Ožiaragio, Vėžio ir Žuvų ženklo atstovai. Avinai ir Svarstyklės jų meilužių topų viršūnėse atsiduria itin retai.

Vandenis

Vandenio ženklo moteris visas savo slapčiausias ir kartais beprotiškiausias fantazijas realizuoja naktimis po šilkiniais apklotais. Jas traukia originalūs ir kiek lengvabūdiški vyrai. Prisitaikyti prie tokios moters ritmo ir permainingų nuotaikų gana nelengva, bet tai gali pavykti Avino, Dvynių, Liūto ir Šaulio ženklo atstovams, kuriuos nelengvas mylimosios būdas tik dar labiau jaudina. Mažai tikėtinas seksualinis suderinamumas su Jaučiu ar Skorpionu.

Žuvys

Šios romantikės niekada nenusiima rožinių akinių, pro juos žiūri į pasaulį ir ieško tobulo partnerio. Viliojimo procesas joms yra pats svarbiausias,kone lemiamas veiksnys seksualinių santykių pradžiai – vyras turi būti romantiškas, švelnus ir originalus. Šiuos kriterijus paprastai atitinka Jaučio, Vėžio, Mergelės ir Ožiaragio ženklo atstovai. Dvyniai, Šauliai ir Avinai tokių įmantrių žaidimų nežaidžia.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: ar mokėsite pasinaudoti sėkme?

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 24-30 dienoms.

Akmenys pagal gimimo datą: ką jie sako apie jūsų asmenybę? (3)

Brangieji akmenys dažniausiai žymi ypatingas progas: sužadėtuves, vestuves, gimtadienius, kitas svarbias šventes. Vis dėlto jų reikšmė – gilesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką jūsų gimimo akmuo sako apie jūsų asmenybę?

Žvaigždės žino geriau: jūsų likimas ir jo valdymo galimybės (4)

Astrologija – mokslas apie žvaigždes, dangaus kūnus, kurių nekintantys judėjimo dėsniai leidžia aprašyti permainingą gyvenimo tėkmę. Mokslas apie kosmoso amžinumą ir būties begalybę kelia daug klausimų ir prieštaringų interpretacijų. Neretai žmonės kreipiasi į astrologus su viltimi sužinoti daugiau nei leidžia jų pasąmonė.

Mokslininkai ištyrė, kas – pesimistai ar optimistai – gyvena ilgiau ir kodėl (4)

Sakoma, kad pesimistas – tai gerai informuotas optimistas. Ir todėl liaukitės, vakariečiai, priekaištauti mums, lietuviams, dėl niūrių veidų. Mes – ne pikti, o tiesiog gerai informuoti. Kodėl mus taip traukia negatyvi informacija ir ar tikrai ji mus traukia?

5 būdai būti laimingai meilėje (3)

Kaip iš mokti kurti santykius, neprisirišant ir nesikankinant...

Horoskopas: kokius pokyčius žada ši savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 10-16 dienoms.

Astrologė Rima: puikus metas naujoms pažintims

Venera Dvyniuose bus nuo liepos 5 d. iki 31 d.

Horoskopas: savaitės pabaiga – daug žadanti (1)

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 3-9 dienoms.

Kas pasirūpins mūsų senstančiais tėvais? (68)

Diskuskutuojant apie tai, ką daryti su senstančiais tėvais, emocijos visuomet liejasi per kraštus. Nepatyrusieji artimųjų slaugos naštos dažniausiai taškosi besąlygiškos meilės deklaracijomis, patyrusieji santūresni. Tik ar tokia tyla tikrai – gera byla vis sparčiau senstančioje visuomenėje?

Mokslininkai įrodė, kad visi vyrai įsimyli tik tas moteris, kurios turi šį bruožą (42)

Daugelis moterų ne kartą savęs klausė, kokioms damoms stiprioji lytis teikia pirmenybę? Toms, kurios nuolat dėvi aukštakulnius ir 24 valandas per parą būna su makiažu? O galbūt vyrams patinka gležnos ir jausmingos merginos, kurios reikalauja globos? Iš tikrųjų, visa tai tik išoriniai atributai.

Liepos mėn. horoskopas – koks vidurvasaris laukia

Sužinokite, kas laukia darbo sferoje, kas prognozuojama jūsų santykiams, o kam svarbu pasirūpinti sveikata.

Savaitės horoskopas: laukia gana neblogos dienos

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 26-liepos 2 dienoms.

„9 Žvaigždės“ – sužinokite visą tiesą apie save ir savo likimą! (5)

„9 žvaigždės“ – senovės kinų savęs pažinimo metodika. Ši unikali sistema sujungia numerologiją ir astrologiją. Astrologinė „9 žvaigždių“ metodika padeda sužinoti žmogaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o taip pat suteikia sveikatos stiprinimo patarimų, rašo portalas bigbenas.com.

Man penkiasdešimt: štai 20 dalykų, apie kuriuos sužinojau per vėlai (78)

Žinote, kas vyksta su moterimi, kai ji sulaukia 50-ies? Pavadinkime šią ribą prabudimu arba lūžio momentu. Dingsta miglos uždanga ir pagaliau suvokiami dalykai, kurie iš tikrųjų gyvenime yra svarbūs. Šiame amžiuje vienu metu atsiranda laisvės ir poreikio skubėti jausmas.

Mokslininkai pateikia vis įdomesnių pavyzdžių, kaip žodžiai veikia kūną (2)

Žodžiai turi milžinišką įtaką mūsų mintims, savivertei ir netgi savijautai. Tad, jei bent dalį dėmesio, kurį skiriame savo išvaizdai, karjerai ar namų ruošai, skirtume savo žodynui, netrukus pasijustume gerokai laimingesni.