Kas 2018 metais laukia meilėje visų Zodiako ženklų

Vienas iš ženklų, žadančių laimę ateinančiais metais, susiję su tuo, ką pirmą sutiksite po Naujuosius metus skelbiančių laikrodžio dūžių. Sutiksite vyrą – būsit laimingas. O kalbant apie horoskopus, Geltonojo Šuns metai apskritai žada būti neblogi. Taip pat ir širdies reikaluose.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS

Būkite santūrūs. Jūsų smarkumas gali rimtai apsunkinti santykius. Be to, jūsų partneris, su kuriuo tarsi viskas klostosi puikiai, netikėtai pasirodys kaip infantilus ir ne itin jautrus žmogus. Neskubėkite daryti išvadų, pabandykite išsiaiškinti ir rasti tokio elgesio priežastis. Visiškai įmanoma, kad priežastis slypi jumyse. Ir gera naujiena tiems, kurie neturi nieko bendro su šiomis problemomis. Esate vieniši? Tikimybė, kad šiais metais pakeisite savo statusą į malonesnį, labai didelė.

JAUTIS

Šunys – atsidavę būtybės ir romanai iš šalies jiems tikrai ne prie dūšios. Kitaip tariant, gyventi dvigubą gyvenimą 2018 metais iš esmės bus pavojinga ir kvaila. Meilės šio ženklo atstovams ateinančiais metais ir taip turi užtekti, gal net būti per daug (jeigu tai įmanoma).

Pasistenkite, beje, savo jausmų per daug intensyviai neeikvoti. Ir jeigu jums, kaip sakoma, „nuneš stogą“, nepraraskite visiškai proto. Stenkitės iš pradžių geriau pažinti žmogų ir paskui spręskite, reikalingas jis jums ar ne. Tiksliau taip: ne reikalingas ar ne, o ar būsite su juo laimingi?

DVYNIAI

Saugokitės, Dvyniai, ir taupykite dvasines jėgas – gerąja prasme. Kalbant apie meilę, 2018 metai jums žada pažintį, kuri taps lemtinga. Tik didelis prašymas – atidžiai įsiklausykite į save ir ne mažiau atidžiai išstudijuokite tą, kuris pretenduos į jūsų likimą. Ir dar. Dvigubai atsargiau įsitraukite į kadaise nutraukto romano „perkrovimą“. Taip, suartėjimas su žmogumi iš praeities gali būti labai jaudinantis, tačiau pasistenkite vis gi dažniau spausti stabdžius.

Kas 2018 metais laukia meilėje visų Zodiako ženklų
© Adobe Stock

VĖŽYS

Jūsų gyvenime artėja permainos. Skamba labai banaliai ir, galimai, neįtikinamai, tačiau nepaisant visko, taip ir yra. Kalba eina apie permainas, kurios ryžtingai keičia įprastą egzistavimą. Tai gali būti didelė meilė, kuri, tiesa, turi visus šansus gyvuoti ne ilgiau metų. Beje, viskas jūsų rankose – jūs galite išsaugoti šį romaną, jeigu tik pasistengsite. Sėkmė virs rankos ir širdies pasiūlymu, nuskambėsiančiu artėjant kitiems Naujiesiems. Kalbant apie tuos, kurie jau atrado laimę poroje, čia patarimas tik vienas: laikykitės vienas kito tvirčiau. Dar jums nesutrukdys bendras reikalas. Tikra to žodžio prasme bendras. Pavyzdžiui, verslas.

LIŪTAS

Po šiuo Zodiako ženklu gimusiems žmonėms rekomenduojama būti labai atsargiems širdies reikaluose. Nesusižavėkite kažkuo akivaizdžiai laikinu, tiesiog praleiskite tai ir neeikvokite savęs. Ir tada jūsų gyvenime atsiras tas, kam jūsų jausmai bus tikrai reikalingi. Neatmeskite galimybės, kad atnaujinsite santykius su buvusia meile, ir, kaip nekeista, šis variantas pasirodys gana sėkmingu. Sakote, kad du kartus į tą pačią upę nebrendama? Brendama, dar ir kaip.

MERGELĖ

Kitaip nei Liūtui, Mergelei kaip tik neverta savęs taupyti. Šio ženklo žmonėms patariama būti atviriems pasauliui, megzti pažintis, pažinti žmones (suprantama, nepraraskite saiko jausmo). Galų gale, paspausite ranką tam, kuris taps jūsų. O tiems, kurie rado savo antrąją pusę, rekomenduojama nedaryti skubotų išvadų ir nenusivilti partneriu, jeigu jis staiga padarė kažkokią klaidą. Galima pagalvoti, kad jūs visada viską darote teisingai.

SVARSTYKLĖS

Pamirškite apie pagundas ir viliones: jeigu turite antrąją pusę, neužmegzkite romano iš šalies. Pirma nutraukite turimus santykius, tada pradėkite naujus. Priešingu atveju viskas grįš bumerangu. Ir prisiminkite, kad 2018 metais širdies reikaluose galima atsipalaiduoti. Viskas vyks savaime ir tada, kada reikia. Vienintelis patarimas: neatsisakykite kvietimų į svečius pas draugus, net jeigu ir labai pavargote. O kas, jeigu ten jūsų laukia siurprizas? Visko gali būti.

Kas 2018 metais laukia meilėje visų Zodiako ženklų
© Adobe Stock

SKORPIONAS

Mažiau vadovavimo, mažiau griežtumo santykiuose. Elkitės minkščiau, sumažinkite pavydumo laipsnį ir apskritai sekite savo jausmų išraiškas. Skorpionų ateinančiais metais laukia puikūs pasimatymai, kuriuose bus tiek romantikos, kad įprastas skeptiškumas akimirksniu kažkur išgaruos. Nebijokite gyvenimo, nebijokite netikėtų posūkių ir sugrįžimų.

ŠAULYS

Turite susiprasti savo jausmuose. Mylite ar nemylite? Tik sąžiningai. Kaip sakoma, ar to jums reikia? Jeigu reikia – pirmyn be jokių abejonių. Taip pat žinokite, kad susitikimas su anksčiau mylėtu žmogumi gali taip įtraukti, kad jau neišnersite. Atsiduokite šiam jausmui, viskas gali susiklostyti gerai. Bent jau tokia tikimybė yra.

OŽIARAGIS

Jums pavyks sutikti ne šiaip sau meilę, o tikrą draugą. Tiesa, kelyje į šią pasaką gali pasitaikyti kliūčių. Kokių, nepasakysime, tačiau jūs neabejotinai jas pajausite. Kitaip tariant, būkite atidūs. Ir labai prašytume rūpintis savo išvaizda. Ne, tai nereiškia, kad jūs to nedarote. Tiesiog, kad ir kas nutiktų, nepasiduokite nerviniam valgymui antrą valandą nakties. Patikėkite, stresas praeis, o papildomi kilogramai liks.

Kas 2018 metais laukia meilėje visų Zodiako ženklų
© Adobe Stock

VANDENIS

Žvaigždės skelbia apie meilę pačių romantiškiausių filmų stiliumi. Pamenate juostą „Tegyvuoja meilė“ („Love Actually“)? Kažkuris iš siužetų – tiesiog apie jus. O štai kuris – spręsti jums. Ir dar. Kad ir kaip įsimylėtumėte, nereikia per antrą pasimatymą sakyti, kad svajojate sukurti šeimą. Nesvarbu, kokia forma tai gali nuskambėti. Net jeigu jūsų tiesiai šviesiai to paklaus, tylėkite. Taip reikia.

ŽUVYS

Meilės bus daug, jos bus per akis. Pasistenkite nesiknaisioti savo antrosios pusės praeityje. Visi turėjo įvairių gyvenimiškų situacijų ir kuo mažiau žinosite, tuo geriau miegosite, tiesa? Tie, kurie gyvena santuokoje, gali susidurti su sunkumais, kuriuos sukels reguliarūs nesusipratimai. Stenkitės jūsų santykių temperatūros per daug nenužeminti, nes viskas gali baigtis blogai ir teks skirti daug laiko ir jėgų tam, kad viską grąžintumėte į buvusį lygmenį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Išsiskyrimas – nevykėlių lemtis? Psichologės įžvalgos apie skyrybas

Išsiskyrimas – būtina ir neišvengiama santykių dalis, nes visi santykiai, kaip ir gyvenimas, turi pradžią ir pabaigą. Deja, šis filosofinis rakursas neišgelbsti nuo skausmo tų, kuriems tenka išgyventi išsiskyrimą. Vis dėlto, daugiau žinant apie šį procesą, ištverti darosi lengviau.

Astrologinė prognozė balandžio 27-ajai: vardadieniai, horoskopai

Balandžio dvidešimt septintoji, penktadienis - 117-oji metų diena (penktoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 248 dienos.

Astrologinė prognozė balandžio 26-ajai

Balandžio dvidešimt šeštoji, ketvirtadienis - 116-oji metų diena (ketvirtoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 249 dienos.

Horoskopas balandžio 25-ajai: horoskopas, vardadieniai

Balandžio 25-oji - šv. Morkus, Daržų diena, sėjos pradžia. Pasaulinė maliarijos diena. Pasaulinė pingvinų diena.

Balandžio 24-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 24-oji - Tarptautinė jaunimo solidarumo diena. DNR diena. Šuns diena.

Kaip elgiasi įsižeidę Zodiako ženklai

Kiekvieną žmogų galima įskaudinti, įžeisti, bet kiekvienas žmogus nuoskaudą supranta savaip, skirtingai suvokia emocijas ir poelgius. Siūlome paskaityti, kaip įsižeidžia zodiako ženklai.

Kunigas Arūnas Peškaitis: Žinau, kas yra perdegimo sindromas, gyvenime patyriau jį ne kartą

Net 53 proc. Lietuvos medikų yra perdegę, o ES įmonės kasmet patiria daugiau nei 20 mlrd. nuostolių, nes jų darbuotojai dėl perdegimo neatvyksta į darbą. Stresas yra antra pagal dažnumą pravaikštų priežastis. Ką daryti, kad ši statistika pasikeistų?

Horoskopas: kokiems darbams ši savaitė bus palanki

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 23-29 dienoms.

Balandžio 23-ioji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 23-ioji - Jurginės, Šv. Jurgio, antrojo Lietuvos globėjo, diena. Ganiklio diena. Pasaulinė knygos ir autorių teisių diena. Anglų kalbos diena.

Ko tikėtis šiandien, balandžio 22-ąją

Balandžio 22-oji - Tarptautinė motinos Žemės diena.