Kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai?

 (13)
Melas tai viena labiausiai paplitusių žmogaus ydų. Daugelis žmonių meluoja, tačiau ne visi tai daro dėl asmeninės naudos. Kodėl ir kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai ir kaip galime suprasti jų melą?
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Paprastai Avinas meluoja įspraustas į kampą, kad išsigelbėtų, arba kai nenori ko nors daryti. Tiesa melagis iš jo, švelniai pasakius, prastas. Suprasti Avino melą yra gana paprasta, nes jo paskubomis sukurptos melo istorijos dažnai nelogiškos, tad jo melu patikėti sunku. Be to jis tam didelės reikšmės ir neteikia, na pamelavo.. ir ką?

Jautis

Jaučiui melas – tai puikus būdas pritraukti aplinkinių dėmesį, ypač priešingos lyties. Meluodamas jis nori sužavėti, pasirodyti reikšmingesnis, arba sukelti užuojautą. Kitaip nei Avinas, kurdamas melo istorijas Jautis kruopščiai apgalvoja visas detales. Nors Jautis nėra geriausias Zodiako melagis, tačiau meluodamas tikrai neraudonuoja.

Dvyniai

Dvyniai tikri melo virtuozai, todėl atskleisti jų melą beveik neįmanoma. Jų aistra apgavystėms išryškėja dar vaikystėje. Šio zodiako ženklo atstovai meluoja labai sumaniai, remdamiesi argumentais ir faktais. Jų sukurptos istorijos itin tikroviškos, be to jie puikūs manipuliatoriai. Dvyniai net patys nesijaučia meluojantys, jiems tai lyg smagus žaidimas. Dažniausiai Dvyniai meluoja norėdami išpešti materialinės naudos, arba įtikinti aplinkinius savo teisumu.

Vėžys

Vėžys – vienas sąžiningiausių zodiako ženklų. Jų melą net nelabai pavadinsi melu, greičiau tai “tiesos nutylėjimas”. Bet ir šitokio melo jie griebiasi tik išskirtiniais atvejais, kai mano, kad tiesos sakyti negalima. Paprastai Vėžio melo tikslas kilnus, pavyzdžiui, apsaugoti artimuosius nuo skausmo ir pergyvenimų. Suprasti, kada vėžys meluoja, labai paprasta. Užtenka pažiūrėti jam į akis ir Vėžys susigės ir susigūš.

Liūtas

Liūtas meluoja karališkai ir labai meistriškai. Melą šis zodiako ženklas dažniausiai naudoja realybės pagražinimui, siekdamas padaryti įspūdį, pademonstruoti savo autoritetą ar tiesiog norėdamas aplinkiniams parodyti, koks nuostabus jo karališkas gyvenimas. Liūtas niekada nemeluoja siekdamas materialinės naudos, nes jam tai žema. Pagauti liūtą meluojant sunku, nes jis puikiai atsimena savo pagražintos istorijos detales.

Mergelė

Tai pats blogiausias Zodiako melagis. Mergelės tiesiog nemėgsta meluoti, jos mieliau išsako visą tiesą į akis, net ir tada, kai tiesa nemaloni. Na o jeigu, visgi, Mergelė pasiryžo meluoti, greičiausiai melo tikslas kilnus. Deja, jų melas neįtikinantis, dažniausiai drebantis balsas ir nerimastingi judesiai Mergeles išduoda. Įdomiausia, kad jos ne juokais supyksta, kai netikima jų melu.

Svarstyklės

Svarstyklės meluoja gana dažnai, bet dažniausiai pačios sau. Savo artimiesiems meluoti jos nemėgsta, nes galvoja, kad jų melas labai matomas. Dažniausiai taip ir yra, aplinkiniai iš karto pastebi, kai Svarstyklės sako netiesą. Tačiau jeigu tikslas ne vietinės reikšmės, o didesnis, jos gali būti puikios melagėlės. Šio ženklo atstovai dažnai būna geri advokatai ar diplomatai.

Skorpionas

Skorpionas – tai vienas didžiausių Zodiako melagių. Jam patinka manipuliuoti žmonėmis ir kurti nebūtas istorijas, kuriose jis superherojus, arba pats nelaimingiausias žmogus pasaulyje. Tai turbūt vienintelis zodiako ženklas, kuris melą naudoja visose gyvenimo srityse, bet dažniausiai norėdamas išlaikyti savo įvaizdį arba siekdamas materialinės naudos. Jo vaizduotė labai turtinga, o apgavystės sunkiai išaiškinamos. Be to, kilus abejonėms, Skorpionas padarys viską, kad įrodytų, jog jis nemelavo.

Šaulys

Po Šaulio ženklu gimę žmonės nėra dideli melagiai, tačiau jei meluoja, tai meluoja su įkvėpimu. Dažniausiai meluodamas šio ženklo atstovas taip įsijaučia, kad pats patiki savo melu. Paprastai Šaulio melas neturi jokios rimtesnės priežasties. Jis, kaip ir Liūtas, mėgsta pagražinti tiesą, kad taptų įdomesnis ir patrauklesnis aplinkiniams. Dar Šauliui tiesiog gyvybiškai būtina visur ir visada būti teisiu, tad sumeluodamas jis gali bandyti įrodyti savo tiesą. Kad ir kaip entuziastingai jis tai darytų, didelio melo ar intrigų Šaulys greičiausiai nesiims, nes yra gana sąžiningas. Beje pats Šaulys dažnai linkęs tikėti aplinkinių melu.

Ožiaragis

Ožiaragis nevengia meluoti, nors tai daryti nelabai ir moka. Dažniausiai tai pagyros, noras pateikti save geresniu, turtingesniu nei iš tiesų yra, pabrėžti savo aukštesnį statusą. Vyras Ožiaragis siekdamas moters dėmesio gali jai prižadėti aukso kalnus, tačiau kai tikslas bus pasiektas, jis, žinoma, tai pamirš. Ožiaragio melas greitai išaiškėja ir dėl to jis labai graužiasi, pasižada sau daugiau niekada nemeluoti, tačiau sekantis kartas ir vėl ateina.

Vandenis

Dažniausiai Vandenis nemeluoja, jis tiesiog nutyli dalį tiesos, arba apskritai nemato reikalo kalbėti. Šis Zodiako ženklas gana uždaras, jis pasikliauja tik savimi ir nenori aplinkiniams atskleisti per daug savo gyvenimo detalių. Slapukavimas Vandeniui normalus dalykas. Kartais jis gali pameluoti, pavyzdžiui, apsimesti sergančiu, kad atsiprašyti iš darbo, ar pan., tačiau paties Vandenio geriau neapgaudinėti, nes su jį apgavusiu Vandenis tiesiog nebebendraus.

Žuvys

Žuvys patenka į didžiausių Zodiako melagių trejetuką, tačiau dalies šio zodiako ženklo atstovų melas labiau panašus į svajones ar fantazijas. Meluodamos Žuvys įsijaučia ir dažniausiai pačios tiki savo melu. Paprastai Žuvys nesiekia piktų tikslų, ar naudos sau, jų melas nekaltas, tiesiog pagražinantis pilką kasdienybę ir leidžiantis susikurti savo svajonių pasaulį. Bet yra ir kitokių Žuvų, kurias galima pavadinti tiesiog intrigų meistrais. Tai pavojingos asmenybės, kurių vertėtų pasisaugoti.

horoskopai.patarimupasaulis.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: ar mokėsite pasinaudoti sėkme?

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 24-30 dienoms.

Akmenys pagal gimimo datą: ką jie sako apie jūsų asmenybę? (3)

Brangieji akmenys dažniausiai žymi ypatingas progas: sužadėtuves, vestuves, gimtadienius, kitas svarbias šventes. Vis dėlto jų reikšmė – gilesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką jūsų gimimo akmuo sako apie jūsų asmenybę?

Žvaigždės žino geriau: jūsų likimas ir jo valdymo galimybės (4)

Astrologija – mokslas apie žvaigždes, dangaus kūnus, kurių nekintantys judėjimo dėsniai leidžia aprašyti permainingą gyvenimo tėkmę. Mokslas apie kosmoso amžinumą ir būties begalybę kelia daug klausimų ir prieštaringų interpretacijų. Neretai žmonės kreipiasi į astrologus su viltimi sužinoti daugiau nei leidžia jų pasąmonė.

Mokslininkai ištyrė, kas – pesimistai ar optimistai – gyvena ilgiau ir kodėl (4)

Sakoma, kad pesimistas – tai gerai informuotas optimistas. Ir todėl liaukitės, vakariečiai, priekaištauti mums, lietuviams, dėl niūrių veidų. Mes – ne pikti, o tiesiog gerai informuoti. Kodėl mus taip traukia negatyvi informacija ir ar tikrai ji mus traukia?

5 būdai būti laimingai meilėje (3)

Kaip iš mokti kurti santykius, neprisirišant ir nesikankinant...

Horoskopas: kokius pokyčius žada ši savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 10-16 dienoms.

Astrologė Rima: puikus metas naujoms pažintims

Venera Dvyniuose bus nuo liepos 5 d. iki 31 d.

Horoskopas: savaitės pabaiga – daug žadanti (1)

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 3-9 dienoms.

Kas pasirūpins mūsų senstančiais tėvais? (68)

Diskuskutuojant apie tai, ką daryti su senstančiais tėvais, emocijos visuomet liejasi per kraštus. Nepatyrusieji artimųjų slaugos naštos dažniausiai taškosi besąlygiškos meilės deklaracijomis, patyrusieji santūresni. Tik ar tokia tyla tikrai – gera byla vis sparčiau senstančioje visuomenėje?

Mokslininkai įrodė, kad visi vyrai įsimyli tik tas moteris, kurios turi šį bruožą (42)

Daugelis moterų ne kartą savęs klausė, kokioms damoms stiprioji lytis teikia pirmenybę? Toms, kurios nuolat dėvi aukštakulnius ir 24 valandas per parą būna su makiažu? O galbūt vyrams patinka gležnos ir jausmingos merginos, kurios reikalauja globos? Iš tikrųjų, visa tai tik išoriniai atributai.

Liepos mėn. horoskopas – koks vidurvasaris laukia

Sužinokite, kas laukia darbo sferoje, kas prognozuojama jūsų santykiams, o kam svarbu pasirūpinti sveikata.

Savaitės horoskopas: laukia gana neblogos dienos

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 26-liepos 2 dienoms.

„9 Žvaigždės“ – sužinokite visą tiesą apie save ir savo likimą! (5)

„9 žvaigždės“ – senovės kinų savęs pažinimo metodika. Ši unikali sistema sujungia numerologiją ir astrologiją. Astrologinė „9 žvaigždių“ metodika padeda sužinoti žmogaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o taip pat suteikia sveikatos stiprinimo patarimų, rašo portalas bigbenas.com.

Man penkiasdešimt: štai 20 dalykų, apie kuriuos sužinojau per vėlai (78)

Žinote, kas vyksta su moterimi, kai ji sulaukia 50-ies? Pavadinkime šią ribą prabudimu arba lūžio momentu. Dingsta miglos uždanga ir pagaliau suvokiami dalykai, kurie iš tikrųjų gyvenime yra svarbūs. Šiame amžiuje vienu metu atsiranda laisvės ir poreikio skubėti jausmas.

Mokslininkai pateikia vis įdomesnių pavyzdžių, kaip žodžiai veikia kūną (2)

Žodžiai turi milžinišką įtaką mūsų mintims, savivertei ir netgi savijautai. Tad, jei bent dalį dėmesio, kurį skiriame savo išvaizdai, karjerai ar namų ruošai, skirtume savo žodynui, netrukus pasijustume gerokai laimingesni.