Kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai?

 (13)
Melas tai viena labiausiai paplitusių žmogaus ydų. Daugelis žmonių meluoja, tačiau ne visi tai daro dėl asmeninės naudos. Kodėl ir kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai ir kaip galime suprasti jų melą?
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Paprastai Avinas meluoja įspraustas į kampą, kad išsigelbėtų, arba kai nenori ko nors daryti. Tiesa melagis iš jo, švelniai pasakius, prastas. Suprasti Avino melą yra gana paprasta, nes jo paskubomis sukurptos melo istorijos dažnai nelogiškos, tad jo melu patikėti sunku. Be to jis tam didelės reikšmės ir neteikia, na pamelavo.. ir ką?

Jautis

Jaučiui melas – tai puikus būdas pritraukti aplinkinių dėmesį, ypač priešingos lyties. Meluodamas jis nori sužavėti, pasirodyti reikšmingesnis, arba sukelti užuojautą. Kitaip nei Avinas, kurdamas melo istorijas Jautis kruopščiai apgalvoja visas detales. Nors Jautis nėra geriausias Zodiako melagis, tačiau meluodamas tikrai neraudonuoja.

Dvyniai

Dvyniai tikri melo virtuozai, todėl atskleisti jų melą beveik neįmanoma. Jų aistra apgavystėms išryškėja dar vaikystėje. Šio zodiako ženklo atstovai meluoja labai sumaniai, remdamiesi argumentais ir faktais. Jų sukurptos istorijos itin tikroviškos, be to jie puikūs manipuliatoriai. Dvyniai net patys nesijaučia meluojantys, jiems tai lyg smagus žaidimas. Dažniausiai Dvyniai meluoja norėdami išpešti materialinės naudos, arba įtikinti aplinkinius savo teisumu.

Vėžys

Vėžys – vienas sąžiningiausių zodiako ženklų. Jų melą net nelabai pavadinsi melu, greičiau tai “tiesos nutylėjimas”. Bet ir šitokio melo jie griebiasi tik išskirtiniais atvejais, kai mano, kad tiesos sakyti negalima. Paprastai Vėžio melo tikslas kilnus, pavyzdžiui, apsaugoti artimuosius nuo skausmo ir pergyvenimų. Suprasti, kada vėžys meluoja, labai paprasta. Užtenka pažiūrėti jam į akis ir Vėžys susigės ir susigūš.

Liūtas

Liūtas meluoja karališkai ir labai meistriškai. Melą šis zodiako ženklas dažniausiai naudoja realybės pagražinimui, siekdamas padaryti įspūdį, pademonstruoti savo autoritetą ar tiesiog norėdamas aplinkiniams parodyti, koks nuostabus jo karališkas gyvenimas. Liūtas niekada nemeluoja siekdamas materialinės naudos, nes jam tai žema. Pagauti liūtą meluojant sunku, nes jis puikiai atsimena savo pagražintos istorijos detales.

Mergelė

Tai pats blogiausias Zodiako melagis. Mergelės tiesiog nemėgsta meluoti, jos mieliau išsako visą tiesą į akis, net ir tada, kai tiesa nemaloni. Na o jeigu, visgi, Mergelė pasiryžo meluoti, greičiausiai melo tikslas kilnus. Deja, jų melas neįtikinantis, dažniausiai drebantis balsas ir nerimastingi judesiai Mergeles išduoda. Įdomiausia, kad jos ne juokais supyksta, kai netikima jų melu.

Svarstyklės

Svarstyklės meluoja gana dažnai, bet dažniausiai pačios sau. Savo artimiesiems meluoti jos nemėgsta, nes galvoja, kad jų melas labai matomas. Dažniausiai taip ir yra, aplinkiniai iš karto pastebi, kai Svarstyklės sako netiesą. Tačiau jeigu tikslas ne vietinės reikšmės, o didesnis, jos gali būti puikios melagėlės. Šio ženklo atstovai dažnai būna geri advokatai ar diplomatai.

Skorpionas

Skorpionas – tai vienas didžiausių Zodiako melagių. Jam patinka manipuliuoti žmonėmis ir kurti nebūtas istorijas, kuriose jis superherojus, arba pats nelaimingiausias žmogus pasaulyje. Tai turbūt vienintelis zodiako ženklas, kuris melą naudoja visose gyvenimo srityse, bet dažniausiai norėdamas išlaikyti savo įvaizdį arba siekdamas materialinės naudos. Jo vaizduotė labai turtinga, o apgavystės sunkiai išaiškinamos. Be to, kilus abejonėms, Skorpionas padarys viską, kad įrodytų, jog jis nemelavo.

Šaulys

Po Šaulio ženklu gimę žmonės nėra dideli melagiai, tačiau jei meluoja, tai meluoja su įkvėpimu. Dažniausiai meluodamas šio ženklo atstovas taip įsijaučia, kad pats patiki savo melu. Paprastai Šaulio melas neturi jokios rimtesnės priežasties. Jis, kaip ir Liūtas, mėgsta pagražinti tiesą, kad taptų įdomesnis ir patrauklesnis aplinkiniams. Dar Šauliui tiesiog gyvybiškai būtina visur ir visada būti teisiu, tad sumeluodamas jis gali bandyti įrodyti savo tiesą. Kad ir kaip entuziastingai jis tai darytų, didelio melo ar intrigų Šaulys greičiausiai nesiims, nes yra gana sąžiningas. Beje pats Šaulys dažnai linkęs tikėti aplinkinių melu.

Ožiaragis

Ožiaragis nevengia meluoti, nors tai daryti nelabai ir moka. Dažniausiai tai pagyros, noras pateikti save geresniu, turtingesniu nei iš tiesų yra, pabrėžti savo aukštesnį statusą. Vyras Ožiaragis siekdamas moters dėmesio gali jai prižadėti aukso kalnus, tačiau kai tikslas bus pasiektas, jis, žinoma, tai pamirš. Ožiaragio melas greitai išaiškėja ir dėl to jis labai graužiasi, pasižada sau daugiau niekada nemeluoti, tačiau sekantis kartas ir vėl ateina.

Vandenis

Dažniausiai Vandenis nemeluoja, jis tiesiog nutyli dalį tiesos, arba apskritai nemato reikalo kalbėti. Šis Zodiako ženklas gana uždaras, jis pasikliauja tik savimi ir nenori aplinkiniams atskleisti per daug savo gyvenimo detalių. Slapukavimas Vandeniui normalus dalykas. Kartais jis gali pameluoti, pavyzdžiui, apsimesti sergančiu, kad atsiprašyti iš darbo, ar pan., tačiau paties Vandenio geriau neapgaudinėti, nes su jį apgavusiu Vandenis tiesiog nebebendraus.

Žuvys

Žuvys patenka į didžiausių Zodiako melagių trejetuką, tačiau dalies šio zodiako ženklo atstovų melas labiau panašus į svajones ar fantazijas. Meluodamos Žuvys įsijaučia ir dažniausiai pačios tiki savo melu. Paprastai Žuvys nesiekia piktų tikslų, ar naudos sau, jų melas nekaltas, tiesiog pagražinantis pilką kasdienybę ir leidžiantis susikurti savo svajonių pasaulį. Bet yra ir kitokių Žuvų, kurias galima pavadinti tiesiog intrigų meistrais. Tai pavojingos asmenybės, kurių vertėtų pasisaugoti.

horoskopai.patarimupasaulis.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Horoskopas: gal ši savaitė bus ramesnė?

Sužinokime, kas mūsų laukia šią savaitę.

Horoskopas: kas Jūsų laukia šią savaitę

Kokių permainų tikėtis šią savaitę, sužinokime.

Vakarėlių pagundos – ar įmanoma flirtuoti saugiai (1)

Anot statistikos, maždaug ketvirtadalis vienos nakties nuotykių įvyksta per įmonių vakarėlius. Ar įmanoma flirtuoti saugiai?

Horoskopas: kokia bus pirmoji metų savaitė (1)

Astrologinė prognozė savaitei, sausio 1-7 dienoms.

Prislėgtumas ir niūri nuotaika jau nebėra svarbiausias akivaizdus depresijos signalas (4)

Pozityvumas tapo tokia neatsiejama mūsų įvaizdžio dalimi, kad liūdėti atrodo beveik nepadoru. Tik ar slėpdami savo blogą nuotaiką po plačia šypsena, nerizikuojame nugrimzti į depresiją ir likti be pagalbos?

Astrologė Rima: poros privalo išnaudoti šį laiką

Venera keliauja Ožiaragiu nuo gruodžio 25 d. iki 2018 sausio 18 d.

Eskedar Maštavičienė: kai atvykau į Lietuvą, mane aprengė geri žmonės. Dabar tai darau aš. (2)

Jau trečius metus rengiama akcija „Padovanok suknelę“ apėmė net 12 Lietuvos miestų.

Kas 2018 metais laukia meilėje visų Zodiako ženklų

Vienas iš ženklų, žadančių laimę ateinančiais metais, susiję su tuo, ką pirmą sutiksite po Naujuosius metus skelbiančių laikrodžio dūžių. Sutiksite vyrą – būsit laimingas. O kalbant apie horoskopus, Geltonojo Šuns metai apskritai žada būti neblogi. Taip pat ir širdies reikaluose.

Kūčių vakaro žaidimai: burtai ir ateities spėjimai (2)

Nuo senų senovės šią naktį buvo bandoma žvilgterėti į ateitį ir buvo tikima, kad šios dienos darbai ir ritualai gali nulemti visų metų sėkmę.

Kuo baigsis santykiai su gerokai jaunesniu už jus vyru (28)

Pakalbėkime apie tai, kodėl nauja moterų karta, kurios nekankina prietarai, gali sau leisti santykius su gerokai jaunesniais vyrais.