Kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai?

 (13)
Melas tai viena labiausiai paplitusių žmogaus ydų. Daugelis žmonių meluoja, tačiau ne visi tai daro dėl asmeninės naudos. Kodėl ir kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai ir kaip galime suprasti jų melą?
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Paprastai Avinas meluoja įspraustas į kampą, kad išsigelbėtų, arba kai nenori ko nors daryti. Tiesa melagis iš jo, švelniai pasakius, prastas. Suprasti Avino melą yra gana paprasta, nes jo paskubomis sukurptos melo istorijos dažnai nelogiškos, tad jo melu patikėti sunku. Be to jis tam didelės reikšmės ir neteikia, na pamelavo.. ir ką?

Jautis

Jaučiui melas – tai puikus būdas pritraukti aplinkinių dėmesį, ypač priešingos lyties. Meluodamas jis nori sužavėti, pasirodyti reikšmingesnis, arba sukelti užuojautą. Kitaip nei Avinas, kurdamas melo istorijas Jautis kruopščiai apgalvoja visas detales. Nors Jautis nėra geriausias Zodiako melagis, tačiau meluodamas tikrai neraudonuoja.

Dvyniai

Dvyniai tikri melo virtuozai, todėl atskleisti jų melą beveik neįmanoma. Jų aistra apgavystėms išryškėja dar vaikystėje. Šio zodiako ženklo atstovai meluoja labai sumaniai, remdamiesi argumentais ir faktais. Jų sukurptos istorijos itin tikroviškos, be to jie puikūs manipuliatoriai. Dvyniai net patys nesijaučia meluojantys, jiems tai lyg smagus žaidimas. Dažniausiai Dvyniai meluoja norėdami išpešti materialinės naudos, arba įtikinti aplinkinius savo teisumu.

Vėžys

Vėžys – vienas sąžiningiausių zodiako ženklų. Jų melą net nelabai pavadinsi melu, greičiau tai “tiesos nutylėjimas”. Bet ir šitokio melo jie griebiasi tik išskirtiniais atvejais, kai mano, kad tiesos sakyti negalima. Paprastai Vėžio melo tikslas kilnus, pavyzdžiui, apsaugoti artimuosius nuo skausmo ir pergyvenimų. Suprasti, kada vėžys meluoja, labai paprasta. Užtenka pažiūrėti jam į akis ir Vėžys susigės ir susigūš.

Liūtas

Liūtas meluoja karališkai ir labai meistriškai. Melą šis zodiako ženklas dažniausiai naudoja realybės pagražinimui, siekdamas padaryti įspūdį, pademonstruoti savo autoritetą ar tiesiog norėdamas aplinkiniams parodyti, koks nuostabus jo karališkas gyvenimas. Liūtas niekada nemeluoja siekdamas materialinės naudos, nes jam tai žema. Pagauti liūtą meluojant sunku, nes jis puikiai atsimena savo pagražintos istorijos detales.

Mergelė

Tai pats blogiausias Zodiako melagis. Mergelės tiesiog nemėgsta meluoti, jos mieliau išsako visą tiesą į akis, net ir tada, kai tiesa nemaloni. Na o jeigu, visgi, Mergelė pasiryžo meluoti, greičiausiai melo tikslas kilnus. Deja, jų melas neįtikinantis, dažniausiai drebantis balsas ir nerimastingi judesiai Mergeles išduoda. Įdomiausia, kad jos ne juokais supyksta, kai netikima jų melu.

Svarstyklės

Svarstyklės meluoja gana dažnai, bet dažniausiai pačios sau. Savo artimiesiems meluoti jos nemėgsta, nes galvoja, kad jų melas labai matomas. Dažniausiai taip ir yra, aplinkiniai iš karto pastebi, kai Svarstyklės sako netiesą. Tačiau jeigu tikslas ne vietinės reikšmės, o didesnis, jos gali būti puikios melagėlės. Šio ženklo atstovai dažnai būna geri advokatai ar diplomatai.

Skorpionas

Skorpionas – tai vienas didžiausių Zodiako melagių. Jam patinka manipuliuoti žmonėmis ir kurti nebūtas istorijas, kuriose jis superherojus, arba pats nelaimingiausias žmogus pasaulyje. Tai turbūt vienintelis zodiako ženklas, kuris melą naudoja visose gyvenimo srityse, bet dažniausiai norėdamas išlaikyti savo įvaizdį arba siekdamas materialinės naudos. Jo vaizduotė labai turtinga, o apgavystės sunkiai išaiškinamos. Be to, kilus abejonėms, Skorpionas padarys viską, kad įrodytų, jog jis nemelavo.

Šaulys

Po Šaulio ženklu gimę žmonės nėra dideli melagiai, tačiau jei meluoja, tai meluoja su įkvėpimu. Dažniausiai meluodamas šio ženklo atstovas taip įsijaučia, kad pats patiki savo melu. Paprastai Šaulio melas neturi jokios rimtesnės priežasties. Jis, kaip ir Liūtas, mėgsta pagražinti tiesą, kad taptų įdomesnis ir patrauklesnis aplinkiniams. Dar Šauliui tiesiog gyvybiškai būtina visur ir visada būti teisiu, tad sumeluodamas jis gali bandyti įrodyti savo tiesą. Kad ir kaip entuziastingai jis tai darytų, didelio melo ar intrigų Šaulys greičiausiai nesiims, nes yra gana sąžiningas. Beje pats Šaulys dažnai linkęs tikėti aplinkinių melu.

Ožiaragis

Ožiaragis nevengia meluoti, nors tai daryti nelabai ir moka. Dažniausiai tai pagyros, noras pateikti save geresniu, turtingesniu nei iš tiesų yra, pabrėžti savo aukštesnį statusą. Vyras Ožiaragis siekdamas moters dėmesio gali jai prižadėti aukso kalnus, tačiau kai tikslas bus pasiektas, jis, žinoma, tai pamirš. Ožiaragio melas greitai išaiškėja ir dėl to jis labai graužiasi, pasižada sau daugiau niekada nemeluoti, tačiau sekantis kartas ir vėl ateina.

Vandenis

Dažniausiai Vandenis nemeluoja, jis tiesiog nutyli dalį tiesos, arba apskritai nemato reikalo kalbėti. Šis Zodiako ženklas gana uždaras, jis pasikliauja tik savimi ir nenori aplinkiniams atskleisti per daug savo gyvenimo detalių. Slapukavimas Vandeniui normalus dalykas. Kartais jis gali pameluoti, pavyzdžiui, apsimesti sergančiu, kad atsiprašyti iš darbo, ar pan., tačiau paties Vandenio geriau neapgaudinėti, nes su jį apgavusiu Vandenis tiesiog nebebendraus.

Žuvys

Žuvys patenka į didžiausių Zodiako melagių trejetuką, tačiau dalies šio zodiako ženklo atstovų melas labiau panašus į svajones ar fantazijas. Meluodamos Žuvys įsijaučia ir dažniausiai pačios tiki savo melu. Paprastai Žuvys nesiekia piktų tikslų, ar naudos sau, jų melas nekaltas, tiesiog pagražinantis pilką kasdienybę ir leidžiantis susikurti savo svajonių pasaulį. Bet yra ir kitokių Žuvų, kurias galima pavadinti tiesiog intrigų meistrais. Tai pavojingos asmenybės, kurių vertėtų pasisaugoti.

horoskopai.patarimupasaulis.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

M. Mikalauskienė: auditorijos baimę galima suvaldyti ir netradiciniu būdu

Tyrimai rodo, kad scenos baimę turi apie 90-92% žmonių. Taigi, scenos baimė yra visiškai normali.

Alternatyva horoskopui – charakteristika pagal gimimo mėnesį (1)

Pasirodo, gimimo mėnuo daugiau pasako apie žmogaus charakterį nei zodiako ženklas.

Savaitės horoskopas: meilės fronte galimi nesklandumai

Astrologinė prognozė savaitei – gegužės 22-28 dienoms.

Psichologė: jei jums dėl ko nors gėda – džiaukitės (10)

Pasak psichologų, gėdos jausmas yra ir vienas iš motyvatorių pokyčiams.

Kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai? (13)

Melas tai viena labiausiai paplitusių žmogaus ydų. Daugelis žmonių meluoja, tačiau ne visi tai daro dėl asmeninės naudos. Kodėl ir kaip meluoja skirtingi Zodiako ženklai ir kaip galime suprasti jų melą?

20 žymių žmonių citatų apie tai, ką reiškia mylėti

Didžių žmonių mintys apie didžius jausmus.

R. Girdvainė: ką galima padaryti, kad kritika taip stipriai nežeistų (2)

Tau išsako nemalonią kritiką ir tuomet dar priduria: „Tik nepriimk asmeniškai“. Tarsi Tu neturėtum teisės jaustis prislėgta, liūdėti ar pykti. Šis pasakymas sumenkina Tavo jausmus. Deja, to, ką galvoja ir pasako kiti, Tu negali kontroliuoti. Bet ką gali padaryti pati, kad kritika Tavęs taip smarkiai nežeistų ir netrukdytų siekti užsibrėžtų tikslų?

Orgazmas – tik vyrų privilegija? (1)

Seksas – svarbi kiekvienos poros gyvenimo dalis. Geri tarpusavio santykiai susideda ne tik iš kokybiško bendravimo, abipusio supratimo ir bendrų interesų, bet ir iš pasitenkinimo seksu.

Kaip atrodo moterys, kurių vyrai nepalieka (59)

Galbūt šios tiesos padės ir jums tapti tokia moterimi. O galbūt jūs jau esate tokia!

11 esminių klaidų, kurias daro moterys po 45 m. (54)

Neįmanoma nesutikti su teiginiu, kad moteris gali būti jauna sulaukusi bet kurio amžiaus. Amžinos ir nevystančios moters jaunystės tema sukurta daugybė dainų ir pačių įvairiausių filmų, eilėraščių ir posakių.

Savaitės horoskopas: vienų laukia sėkmė, kitų – nesutarimai

Astrologinė prognozė savaitei, gegužės 15-21 dienoms.

12 Feng Shui priesakų, padėsiančių pritraukti pinigus ir sėkmę į namus (3)

Feng Shui – tai kinų praktika, kuri yra naudojama daugelyje įvairių gyvenimo sričių, tad nieko nuostabaus, kad ir tada, kai kalba sukasi apie pinigus, taip pat yra taikomas Feng Shui mokymas.

Pabūkit, kol eisit, arba 6 bjauriausių svečių tipai (8)

Stebitės, kad pastaruoju metu nesulaukiat kvietimų į svečius? Gal priklausot vienam iš šių tipų?

Testas. Kas jums yra meilė – geismas, prisirišimas ar žaidimas?

Jei norite sužinoti, koks mylėjimo būdas būdingas jums, atlikite trumpą testą.

Vyras vaikus auginusiai žmonai: tu nieko neuždirbai ir skyrybų metu negausi nieko (159)

Neretai pasitaikančią situaciją komentuoja advokato padėjėja Gitana Kukcinavičiūtė.