Kaip išsirinkti ir nešioti akmenis, kad jie pritrauktų sėkmę

Sau tinkantį akmenį reikia rinktis taip pat, kaip ir vaistą. Jeigu jo „perdozuosite“ arba pasirinksite netinkamą, šaltas akmuo prislėgs ir emocijas, ir savijautą.
© Pexels nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tie, kurie mėgsta papuošalus su akmenimis arba domisi mineralogija, tikriausiai yra pastebėję, kad vienų papuošalų akmenys greitai sušyla ir susilieja su kūnu, o kiti – ilgai būna šalti ir erzina odą. Taip yra todėl, kad vieni akmenys tinka žmogaus biolaukui, o kiti ne tik netinka, bet gali ir pakenkti.

Kaip pasirinkti?

Pats paprasčiausias būdas, galintis padėti išsirinkti tinkamą akmenį – prisilietimas prie jo. Nepirkite akmens vien į jį pažiūrėję. Pirmiausia palaikykite jį delne ir stebėkite, ar jis sušyla. Jeigu taip, didelė tikimybė, kad su tuo akmeniu susidraugausite.

Jeigu savo jutimais nepasitikite arba bijote apsigauti, patartina kreiptis patarimo į astrologą. Sudaręs asmeninį horoskopą, jis tiksliai nustatys, kokios planetos (kurią atitinka tam tikras akmuo) pagalbos Jums labiausiai reikia.

Kaip nešioti?

Akmuo labiausiai „veikia“ tuomet, kai liečiasi su žmogaus kūnu. Kuo toliau nuo kūno – tuo poveikis silpnesnis.

Stipriausią poveikį akmuo taip pat turi nešiojamas arčiau galvos. Taigi, auskarai ir karoliai stimuliuos kur kas stipriau negu apyrankės ir žiedai. Arčiau galvos nešiojami akmenys padeda numalšinti stresą, galvos skausmus, skaidrina mintis, veikia emocinį lauką.

Kišenėje nešiojami akmenys „remontuoja“ centrinę kūno dalį.

Kuo akmuo natūralesnis, kuo mažiau nušlifuotas, tuo stipresnės jo savybės.

Kaip išsirinkti ir nešioti akmenis, kad jie pritrauktų sėkmę
© Pexels nuotr.

Kaip prižiūrėti?

Tik nusipirkto akmens negalima nešioti. Nežinia, kiek ir kokių rankų jį lietė, kaip ilgai jis nematė saulės spindulių. Akmenuką reikia nuplauti po tekančiu vandeniu ir padėti ant palangės, kad išdžiūtų. Leiskite jam gerti saulės energiją bent parą. Norint, kad akmuo neprarastų savo galių, šią procedūrą patartina pakartoti bent kartą per mėnesį.

Kokį akmenį parinkti vaikui?

Vaikučiui akmenį reikia rinkti labai atsargiai. Kai kurie šaltiniai teigia, kad vaikų akmuo yra lazuritas, esą šis akmuo skatina vaiko kūrybinius sugebėjimus. Tačiau reikia neužmiršti kad lazuritas skatina tik tų vaikų kūrybingumą, kuriems gimus Uranas buvo harmoningoje padėtyje. Jeigu Uranas buvo neharmoningas, tada nešiojant lazuritą padidėja traumų tikimybė, vaikas gali patirti blogų draugų įtaką.

Vaikams labiau tinka skaidrūs, švelnių spalvų akmenys (kalnų krištolas, rožinis kvarcas, Mėnulio akmuo). Juk kuo sodresnė spalva, tuo stipresnis ir greitesnis poveikis.

Trumpai apie populiariausius akmenis

Karneolis - padeda pritraukti antrąją pusę, suteikia žaismingumo, seksualumo, padeda spręsti iškilusius meilės sunkumus. Jeigu jau turite karneolį ir jį pametėte, vertėtų susirūpinti santykiais.

Jaspis tinka Avinams. Jis padeda priimti praktiškus sprendimus, malšina stresą.

Malachitas tinka Jaučio ženklo žmonėms. Saugo nuo ligų ir pavojų. Porai, kuriai sunku susitarti ir surasti kompromisus, malachitas gali būti veiksminga pagalba. Šio akmens sukurta energija yra ilgalaikė.

Obsidianas tinka Dvyniams. Jis gydo, padeda susikaupti. Kadangi Dvyniai nuolat skuba, pridaro klaidų, priima neapgalvotų sprendimų, šis akmuo padeda to išvengti.

Smaragdas tinka Vėžiams. Vaiskusis smaragdas padeda išlaikyti darnią santuoką, skatina pratęsti giminę. Tai šeimos darnos akmuo. Jis „nuima“ rožinius akinius ir padeda išvengti pikta linkinčių žmonių.

Gintaras tinka Liūtams. Šis, mums visiems gerai pažįstamas akmenukas turi stiprią energiją. Gintarinė statulėlė įsimylėjėliams padeda išlaikyti santykių darną. Neveltui lietuvaitės mėgo nešioti gintarinius karolius. Jie sutvirtina šeimą, harmonizuoja bendravimą. Moterys, nešiojančios gintaro karolius lengviau gimdo. Šis akmuo taip pat saugo nuo nužiūrėjimų.

Kaip išsirinkti ir nešioti akmenis, kad jie pritrauktų sėkmę
© Pexels nuotr.

Ametistas tinka Mergelėms ir Žuvims. Šis akmuo laimę atneš tiems, kurie tikslų siekia nesavanaudiškai, nelipa per kitų galvas. Ametisto taip pat nepatartina dovanoti ištekėjusioms arba besiruošiančioms tai daryti moterims, nes šis akmuo priverčia įsimylėti kitą žmogų. O štai po skyrybų kenčiančiai draugei ametistas – geriausia dovana.

Koralas tinka Svarstyklėms. Tai labai švelnus ir gera „linkintis“ akmenukas. Jis harmonizuoja dvasines jėgas, gydo, padeda neprarasti sveiko kuklumo ir būti ištikimam.

Kalnų krištolas taip pat tinka Svarstyklėms. Jis saugo nuo blogų sapnų, stiprina nervų sistemą. Nedidelė krištolinė piramidė stiprina vyrų potenciją.

Oniksas skirtas stipriems žmonėms – tokiems, kaip Skorpionai. Jis suteikia pasitikėjimo savimi. Taip pat gali padėti atsiverti „trečiajai akiai“.

Granatas. Žaliasis granatas tinka Šauliui, o raudonasis – Ožiaragiui. Šis akmuo ne veltui rekomenduojamas kietakakčiams ir nuolatos į filosofinius mąstymus nugrimztantiems Ožiaragiams – jis išvaduoja nuo blogų minčių, skatina bendrauti, draugauti. Tai vadovo akmuo, padedantis išlaikyti šaltą protą. Granatas taip pat saugo nuo neištikimybės. Taigi, jei norite, kad
jūsų antroji pusė nenueitų į šalį, įdėkite jai į kišenę granatą.

Cirkonis tinka Vandeniui. Šis akmuo globoja mokslininkus, verslininkus, keliautojus. Jeigu trūksta pasitikėjimo savimi – cirkonis jį suteiks.

Celestinas tinka Vandeniui. Tai stiprus akmuo, pritraukiantis turtus. Jeigu akmuo netinka biologiškai, galite įsidėti į į piniginę ar į kišenę. Taip pat galite pasidėti ant darbo stalo. Tuomet už darbą gausite trokštamą atlygį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Kaip elgiasi įsižeidę Zodiako ženklai

Kiekvieną žmogų galima įskaudinti, įžeisti, bet kiekvienas žmogus nuoskaudą supranta savaip, skirtingai suvokia emocijas ir poelgius. Siūlome paskaityti, kaip įsižeidžia zodiako ženklai.

Ko tikėtis šiandien, balandžio 22-ąją

Balandžio 22-oji - Tarptautinė motinos Žemės diena.

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai: vardadieniai, horoskopai

Balandžio dvidešimt pirmoji, šeštadienis - 111-oji metų diena (šeštoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 254 dienos.

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai: horoskopas ir vardadieniai

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

Horoskopas balandžio 19-ajai: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.

Balandžio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara.

Skaniausio šeimos kugelio receptas

Sako nebevartotinas toks šio patiekalo pavadinimas. Siūlo vadinti tarkainiu. Na, nežinau kaip jums, bet man šis pavadinimas neprilipo, o kadangi asmeninėje erdvėje dar galime rašyti ką beužsigeidžią, tebūnie tai klasikinis pavadinimas. Nes ir receptas, kurį aprašysiu, yra labiau klasikinis, nei modernus.

Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai: vardadieniai, astrologija

Balandžio septynioliktoji, antradienis - 107-oji metų diena (antroji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 258 dienos.

Apie besiskleidžiančias moteris ir ant sofos sėdinčius vyrus (1)

Tikiu, kad pažįstate ne vieną saviugda užsiimančią moterį. Galbūt ir Jūs pati esate viena jų. Visgi savo prigimtines savybes ugdančių vyrų, panašu, yra mažiau nei moterų. Ar gali moteris paskatinti vyrą tobulėti?

Balandžio 16-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys.