Ką reiškia jūsų santuokos data pagal horoskopą

 (12)
Ar žinote, kad jūsų santuokos data slepia daug paslapčių ir dabar jūs jas sužinosite!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Populiariausi straipsniai:
- A. Baukutė: minus 30 kilogramų be jokių dietų!
- Kokias moterų nuodėmes vyrai linkę atleisti
- Napoleono sesuo: amžinas vyrų troškulys buvo svarbesnis už meilę sūnui
- Astrologė V. Budraitytė: mano lieknėjimo receptas ir keliolika negrįžtamai prarastų kilogramų
- Keptas tinginys. Vos 10 min. darbo, o pyragas - nuostabus

Jei santuokos data bus ties Saulės perėjimo iš vieno ženklo į kitą riba – reiškia, kad jūsų santykiai įgis dvejopą charakterį ir pasižymės ir tais, ir kitais bruožais.

Santuoka po Avino zodiako ženklu (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Problemiškas metas santykių įregistravimui. Sąjunga patvari, energetiškai stipri, bet jai trūksta stabilumo. Daug ką bendrame gyvenime lemia pirminiai impulsai, galima abipusė neištikimybė. Tokioje partnerystėje yra dažni konfliktai, ginčai ir nuomonių nesutapimai. Stiprioji pusė yra ambicingumas, sugebėjimas kartu įveikti kliūtis.

Santuoka po Jaučio zodiako ženklu (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Geriausias laikas oficialiai (santuokos) registracijai, nes tai yra meilės ir santuokos globėjos Veneros laikas. Rusiška patarlė apie nepageidaujamas gegužės mėn. santuokas yra visiškai taikli, tik priešingai. Gegužės mėn. įvykusi santuoka yra stabili ir patvari, tiesa, lašas ir akmenį pratašo. Tokioje santuokoje svarbios dovanos, tarpusavio palaikymas. Didelį vaidmenį turi pinigai, apskritai materialinė gerovė, taip pat intymūs santykiai.

Santuoka po Dvynių zodiako ženklu (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Tokia pora yra gerai integravusis į visuomenę, žiūrint iš šalies, atrodo bendraujanti ir mobili. Ji ramiai ir palankiai reaguoja į aplinkinius, savo draugų grupėje dažnai būna naujų idėjų generatoriumi. Ginčai nėra rimti, greitai susitaikoma. Dažnos bendros kelionės, ėjimas į svečius. Partnerių artimi giminaičiai turi didelę įtaką tokios santuokos tvirtumui.

Ką reiškia jūsų santuokos data pagal horoskopą
© Shutterstock nuotr.

Santuoka po Vėžio zodiako ženklu (birželio 22 d. – liepos 23 d.)

Emocionaliai artimų sielų sąjunga. Švelnumo, šeimos paslapčių, glamonių atžvilgiu joje, kaip taisyklė, yra viskas gerai. Partneriai labai gerai jaučia vienas kitą, labai intuityvūs. Juos vienija šeimos, jaukių namų, noro pagimdyti ir auklėti vaikus idėja. Tokiai porai yra labai gerai įsigyti žemės sklypą, kad pasistatytų jame namą pagal savo pačių kanonus ir dizainą. Pavydas gali tapti silpnąja santykių puse.

Santuoka po Liūto zodiako ženklu (liepos 24 d. – rugpjūčio 23d.)

Liūto periodas – sėkmingas laikotarpis santuokai, nes jis yra valdomas Saulės. Sąjunga gali būti kokia tik nori, tik nenuobodi. Dažnai aplinkiniai laikys jus ryškia, gražia, kūrybinga pora. Tikėtina, kad sutuoktiniai turi panašių pomėgių, interesų. Vaikų gimimas tik sustiprina tokią šeimą. Partneriai dviese gali daug ką pasiekti, ypač jei jie turi bendrą verslą.

Santuoka po Mergelės zodiako ženklu (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.)

Po Mergelės ženklu sudaryta santuoka yra patvari, nes yra gerai apgalvota. Partneriams patinka kartu dirbti, tvarkyti namus ir gerinti savo buitį. Šiuos sutuoktinius vienija intelektuali sudėtingų problemų analizė, sveikas gyvenimo būdas, dėmesys detalėms. Didelį vaidmenį turės švara namuose, higienos klausimai. Tokiai porai optimalu turėti sodybą, įsigyti nedidelių gyvulių.

Santuoka po Svarstyklių zodiako ženklu (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Kartu su Jaučio ir Liūto periodais, tai yra pats sėkmingiausias metas kurti tvirtą ir darnią šeimą. Nuo seno Rusijoje vestuvės buvo keliamos per Švenčiausios Mergelės Marijos apsaugos dieną ir tai susiję ne tik su lauko darbų pabaiga. Astrologijoje Svarstyklės simbolizuoja santuoką ir partnerystę. Tuo pat metu tokia pora gali turėti ir silpnų vietų, pavyzdžiui, socialinio statuso vaikymasis ir perdėta priklausomybė nuo aplinkinių nuomonės.

Santuoka po Skorpiono zodiako ženklu (spalio 24 d. – lapkričio 22 d.)

Labai emocionali, aistringa ir net kiek ekstremali sąjunga. Santykių įregistravimas Saulei esant Skorpiono ženkle yra susijęs su tam tikra rizika: astrologai mano, kad tokioje santuokoje yra didesnė našlystės ir skyrybų tikimybė. Bet kokiu atveju, jūsų laukia kova dėl lyderystės, abipusiai įtarinėjimai ir pavydas. Už tai tokioje santuokoje padidėja sutuoktinių seksualinis pasitenkinimas.

Santuoka po Šaulio zodiako ženklu (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Darni sąjunga su aiškiai išreikšta socialine tendencija. Neretai iš šalies partneriai atrodo kaip pavyzdinė pora, turinti stabilias pajamas, erdvius ir svetingus namus, pavyzdinius vaikus. Jie keliauja kartu, visada turi bendrų humanitarinių interesų. Laikui bėgant, vyras ir žmona sukuria bendrą ideologiją ir pasaulėžiūrą, panašius įvykių vertinimus.

Ką reiškia jūsų santuokos data pagal horoskopą
© Shutterstock nuotr.

Santuoka po Ožiaragio zodiako ženklu (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Visada šiek tiek atvėsina ir pristabdo, vis dėlto, šis laikas yra geriausias santuokai iš išskaičiavimo ar karjeros sumetimais. Šeima yra stabili, partneriai nuspėjami, griežtai laikosi sociumo tradicijų. Metams bėgant, statusas didėja, pajamos, kaip taisyklė, auga. Tokioje santuokoje yra būtinas ilgalaikis gyvenimo planavimas ir aiškus tikslų supratimas. Neretai santuoka būna viena ir visam gyvenimui.

Santuoka po Vandenio zodiako ženklu (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Šiuo laikotarpiu sukurta šeima savo kailiu pajunta visus prieštaringo Vandenio pliusus ir minusus. Aplinkinių akyse pora atrodo neįprasta, pavyzdžiui, kaip mezaljansas. Šiai sąjungai būdingas intelektualus bendradarbiavimas, abipusės laisvės suteikimas, originalumas ir naujovės interjere ir vaikų auklėjime. Dažniausiai pasitaikančiu trūkumu yra nesugebėjimas sukurti jaukumą namuose.

Santuoka po Žuvų zodiako ženklu (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Šios dienos yra apskritai palankios santuokai ir užmegzti santykius, tik štai nustatyti prioritetus ir kurti ateities strategiją bus nelengva. Platus santuokos modelių diapazonas: nuo apatijos ir abejingumo iki glaudžios dvasinės sąjungos ir „paskendimo“ partneryje. Vyras ir žmona jaučia vienas kito būsenas, kartais net skaito mintis. Tokioje santuokoje būdingas tiek džiaugsmų, tiek sunkumų perdėjimas.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: ar mokėsite pasinaudoti sėkme?

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 24-30 dienoms.

Akmenys pagal gimimo datą: ką jie sako apie jūsų asmenybę? (3)

Brangieji akmenys dažniausiai žymi ypatingas progas: sužadėtuves, vestuves, gimtadienius, kitas svarbias šventes. Vis dėlto jų reikšmė – gilesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką jūsų gimimo akmuo sako apie jūsų asmenybę?

Žvaigždės žino geriau: jūsų likimas ir jo valdymo galimybės (4)

Astrologija – mokslas apie žvaigždes, dangaus kūnus, kurių nekintantys judėjimo dėsniai leidžia aprašyti permainingą gyvenimo tėkmę. Mokslas apie kosmoso amžinumą ir būties begalybę kelia daug klausimų ir prieštaringų interpretacijų. Neretai žmonės kreipiasi į astrologus su viltimi sužinoti daugiau nei leidžia jų pasąmonė.

Mokslininkai ištyrė, kas – pesimistai ar optimistai – gyvena ilgiau ir kodėl (4)

Sakoma, kad pesimistas – tai gerai informuotas optimistas. Ir todėl liaukitės, vakariečiai, priekaištauti mums, lietuviams, dėl niūrių veidų. Mes – ne pikti, o tiesiog gerai informuoti. Kodėl mus taip traukia negatyvi informacija ir ar tikrai ji mus traukia?

5 būdai būti laimingai meilėje (3)

Kaip iš mokti kurti santykius, neprisirišant ir nesikankinant...

Horoskopas: kokius pokyčius žada ši savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 10-16 dienoms.

Astrologė Rima: puikus metas naujoms pažintims

Venera Dvyniuose bus nuo liepos 5 d. iki 31 d.

Horoskopas: savaitės pabaiga – daug žadanti (1)

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 3-9 dienoms.

Kas pasirūpins mūsų senstančiais tėvais? (68)

Diskuskutuojant apie tai, ką daryti su senstančiais tėvais, emocijos visuomet liejasi per kraštus. Nepatyrusieji artimųjų slaugos naštos dažniausiai taškosi besąlygiškos meilės deklaracijomis, patyrusieji santūresni. Tik ar tokia tyla tikrai – gera byla vis sparčiau senstančioje visuomenėje?

Mokslininkai įrodė, kad visi vyrai įsimyli tik tas moteris, kurios turi šį bruožą (42)

Daugelis moterų ne kartą savęs klausė, kokioms damoms stiprioji lytis teikia pirmenybę? Toms, kurios nuolat dėvi aukštakulnius ir 24 valandas per parą būna su makiažu? O galbūt vyrams patinka gležnos ir jausmingos merginos, kurios reikalauja globos? Iš tikrųjų, visa tai tik išoriniai atributai.

Liepos mėn. horoskopas – koks vidurvasaris laukia

Sužinokite, kas laukia darbo sferoje, kas prognozuojama jūsų santykiams, o kam svarbu pasirūpinti sveikata.

Savaitės horoskopas: laukia gana neblogos dienos

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 26-liepos 2 dienoms.

„9 Žvaigždės“ – sužinokite visą tiesą apie save ir savo likimą! (5)

„9 žvaigždės“ – senovės kinų savęs pažinimo metodika. Ši unikali sistema sujungia numerologiją ir astrologiją. Astrologinė „9 žvaigždių“ metodika padeda sužinoti žmogaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o taip pat suteikia sveikatos stiprinimo patarimų, rašo portalas bigbenas.com.

Man penkiasdešimt: štai 20 dalykų, apie kuriuos sužinojau per vėlai (78)

Žinote, kas vyksta su moterimi, kai ji sulaukia 50-ies? Pavadinkime šią ribą prabudimu arba lūžio momentu. Dingsta miglos uždanga ir pagaliau suvokiami dalykai, kurie iš tikrųjų gyvenime yra svarbūs. Šiame amžiuje vienu metu atsiranda laisvės ir poreikio skubėti jausmas.

Mokslininkai pateikia vis įdomesnių pavyzdžių, kaip žodžiai veikia kūną (2)

Žodžiai turi milžinišką įtaką mūsų mintims, savivertei ir netgi savijautai. Tad, jei bent dalį dėmesio, kurį skiriame savo išvaizdai, karjerai ar namų ruošai, skirtume savo žodynui, netrukus pasijustume gerokai laimingesni.