Horoskopas: kokius pokyčius žada ši savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 10-16 dienoms.
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę jausite kolektyvo, draugų palaikymą, domins masiniai renginiai, sportas, nauja veikla ar hobis tačiau nuo ketvirtadienio energijos ir optimizmo sumažės, labiau kibs infekcijos, grės alerginės reakcijos. Reikalai judės lėčiau tačiau nuojauta kuždės, kad bręsta nauji sprendimai. Galimas meninis įkvėpimas, intuicijos proveržiai. Savaitgalį derėtų pasilinksminti. Tikriausiai jus prisimins seni draugai, simpatijos arba jūs patys jiems apie save priminsite. Tik nesitikėkite pralobti iš abejotinos avantiūros.

JAUTIS

Nuo pirmadienio turbūt neišvengsite atsakingų reikalų ar šiaip padidėjusio darbo krūvio dėl kolegų pavadavimo ir pan. Nuo savaitės vidurio taps smagiau. Tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai, intriguojami pasiūlymai iš pažįstamo asmens, draugo. Jeigu kalba pasisuks apie įsidarbinimo svarbą ar variantus, sveikatą, gausite gerų patarimų. Savaitgalį orientuokitės į grožį, meną, gamtą, patinginiaukite. Gali išaiškėti kai kurios paslaptys.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio būsite filosofiškai nusiteikę arba pajusite stiprų poreikį plėsti akiratį, keliauti, kažko mokytis, lavinti vaikus ir t.t. Regis, lengvai rasite bendrą kalbą su jaunesniais už save pašnekovais bei mačiusiais pasaulio. Deja, tikėtini kontaktai ir su sunkaus būdo veikėjais, iš kurių gerų žodžių turbūt nesulauksite. Pasisaugokite sukčių, vagių. Savaitgalį jūsų dėmesio reikalaus įvairūs žmonės, seni ir nauji draugai, todėl jo gali pritrūkti patiems sau. Jei kils įdomių kūrybinių idėjų, stenkitės jas įgyvendinti.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio nestigs įtampos, bus nelengva bendrauti, tačiau kai kuriose srityse vykstančios permainos jums gali išeiti į naudą. Iš užsienio gali atvykti žmogus, kurio ilgitės. Arba patys sulauksite kvietimo pasisvečiuoti, kažką pamatyti toli nuo namų. Regis, jums rūpės ir artimųjų poreikiai, jų akiratis, turiningas laisvalaikis, užsienio kalbų įgūdžiai. Savaitgalį jūsų nekuklumas ne laiku ar ne vietoje gali jums pakenkti. Beje, gali pakenkti ir nemokėjimas sveikai, teisingai leisti laisvalaikio.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio jums bus ypač svarbi kitų žmonių nuomonė, tarpininkavimas. Galimos kalbos apie investicijas, verslo projektus. Jeigu kyla abejonių, susirinkite kuo daugiau informacijos. Tai jus apsaugos nuo klaidų. Stenkitės be reikalo nešvaistyti pinigų. Savaitgalį vilios ekskursijos, kultūriniai renginiai. Nepraleiskite progos kokį aplankyti. Regis, kažką įdomaus patirsite kelionėje, arba mintimis ir interneto platybėse lėksite tolyn nuo kasdienybės į tolimas erdves.

MERGELĖ

Savaitę pradėsite darbingai, kūrybingai nusiteikę. Ji išties bus turininga ir produktyvi, jeigu tikslų siekti padeda šalia esantys žmones. Jei atostogaujate, vis tiek uoliai darbuositės, rūpinsitės gyvūnais. Regis, pageidausite, kad jūsų pastangas labiau įvertintų partneris, o pastarasis tylės. Savaitgalį nelabai malonu bus tvarkyti finansinius reikalus, ypač jei teks ieškoti, kur pasiskolinti pinigų. Regis, sunku bus atsispirti norui išlaidauti ir beveik neįmanoma bus griežtai riboti savo bei partnerio poreikių.

SVARSTYKLĖS

Savaitę pradėsite romantiškai nusiteikę ir turbūt skubėsite atlikti tuos reikalus, kurie trukdo užsiimti malonesne veikla. Regis, nepraleisite progų paflirtuoti, papramogauti. Gerai sutarsite su vaikais, šauniai padirbėsite jų ar publikos labui. Labiau saugokite sveikatą. Savaitgalis bus gana palankus ryšių mezgimui bei atnaujinimui. Vertėtų pasikalbėti su šeimos nariais apie finansinius klausimus, santykių peripetijas.

SKORPIONAS

Šią savaitę teks daugiau dėmesio skirti artimiesiems, vaikams, buičiai, žemės ūkiui ir pan. Džiugins gamta, vandens telkiniai, ramybė. Tik nuo ketvirtadienio ims rūpėti pramogos ir pagundos už šeimos ribų. Lengvai sužavėsite patinkantį asmenį. Regis, seksis kūrybinė, aktorinė, pedagoginė veikla. Savaitgalį būsite darbingai nusiteikę, linkę imtis ūkinių ar žemės darbų, meistrauti ir pan. Arba nuspręsite laiką skirti ne darbams, o grožio puoselėjimui, aktyviam rūpinimuisi gyvūnais, laisvalaikiui su jais ir pan.

ŠAULYS

Šią savaitę laukia nemažai pokalbių ir galimi neblogi susitarimai. Galite būti pakviesti į bendraminčių susibūrimą ar kažkokį teminį, proginį renginį, pasirodymą. Tačiau artimi žmonės gali turėti paslapčių, kurios jums vargu ar patiktų, jei būtų atskleistos. Regis, savaitgalį nestigs noro flirtuoti, smagiai leisti laiką. Nenustebkite, jei prie jūsų šliesis meilės ir švelnumo ištroškę asmenys. Vis dėlto bus geriau, jei neskubėsite gundytis intriguojamais pasiūlymais. Labiau saugokite vaikus.

OŽIARAGIS

Šią savaitę po truputį daugės ramybės, stabilumo, aiškumo. Galbūt atgausite skolą arba bus išmokėta kompensacija, alimentai, atostoginiai ir pan. Galite sulaukti svečių iš giminių. Galbūt teks leistis į netolimą kelionę. Šis savaitgalis leis pasimėgauti įvairiais žemiškais malonumais, pasidžiaugti gamta. Tikriausiai visomis prasmėmis seksis kurti jaukumą namuose ar sodyboje. Tik nesivelkite į neaiškias pažintis.

VANDENIS

Nuo pirmadienio jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Turbūt neapvils darbo ar kitokių pastangų rezultatai. Regis, domins svetimos kultūros, įvairūs menai, religijos, kitokie papročiai bei vertybinės nuostatos. Gali būti, kad su partneriu įsigysite kelionę arba keliavimo, turizmo priemonę. Savaitgalis žada neblogus potyrius. Galite sudalyvauti kultūriniame renginyje, ekskursijoje, gauti gerą žinią ar kt. Galbūt pagaliau iš širdies pabendrausite su jus dominančiu asmeniu.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio jausitės išsisėmę, pavargę, tad labiau norėsis ramiai patinginiauti, pasigrožėti gamta, o ne ką nors dirbti ar tvarkyti rimtus reikalus. Būsite linkę išsisukinėti, nesibodėsite pameluoti. Dėl to galimi nesusipratimai. Vis dėlto jums gali pavykti atskleisti kūrybiškąją ir romantiškąją savo asmenybės pusę. Savaitgalis bus neblogas. Jeigu niekur neišvykstate, pravartu diegti daugiau komforto savo aplinkoje, rūpintis materialine gerove arba nerti į kūrybos gelmes. Galite įsigyti planuotą daiktą.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: ar mokėsite pasinaudoti sėkme?

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 24-30 dienoms.

Akmenys pagal gimimo datą: ką jie sako apie jūsų asmenybę? (3)

Brangieji akmenys dažniausiai žymi ypatingas progas: sužadėtuves, vestuves, gimtadienius, kitas svarbias šventes. Vis dėlto jų reikšmė – gilesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką jūsų gimimo akmuo sako apie jūsų asmenybę?

Žvaigždės žino geriau: jūsų likimas ir jo valdymo galimybės (4)

Astrologija – mokslas apie žvaigždes, dangaus kūnus, kurių nekintantys judėjimo dėsniai leidžia aprašyti permainingą gyvenimo tėkmę. Mokslas apie kosmoso amžinumą ir būties begalybę kelia daug klausimų ir prieštaringų interpretacijų. Neretai žmonės kreipiasi į astrologus su viltimi sužinoti daugiau nei leidžia jų pasąmonė.

Mokslininkai ištyrė, kas – pesimistai ar optimistai – gyvena ilgiau ir kodėl (4)

Sakoma, kad pesimistas – tai gerai informuotas optimistas. Ir todėl liaukitės, vakariečiai, priekaištauti mums, lietuviams, dėl niūrių veidų. Mes – ne pikti, o tiesiog gerai informuoti. Kodėl mus taip traukia negatyvi informacija ir ar tikrai ji mus traukia?

5 būdai būti laimingai meilėje (3)

Kaip iš mokti kurti santykius, neprisirišant ir nesikankinant...

Horoskopas: kokius pokyčius žada ši savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 10-16 dienoms.

Astrologė Rima: puikus metas naujoms pažintims

Venera Dvyniuose bus nuo liepos 5 d. iki 31 d.

Horoskopas: savaitės pabaiga – daug žadanti (1)

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 3-9 dienoms.

Kas pasirūpins mūsų senstančiais tėvais? (68)

Diskuskutuojant apie tai, ką daryti su senstančiais tėvais, emocijos visuomet liejasi per kraštus. Nepatyrusieji artimųjų slaugos naštos dažniausiai taškosi besąlygiškos meilės deklaracijomis, patyrusieji santūresni. Tik ar tokia tyla tikrai – gera byla vis sparčiau senstančioje visuomenėje?

Mokslininkai įrodė, kad visi vyrai įsimyli tik tas moteris, kurios turi šį bruožą (42)

Daugelis moterų ne kartą savęs klausė, kokioms damoms stiprioji lytis teikia pirmenybę? Toms, kurios nuolat dėvi aukštakulnius ir 24 valandas per parą būna su makiažu? O galbūt vyrams patinka gležnos ir jausmingos merginos, kurios reikalauja globos? Iš tikrųjų, visa tai tik išoriniai atributai.

Liepos mėn. horoskopas – koks vidurvasaris laukia

Sužinokite, kas laukia darbo sferoje, kas prognozuojama jūsų santykiams, o kam svarbu pasirūpinti sveikata.

Savaitės horoskopas: laukia gana neblogos dienos

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 26-liepos 2 dienoms.

„9 Žvaigždės“ – sužinokite visą tiesą apie save ir savo likimą! (5)

„9 žvaigždės“ – senovės kinų savęs pažinimo metodika. Ši unikali sistema sujungia numerologiją ir astrologiją. Astrologinė „9 žvaigždių“ metodika padeda sužinoti žmogaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o taip pat suteikia sveikatos stiprinimo patarimų, rašo portalas bigbenas.com.

Man penkiasdešimt: štai 20 dalykų, apie kuriuos sužinojau per vėlai (78)

Žinote, kas vyksta su moterimi, kai ji sulaukia 50-ies? Pavadinkime šią ribą prabudimu arba lūžio momentu. Dingsta miglos uždanga ir pagaliau suvokiami dalykai, kurie iš tikrųjų gyvenime yra svarbūs. Šiame amžiuje vienu metu atsiranda laisvės ir poreikio skubėti jausmas.

Mokslininkai pateikia vis įdomesnių pavyzdžių, kaip žodžiai veikia kūną (2)

Žodžiai turi milžinišką įtaką mūsų mintims, savivertei ir netgi savijautai. Tad, jei bent dalį dėmesio, kurį skiriame savo išvaizdai, karjerai ar namų ruošai, skirtume savo žodynui, netrukus pasijustume gerokai laimingesni.