Horoskopas birželiui: koks pirmasis vasaros mėnuo mūsų laukia

 (2)
Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė numato, kokios prognozės laukia santykių, darbo ir sveikatos srityse.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas

Darbas ir pinigai. Pinigų tema bus aktuali kaip niekad. Gali susidaryti įspūdis, jog piniginiai srauta juda tarsi patys savime jūsų link. Išnaudokite šią galimybę, birželis puikiai tinka ne tik papildyti piniginę, bet suskurti stabilų materialinį pagrindą ateičiai. Darbinėje srityje labiausiai seksis tiems, kurie konsultuoja ar dirba su partneriais.

Santykiai. Norėsis susilieti su partneriu, gyventi jo rūpesčiais ir džiaugsmais. Tačiau yra tam tikrų netikėtumų santykiuose pavojus: partneris gali netikėtai pareikšti laisvės poreikį ir mėginti išsivaduoti iš jūsų begalinės globos.

Sveikata. Jei nepasiduosite emocijų malšinimui maistu, rūpesčių kilti neturėtų. Kitu atveju žvaigždės numato skrandžio veiklos sutrikimus, gal net apsinuodijimus. Rekomenduojama daugiau judėti ir ilsėtis.

Jautis

Darbas ir pinigai. Jaučių birželį laukia tikras darbymetis: teks daug bendrauti, įrodinėti, peržiūrėti senus darbus. Finansinė sritis žada naujas galimybes, pasiūlymus. Net nelegali veikla gali būti ypač pelninga.

Santykiai. Deja, šioje srityje didelio pozityvo nežadama. Gali tekti rimtai pasikalbėti su partneriu ir padaryti atitinkamas išvadas dėl jūsų tolimesnės ateities. Žvaigždės nurodo santykių baigties tikimybę.

Sveikata. Jūsų sveikata šį mėnesį turėtų būtų viena iš pagrindinių temų. Bėda ta, jog tam tikra planetų padėtis nurodo spaudimo nepastovumą (tai aukštas, tai žemas), endokrininės sistemos problemas. Visa tai galite įtakoti atidžiai vertindami savo maisto racioną ir visiškai atsisakydami cukraus. Kitu atveju teks kreiptis pas medikus.

Dvyniai

Darbas ir pinigai. Visą savo energiją nukreipsite savo finansinės padėties gerinimui ir jums turėtų sektis. Kita vertus, numatomos netikėtos išlaidos. Atsisakykite noro imti paskolą ar patys skolinti pinigus. Toks elgesys turės negatyvių pasėkmių ateityje. Darbe seksis, galimas paaukštinimas arba geresnių darbo sąlygų perspektyva.

Santykiai. Šioje srityje reikšmingų permainų neturėtų būti. Toks savotiškas jausmų štilis. Arba tyla prieš audrą. Tiesa, gali būti atskleistas jūsų senas slaptas romanas, apie kurį turbūt jau senai pamiršote. Kitaip sakant, ateina skolų mokėjimo metas.

Sveikata. Dvyniams verta pasirūpinti savo imunine sistema. Nors žiemos šalčiai jau nekelia grėsmių, tačiau kvėpavimo sistema jūsų niekada neleidžia atsipalaiduoti. Vartodami daugiau daržovių ir leisdami laiką gryname ore tapsite atsparesni susirgimams.

Vėžys

Darbas ir pinigai. Seksis tiems, kurie dirba iš namų, arba turi ofisą namų aplinkoje. Žvaigždės rodo palankumą būtent tokiam pinigų uždirbimo būdui birželį. Darbo sfera vis dar kels rūpesčių. Nemalinumai su kolegomis, atšalę santykiai su palavdiniais gali baigtis jūsų apatija ir abejingumu, bei ryžtingu sprendimu keisti darbą.

Santykiai. Santykių ir meilės srityje ypač palanki situacija. Gausybė pasimatymų ir flirto laukia esančių partnerio paieškose. Tiems, kurie turi pastovų partnerį, pagundų išvengti nepavyks. Tik nuo jūsų priklauso, ar joms pasiduosite. Santykius su partnriu atgaivinsite kartu apsilankydami parodoje, kine ar teatre.

Sveikata. Šio zodiako atstovams mėnuo žada įvairias traumas, todėl būkite atsargūs ne tik kelyje bet ir buityje. Tai rimtas perspėjimas, atsižvelkite rimtai. Rizikos grupei galima būtų priskirti dirbančius prie mechanizmų ir įrengimų. Paparšykite jūsų darbdavio, kad patikrintų jų saugumą.

Liūtas

Darbas ir pinigai. Galimi labai rimti pokyčiai darbe: nuo netikėto atleidimo iki visiško jūsų įmonės reorganizavimo. Jums patartina išsaugoti rimtį ir vengti kardinalių veiksmų. Šiuo metu tai jums nebus naudinga. Idėjų kaip papildomai uždirbti galite sulaukti iš draugų ar bendraminčių.

Santykiai. Ši sritis vis dar gali patirti sunkumų. Kitaip sakant, pasimatymų ir flirto tikrai nebus. Esami santykiai gali patirti rimtą pervertinimo krizę, kuri didelio pozityvo nežada. Prasminga nukreipti jėgas į kitas sritis, o šią palikti savaiminei tėkmei.

Sveikata. Liūtų sveikata gali patirti rimtų pokyčių. Planetos sako, jog laikas rimtai įvertinti savo kasdienius maitinimosi ir poilsio įpročius. Kitu atveju sveikatos negalavimai bus neišvengiami. Ypač dėmesio turėtų sulaukti šlapimo sistemos veikla.

Mergelė

Darbas ir pinigai. Birželį laimės tie, kurie skirs visas jėgas darbui. Nors iš prigimties esate labai darbštūs, tai sunkumų nekils. Žvaigždės numato galimus profesinius pokyčius: galimybė pakilti pareigose arba gauti gersnį darbo pasiūlymą. Kaip pasekmė augs ir jūsų piniginės storis.

Santykiai. Partneriui labai nepatiks, kad grįžtate iš darbo tik nakčiai, todėl apsiginkluokite kantrybe ir teisingais pasiteisinimais. Tiems, kurie ieško partnerio, situacija šiek tiek kitokia. Galima pažintis su gerokai vyresniu priešingos lyties atstovu. Šis pradžioje nieko nežadantis flirtas gali baigtis labai rimtais ketinimais.

Sveikata. Šioje srityje viskas tekės sklandžiai. Jokių sudėtingų sveikatos negalavimų nebus. Jūs juk mokate rūpintis savo sveikata. Tik pakankamai laiko skirkite miegui ir poulsiui.

Svarstyklės

Darbas ir pinigai. Birželį jums geriau mažiau dirbti ir negalvoti apie pinigus. Bus svarbesnių reikalų. Kad ir savo ego stiprinimas. Išdrįskite sakyti savo norus tiesiai ir mažiau domėkitės kitais. Jei rimtai, tai gali būti puikių pasiūlymų darbo srityje, ypač jei turite reikalų su užsieniu ar užsieniečiais. Priimkite visus pasiūlymus, vėliau atsirinksite tuos, kurie išties verti dėmesio.

Santykiai. Žvaigždės numato kelionės tikimybę. Tai gali būti susiję su partneriu ar meilės reikalais. Tačiau gero ten tikėtis neverta, greičiausiai bus sudėlioti paskutiniai taškai ir gauti visi atsakymai. Bendrai būsite linkę į avantiūras ir seksualinius nuotykius.

Sveikata. Būkite atsargūs ir atidūs. Galimos traumos ( rankų, kojų), taip pat nemalonumai per ekstremalias situacijas. Jei maitinsitės bet kaip ir bet kur, virškinimo sistema jums tai tikrai primins. Mat galimi rimti apsinuodijimai nekokybišku maistu, medikamentais ar alkoholiu.

Skorpionas

Darbas ir pinigai. Piniginė situacija gerės pas tuos, kurie daug ir sąžiningai dirbs. Planetos žada stambias išlaidas, kurios gali rimtai sumažinti jūsų santaupas ir neigiamai įtakoti biudžetą. Palanku investuoti į nekilnojamąjį turtą, brangius ir kokybiškus buities prietaisus. Darbe galimi netikėti pokyčiai. Jus gali apimti nenumaldomas noras mesti darbą.

Santykiai. Jūsų partneris gali rimtai susirgti, todėl teks skirti jo rūpesčiams nemažai laiko ir dėmesio. Tiems, kurie neturi pastovaus partnerio yra galimybė susipažinti darbe. Tačiau nauja pažintis iš pradžių gali nieko reikšmingo nežadėti. Jums net atrodys, jog jus sieja tik draugystė.

Sveikata. Kad ir kokie sveikatos negalavimai jums grėstų, esate tarsi žvaigždžių apsaugoje. Šiuo metu gali sustiprėti saldūmynų poreikis, todėl dažnam augs ir kilogramai. Kaip pasekmė galimi endokrininės sistemos sutrikimai. Pasitikrinkie sveikatą profilaktiškai.

Šaulys

Darbas ir pinigai. Finansine prasme laikas idealus imtis verslo ar savarankiškos veiklos. Žvaigždės jums numatė ypač palankias finansines perspektyvas, tik su viena sąlyga- turėsite rimtai rizikuoti. Darbo srityje viskas klostysis kuo puikiausiai: kažkas sulauks taip ilgai laukto paaukštinimo, ieškantis darbo ras svajonių darbą.

Santykiai. Visą savo dėmesį stengsistės skirti antrąjai pusei. Tačiau tai negali garantuoti santykių stabilumo ir harmonijos. Planetos numato rimtas konfliktines situacijas, kur teks rimtai apginti savo nuomonę ir pozicijas. Jei būsite mikštesni ir atlaidesni, kompromiso pasieksite.

Sveikata. Saugokite save. Panašu, jog negalavimų išvengti nepavyks. Jūsų dėmesio pareikalaus kvėpavimo sistema, galimi net peršalimai, bronchitas. Saugokite save ir vartokite daugiau vitaminų. Grynas oras ir tinkama apranga turėtų būti jūsų palydovai.

Ožiaragis

Darbas ir pinigai. Jei elgsitės neapgalvotai ir impulsyviai, galite prarasti visus savo pinigus. Problema ta, kad birželį būsite ypač optimistiški pinigų atžvilgiu, todėl lengvai pasiduosite jus užvaldysiančiai pirkimo manijai. Tai iš tiesų bus sunku sukontroliuoti, todėl geriau paparašykite kažkieno pagalbos (laikinam biudžeto tvarkymui). Darbe situacija tik gerės. Gali pasikeisti valdžia.

Santykiai. Pasimatymų ir flirto metas. Tiesiog spinduliuosite žavesiu ir trauksite priešingos lyties atstovus lyg magnetas. O ir jūsų pasitikėjimas savimi turės savotiško magnetizmo. Tikėtina kelionė ar išvyka su mylimuoju. Ieškantiems poros- laiminga ir daug žadanti pažintis kelyje

Sveikata. Sveikata gali sutrikti tik dėl persidirbimo. Todėl kontroliuokite kiek laiko dirbate ir neleiskite pervargti savo nervų sistemai. Kitu atveju gali ištikti nervinė krizė. Pasivaikščiojimas gryname ore, sveikas ir vertingas maistas birželį jums būtini gerai savijautai.

Vandenis

Darbas ir pinigai. Šio zodiako ženklo atstovų mintys visuomet nukreiptos į ateitį, todėl jie puikiai geba įžvelgti naujų finansiniū idėjų ir perspektyvų. Jūsų finansinės situacijos gerinimui yra puikios galimybės ir aplinkybės, išnaudokite jas. Darbinėje srityje nieko naujo nežadama. Gal tik bus kažkiek nuobodu ir monotoniška.

Santykiai. Gali būti, jog esantys santykiuose asmenys rimtai susimastys apie nuosavo būsto įsigijimą. Kitaip sakant, norėsis ne tik meilės, bet ir jaukaus namų lizdelio. Esantys poros paieškose bus nusiteikę ypač aktyviai. Todėl galimos pažintys, tačiau jų kontekstas bus labiaus seksualinis. Aistra virs ir kunkuliuos, tik neaišku kuo visą tai baigsis.

Sveikata. Vandeniams ypač būtina rūpintis savo nervų sistema ir kraujotaka. Tai yra jūsų silpnoji organizmo grandis. Todėl išlaikykite aktyvų gyvenimo būdą, miegokite 8 valandas ir būkite kuo daugiau gryname ore. Birželį galite jau pradėti aktyviai plaukioti ar praktikuoti vandens procedūras.

Žuvys

Darbas ir pinigai. Tikėtinas kažkokios sutarties pasirašymas, kuris turės gerą finansinę perspektyvą. galimas pelno gavimas iš ankstesnių projektų. Darbe bus rimtų problemų ir iššūkių, gal net teks pasiieškoti kito darbo dėl išaugančių profesinių ir pareigybinių reikalavimų. Dirbantiems viešajame sektoriuje galima tikėtis palankių karjeros galimybių ar net aaukštinimo.

Santykiai. Metas ypač palankus tiek esantiems poroje, tiek ieškantiems pastovių ir stabilių santykių. Žvaigždės jums pataria būti atviriems pasiūlymams ir labiau atsipalaiduoti. Jūsų verslo partneris gali tapti jūsų sutuoktiniu. Bendrai metas palnkus susipažintis, pirštis ar net įteisinti santykius.

Sveikata. Jūs labiau rūpinatės kitas žmonėmis ir jų poreikiais, todėl pamirštate save. Birželį prasminga pasirūpinti būtent savimo. Per žiemą išgyvenote sunkų emocinį laikotarpį, todėl šiuo metu ypač naudinga atstatyti prarastas jėgas, kuo daugiau ilsėtis. Žvaigždės jums rekomenduoja vengti bet kokių svaigalų.

www.asmeninisastrologas.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

„9 Žvaigždės“ – sužinokite visą tiesą apie save ir savo likimą! (1)

„9 žvaigždės“ – senovės kinų savęs pažinimo metodika. Ši unikali sistema sujungia numerologiją ir astrologiją. Astrologinė „9 žvaigždių“ metodika padeda sužinoti žmogaus stipriąsias ir silpnąsias puses, o taip pat suteikia sveikatos stiprinimo patarimų, rašo portalas bigbenas.com.

Kodėl vieni žmonės yra psichologiškai atsparesni už kitus?

Kodėl kai kurie žmonės yra atsparesni gyvenimo negandoms nei kiti?

9 psichologinės įdomybės, kurios jus nustebins (paskaitykite ir papasakokite draugams) (7)

„Psichologijos tikslas – parodyti tai, ką, regis, žinome geriausiai, visai kitu aspektu“, – kadaise rašė prancūzų filosofas Paulis Valéry. Tačiau dažnai spyriojamės: mums atrodo, kad save ir artimuosius pažįstame lyg nuluptus. O psichologai tuo metu nepailsdami ieško atsakymų, kaip suvokiame supantį pasaulį ir kas motyvuoja mūsų elgesį.

Savaitės horoskopas: galite pasiekti tai, ko geidžiate

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 19-25 dienoms.

Tas baisus žodis iš raidės F (3)

Keista, kad dauguma lietuvių vyrų feminizmo nemėgsta ar net bijo. Jie net neįsivaizduoja, kaip palengvėtų mūsų visų gyvenimas, jei taptume feministais.

Agnė Grigaliūnienė: drąsiausias mano sprendimas – būti savimi ir mokytis būti iš tiesų atvira

Pokyčius ir įpročius nagrinėjančių specialistų teigimu, keičiant savo kasdienybę kritinę reikšmę turi pirmas žingsnis, kuriam pasiryžti neretai būna sunku.

Horoskopas: gerai prasidėjusi savaitė pateiks ir nemalonių staigmenų

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 12-18 dienoms.

Kaip meluoja moterys pagal Zodiaką (2)

Melavimas – dažna konfliktų ir nesutarimų priežastis. Kiekvienas Zodiako ženklas pasižymi išskirtinėmis charakterio savybėmis, kurios turi įtakos gebėjimui meluoti.

Psichologė E. Masalskienė: judėti pirmyn padės 4 žingsnių planas

Turėti svajonių ir imtis jų įgyvendinimo – nėra tas pats. Ir nors yra populiarūs įvairūs mokymai tokiomis temomis kaip „kurkime savo svajones“ ar „mokykimės norėti“, turėtume pripažinti, kad tai nebus net pirmas žingsnelis, greičiau – tik atėjimas iki starto vietos.

Savaitės horoskopas: galimos permainos į gera

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 5- 11 dienoms.

Astrologė Rima: tai – puikiausias laikas meilei!

Venera Jaučio zodiako ženklu keliaus nuo birželio 6 d. iki liepos 5 d.

Zodiako ženklai: kokias savybes perimame išsiskyrę su mylimu žmogumi (1)

Ką čia slėpti, visada skausminga išsiskirti su mylimu žmogumi. Bet įdomu tai, kad praėjus kiek laiko netikėtai aptinkame savyje to žmogaus savybes, su kuriuo išsiskyrėme.

Neatskleistų talentų horoskopas: sužinokite, kurioje srityje jums sektųsi labiausiai (4)

Ką jūsų zodiako ženklas sako apie jūsų slaptus talentus, darbo stilių ir kokia karjera jums tinkamiausia?

Ar meilei trukdo didelis partnerių amžiaus skirtumas? (6)

Naujojo Prancūzijos prezidento E. Macrono ir jo 24 metais vyresnės žmonos Brigitte meilė vėl įžiebė diskusijas apie tai, kas yra norma, o kas – patologija.

Tyrimas atskleidė, kiek vienišų vyrų trokšta vedybų (8)

Beveik visi vieniši lietuviai yra pasiryžę sukurti savo šeimą, tačiau vyrai to nori labiau nei moterys.