Dienos horoskopas: Šauliai jausis seksualūs, Žuvų lauks kvietimas į pasimatymą

Liepos dvyliktoji, ketvirtadienis - 193-ioji metų diena (ketvirtoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 172 dienos.
© ELTA/M.Morkevičiaus nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Savo vardadienius šiandien švenčia Iza, Izabelė, Margiris, Zabelė, Zabė;

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.56, leidžiasi 21.52. Dienos ilgumas - 16.56.

Šiandien - septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė liepos 12-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Patirsite emocinę įtampą. Jūsų savimeilę gali stipriai užgauti kažkas iš kolegų ar artimųjų. Jei visą jūsų laiką užima darbas, didelio ūpo stengtis neturėsite, tad judėsite iš inercijos, mąstydami apie asmenines problemas.

JAUTIS. Turėsite nemažų planų, tačiau gali paaiškėti, kad ne taip paprasta bus juos įgyvendinti. Galbūt teks nusižengti kai kuriems principams ar pan. Jei iš tiesų reikia, ryžkitės paprašyti reikalingos paslaugos.

DVYNIAI. Jeigu gausite pinigų, neskubėkite jų išleisti. Skolinti ar investuoti nepatartina. Pirkite tik neabejotinai reikalingus daiktus. Jei pernelyg pasiduosite kitų įtakai, yra pavojus, kad jūsų dosnumu gali būti pasinaudota.

VĖŽYS. Jausis vidinis nerimas, nepasitenkinimas. Galimas prieštaringai vertinamas poelgis, iššūkis. Partnerystės santykiai gali pakrikti dėl išpūstų kitos pusės ambicijų.

LIŪTAS. Nepatartina apsikrauti įsipareigojimais, pasižadėjimais, nes ne viską galėsite įgyvendinti. Kažkas gali jus suklaidinti arba būtent jūs paskleisite gandus. Siekimas kažką keisti, modernizuoti gali nueiti perniek. Derėtų šiek tiek palaukti.

MERGELĖ. Tikriausiai daug dėmesio skirsite draugams ir pažįstamiems bei mėgstamai veiklai. Būsite linkę diskutuoti, bendrauti. Galite pasimesti tarp kelių susižavėjimo objektų ar laisvalaikio praleidimo variantų.

SVARSTYKLĖS. Nieko gero, jei imsite galvoti apie pramogas, nebaigę neatidėliotinų darbų. Tuomet gali tekti prie jų grįžti ir taisyti dalykinės veiklos klaidas ar ieškoti naujų sprendimų. Turbūt seksis reikalai, susiję su pramogų verslu, šou renginių organizavimu.

SKORPIONAS. Galite gauti informacijos, kuri vers keisti kai kuriuos planus, galbūt susijusius su kelione, studijomis, tarptautiniu renginiu ar projektu. Galbūt teks bendrauti su užsieniečiais ar kokios nors srities specialistais, įžymybėmis.

ŠAULYS. Būsite gana seksualūs, bet norimo atsako sunku tikėtis. Kaltinkite tik save, jei jūsų keliami reikalavimai kitų neskatina maloniai elgtis. Nerizikuokite bendrais ar svetimais pinigais, vertybiniais popieriais, nes galite padaryti klaidingą žingsnį.

OŽIARAGIS. Gana įtempta diena. Gali susikomplikuoti svarbūs santykiai, atsirasti teisinių rūpesčių. Tačiau nuotaiką gerins flirtai, romantiškos akimirkos, vaikų išdaigos.

VANDENIS. Galite susikurti originalų įvaizdį ar įsigyti ypatingo dizaino daiktą. Jeigu dirbate, bus nelengva, nes tikriausiai ką nors teks pavaduoti, o atlygio už tai nesitikėsite. Labiau rūpinkitės sveikata.

ŽUVYS. Šiandien būsite linkę galvoti vien apie malonumus ir pramogas. Tačiau iš kelių pageidaujamų malonumų pasirinkti malonesnį išties gali būti nelengva. Galbūt jums paskambins ir paskirs pasimatymą itin dominantis asmuo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: Meilės fronte padvelks malonūs vėjai

Astrologinė prognozė liepos 16-22 dienoms.

Ką apie vyrus pasako jų mėgstamas krūtų dydis?

Tai, kad visi vyrai kraustosi iš proto dėl didelių krūtų, nėra aksioma.

Kodėl vyrai atsiduria po padu ir kaip juos iš ten ištraukti?

Tai, kad moterims patinka vyrus laikyti po padu, yra visiška netiesa.

Dienos horoskopas: ko laukti penktadienį, liepos 13-tąją (1)

Liepos tryliktoji, penktadienis - 194-oji metų diena (penktoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 171 diena.

Kokie psichologiniai momentai slepiasi už žmogaus baimių?

Kai norisi žengti pirmyn, ką nors pakeisti, padaryti kitaip, atskleisti ir išreikšti save, neretai iškyla baimė. Ne tiek svarbu, koks tas užmojis: galbūt norite mesti darbą, pradėti verslą, nutraukti santykius ar juos pradėti, o gal viso labo paskelbti įrašą „Facebook“ ar pasisakyti susirinkime. Baimė gali būti vienodai stipri.

Astrologė Rasa: Artėjantis Saulės užtemimas – transformacijų laikas

2018 metų liepos 13 dieną, 6:04 val Lietuvos laiku įvyks Saulės užtemimas Vėžio zodiako ženkle. Užtemimas bus dalinis, Mėnulis Saulės diską uždengs trečdaliu. Lietuvoje jo stebėti negalėsime.

Dienos horoskopas: Šauliai jausis seksualūs, Žuvų lauks kvietimas į pasimatymą

Liepos dvyliktoji, ketvirtadienis - 193-ioji metų diena (ketvirtoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 172 dienos.

10 įpročių, kurie laimingas moteris išskiria iš kitų

Pačios laimingiausios moterys vienu balsu teigia, kad džiaugsmo ir laimės link veda kasdieniai įpročiai, kurių galima išmokti.

Dienos horoskopas: Žuvis vilios romantika, Liūtai sulauks įdomaus pasiūlymo

Liepos vienuoliktoji, trečiadienis - 192-oji metų diena (trečioji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 173 dienos.