Balandžio 16-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Balandžio šešioliktoji, pirmadienis - 106-oji metų diena (pirma 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 259 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.18, leidžiasi 20.22. Dienos ilgumas - 14.04.

Šiandien - antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Prasideda jaunatis, o tai reiškia, kad galima pradėti startuoti nauja kryptimi. Svarbiausia yra pozityviai nusiteikti ir pasitikėti savimi. Saugokitės elektros iškrovos.

JAUTIS. Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Tikriausiai savo meilės objektą nudžiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, jausmais. Susilaikykite nuo alkoholio, lengvabūdiškų nuotykių.

DVYNIAI. Iš pat ryto griebkitės svarbiausių darbų, nes jau apie vidurdienį ims mažėti energijos. Tiesa, energijos stygių galite kompensuoti kūrybiniu originalumu ir gebėjimu pasitelkti į pagalbą kitus.

VĖŽYS. Netrūks švelnių jausmų, romantiško polėkio, priešingos lyties dėmesio. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su buvusia meile arba kažkas paskatins romantiškus prisiminimus

LIŪTAS. Jūsų galvoje gali gimti originalių minčių, planų. Dėl mokslo arba kelionės galite padaryti netikėtą sprendimą. Kažkuo nustebins užsienietis. Galbūt gausite intriguojamą pasiūlymą.

MERGELĖ. Galite sudalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę ir jūsų neabejotinai klausysis. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

SVARSTYKLĖS. Galite griebtis gudrybių versle, finansinėse avantiūrose. Galbūt pasiseks išsirūpinti kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan. Pasistenkite nesusipykti su asmeniu, nuo kurio priklauso finansinis stabilumas.

SKORPIONAS. Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeniniuose santykiuose. Tikėtina, kad į gerą, nes sumaniai gludinsite aštresnius kampus, tad nebus sunku rasti kompromisą, suderinti interesus. Atsargiai elkitės su elektra, technika.

ŠAULYS. Jus gali įtraukti įvykių sūkurys. Galbūt domėsitės grožio bei komforto prekėmis, ką nors modernaus įsigysite. Vis dėlto šiandien pavojinga pervertinti savo jėgas. Pasirūpinkite sveikata, jeigu jaučiate įtartinus negalavimus.

OŽIARAGIS. Neblogai klostysis visi santykiai, pasitaisys savijauta, nuotaika. Palankus metas užsiėmimams su vaikais, pasimatymams, pobūviams. Galite atskleisti kai kuriuos ypatingus savo sugebėjimus.

VANDENIS. Būsite linkę atsiriboti, užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg sureikšminti menkų nesėkmių. Stenkitės įkūnyti kūrybinius sumanymus ar realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

ŽUVYS. Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją. Palanku sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galbūt atnaujinsite kažkada nutrūkusią draugystę ar meilės romaną.

Geros dienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Dienos horoskopas: Dvyniai mėgausis populiarumu, Avinų lauks staigmenos

Liepos aštuonioliktoji, trečiadienis - 199-oji metų diena (trečioji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 166 dienos.

Dienos horoskopas: Svarstyklės sužinos intymią paslaptį, Jaučių laukia finansinis laimėjimas

Liepos 17-oji - Pasaulio lietuvių vienybės diena. Stepono Dariaus ir Stasio Girėno žuvimo diena.

Dienos horoskopas: šiandien nepersidirbsime

Liepos šešioliktoji, pirmadienis - 197-oji metų diena (pirmoji 29-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 168 dienos.

Nemėgstu darbo, jaučiuosi blogesnė negu kiti žmonės, negaliu būti savimi

Šiandien ryte parašiau vadybininkei, kad susirgau ir neatvyksiu į darbą. Išsiuntus pranešimą iškart supratau, kad man reikia pagalbos. Esmė tame, kad iš tikrųjų nesergu.

Savaitės horoskopas: Meilės fronte padvelks malonūs vėjai

Astrologinė prognozė liepos 16-22 dienoms.

Ką apie vyrus pasako jų mėgstamas krūtų dydis?

Tai, kad visi vyrai kraustosi iš proto dėl didelių krūtų, nėra aksioma.

Kodėl vyrai atsiduria po padu ir kaip juos iš ten ištraukti?

Tai, kad moterims patinka vyrus laikyti po padu, yra visiška netiesa.

Dienos horoskopas: ko laukti penktadienį, liepos 13-tąją (1)

Liepos tryliktoji, penktadienis - 194-oji metų diena (penktoji 28-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 171 diena.

Kokie psichologiniai momentai slepiasi už žmogaus baimių?

Kai norisi žengti pirmyn, ką nors pakeisti, padaryti kitaip, atskleisti ir išreikšti save, neretai iškyla baimė. Ne tiek svarbu, koks tas užmojis: galbūt norite mesti darbą, pradėti verslą, nutraukti santykius ar juos pradėti, o gal viso labo paskelbti įrašą „Facebook“ ar pasisakyti susirinkime. Baimė gali būti vienodai stipri.