Balandžio 16-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Balandžio šešioliktoji, pirmadienis - 106-oji metų diena (pirma 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 259 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.18, leidžiasi 20.22. Dienos ilgumas - 14.04.

Šiandien - antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Prasideda jaunatis, o tai reiškia, kad galima pradėti startuoti nauja kryptimi. Svarbiausia yra pozityviai nusiteikti ir pasitikėti savimi. Saugokitės elektros iškrovos.

JAUTIS. Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Tikriausiai savo meilės objektą nudžiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, jausmais. Susilaikykite nuo alkoholio, lengvabūdiškų nuotykių.

DVYNIAI. Iš pat ryto griebkitės svarbiausių darbų, nes jau apie vidurdienį ims mažėti energijos. Tiesa, energijos stygių galite kompensuoti kūrybiniu originalumu ir gebėjimu pasitelkti į pagalbą kitus.

VĖŽYS. Netrūks švelnių jausmų, romantiško polėkio, priešingos lyties dėmesio. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su buvusia meile arba kažkas paskatins romantiškus prisiminimus

LIŪTAS. Jūsų galvoje gali gimti originalių minčių, planų. Dėl mokslo arba kelionės galite padaryti netikėtą sprendimą. Kažkuo nustebins užsienietis. Galbūt gausite intriguojamą pasiūlymą.

MERGELĖ. Galite sudalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę ir jūsų neabejotinai klausysis. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

SVARSTYKLĖS. Galite griebtis gudrybių versle, finansinėse avantiūrose. Galbūt pasiseks išsirūpinti kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan. Pasistenkite nesusipykti su asmeniu, nuo kurio priklauso finansinis stabilumas.

SKORPIONAS. Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeniniuose santykiuose. Tikėtina, kad į gerą, nes sumaniai gludinsite aštresnius kampus, tad nebus sunku rasti kompromisą, suderinti interesus. Atsargiai elkitės su elektra, technika.

ŠAULYS. Jus gali įtraukti įvykių sūkurys. Galbūt domėsitės grožio bei komforto prekėmis, ką nors modernaus įsigysite. Vis dėlto šiandien pavojinga pervertinti savo jėgas. Pasirūpinkite sveikata, jeigu jaučiate įtartinus negalavimus.

OŽIARAGIS. Neblogai klostysis visi santykiai, pasitaisys savijauta, nuotaika. Palankus metas užsiėmimams su vaikais, pasimatymams, pobūviams. Galite atskleisti kai kuriuos ypatingus savo sugebėjimus.

VANDENIS. Būsite linkę atsiriboti, užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg sureikšminti menkų nesėkmių. Stenkitės įkūnyti kūrybinius sumanymus ar realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

ŽUVYS. Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją. Palanku sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galbūt atnaujinsite kažkada nutrūkusią draugystę ar meilės romaną.

Geros dienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Balandžio 24-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 24-oji - Tarptautinė jaunimo solidarumo diena. DNR diena. Šuns diena.

Kaip elgiasi įsižeidę Zodiako ženklai

Kiekvieną žmogų galima įskaudinti, įžeisti, bet kiekvienas žmogus nuoskaudą supranta savaip, skirtingai suvokia emocijas ir poelgius. Siūlome paskaityti, kaip įsižeidžia zodiako ženklai.

Kunigas Arūnas Peškaitis: Žinau, kas yra perdegimo sindromas, gyvenime patyriau jį ne kartą

Net 53 proc. Lietuvos medikų yra perdegę, o ES įmonės kasmet patiria daugiau nei 20 mlrd. nuostolių, nes jų darbuotojai dėl perdegimo neatvyksta į darbą. Stresas yra antra pagal dažnumą pravaikštų priežastis. Ką daryti, kad ši statistika pasikeistų?

Horoskopas: kokiems darbams ši savaitė bus palanki

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 23-29 dienoms.

Balandžio 23-ioji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 23-ioji - Jurginės, Šv. Jurgio, antrojo Lietuvos globėjo, diena. Ganiklio diena. Pasaulinė knygos ir autorių teisių diena. Anglų kalbos diena.

Ko tikėtis šiandien, balandžio 22-ąją

Balandžio 22-oji - Tarptautinė motinos Žemės diena.

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai: vardadieniai, horoskopai

Balandžio dvidešimt pirmoji, šeštadienis - 111-oji metų diena (šeštoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 254 dienos.

Andrė Amiya Pabarčiūtė: ką daryti, kad ir po 30 metų kartu poros intymus gyvenimas būtų nuostabus

Kai pamatote, kokia deivė yra jūsų viduje, tampa neįmanoma savęs nemylėti.

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai: horoskopas ir vardadieniai

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

Horoskopas balandžio 19-ajai: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.