Astrologinė prognozė vasario 8-ajai

Vasario aštuntoji, ketvirtadienis - 39-oji metų diena (ketvirtoji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 326 dienos.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.58, leidžiasi 17.09. Dienos ilgumas - 09.11.

Šiandien - pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė vasario 8-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti neįprastą sprendimą. Mažai pažįstamas asmuo jums gali sukelti erotinių fantazijų arba norą pasinaudoti to asmens patiklumu, palankumu kažkokioje srityje.

JAUTIS. Regis, jausitės nesaugiai dėl asmeninių ar profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis prieštaringai ir jums bus sunku suprasti, įvertinti jūsų tarpusavio santykius bei jausmus.

DVYNIAI. Galite gauti darbo pasiūlymą. Panašu, kad šiandien itin daug dėmesio skirsite mitybai, dietai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Tikriausiai nusivilsite, jeigu to niekas nepastebės ir nepagirs.

VĖŽYS. Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais ar kūrybiškai turtingais žmonėmis. Galimas darbo interviu.

LIŪTAS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklauso aplinkinių nuotaika. Nekaltinkite kitų dėl pilkos rutinos, jeigu patys nė piršto nepajudinate, kad jums ir kitiems būtų įdomiau, jaukiau.

MERGELĖ. Neatidėliokite darbų popietei, nes kuo vėliau jų imsitės, tuo lėčiau viską darysite. Atsiras reikalų, susijusių su šeima ar asmenine situacija, sumažės energijos.

SVARSTYKLĖS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su verslu, jo tobulinimu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jei ruošiate jam staigmeną. Jūsų nerimas turi pagrindo.

SKORPIONAS. Nors būsite gana nervingi ir neatsargūs, jūsų praktiškumas leis sklandžiai sutvarkyti buitinius reikalus. Išvaduokite nuo šios pareigos kitus šeimos narius. Ir nesiginčykite dėl skonio - nieko neįrodysite, tik susipyksite.

ŠAULYS. Diena nebus komplikuota, bet galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, pernelyg piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti slaptiems įgeidžiams. Norėsis kažko nepadoraus, neleistino ar nelegalaus. Lengva susikompromituoti.

OŽIARAGIS. Iki pietų dirbkite kuo produktyviau ir bendraukite kuo aktyviau, nes popiet jau stokosite jėgų bei ūpo ką nors veikti. Galite kiek sunegaluoti arba šiaip jausitės tarsi išsunkti.

VANDENIS. Jeigu kils noras daryti radikalius pokyčius, verta pagalvoti apie galimas pasekmes. Tikėtini pasiūlymai, kaip papildyti piniginę. Tuo tikslu gali tekti neplanuotai padirbėti. Iš artimo žmogaus sulauksite priekaištų dėl dėmesio stokos.

ŽUVYS. Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus, studijas. Galite gauti svarbių žinių iš oficialios institucijos. Daugės galimybių pritraukti reikiamų žmonių dėmesį.

Geros dienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Astrologinė prognozė gegužės 19-ajai: horoskopai ir vardadieniai

Gegužės devynioliktoji, šeštadienis - 139-oji metų diena (šeštoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 226 dienos.

Horoskopas gegužės 20-ajai: vardadieniai, astrologija

Gegužės 20-oji - Pasaulinė metrologų diena. Tarptautinė mirusiųjų nuo AIDS atminimo diena. Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Kauno diena. Sekminės.

Psichologė Aušra Mockuvienė: depresija – tai ne bakterija, kurią galima sunaikinti tam tikrais antibiotikais

Depresija – tai liga, bet ne nuosprendis. tokią optimistinę žinią skleidžia klinikinė psichologė Aušra Mockuvienė (35 m.) ir moko, kaip sau padėti sveikti ne tik geriant vaistus.

Pasitikrinkite, kokie jūsų poros santykiai – sveiki ar nesveiki?

Ar kada susimąstėte apie savo santykius: jie jums suteikia daugiau laimės ar visgi žaloja jus?

Horoskopas gegužės 18-ajai: ko tikėtis?

Savo vardadienius šiandien švenčia Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmilė. Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas.

Gegužės 17-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės septynioliktoji, ketvirtadienis - 137-oji metų diena (ketvirtoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 228 dienos.

Horoskopas gegužės 16-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės šešioliktoji, trečiadienis - 136-oji metų diena (trečioji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 229 dienos.

Astrologė Rima: laukite kardinalių pokyčių – jie tikrai bus jau greitai

Uranas į Jaučio zodiako ženklą įžengė 2018 m. gegužės 15 d. Trumpam atgal į Aviną sugrįš rugpjūčio 7 d., o 2019 m. kovo 3 d. net 7-iems metams vėl žengs į Jautį, kuriame bus iki 2026 m. balandžio 26 d.

Astrologinė prognozė gegužės 15-ajai: horoskopai, vardadieniai

Gegužės 15-oji - Steigiamojo Seimo diena; Tarptautinė šeimos diena; Šv. Izidorius, sėjos pabaiga.

Buvęs modelis Rūta Banionytė atskleidžia 10 seksualios moters paslapčių

Nė vienas vyras neįstengs mūsų patenkinti, jei nepažadinsime savo seksualumo pačios.