9 moterų patrauklumo žudikai

 (11)
Panašu, kad patrauklumo energiją moteris gali savyje išlavinti. Galbūt jūsų fizinė forma tiesiog puiki, drabužiai – dailūs, skleidžiamas aromatas itin malonus, tačiau asmeninis gyvenimas, deja, nenusisekęs.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atėjo laikas sužinoti baisią paslaptį: moters patrauklumas – ne tik jos išvaizda. Moteriška energija yra būtent ta jėga, kuri valdo vyrų norus. Kaip gi šią energiją savyje išlavinti? Veikti rekomenduojama pagal populiarių psichologinių mokymų instrukcijas.

1. Išeikvojate energiją

Bendravimo su išoriniu pasauliu perteklius nesuteikia nieko gero. Moteris turi teikti pirmenybę bendravimui su tais, kurie ją myli, gerbia ir ja žavisi, – tokiu būdu formuojamas jos biolaukas. Išėjusi iš komforto zonos, gaudama informaciją ir spręsdama problemas moteris eina vyrišku keliu, nes būtent vyrui sunkumų įveikimas garantuoja vystymąsi. Moteriai, norinčiai spinduliuoti patrauklumą, svarbu užsiimti veikla, kuri teikia jai malonumo, pripildo ją ir daro gražią, neatima jėgų ir energijos.

2. Jūs nesirūpinate savimi

Pagulėti vonioje, vilkėti gražius apatinius, atnaujinti šukuoseną – visus šiuos dalykus būtina daryti ne tik dėl vyro, bet ir dėl savęs. Lepinti save ir rūpintis savimi būtina tam, kad moteris galėtų jaustis patraukli.

3. Jūs sulaikote emocijas

Kiekvieną dieną susiduriame ne tik su pozityviomis ir džiaugsmą keliančiomis emocijomis, bet ir su negatyvu. Savyje kaupianti emocijas moteris kenkia savo sveikatai. Savaime suprantama, isterijų demonstruoti visiems iš eilės nevertėtų, tačiau išleisti ašaras ir neigiamas emocijas būtina.

4. Mėgstamos veiklos nebuvimas

Darbas, suteikiantis malonumą, hobis, pomėgiai, mėgstamos knygos ir serialai – visi dalykai, galintys įkvėpti moterį, būtini jai kaip oras. Kurdamos ką nors ar turėdamos kokį nors pomėgį moterys tampa iš tikrųjų nuostabios. Be to, geriausias būdas moteriai realizuoti save – tai kūryba.

5. Troškimas vadovauti

Jei svajojate tapti vadove, rasti vyrą, pasižymintį lyderio savybėmis, bus tikrai sudėtinga. Deja, statistika rodo, kad stiprūs vyrai renkasi juos papildančias moteris, o lyderystė – tai vyriška griovimo ir karo energija.

6. Vyriškos pareigos

Kai moteris ima kalti vinis, nešioti sunkius daiktus, uždirbti pinigus, ji nustoja mąstyti apie kūrybą ir grožį. Ši energija išeikvojama vyriškoms užduotims atlikti. Tai jausdami vyrai nebeįžvelgia tokiose moteryse patrauklumo.

7. Konkuravimas

Kiekvieną kartą nuspręsdamos konkuruoti su kuo nors, prisiminkite, kad joks dalykas iš moters neatima daugiau jėgų, energijos ir sveikatos nei mėginimas įrodyti, kad ji yra geresnė nei kas kitas. Šis beprasmiškas karas subjektyvus ir niekam nieko neįrodantis. Moteris užsiimdama tokia veikla praranda kur kas daugiau nei gauna abejotinos pergalės atveju. Kiekviena moteris nuostabi savaime, taigi nėra jokios būtinybės lyginti savęs su kitomis.

8. Draugių trūkumas

Moterys viena kitą papildo bendravimu temomis, kurios vyrui niekada nebus suprantamos. Malonus paplepėjimas ir išreikšta parama kartais daro kur kas didesnį poveikį, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausia, kad draugėms niekuo nereikėtų dalintis.

9. Laiko trūkumas

Raskite laiko sau, net jei darbo labai daug, o vyrui skiriate visą savo laisvalaikį. Kartais moteriai tiesiog būtina paskaityti, pagulėti tyloje ar imtis širdžiai mielos veiklos tam, kad ji atgautų pusiausvyrą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Horoskopas: Skorpionų laukia šauni diena, o Mergelės turėtų būti atsargesnės

Birželio devynioliktoji, antradienis - 170-oji metų diena (antroji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 195 dienos.

Tai yra galingiausi Zodiako ženklai – pasitikrinkite, ar esate vienas iš jų

Remiantis astrologais, kai kurie Zodiako ženklai pasižymi stipresniais būdo bruožais nei kiti.

Horoskopas: kai kuriems Zodiako ženklams tai bus itin palanki diena

Birželio aštuonioliktoji - pirmadienis, 169-oji metų diena (pirmoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 196 dienos.

Horoskopas: Dvynių laukia turininga diena, o Žuvims teks pasijaudinti

Birželio 17-oji - Pasaulinė kovos su dykumų plitimu ir sausromis diena.

Birželio 16-osios horoskopas: labai norėsis malonumų

Birželio šešioliktoji - šeštadienis, 167-oji metų diena (šeštoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 198 dienos.

Astrologė Rima: atėjo laikas meilei

Ryškios spalvos, šventės, domėjimasis menais, grožiu, draugiškas, šiltas bendravimas – visa tai susiję su Veneros tranzitu Liūte, kur ji „karaliaus“ nuo birželio 14 d. iki liepos 10 d.

Ar tiesa, kad apkūnios moterys seksualesnės už lieknas? (1)

Sakoma, kad ta moteris, kuri nevaržo savęs nei prie stalo, nesivaržo ir lovoje. Ar tikrai?

Birželio 15-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio penkioliktoji - penktadienis, 166-oji metų diena (penktoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 199 dienos.

Astrologinė prognozė savaitei: nežaiskite dvigubų žaidimų!

Astrologinė prognozė savaitei, birželio 18-24 dienoms.

Birželio 14-oji: horoskopas ir vardadieniai

Savo vardadienius šiandien švenčia Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Bazilė, Bazilijus, Bazilis, Bazilius, Labgaudas, Labys, Labvarda, Labvardas, Pamedas, Rimtautas, Valerija, Valerijus.