9 moterų patrauklumo žudikai

 (11)
Panašu, kad patrauklumo energiją moteris gali savyje išlavinti. Galbūt jūsų fizinė forma tiesiog puiki, drabužiai – dailūs, skleidžiamas aromatas itin malonus, tačiau asmeninis gyvenimas, deja, nenusisekęs.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atėjo laikas sužinoti baisią paslaptį: moters patrauklumas – ne tik jos išvaizda. Moteriška energija yra būtent ta jėga, kuri valdo vyrų norus. Kaip gi šią energiją savyje išlavinti? Veikti rekomenduojama pagal populiarių psichologinių mokymų instrukcijas.

1. Išeikvojate energiją

Bendravimo su išoriniu pasauliu perteklius nesuteikia nieko gero. Moteris turi teikti pirmenybę bendravimui su tais, kurie ją myli, gerbia ir ja žavisi, – tokiu būdu formuojamas jos biolaukas. Išėjusi iš komforto zonos, gaudama informaciją ir spręsdama problemas moteris eina vyrišku keliu, nes būtent vyrui sunkumų įveikimas garantuoja vystymąsi. Moteriai, norinčiai spinduliuoti patrauklumą, svarbu užsiimti veikla, kuri teikia jai malonumo, pripildo ją ir daro gražią, neatima jėgų ir energijos.

2. Jūs nesirūpinate savimi

Pagulėti vonioje, vilkėti gražius apatinius, atnaujinti šukuoseną – visus šiuos dalykus būtina daryti ne tik dėl vyro, bet ir dėl savęs. Lepinti save ir rūpintis savimi būtina tam, kad moteris galėtų jaustis patraukli.

3. Jūs sulaikote emocijas

Kiekvieną dieną susiduriame ne tik su pozityviomis ir džiaugsmą keliančiomis emocijomis, bet ir su negatyvu. Savyje kaupianti emocijas moteris kenkia savo sveikatai. Savaime suprantama, isterijų demonstruoti visiems iš eilės nevertėtų, tačiau išleisti ašaras ir neigiamas emocijas būtina.

4. Mėgstamos veiklos nebuvimas

Darbas, suteikiantis malonumą, hobis, pomėgiai, mėgstamos knygos ir serialai – visi dalykai, galintys įkvėpti moterį, būtini jai kaip oras. Kurdamos ką nors ar turėdamos kokį nors pomėgį moterys tampa iš tikrųjų nuostabios. Be to, geriausias būdas moteriai realizuoti save – tai kūryba.

5. Troškimas vadovauti

Jei svajojate tapti vadove, rasti vyrą, pasižymintį lyderio savybėmis, bus tikrai sudėtinga. Deja, statistika rodo, kad stiprūs vyrai renkasi juos papildančias moteris, o lyderystė – tai vyriška griovimo ir karo energija.

6. Vyriškos pareigos

Kai moteris ima kalti vinis, nešioti sunkius daiktus, uždirbti pinigus, ji nustoja mąstyti apie kūrybą ir grožį. Ši energija išeikvojama vyriškoms užduotims atlikti. Tai jausdami vyrai nebeįžvelgia tokiose moteryse patrauklumo.

7. Konkuravimas

Kiekvieną kartą nuspręsdamos konkuruoti su kuo nors, prisiminkite, kad joks dalykas iš moters neatima daugiau jėgų, energijos ir sveikatos nei mėginimas įrodyti, kad ji yra geresnė nei kas kitas. Šis beprasmiškas karas subjektyvus ir niekam nieko neįrodantis. Moteris užsiimdama tokia veikla praranda kur kas daugiau nei gauna abejotinos pergalės atveju. Kiekviena moteris nuostabi savaime, taigi nėra jokios būtinybės lyginti savęs su kitomis.

8. Draugių trūkumas

Moterys viena kitą papildo bendravimu temomis, kurios vyrui niekada nebus suprantamos. Malonus paplepėjimas ir išreikšta parama kartais daro kur kas didesnį poveikį, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausia, kad draugėms niekuo nereikėtų dalintis.

9. Laiko trūkumas

Raskite laiko sau, net jei darbo labai daug, o vyrui skiriate visą savo laisvalaikį. Kartais moteriai tiesiog būtina paskaityti, pagulėti tyloje ar imtis širdžiai mielos veiklos tam, kad ji atgautų pusiausvyrą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: laukia puiki savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 20-26 dienoms.

Atmintinė moterims: kurių Zodiako ženklų vyrai skirti jums, o nuo kurių reikia bėgti (18)

Nė vienai moteriai nekelia abejonių, kad meilė – nuostabus jausmas ir tada nesinori klausyti jokių patarimų. Bet laikas eina ir vis dažniau iškyla klausimų: o kas mūsų laukia ateityje? Ar ilgai truks meilė? Ar galiu tikėtis laimingos santuokos?

Savaitės horoskopas: jei norite keisti savo gyvenimą, – metas tam palankus

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 13-19 dienoms.

Vyras pagal Zodiaką – sužinokite, kaip dera jūsų pora (3)

Žinant, koks yra jūsų Zodiako ženklas, galima daug pasakyti apie jus. Taip pat tai gali padėti pažinti kitą žmogų, ir jį geriau suprasti. Taigi, kokie yra kiekvieno Zodiako ženklo vyrai? Tikimės, kad tai jums bus naudinga, ir padės labiau suprasti kitus.

Užprogramuoti neištikimybei, arba Kas bendra tarp vyrų ir gorilų (17)

Į klausimą, kodėl vyrai vis traukia į kairę ir ar verta juos laikyti ant trumpo pavadžio, bando atsakyti režisierius ir žurnalistas Timas Samuelsas.

Astrologė Rima: tai metas, kai galite pasijusti be galo laimingais

Venera Skorpionu keliaus nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 1 d.

Savaitės horoskopas: laukia geros naujienos

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 6-12 dienoms.

Savaitės horoskopas: kas gali tikėtis malonių siurprizų

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 30 - lapkričio 5 dienoms.

Kurios profesijos bus reikalingiausios po keliolikos metų, o kurios išnyks? (2)

Mokytojai skundžiasi didėjančiu vaikų neraštingumu, o šie – augančiu krūviu ir atgyvenusia mokymo sistema. Ar verta mokytis to, ką galima rasti internete ir ko galbūt niekada neprireiks? Kurios profesijos bus reikalingiausios po keliolikos metų, o kurios išnyks?

Astrologė Rima: tai – moterų laikas, nesnauskite

Marsas Svarstyklėmis keliauja nuo spalio 22 d. iki gruodžio 9 d.