8 patarimai, padėsiantys grąžinti aistrą jūsų santykiams

Ar jūs jaučiate begalinę meilę savo partneriui ir galėtumėte padaryti viską dėl jo? Tačiau ar pagalvojate, kad mieliau stipriai apsikabintumėte nei aistringai pasimylėtumėte? Jei jums tiesiog gera būti kartu, gera kalbėti, bet visiškai nenorite eksperimentuoti lovoje, tai šis straipsnis kaip tik jums.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atviri pokalbiai

Visų pirma norint išlaikyti artumą ir aistrą lovoje, reikia pasiekti intymumą tiesiog bendravime, kalbant vienas su kitu. Ne veltui sakoma, kad vyrui susijaudinti reikia vos kelių minučių, o moteriai tam reikia visos dienos. Jūsų bendravimo kokybė ir santykių kokybė nulemia ir jūsų seksualinį gyvenimą. Kai pora yra atvira, bendrauja ir kalbasi apie viską, tai jai daug lengviau kalbėti ir apie intymius norus, troškimus, pasipasakoti savo svajones.

Taip pat labai svarbu nesijuokti iš partnerio norų, jų nekritikuoti. Žinoma, nereikia ir kito partnerio versti daryti tai, kas jam yra nepriimtina. Taigi visur reikia atrasti viduriuką, bet jį įmanoma rasti tik bendraujant ir diskutuojant. Mano patarimas būtų suorganizuoti romantišką vakarienę ir ją pradėti tiesiog nuo pokalbių apie vienas kitą, o vėliau padiskutuoti apie vienas kito erotines fantazijas ir norus.

Dažniau laikykite vienas kitą už rankos

Pasak Dr. Kory Floydo, laikantis rankomis, apsikabinus ar liečiant vienas kitą išsiskiria oksitocinas, kuris sukelia raminanti jausmą. Tyrimai rodo, kad jis taip pat išsiskiria orgazmo metu, be to, fizinis malonumas mažina streso hormonus. Kodėl gi nepradėjus vėl vaikščioti susikibus už rankų kaip ir pirmais draugystės metais? Stenkitės kiek galima dažniau vienas kitą liesti, ne tik sekso metu, bet ir tiesiog žiūrint TV. Tokiu būdu pajusite didesnį tarpusavio artumą.

Nepamirškite išorinio grožio

Žinau, kad namie labai patogu vaikščioti su nutrintais treningais, būti susivėlus ar nesiprausus. Tačiau tai tikrai neįneš aistros į poros santykius. Todėl reikėtų išmesti visus nuskalbtus namų rūbus ir tiek moteriai, tiek vyrui rasti patogius, bet gražius namų rūbus. Beje, šlapinimasis prie atidarytų durų irgi nėra pats seksualiausias dalykas.

Komplimentai

Pradėkite sakyti partneriui, koks jis ar ji gražus, kaip jums gera su juo. Parodykite antrai pusei, kad ja žavitės. Taip pat girkite partnerį, kai jis padaro kažką gero, kai stengiasi dėl jūsų, padėkokite ir įvertinkite. Po gerai kartu praleisto laiko pasakykite, kaip jums buvo gera ir kaip vertinate bendrą laisvalaikį.

Bendri pomėgiai

Atraskite naują bendrą užsiėmimą, kuris jus suartins. Tai gali būti slidinėjimas, sportas kartu, o gal ekstremalus važinėjimas keturračiais. Bendri pomėgiai suartina ir suteikią bendrumo jausmą. Taip pat jie padės išeiti iš užsisukusios rutinos ir leis pabendrauti kitoje aplinkoje.

Pabėgimo savaitgaliai

Mūsų smegenys patiria daugiau malonumo, kai jo reikia palaukti, kai malonumo gavimas užsidelsia. Pradėkite kalbėtis apie seksą, dalinkitės fantazijomis ir pradėkite organizuoti romantiškus pasibuvimus tik dviese. Jei turite vaikų, tai bent vieną savaitgali per mėnesį palikite vaikus tėvams ar auklei ir skirkite laiko tik vienas kitam. Tokio savaitgalio metu pamirškite darbus, pabėkite nuo rutinos ir mėgaukitės vienas kitu. Visą dėmesį skirkite mylimajam, bendraukite, mėgaukitės vienas kito kompanija ir romantiškai leiskite laiką. Stenkitės pokalbių metu sužinoti kažką naujo apie savo partnerį.

Turėkite savo intymaus laiko ritualus, atskirkite intymumą nuo rutinos

Planuokite intymumo laiką ir miegamajame nekalbėkite apie buities problemas. Miegamajame pamirškite rutiną, viską, kas įprasta, ir tegu šioje vietoje negalioja jokios santūrumo taisyklės. Grįžkite į tuos laikus, kai vis norėdavote išbandyti kažką naujo....

SMS

Kai esate atskirai, pradėkite rašyti sms. Parašykite, kad pasiilgote, kad mylite... Nepamirškite parašyti, kaip buvo gera praėjusią naktį kartu. O gal net nusiųskite viliojančią nuotrauką?

Laimingi santykiuose? Taip.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Dienos prognozės: Skorpionui rūpės tik linksmybės, o Avino laukia nusivylimai

Birželio dvidešimt trečioji, šeštadienis - 174-oji metų diena (šeštoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 191 diena.

Dienos horoskopas: Žuvims šiandien nepavyks atsipalaiduoti, o Svarstyklių laukia kūrybiška diena

Birželio 22-oji - vasaros saulėgrįža. Birželio 22-ąją Žemėje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis metuose. Saulė pasiekia didžiausią aukštį. Beveik savaitę saulė išbūna tame pačiame aukštyje - tai vadinamasis vasarvidis. Vasarvidis nuo seno švenčiamas kartu su Rasų, o atėjus krikščionybės laikams - su Joninių švente.

Dienos horoskopai: Dvynių laukia svarbi diena, Svarstyklėms patartina laikytis ramybės

Savo vardadienius šiandien švenčia Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė.

Horoskopas: Skorpionų laukia šauni diena, o Mergelės turėtų būti atsargesnės

Birželio devynioliktoji, antradienis - 170-oji metų diena (antroji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 195 dienos.

Tai yra galingiausi Zodiako ženklai – pasitikrinkite, ar esate vienas iš jų

Remiantis astrologais, kai kurie Zodiako ženklai pasižymi stipresniais būdo bruožais nei kiti.

Horoskopas: kai kuriems Zodiako ženklams tai bus itin palanki diena

Birželio aštuonioliktoji - pirmadienis, 169-oji metų diena (pirmoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 196 dienos.

Horoskopas: Dvynių laukia turininga diena, o Žuvims teks pasijaudinti

Birželio 17-oji - Pasaulinė kovos su dykumų plitimu ir sausromis diena.

Birželio 16-osios horoskopas: labai norėsis malonumų

Birželio šešioliktoji - šeštadienis, 167-oji metų diena (šeštoji 24-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 198 dienos.

Astrologė Rima: atėjo laikas meilei

Ryškios spalvos, šventės, domėjimasis menais, grožiu, draugiškas, šiltas bendravimas – visa tai susiję su Veneros tranzitu Liūte, kur ji „karaliaus“ nuo birželio 14 d. iki liepos 10 d.