7 dėmesio ženklai, sugrąžinsiantys į įsimylėjimo laikotarpį

 (2)
Tam, kad jūsų partneris pajustų, kad jums rūpi, nereikia įdėti labai daug pastangų, o rezultatas džiugins ne tik jį, bet ir jus.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mūsų gyvenimai darosi vis labiau užimti. Taip kartais nejučia atitolstame nuo savo partnerio ir visai pamirštame pirmąsias santykių dienas, kitaip vadinamas įsimylėjimo laikotarpiu. Kaip tai sugrąžinti? Tam nereikia didingų planų ar brangių dovanų, užteks mažų dėmesio ženklų, parodančių, kad jis jums vis dar rūpi, – rašo mindbodygreen.com.

Štai 7 idėjos, kaip pamaloninti savo partnerį:

1. Palikite meilės raštelį

Tai romantiškas ir smagus būdas nustebinti savo partnerį. Paimkite nedidelį lapelį ir negalvodama ant jo išreikškite savo meilę žodžiais. Nustebinkite vyrą raštelį palikusi įvairiose vietose, kur jis dažnai lankosi: ant vonios veidrodžio, ant šaldytuvo, ar spintelės durelių vidinės pusės.

2. Atgaivinkite laimingą prisiminimą

Galbūt jūsų vyras vaikystėje labai mėgo tam tikrą desertą, arba vis žiūrėdavo kokį nors filmą – iškepkite tą nostalgišką desertą, raskite seną filmą ir pažiūrėkite jį kartu. Tai pradžiugins jūsų partnerį, sukels jam džiaugsmingus prisiminimus, o jūs parodysite, kad jums rūpi jo laimė.

3. Domėkitės juo

Parodykite jam, kad jums įdomu, kaip praėjo jo diena. Klauskite klausimų, domėkite jo savijauta, pasiekimais bei laimėjimais ir, svarbiausia, leiskite jam netrukdomam kalbėti.

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį.

4. Sukurkite grojaraštį

Visi mes tusime tas dainas, kurios daug reiškė vaikystėje, paauglystėje, ar jau suaugus. Galbūt turite dar ir bendrai mėgstamų dainų: tą, pagal kurią šokote pirmą kartą susitikę, tą, kurią girdėjote fone per pirmąjį pasimatymą, arba tą, kurią pasirinkote pirmajam vestuvių šokiui. Sukurkite jų grojaraštį ir nieko nesakiusi įjunkite jį važiuojant mašina, ar leidžiant laiką namuose – tai nustebins jūsų antrąją pusę.

5. Rūpinkitės ir kurkite jaukumą

Kai jis serga, ne tik nupirkite vaistų, bet ir paruoškite jam minkštą, jaukią lovą, šalia jos padėkite jo mėgstamą knygą, padarykite skanios arbatos. Tokie veiksmai parodo, kad jūs ne tik atliekate pareigą rūpintis savo partneriu, bet ir darote tai iš visos širdies, nes jums rūpi, kad jis jaustųsi gerai.

6. Lieskitės prie jo

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį, be to, jis stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą. Apkabinkite, prisiglauskite, kai jis to nesitiki, pasiūlykite pamasažuoti jo kojas, rankas, ar pečius – ta jus dar labiau suartins.

7. Paskirkite laiką, skirtą būti tik dviese

Laikas be telefonų, televizoriaus, vaikų ar darbų yra tiesiog privalomas kiekvienai porai. Pasiūlykite savo partneriui paskirti valandą pokalbiams ir buvimui kartu. Greičiausiai po to nuspręsite tai pradėti daryti reguliariai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: žvaigždės žada sėkmingą laiką

Ko tikėtis šią savaitę, kam ruoštis, – sužinokite.

Horoskopas: gal ši savaitė bus ramesnė?

Sužinokime, kas mūsų laukia šią savaitę.

Horoskopas: kas Jūsų laukia šią savaitę

Kokių permainų tikėtis šią savaitę, sužinokime.

Vakarėlių pagundos – ar įmanoma flirtuoti saugiai (1)

Anot statistikos, maždaug ketvirtadalis vienos nakties nuotykių įvyksta per įmonių vakarėlius. Ar įmanoma flirtuoti saugiai?

Horoskopas: kokia bus pirmoji metų savaitė (1)

Astrologinė prognozė savaitei, sausio 1-7 dienoms.

Prislėgtumas ir niūri nuotaika jau nebėra svarbiausias akivaizdus depresijos signalas (4)

Pozityvumas tapo tokia neatsiejama mūsų įvaizdžio dalimi, kad liūdėti atrodo beveik nepadoru. Tik ar slėpdami savo blogą nuotaiką po plačia šypsena, nerizikuojame nugrimzti į depresiją ir likti be pagalbos?

Astrologė Rima: poros privalo išnaudoti šį laiką

Venera keliauja Ožiaragiu nuo gruodžio 25 d. iki 2018 sausio 18 d.

Eskedar Maštavičienė: kai atvykau į Lietuvą, mane aprengė geri žmonės. Dabar tai darau aš. (2)

Jau trečius metus rengiama akcija „Padovanok suknelę“ apėmė net 12 Lietuvos miestų.

Kas 2018 metais laukia meilėje visų Zodiako ženklų

Vienas iš ženklų, žadančių laimę ateinančiais metais, susiję su tuo, ką pirmą sutiksite po Naujuosius metus skelbiančių laikrodžio dūžių. Sutiksite vyrą – būsit laimingas. O kalbant apie horoskopus, Geltonojo Šuns metai apskritai žada būti neblogi. Taip pat ir širdies reikaluose.

Kūčių vakaro žaidimai: burtai ir ateities spėjimai (2)

Nuo senų senovės šią naktį buvo bandoma žvilgterėti į ateitį ir buvo tikima, kad šios dienos darbai ir ritualai gali nulemti visų metų sėkmę.