7 dėmesio ženklai, sugrąžinsiantys į įsimylėjimo laikotarpį

 (2)
Tam, kad jūsų partneris pajustų, kad jums rūpi, nereikia įdėti labai daug pastangų, o rezultatas džiugins ne tik jį, bet ir jus.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mūsų gyvenimai darosi vis labiau užimti. Taip kartais nejučia atitolstame nuo savo partnerio ir visai pamirštame pirmąsias santykių dienas, kitaip vadinamas įsimylėjimo laikotarpiu. Kaip tai sugrąžinti? Tam nereikia didingų planų ar brangių dovanų, užteks mažų dėmesio ženklų, parodančių, kad jis jums vis dar rūpi, – rašo mindbodygreen.com.

Štai 7 idėjos, kaip pamaloninti savo partnerį:

1. Palikite meilės raštelį

Tai romantiškas ir smagus būdas nustebinti savo partnerį. Paimkite nedidelį lapelį ir negalvodama ant jo išreikškite savo meilę žodžiais. Nustebinkite vyrą raštelį palikusi įvairiose vietose, kur jis dažnai lankosi: ant vonios veidrodžio, ant šaldytuvo, ar spintelės durelių vidinės pusės.

2. Atgaivinkite laimingą prisiminimą

Galbūt jūsų vyras vaikystėje labai mėgo tam tikrą desertą, arba vis žiūrėdavo kokį nors filmą – iškepkite tą nostalgišką desertą, raskite seną filmą ir pažiūrėkite jį kartu. Tai pradžiugins jūsų partnerį, sukels jam džiaugsmingus prisiminimus, o jūs parodysite, kad jums rūpi jo laimė.

3. Domėkitės juo

Parodykite jam, kad jums įdomu, kaip praėjo jo diena. Klauskite klausimų, domėkite jo savijauta, pasiekimais bei laimėjimais ir, svarbiausia, leiskite jam netrukdomam kalbėti.

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį.

4. Sukurkite grojaraštį

Visi mes tusime tas dainas, kurios daug reiškė vaikystėje, paauglystėje, ar jau suaugus. Galbūt turite dar ir bendrai mėgstamų dainų: tą, pagal kurią šokote pirmą kartą susitikę, tą, kurią girdėjote fone per pirmąjį pasimatymą, arba tą, kurią pasirinkote pirmajam vestuvių šokiui. Sukurkite jų grojaraštį ir nieko nesakiusi įjunkite jį važiuojant mašina, ar leidžiant laiką namuose – tai nustebins jūsų antrąją pusę.

5. Rūpinkitės ir kurkite jaukumą

Kai jis serga, ne tik nupirkite vaistų, bet ir paruoškite jam minkštą, jaukią lovą, šalia jos padėkite jo mėgstamą knygą, padarykite skanios arbatos. Tokie veiksmai parodo, kad jūs ne tik atliekate pareigą rūpintis savo partneriu, bet ir darote tai iš visos širdies, nes jums rūpi, kad jis jaustųsi gerai.

6. Lieskitės prie jo

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį, be to, jis stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą. Apkabinkite, prisiglauskite, kai jis to nesitiki, pasiūlykite pamasažuoti jo kojas, rankas, ar pečius – ta jus dar labiau suartins.

7. Paskirkite laiką, skirtą būti tik dviese

Laikas be telefonų, televizoriaus, vaikų ar darbų yra tiesiog privalomas kiekvienai porai. Pasiūlykite savo partneriui paskirti valandą pokalbiams ir buvimui kartu. Greičiausiai po to nuspręsite tai pradėti daryti reguliariai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: kurios dienos tinkamiausios net ir sudėtingiems reikalams

Astrologinė prognozė savaitei, rugsėjo 18-24 dienoms.

Ši formulė padės nustatyti, kiek truks jūsų santykiai (5)

Niekada anksčiau matematinių lygčių jums nebuvo tekę spręsti su tokiu susidomėjimu.

Savaitės horoskopas: kurios dienos bus palankiausios

Astrologinė prognozė savaitei, rugsėjo 11-17 dienoms.

Kokia esate žmona pagal Zodiako ženklą? (6)

Ar žinote, kokia esate mergina, partnerė ar žmona? Štai ką apie tai gali pasakyti žvaigždės.

Astrologė Rima: pasiruoškite patirti karališką savivertės jausmą

Venera Liūto zodiako ženkle „karaliaus” nuo rugpjūčio 26 d. iki rugsėjo 20 d., atnešdama mums ryškias spalvas, šventes, šiltą, draugišką bendravimą ir meilę.

Lietuviška sutartinė – pamirštas būdas atsipalaiduoti, atrasti vidinį balsą, išlaisvinti kūrybiškumą (VIDEO)

Startuolio įkūrėja, biofizikė, mokytoja ir dar kelių profesijų atstovės susibūrė, norėdamos šiuolaikiškai pristatyti autentišką senosios lietuvos palikimą – sutartinių dainavimą.

Savaitės horoskopas: netrūks išbandymų, bet tai jums patiks

Astrologinė prognozė kitai savaitei, rugpjūčio 21-27 dienoms.

Astrologė Rima: šiandien vyksiantis Saulės užtemimas leis pradėti naują gyvenimo etapą! (4)

2017 m. rugpjūčio 21 d. įvyks pilnas Saulės užtemimas.Užtemimą galės stebėti JAV gyventojai. Jis perskros praktiškai visą šalį, geriausiai bus matomas Ilinojaus valstijos pietuose. Maksimali trukmė 2 min. 40 s.

9 moterų patrauklumo žudikai (11)

Panašu, kad patrauklumo energiją moteris gali savyje išlavinti. Galbūt jūsų fizinė forma tiesiog puiki, drabužiai – dailūs, skleidžiamas aromatas itin malonus, tačiau asmeninis gyvenimas, deja, nenusisekęs.

Visa tiesa apie tai, kaip elgiasi įsižeidę Zodiako ženklai (1)

Kiekvieną žmogų galima įskaudinti, įžeisti, bet kiekvienas žmogus nuoskaudą supranta savaip, skirtingai suvokia emocijas ir poelgius. Siūlome paskaityti, kaip įsižeidžia zodiako ženklai.