7 dėmesio ženklai, sugrąžinsiantys į įsimylėjimo laikotarpį

 (2)
Tam, kad jūsų partneris pajustų, kad jums rūpi, nereikia įdėti labai daug pastangų, o rezultatas džiugins ne tik jį, bet ir jus.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mūsų gyvenimai darosi vis labiau užimti. Taip kartais nejučia atitolstame nuo savo partnerio ir visai pamirštame pirmąsias santykių dienas, kitaip vadinamas įsimylėjimo laikotarpiu. Kaip tai sugrąžinti? Tam nereikia didingų planų ar brangių dovanų, užteks mažų dėmesio ženklų, parodančių, kad jis jums vis dar rūpi, – rašo mindbodygreen.com.

Štai 7 idėjos, kaip pamaloninti savo partnerį:

1. Palikite meilės raštelį

Tai romantiškas ir smagus būdas nustebinti savo partnerį. Paimkite nedidelį lapelį ir negalvodama ant jo išreikškite savo meilę žodžiais. Nustebinkite vyrą raštelį palikusi įvairiose vietose, kur jis dažnai lankosi: ant vonios veidrodžio, ant šaldytuvo, ar spintelės durelių vidinės pusės.

2. Atgaivinkite laimingą prisiminimą

Galbūt jūsų vyras vaikystėje labai mėgo tam tikrą desertą, arba vis žiūrėdavo kokį nors filmą – iškepkite tą nostalgišką desertą, raskite seną filmą ir pažiūrėkite jį kartu. Tai pradžiugins jūsų partnerį, sukels jam džiaugsmingus prisiminimus, o jūs parodysite, kad jums rūpi jo laimė.

3. Domėkitės juo

Parodykite jam, kad jums įdomu, kaip praėjo jo diena. Klauskite klausimų, domėkite jo savijauta, pasiekimais bei laimėjimais ir, svarbiausia, leiskite jam netrukdomam kalbėti.

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį.

4. Sukurkite grojaraštį

Visi mes tusime tas dainas, kurios daug reiškė vaikystėje, paauglystėje, ar jau suaugus. Galbūt turite dar ir bendrai mėgstamų dainų: tą, pagal kurią šokote pirmą kartą susitikę, tą, kurią girdėjote fone per pirmąjį pasimatymą, arba tą, kurią pasirinkote pirmajam vestuvių šokiui. Sukurkite jų grojaraštį ir nieko nesakiusi įjunkite jį važiuojant mašina, ar leidžiant laiką namuose – tai nustebins jūsų antrąją pusę.

5. Rūpinkitės ir kurkite jaukumą

Kai jis serga, ne tik nupirkite vaistų, bet ir paruoškite jam minkštą, jaukią lovą, šalia jos padėkite jo mėgstamą knygą, padarykite skanios arbatos. Tokie veiksmai parodo, kad jūs ne tik atliekate pareigą rūpintis savo partneriu, bet ir darote tai iš visos širdies, nes jums rūpi, kad jis jaustųsi gerai.

6. Lieskitės prie jo

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį, be to, jis stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą. Apkabinkite, prisiglauskite, kai jis to nesitiki, pasiūlykite pamasažuoti jo kojas, rankas, ar pečius – ta jus dar labiau suartins.

7. Paskirkite laiką, skirtą būti tik dviese

Laikas be telefonų, televizoriaus, vaikų ar darbų yra tiesiog privalomas kiekvienai porai. Pasiūlykite savo partneriui paskirti valandą pokalbiams ir buvimui kartu. Greičiausiai po to nuspręsite tai pradėti daryti reguliariai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Astrologinė prognozė gegužės 19-ajai: horoskopai ir vardadieniai

Gegužės devynioliktoji, šeštadienis - 139-oji metų diena (šeštoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 226 dienos.

Horoskopas gegužės 20-ajai: vardadieniai, astrologija

Gegužės 20-oji - Pasaulinė metrologų diena. Tarptautinė mirusiųjų nuo AIDS atminimo diena. Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Kauno diena. Sekminės.

Gegužės 21-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 21-oji - Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena. Lietuvių tautinių bendrijų diena.

Psichologė Aušra Mockuvienė: depresija – tai ne bakterija, kurią galima sunaikinti tam tikrais antibiotikais

Depresija – tai liga, bet ne nuosprendis. tokią optimistinę žinią skleidžia klinikinė psichologė Aušra Mockuvienė (35 m.) ir moko, kaip sau padėti sveikti ne tik geriant vaistus.

Pasitikrinkite, kokie jūsų poros santykiai – sveiki ar nesveiki?

Ar kada susimąstėte apie savo santykius: jie jums suteikia daugiau laimės ar visgi žaloja jus?

Horoskopas gegužės 18-ajai: ko tikėtis?

Savo vardadienius šiandien švenčia Erdmantas, Erdmantė, Erdmas, Erdmilė. Erikas, Julita, Rytė, Venancijus, Venantas.

Horoskopas savaitei: šią savaitę Jūsų laukia laimėjimai

Astrologinė prognozė savaitei, gegužės 21-27 dienoms.

Gegužės 17-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės septynioliktoji, ketvirtadienis - 137-oji metų diena (ketvirtoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 228 dienos.

Horoskopas gegužės 16-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės šešioliktoji, trečiadienis - 136-oji metų diena (trečioji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 229 dienos.

Astrologė Rima: laukite kardinalių pokyčių – jie tikrai bus jau greitai

Uranas į Jaučio zodiako ženklą įžengė 2018 m. gegužės 15 d. Trumpam atgal į Aviną sugrįš rugpjūčio 7 d., o 2019 m. kovo 3 d. net 7-iems metams vėl žengs į Jautį, kuriame bus iki 2026 m. balandžio 26 d.