7 dėmesio ženklai, sugrąžinsiantys į įsimylėjimo laikotarpį

 (2)
Tam, kad jūsų partneris pajustų, kad jums rūpi, nereikia įdėti labai daug pastangų, o rezultatas džiugins ne tik jį, bet ir jus.
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mūsų gyvenimai darosi vis labiau užimti. Taip kartais nejučia atitolstame nuo savo partnerio ir visai pamirštame pirmąsias santykių dienas, kitaip vadinamas įsimylėjimo laikotarpiu. Kaip tai sugrąžinti? Tam nereikia didingų planų ar brangių dovanų, užteks mažų dėmesio ženklų, parodančių, kad jis jums vis dar rūpi, – rašo mindbodygreen.com.

Štai 7 idėjos, kaip pamaloninti savo partnerį:

1. Palikite meilės raštelį

Tai romantiškas ir smagus būdas nustebinti savo partnerį. Paimkite nedidelį lapelį ir negalvodama ant jo išreikškite savo meilę žodžiais. Nustebinkite vyrą raštelį palikusi įvairiose vietose, kur jis dažnai lankosi: ant vonios veidrodžio, ant šaldytuvo, ar spintelės durelių vidinės pusės.

2. Atgaivinkite laimingą prisiminimą

Galbūt jūsų vyras vaikystėje labai mėgo tam tikrą desertą, arba vis žiūrėdavo kokį nors filmą – iškepkite tą nostalgišką desertą, raskite seną filmą ir pažiūrėkite jį kartu. Tai pradžiugins jūsų partnerį, sukels jam džiaugsmingus prisiminimus, o jūs parodysite, kad jums rūpi jo laimė.

3. Domėkitės juo

Parodykite jam, kad jums įdomu, kaip praėjo jo diena. Klauskite klausimų, domėkite jo savijauta, pasiekimais bei laimėjimais ir, svarbiausia, leiskite jam netrukdomam kalbėti.

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį.

4. Sukurkite grojaraštį

Visi mes tusime tas dainas, kurios daug reiškė vaikystėje, paauglystėje, ar jau suaugus. Galbūt turite dar ir bendrai mėgstamų dainų: tą, pagal kurią šokote pirmą kartą susitikę, tą, kurią girdėjote fone per pirmąjį pasimatymą, arba tą, kurią pasirinkote pirmajam vestuvių šokiui. Sukurkite jų grojaraštį ir nieko nesakiusi įjunkite jį važiuojant mašina, ar leidžiant laiką namuose – tai nustebins jūsų antrąją pusę.

5. Rūpinkitės ir kurkite jaukumą

Kai jis serga, ne tik nupirkite vaistų, bet ir paruoškite jam minkštą, jaukią lovą, šalia jos padėkite jo mėgstamą knygą, padarykite skanios arbatos. Tokie veiksmai parodo, kad jūs ne tik atliekate pareigą rūpintis savo partneriu, bet ir darote tai iš visos širdies, nes jums rūpi, kad jis jaustųsi gerai.

6. Lieskitės prie jo

Prisilietimas yra vienas būdų kurti intymumą ir palaikyti ryšį, be to, jis stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą. Apkabinkite, prisiglauskite, kai jis to nesitiki, pasiūlykite pamasažuoti jo kojas, rankas, ar pečius – ta jus dar labiau suartins.

7. Paskirkite laiką, skirtą būti tik dviese

Laikas be telefonų, televizoriaus, vaikų ar darbų yra tiesiog privalomas kiekvienai porai. Pasiūlykite savo partneriui paskirti valandą pokalbiams ir buvimui kartu. Greičiausiai po to nuspręsite tai pradėti daryti reguliariai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: jei norite keisti savo gyvenimą, – metas tam palankus

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 13-19 dienoms.

Vyras pagal Zodiaką – sužinokite, kaip dera jūsų pora (3)

Žinant, koks yra jūsų Zodiako ženklas, galima daug pasakyti apie jus. Taip pat tai gali padėti pažinti kitą žmogų, ir jį geriau suprasti. Taigi, kokie yra kiekvieno Zodiako ženklo vyrai? Tikimės, kad tai jums bus naudinga, ir padės labiau suprasti kitus.

Užprogramuoti neištikimybei, arba Kas bendra tarp vyrų ir gorilų (15)

Į klausimą, kodėl vyrai vis traukia į kairę ir ar verta juos laikyti ant trumpo pavadžio, bando atsakyti režisierius ir žurnalistas Timas Samuelsas.

Astrologė Rima: tai metas, kai galite pasijusti be galo laimingais

Venera Skorpionu keliaus nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 1 d.

Savaitės horoskopas: laukia geros naujienos

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 6-12 dienoms.

Savaitės horoskopas: kas gali tikėtis malonių siurprizų

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 30 - lapkričio 5 dienoms.

Kurios profesijos bus reikalingiausios po keliolikos metų, o kurios išnyks? (2)

Mokytojai skundžiasi didėjančiu vaikų neraštingumu, o šie – augančiu krūviu ir atgyvenusia mokymo sistema. Ar verta mokytis to, ką galima rasti internete ir ko galbūt niekada neprireiks? Kurios profesijos bus reikalingiausios po keliolikos metų, o kurios išnyks?

Astrologė Rima: tai – moterų laikas, nesnauskite

Marsas Svarstyklėmis keliauja nuo spalio 22 d. iki gruodžio 9 d.

Kokiems zodiako ženklams sunkiausia išsaugoti meilę (7)

Meilės astrologija – subtilus mokslas, pagrįstas jausmais, kurie kiekvieno zodiako ženklo atstovo yra skirtingi.

Horoskopas: sužinokite, ar esate tarp tų, kuriems šią savaitę pasiseks (2)

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 23-29 dienoms.