MOTERIS.LT gerbia ir saugo asmenų, besinaudojančių svetainės MOTERIS.LT galimybėmis, privatumą.

 

MOTERIS.LT nerenka informacijos asmeniškai apie jus (tokios kaip jūsų vardas, el.pašto adresas ir pan.), iškyrus atvejus, kai tokią informaciją suteikti sąmoningai sutinkate jūs pats. Ši informacija gali būti naudojama UAB Ekspress leidyba" (įmonės kodas 120213829, Ozo g. 10A, Vilnius) rinkodaros tikslais, kaip tai reglamentuota LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme.

 

MOTERIS.LT gali dalintis informacija apie jus su reklamos užsakovais, verslo partneriais, rėmėjais, ir kitomis trečiosiomis šalimis. Tačiau mes atskleidžiame tik apibendrintą statistinę informaciją apie savo registruotus lankytojus, ir neteikiame asmeniškai identifikuojamos informacijos be aiškaus jūsų sutikimo jokioms trečiosioms šalims.

 

MOTERIS.LT pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra: 

- nekultūringi, vulgarūs,

- pasirašyti kito asmens vardu,

- nesusiję su tema,

- kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus,

- skatina smurtą,

- yra grasinantys,

- įžeidžiantys mažumas,
- skatinantys tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą
- yra pasirašyti kitos asmens/įmonės vardu.

Komentaruose griežtai draudžiama:

- reklama,

- reklamuoti paslaugas, prekes ar interneto svetaines,

- parašo, komentaro vietoje įrašyti svetainės adresą,

- kartoti daug kartų kartoti tą patį tekstą.

 

Tokiais atvejais MOTERIS.LT pasilieka teisę ištrinti komentarusar net blokuoti taisykles pažeidusių asmenų IP adresus.

 

MOTERIS.LT neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Atsakomybė už komentarus tenka juos paskelbusiems skaitytojams, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.

MOTERIS.LT bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą.

 

Naudodamiesi svetainės MOTERIS.LT galimybėmis, jūs sutinkate su informacijos apie jus rinkimu ir naudojimu, kaip tai nurodyta šioje politikoje.

 

MOTERIS.LT pasilieka teisę nustatyti ir keisti konkursų, viktorinų sąlygas, skelbti nugalėtojus.