MOTERIS.LT – NAUJAS PORTALAS APIE TAVE

 

Vienas iš trijų populiariausių Lietuvoje žurnalų „Moteris“ pristato naują interaktyvų gyvenimo būdo portalą MOTERIS.LT.

Šiandienis gyvenimas neįsivaizduojamas be interneto, todėl žurnalo „Moteris“ leidėja bendrovė „Ekspress leidyba“ nusprendė, kad pats laikas pakeisti ankstesnio tinklalapio www.moteris.lt formatą į šiuolaikiškesnį ir spartesnį.

 

Naujasis portalas MOTERIS.LT skirtas visiems, kurie nori čia ir dabar sužinoti naujausią informaciją apie madą, grožį, ekologiją, sveiką mitybą, kultūrinius įvykius, paskaityti interviu su įdomiais žmonėmis, rasti praktinių patarimų stiliaus klausimais ir paganyti akis po naujausias mados kolekcijas. „Naujame tiklalapyje rasi tai, kas aktualu būtent Tau: ar tai būtų mados tendencijos, profesionalų patarimai, ar darbe ir kasdieniame gyvenime kylančios psichologinės problemos, o gal tiesiog ieškosi neeilinio gyvenimo istorijos“, – sako portalo MOTERIS.LT vykdančioji redaktorė Roma Macijauskaitė.

 

MOTERIS.LT – ne pirmasis bendrovės „Ekspress leidyba“ portalas. Nuo pavasario gyvuojantį PANELE.LT labai greitai pamėgo jaunimas, vis didėja jo žinomumas, lankomumas, gerėja populiarumo reitingas. „Portalų PANELE.LT ir MOTERIS.LT atsiradimas – tai didelis ir reikšmingas žurnalus leidžiančios bendrovės postūmis plečiant internetinės žiniasklaidos veiklą“, – tvirtina „Ekspress leidyba“ direktorius Mindaugas Norvaišis.

 

Daugiau informacijos:

 

Gražina Michnevičiūtė

Moteris.lt vyriausioji redaktorė

+ 370 5 2477712

info@moteris.lt

 

Roma Macijauskaitė,

Moteris.lt vykdančioji redaktorė,

+ 370 5 2477713,

roma@moteris.lt