Reklama

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms

Artėjant pavasario šventėms ne viena pagalvojame, kaip šįkart papuošti stalą, kad jis ne tik gražiai atrodytų, bet būtų išskirtinis, nustebintų artimuosius ir padėtų kurti smagią šventinę nuotaiką. Pataria salonų „Zara Homedizainerė Monika Jasionytė.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Madingi – pasteliniai atspalviai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, šiemet „Zara Home“ siūlo keturias skirtingas serviruočių tematikas. Madingiausi ir, ko gero, populiariausi yra klasikiniai akcentai – aukso, sidabro ir bronzos detalės, taip pat romantiški, gaivūs ir puikiai tinkantys pavasario šventėms pasteliniai žalsvi, rausvi, melsvi atspalviai – jie šį sezoną neabejotinai karaliauja.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Tačiau vieną spalvą galima išskirti kaip sezono karalienę, tai Mauve (pastelelinė violetinė). Jos atspalviai vyrauja tiek stalo tekstilėje, induose, tiek stalo dekoro aksesuaruose.

Dvi ryškiausios tendencijos

Šiemet stebimos dvi pagrindinės stalo dekoravimo tendencijos. Pirmoji – gėlių ir augalų raštai. Jie varijuoja nuo visiškai smulkių iki stambių, nuo realistinių vaizdų iki tarsi iš vandens išplaukiančių siluetų.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Kita ryški dekoro kryptis – geometrinės formos ir linijos. Tačiau reikia pabrėžti, kad „Zara Home“ kolekcijos ypatingos tuo, jog atspalviai, raštai ir dekoro elementai gali puikiai atrodyti kartu. „Zara Home“ kolekcijų dizaineriai daug dirba tam, kad visi kolekcijos indai nepriekaištingai derėtų, o raštai ir dekoro elementai papildytų vienas kitą.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Ieškokite išskirtinumo

Kaip sukurti stilingą šventinio stalo serviruotę, vienos taisyklės nėra. Svarbu, nebijoti būti kūrybiškiems. Šiuolaikiškos mados tendencijos leidžia derinti net, regis, nesuderinamus dalykus – plautą liną ir blizgančias aukso ar bronzos detales, pastelinius atspalvius ir ryškesnius, raštais pagyvinti vienspalvę serviruotę, o netikėtumo suteikti išskirtinio dizaino ornamentais, pavyzdžiui, šiemet „Zara Home“ kolekcijoje akį traukiančiais vandenyno gelmių motyvais.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Dinamikos ir žaismingos ritmikos įspūdį sukursite pritaikę languotą ar dryžuotą tekstilę, o pavasariškos gaivos – originalius augalų formų indus.

Užsakymo nr.: PT_77531955

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Garsių dailininkų poros būstui – daugiau nei 100 metų

Žinomi dailininkai sutuoktiniai Laisvydė Šalčiūtė ir Kęstutis Grigaliūnas net nesvarstė, kad jų būsto sienos galėtų būti nudažytos ne baltai. Tokio fono prašosi didelio formato ir dažnai ryškūs jųdviejų meno kūriniai. Inžinierių šeimoje užaugusi Laisvydė namų be paveikslų neįsivaizduoja.

Natūralios valymo priemonės, kurios neužterš namų pavojingomis medžiagomis

Įprastos cheminės valymo priemonės ne tik teršia namus pavojingomis cheminėmis medžiagomis, bet ir veikia kaip antibiotikai.

Dekoruoti mėgstanti dizainerė mažus stebuklus kuria iš paprastų dalykų (9)

Vilnietė spaudos dizainerė Rima Milaševičienė per savo gyvenimą kraustėsi bene penkis kartus, tačiau visuomet liko ištikima mėgstamam gimtajam sostinės rajonui Žirmūnams. Į namą, kuriame yra moters butas, ji po pertraukos grįžo antrąkart.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms

Artėjant pavasario šventėms ne viena pagalvojame, kaip šįkart papuošti stalą, kad jis ne tik gražiai atrodytų, bet būtų išskirtinis, nustebintų artimuosius ir padėtų kurti smagią šventinę nuotaiką. Pataria salonų „Zara Home“ dizainerė Monika Jasionytė.

Kada geriausias laikas persodinti kambarines gėles?

Kambarinės gėlės – tikra namų puošmena, tačiau visada svarbu jas tinkamai prižiūrėti. Svarbu ne tik pasirūpinti, kad gėlės būtų reguliariai laistomos, bet taip pat užtikrinti, kad jų persodinimas būtų atliekamas tinkamai. Taigi, kada ir kaip persodinti gėles?

Skandinaviško stiliaus bute dominuoja gamtos motyvai (3)

Kuriant interjerą Gintarei Jarmalavičiūtei labai svarbūs buvo funkciniai sprendimai. Buto erdvė nedidelė, tad ją reikėjo panaudoti taip, kad čia gyvensiantys žmonės jaustųsi laisvai, galėtų nevaržomai judėti, kad funkcinės zonos būtų išdėstytos racionaliai bei patogiai, o ir pritaikomos pagal poreikius.

Klasikinio stiliaus namuose – ir sovietmečio palikimo, ir moderno elementų

Vilnietę Kariną Semakaitę nuosavas interjero detalių ir namų kvapų verslas beveik įpareigoja turėti estetiškus namus. Jauna moteris pripažįsta, kad jai iš tikrųjų patinka gyventi gražiai.

Rankinių dizainerė apie studiją šimtamečiame smetoniniame name: jaučiu to meto dvasią (4)

Prekių ženklo „Gėda Pelėda“ rankinių dizainerė, tapytoja, interjerų kūrėja kaunietė Kristina Lisauskė (33 m.) neseniai įsikraustė į savotiškai mintimis prisišauktą studiją. Moteris pasakoja jau seniai svajojusi ir ieškojusi ypatingos – erdvios ir šviesios – studijos aukštomis lubomis Kauno senamiestyje.

Netipiškai įrengtas 39 kv. m. butas tapo maksimaliai patogiu (10)

Sostinėje naujos statybos name esantis nedidelis butas tapo smagia užuovėja skoningumą vertinančiai porai.

Erdvų trijų aukštų butą menininkė remontuoja pati (3)

Vilnietė knygų dizainerė Agnė Dautartaitė-Krutulė savo namus kuria panašiai kaip knygas: jautriai, stebėdama aplinką ir įsiklausydama į žmones. Įsižiūrėdama į daiktus ir atskleisdama jų savitumą. Ir dar nepaiso madų – šių dizainerė sako labai nemėgstanti.