Reklama

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms

Artėjant pavasario šventėms ne viena pagalvojame, kaip šįkart papuošti stalą, kad jis ne tik gražiai atrodytų, bet būtų išskirtinis, nustebintų artimuosius ir padėtų kurti smagią šventinę nuotaiką. Pataria salonų „Zara Homedizainerė Monika Jasionytė.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Madingi – pasteliniai atspalviai

Kaip ir kiekvieną pavasarį, šiemet „Zara Home“ siūlo keturias skirtingas serviruočių tematikas. Madingiausi ir, ko gero, populiariausi yra klasikiniai akcentai – aukso, sidabro ir bronzos detalės, taip pat romantiški, gaivūs ir puikiai tinkantys pavasario šventėms pasteliniai žalsvi, rausvi, melsvi atspalviai – jie šį sezoną neabejotinai karaliauja.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Tačiau vieną spalvą galima išskirti kaip sezono karalienę, tai Mauve (pastelelinė violetinė). Jos atspalviai vyrauja tiek stalo tekstilėje, induose, tiek stalo dekoro aksesuaruose.

Dvi ryškiausios tendencijos

Šiemet stebimos dvi pagrindinės stalo dekoravimo tendencijos. Pirmoji – gėlių ir augalų raštai. Jie varijuoja nuo visiškai smulkių iki stambių, nuo realistinių vaizdų iki tarsi iš vandens išplaukiančių siluetų.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Kita ryški dekoro kryptis – geometrinės formos ir linijos. Tačiau reikia pabrėžti, kad „Zara Home“ kolekcijos ypatingos tuo, jog atspalviai, raštai ir dekoro elementai gali puikiai atrodyti kartu. „Zara Home“ kolekcijų dizaineriai daug dirba tam, kad visi kolekcijos indai nepriekaištingai derėtų, o raštai ir dekoro elementai papildytų vienas kitą.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Ieškokite išskirtinumo

Kaip sukurti stilingą šventinio stalo serviruotę, vienos taisyklės nėra. Svarbu, nebijoti būti kūrybiškiems. Šiuolaikiškos mados tendencijos leidžia derinti net, regis, nesuderinamus dalykus – plautą liną ir blizgančias aukso ar bronzos detales, pastelinius atspalvius ir ryškesnius, raštais pagyvinti vienspalvę serviruotę, o netikėtumo suteikti išskirtinio dizaino ornamentais, pavyzdžiui, šiemet „Zara Home“ kolekcijoje akį traukiančiais vandenyno gelmių motyvais.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms
© Gamintojo archyvas

Dinamikos ir žaismingos ritmikos įspūdį sukursite pritaikę languotą ar dryžuotą tekstilę, o pavasariškos gaivos – originalius augalų formų indus.

Užsakymo nr.: PT_77531955

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Rožių ūkio įkūrėjai: prieš 13 metų neturėjome net svajonių sukurti didelį verslą

Botanikai Dovilė (42 m.) ir Mindaugas (43 m.) Rylos daugiau kaip penkiolika metų Sibirkos kaime puoselėja rožių ūkį, čia kasmet išbando naujausias ir istorines, iki tol mūsų šalyje neaugintas veisles, kaupia Lietuvoje rastų senovinių rožių kolekciją.

4 būdai, kaip dauginti kambarines gėles

Prieš keletą savaičių svečiavausi pas draugę. Pamačius, kad ji augina augalą, kurio norėčiau savo augalų kolekcijoje, paprašiau jos su manimi juo pasidalinti ir ji mielai sutiko.

Erdvaus būsto Senamiestyje šeimininkė: įrengdama namus pasiklioviau savo skoniu (5)

Kompanijos „OVO Things“ bendraturtė vilnietė Justė Marcelionienė, kurdama ir namus, ir verslą, vadovaujasi panašiomis taisyklėmis  – daiktų reikia kuo mažiau, o tie, kurie yra, privalo būti labai kokybiški, klasikiniai, ilgaamžiai, estetiški.

Naujausios iškylų mados: vasarosime aktyviai, valgysime sveikai

Piknikas prie Baltojo tilto – puikus pavyzdys, kaip sparčiai vystosi iškylavimo kultūra ne tik mūsų šalies sostinėje, bet ir kituose miestuose.

Į ką atkreipti dėmesį, norint nusipirkti kokybiškas braškes?

Prasidėjo braškių sezonas. Parduotuvių lentynos ir turgūs lūžta nuo braškių ir dažna mama ar močiutė neša namo raudonas gardžiai kvepiančias uogas.

Maisto tinklaraštininkė Renata: kaip nepersidirbant užsiauginti gerą agurkų derlių (2)

Sekant maisto tinklaraštininkių įrašus, galima sužinoti ne tik ypatingų receptų, bet ir itin vertingų patarimų.

Vertingi patarimai, kaip namuose visam laikui atsikratyti skruzdėlių

Visai neseniai Boreo saloje (Pietryčių Azija) mokslininkai atrado naują „sprogstančių“ skruzdėlių rūšį. Užpulta priešo ši skruzdėlė sprogsta, taip sunaikindama užpuoliką (-us) ir apsaugodama savo koloniją. Laimei, Lietuvoje ši rūšis neaptinkama, tačiau juodosios, faraoninės bei geliančios skruzdėlės, stiprios ir sumanios, šiltuoju metų laiku neretai tampa tikru iššūkiu.

Dizaineris: savo namuose išbandau netradicinius sprendimus, kuriuos vėliau pasiūlau ir savo klientams (4)

Vilniečiui interjero dizaineriui Artūrui Čižiūnui (41 m.) savas būstas yra ne tik vieta, kurioje patogu gyventi. Namie jis išbando netikėtus, netradicinius sprendimus, kuriuos vėliau gali pasiūlyti ir parodyti savo klientams.

Vilniuje duris atvėrė 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs istoriniuose rūmuose senamiesčio širdyje

Vilniuje duris atveria penkių žvaigždučių „Pacų” viešbutis, įsikūręs didikų Pacų rūmuose. Tai pirmasis Baltijos šalyse esantis viešbutis, kuris priklauso tarptautiniam „Design Hotels” tinklui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė: savo dukters kambarį norėjau įrengti pati

Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei pavasaris – ypatingas metas. Ne tik dėl gerėjančio oro, pakilesnės nuotaikos, bet ir galimybės išdailinti ir išpuošti savo namus.