Žymus kūrybinis duetas: naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų

Naujiems metams prasidėjus vis daugiau susidomėjimo sulaukia mados bei grožio tendencijos. Kūrybinis duetas „Atwins“ papasakojo, kokios yra pagrindinės 2018-ųjų tendencijos ir jas meniškai perteikė mados fotosesijoje.
„Atwins“ fotosesija
© Tomas Vyšniauskas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Mūsų tikslas – tendencijas pateikti per ryškiausias detales, sulieti viską į visumą“, – sako įvaizdžio kūrėjai, neatsitiktinai madų fotosesiją perkėlę į pačią prabangiausią, tikrais persiškais kilimais išklotą erdvę Vilniuje.

Naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų

Kūrybinis lietuvių duetas šiuo finaliniu projektu pabrėžia mados pasaulį užkariaujančias tekstūrų ir audinių tendencijas, akcentuoja gausybės raštų ir spalvingų detalių derinimą, sujungia viską į didingą, ryškiaspalvį paveikslą.

Pasak kūrėjų, mados tendencijos visada turi kelias pagrindines kryptis ir kelias jų variacijas. Viena iš stipriausiai įsitvirtinusių mados krypčių pastaruoju metu buvo sterilus skandinaviškas stilius, tačiau naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų. 2018 m. į madą grįžta ryškios tekstūros, spalvos ir interjero detalės, sukuriančios prabangos įspūdį. Įvaizdžio kūrėjai fotosesijai pasirinko įspūdingą vietą – persiškų kilimų galeriją.


T. Vyšniausko nuotr.

2017-aisiais pristatytos kolekcijos „Glitter“ prabanga buvo perteikiama per auksą ir aukščiausios kokybės audinius. Šioje fotosesijoje drabužių nėra, todėl prašmatnumo įspūdis sukuriamas per aplinką – rytietišką prabangą. Modeliams prieš fotografo objektyvą teko pozuoti 70 tūkstančių eurų vertės persiškų kilimų fone.

Madinga raudona

Pasak įvaizdžio kūrėjų, raudona spalva yra itin ryškus šio sezono akcentas.


T. Vyšniausko nuotr.

Fotosesijoje raudonų filtrų ir atspalvių fone pagrindiniu akcentu tapo modelių garbanos. „Ateinančio sezono hitas – garbanos, šukuosena „tarsi nieko nešukuota“, madingi bus „subtiliai rėkiantys“, išgryninti šviesūs-melsvi atspalviai, nepradingstantys margoje erdvėje. Šį sezoną madingi vaivorykštės atspalviai – šaltas šviesus (angl. ice blond), rausvas šviesus (angl. strawberry blond), pilkšvas šviesus (angl. grey blond) – karaliaus ir ateinančiais metais,“ – sako Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.


T. Vyšniausko nuotr.


T. Vyšniausko nuotr.

Akcentas – šukavimai

Nuogumas išryškino ne tik triukšmingą aplinką, bet ir fotosesijoje parodytas šukavimų tendencijas. Dueto rudens kolekcijoje buvo daug kalbama apie dualumą, kuris šiame finaliniame projekte atskleistas visiškai kitaip. „Atsisakėme drabužiais sukurto įvaizdžio, galinčio sufleruoti apie sluoksnių derinimo tendencijas. Palikome kūną, spalvas ir tekstūras plaukuose, mus supančią aplinką ir tendencijas, aiškiai matomas šiose detalėse“, – savo idėją paaiškina kūrėjai.


T. Vyšniausko nuotr.

Įspūdingą tendencijų pristatymo būdą nufotografavo mados fotografas Tomas Vyšniauskas, kuris sako, kad šioje fotosesijoje mados ant kūno neliko. Kūnas, anot fotografo, liko toks, kokį jį sukūrė gamta, – tikras, gražus, nepakartojamas, o nuogumas buvo pridengtas tik karščiausiais ateinančio sezono akcentais, kuriems visiškai atsiskleisti ir padėjo ši aplinka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mada

Netradicinis mados vakaras subūrė stilingiausias šalies tinklaraštininkes

Žymiausios Lietuvos mados tinklaraštininkės patarė, į kokias tendencijas dėmesį atkreipti reikėtų kiekvieno asmenybės tipo moterims.

Išleistuvių stilius: profesionalų patarimai būsimoms abiturientėms

Aktualūs grožio ir mados pasaulio profesionalų patarimai būsimosioms abiturientėms.

Artūras Žabas-Beissoul: žinau, koks jausmas būti kritikuojamam dėl to, koks esi

Dainininkas? Mados dizaineris? Performansų atlikėjas? Magas? Juokdarys? Paklaustas, kas jis vis dėlto toks, Artūras Žabas-Beissoul (28 m.) vos sekundei nusuka gyvas rudas akis pro langą ir atsisukęs sako: „Menininkas. Nors darau visko daug, tai yra vienas didelis menas.“

Egidijus Rainys ir Lilija Larionova pristatė kolekcijas šių metų rudeniui (FOTO)

Dizaineriai žinomus svečius bei kūrybos gerbėjus sukvietė į išskirtinę mados šventę.

Naujoje Tomos Jankauskaitės kolekcijoje – 15 skirtingų suknelių, skirtų laimingoms moterims

Dizainerę Tomą Jankauskaitę kūrybos gerbėjos geriausiai žino dėl romantiškų suknelių. Kurdama naujojo sezono kolekciją ji jėgas sujungė su aksesuarų dizainere tam, kad pristatytų optimistišką, pavasarišką kolekciją laimingoms moterims.

Dizainerė Kristina Kruopienytė pristatė kolekciją atostogaujančiai moteriai (1)

Antradienio vakarą į Dailininkų sąjungos galeriją Vilniuje pasveikinti dizainerės Kristinos Kruopienytės su naujos kolekcijos pristatymu rinkosi mados atstovai ir garsūs žmonės.

Neringa Zeleniūtė apie savo stilių: neturiu tikslo prieš ką nors pasirodyti (5)

MT agentūros „Atlikėjai.com“ direktorė Neringa Zeleniūtė (34 m.) per pokalbį keliskart pavartoja du žodžius – „tikrumas“ ir „aštrumas“. Tai jai svarbiausia ir gyvenime, ir darbe. Su prieskoniais yra ir Neringos stilius.

Madingiausios pavasario rankinės: į ką atkreipti dėmesį 2018-aisiais?

Šiltasis sezonas su savimi atnešė ne tik naujas drabužių, bet ir aksesuarų tendencijas. Tad kokią rankinę rinktis šiemet – įdomią ir netradicinę, ar talpią ir praktišką?

Indrė Launikonytė paltus keičia pagal nuotaiką

„Paltas man lyg pledas, į kurį įsisupusi visada jautiesi kaip namie, net jei esi kažkur toli“, – šypsosi atlikėja.

8 pavasario stiliaus idėjos iš „Mados infekcijos“ svečių (FOTO)

Festivalis „Mados infekcija“ – tai ne tik vieta, kur pristatomos naujausios Lietuvos dizainerių kolekcijos, bet ir erdvė, kurioje savo stilių parodyti gali madai neabejingi festivalio žiūrovai. Kokie įvaizdžiai buvo populiariausi šiemet?