Žymus kūrybinis duetas: naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų

Naujiems metams prasidėjus vis daugiau susidomėjimo sulaukia mados bei grožio tendencijos. Kūrybinis duetas „Atwins“ papasakojo, kokios yra pagrindinės 2018-ųjų tendencijos ir jas meniškai perteikė mados fotosesijoje.
„Atwins“ fotosesija
© Tomas Vyšniauskas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Mūsų tikslas – tendencijas pateikti per ryškiausias detales, sulieti viską į visumą“, – sako įvaizdžio kūrėjai, neatsitiktinai madų fotosesiją perkėlę į pačią prabangiausią, tikrais persiškais kilimais išklotą erdvę Vilniuje.

Naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų

Kūrybinis lietuvių duetas šiuo finaliniu projektu pabrėžia mados pasaulį užkariaujančias tekstūrų ir audinių tendencijas, akcentuoja gausybės raštų ir spalvingų detalių derinimą, sujungia viską į didingą, ryškiaspalvį paveikslą.

Pasak kūrėjų, mados tendencijos visada turi kelias pagrindines kryptis ir kelias jų variacijas. Viena iš stipriausiai įsitvirtinusių mados krypčių pastaruoju metu buvo sterilus skandinaviškas stilius, tačiau naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų. 2018 m. į madą grįžta ryškios tekstūros, spalvos ir interjero detalės, sukuriančios prabangos įspūdį. Įvaizdžio kūrėjai fotosesijai pasirinko įspūdingą vietą – persiškų kilimų galeriją.


T. Vyšniausko nuotr.

2017-aisiais pristatytos kolekcijos „Glitter“ prabanga buvo perteikiama per auksą ir aukščiausios kokybės audinius. Šioje fotosesijoje drabužių nėra, todėl prašmatnumo įspūdis sukuriamas per aplinką – rytietišką prabangą. Modeliams prieš fotografo objektyvą teko pozuoti 70 tūkstančių eurų vertės persiškų kilimų fone.

Madinga raudona

Pasak įvaizdžio kūrėjų, raudona spalva yra itin ryškus šio sezono akcentas.


T. Vyšniausko nuotr.

Fotosesijoje raudonų filtrų ir atspalvių fone pagrindiniu akcentu tapo modelių garbanos. „Ateinančio sezono hitas – garbanos, šukuosena „tarsi nieko nešukuota“, madingi bus „subtiliai rėkiantys“, išgryninti šviesūs-melsvi atspalviai, nepradingstantys margoje erdvėje. Šį sezoną madingi vaivorykštės atspalviai – šaltas šviesus (angl. ice blond), rausvas šviesus (angl. strawberry blond), pilkšvas šviesus (angl. grey blond) – karaliaus ir ateinančiais metais,“ – sako Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.


T. Vyšniausko nuotr.


T. Vyšniausko nuotr.

Akcentas – šukavimai

Nuogumas išryškino ne tik triukšmingą aplinką, bet ir fotosesijoje parodytas šukavimų tendencijas. Dueto rudens kolekcijoje buvo daug kalbama apie dualumą, kuris šiame finaliniame projekte atskleistas visiškai kitaip. „Atsisakėme drabužiais sukurto įvaizdžio, galinčio sufleruoti apie sluoksnių derinimo tendencijas. Palikome kūną, spalvas ir tekstūras plaukuose, mus supančią aplinką ir tendencijas, aiškiai matomas šiose detalėse“, – savo idėją paaiškina kūrėjai.


T. Vyšniausko nuotr.

Įspūdingą tendencijų pristatymo būdą nufotografavo mados fotografas Tomas Vyšniauskas, kuris sako, kad šioje fotosesijoje mados ant kūno neliko. Kūnas, anot fotografo, liko toks, kokį jį sukūrė gamta, – tikras, gražus, nepakartojamas, o nuogumas buvo pridengtas tik karščiausiais ateinančio sezono akcentais, kuriems visiškai atsiskleisti ir padėjo ši aplinka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mada

Geriausi paltai kiekvienam figūros tipui

Paltas yra turbūt svarbiausias šaltojo sezono drabužis. Jį vilkime kasdien, tad turime rinktis itin kruopščiai ir atidžiai. Geras paltas turėtų būti universalus, praktiškas, stilingas, be to, jis privalo tobulai tikti jūsų figūrai. Atrinkome geriausius modelius kiekvienam kūno tipui.

Annos Wintour stilius: ko niekada nevilkėtų mados žurnalo „Vogue“ redaktorė (1)

Amerikietiškojo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour (68 m.) yra turbūt įtakingiausia moteris mados pasaulyje. Ji jau tris dešimtmečius vadovauja mados biblija vadinamam žurnalui ir net nežada sustoti. Reiklumu profesinėje srityje garsėjanti moteris perfekcionizmu pasižymi ir kurdama savo asmeninį stilių.

Blogiausi apsipirkimo įpročiai, kurių reikėtų atsikratyti iki sulaukiant 40-ies

Geriausias būdas atsikratyti blogų apsipirkimo įpročių yra pirmiausiai juos atpažinti, tuomet pradėti pastebėti ir, galiausiai, visiškai atsisakyti.

Spalvų derinys, kuris visada atrodo prabangiai (1)

Jei ieškote drabužių spalvų derinio, kuris padėtų akimirksniu pasijusti rafinuota, elegantiška moterimi, privalote išbandyti šį. Baltos ir smėlinės (angl. camel) duetas visada atrodys prabangiai, kad ir ką bevilkėtumėte – ypač žiemą!

Šis pamirštas aksesuaras jums pelnys aukščiausius stiliaus balus

Neabejokite, šio sezono siluetas yra smėlio laikrodis. Atėjo laikas ilgai ant podiumų dominavusiems didelio dydžio (angl. oversize) drabužiams suteikti šiek tiek struktūros, o tai padaryti labai paprasta – tiesiog apjuoskite juos diržu.

Stilingiausias žiemos įvaizdis – nenorėsite vilkėti nieko kito

Viduržiemis dovanoja nepakartojamas žiemos pramogas, poilsį kalnų kurortuose, aktyvų laisvalaikį ir jį lydintį stilingą atletišką įvaizdį. Šis puikiai tiks ir užimtai miesto moteriai.

Jūs norėsite pasinaudoti šiuo paprastu Meghan Markle šaltojo sezono stiliaus triuku (3)

Atrodo, Europą (ir pasaulį!) vis labiau užvaldo „Meghan efektas”. Kiekvienas princo Harry sužadėtinės, amerikietės Meghan Markle (36 m.) viešas pasirodymas sukelia susidomėjimo audrą, o tai, ką ji vilki, tampa visuotinio susižavėjimo objektu.

Žymus kūrybinis duetas: naujausi mados vėjai pučia iš Artimųjų Rytų

Naujiems metams prasidėjus vis daugiau susidomėjimo sulaukia mados bei grožio tendencijos. Kūrybinis duetas „Atwins“ papasakojo, kokios yra pagrindinės 2018-ųjų tendencijos ir jas meniškai perteikė mados fotosesijoje.

5 mados pažadai, kurie šiuos metus pavers jūsų stilingiausiais

Nuo drabužių derinių planavimo, iki savo išskirtinio įvaizdžio atradimo, štai penki stiliaus pažadai, kurių vertėtų laikytis naujsiasiais 2018-aisiais metais.

Paprastos aprangos idėjos, kurios yra tobulos biurui

Sugalvoti, ką vilkėti biure, nėra taip paprasta. Ypač jei norite atrodyti ne tik profesionaliai, bet ir stilingai. Siūlome tris darbo aprangos variantus toms, kurios ieško darbo aprangos įkvėpimo.