8 pavasario stiliaus idėjos iš „Mados infekcijos“ svečių (FOTO)

Festivalis „Mados infekcija“ – tai ne tik vieta, kur pristatomos naujausios Lietuvos dizainerių kolekcijos, bet ir erdvė, kurioje savo stilių parodyti gali madai neabejingi festivalio žiūrovai. Kokie įvaizdžiai buvo populiariausi šiemet?
© ELTA

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

VAISKIOS SPALVOS

Šiųmetinės „Mados infekcijos“ svečius džiugino puikus oras, paskatinęs daugiau nei paprastai žmonių mėgstamą juodą spalvą pakeisti kažkuo ryškesniu. Nors buvo nemažai moterų, pasirinkusių „saugų“ variantą: spalvingą aksesuarą, derinamą su neutralių atspalvių drabužiais, buvo ir tokių, kurios savo aprangoje naudojo dvi ar netgi tris ryškias spalvas.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

KOJINĖS

Sportinio stiliaus kojines matėme ir demonstruojamas ant podiumo, ir mūvimas pozuojant prie fotosienelės. Jas stilingos merginos derinama kontrasto principu: su elegantišku lietpalčiu, baltais marškiniais, aukštakulniais bateliais. Labai madingas ir modernus šio sezono akcentas.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ODINĖS PORELĖS...

Kasmet mados festivalyje matome visą jūrą svečių, vilkinčių odines striukes, kelnes, sijonus ir t.t... Šio sezono tendencija – dar daugiau odinių drabužių, o efektas dvigubai didesnis, jei į renginį ateinama dviese. Buvo ir natūralios, ir dirbtinės odos, madingojo vinilo.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

… IR TIESIOG DERANČIOS PORELĖS

Ne viena į „Mados infekciją“ atvykusi porelė demonstravo preciziškai suderintą įvaizdį. Festivalio svečiai derino spalvas, stilistiką, rinkosi to paties dizainerio drabužius.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

GĖLĖS

Madingosios retro stiliaus gėlės – sodrių spalvų, dekoratyvios, ryškiame fone – buvo populiarios ir tarp mados infekcijos svečių. Tinka ir kaip akcentas šalia klasikinio stiliaus drabužių, ir kaip pavasariško spalvų sprogimo dalis.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

RYŠKIASPALVIS KELNIŲ KOSTIUMAS

Kelnių kostiumas savo populiarumu nenusileidžia jokiam kitam drabužiui ir atrodo, jog jam atsispirti negali ir Lietuvos madistės. „Mados infekcijoje“ matėme pačių įvairiausių spalvų kelnių kostiumų. Tendencija aiški – oversized stiliaus, ties liemeniu suveržtas diržu, derinamas su sportiniais bateliais.


ELTA/ D. Labučio nuotr.

ELTA/ D. Labučio nuotr.

JUODA-BALTA-RAUDONA

Klasikinis spalvų derinys bet kuriai progai, bet kuriam amžiui, ar stiliui. Tokiame spalvyne didžiausias dėmesys aksesuarams – jie nulemia viso įvaizdžio nuotaiką.

ELTA/ D. Labučio nuotr.
ELTA/ D. Labučio nuotr.

MADINGI PAAUGLIAI

Jaunoji karta žino, kas yra madinga ir nebijo eksperimentuoti su savo stiliumi. Tarp populiariausių motyvų: leopardo raštas, masyvūs batai, siauri „Matricos“ stiliaus akiniai, ryškus makiažas, juosmeninė rankinė ir daug 9-tojo dešimtmečio motyvų... Tereikia drąsos!


ELTA/ D. Labučio nuotr.

Daugiau stilingų „Mados infekcijos" dalyvių - fotogalerijoje.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mada

Aktorė Karina Stungytė vestuvinėje fotosesijoje įsiamžino su savo mylimuoju

Nuotakos suknele pasipuošusi ir kartu su mylimuoju Gediminu Maželiu prieš fotoobjektyvą stojusi Karina Stungytė šypteli, kad „kiekvienos moters gyvenime turi būti vestuvės“, tačiau išgirdusi klausimą, ar šią fotosesiją galima vadinti mažyte priešvestuvine repeticija – purto galvą: „Tikrai ne.“

Netradicinis mados vakaras subūrė stilingiausias šalies tinklaraštininkes

Žymiausios Lietuvos mados tinklaraštininkės patarė, į kokias tendencijas dėmesį atkreipti reikėtų kiekvieno asmenybės tipo moterims.

Išleistuvių stilius: profesionalų patarimai būsimoms abiturientėms

Aktualūs grožio ir mados pasaulio profesionalų patarimai būsimosioms abiturientėms.

Chloë Sevigny – moteris su unikaliausiu stiliumi Holivude

Laikmetyje, kuriame kiekviena didesnė ar mažesnė žvaigždutė nė žingsnio iš namų nežengia prieš tai savo aprangos neaptarusi su stilistu, ypač vertingas tampa unikalus stiliaus pojūtis. Juo tikrai nesiskundžia aktorė Chloë Sevigny (43 m.), kuri savo individualiu stiliumi įkvepia dar nuo praėjusio amžiaus pabaigos.

Juozas Statkevičius apie brandžių moterų stilių: didžiausia klaida yra „nurašyti“ save vos sulaukus 50-ies

Dizainerio Juozo Statkevičiaus paprašėme pasidalinti įžvalgomis apie brandžių moterų stilių.

Artūras Žabas-Beissoul: žinau, koks jausmas būti kritikuojamam dėl to, koks esi

Dainininkas? Mados dizaineris? Performansų atlikėjas? Magas? Juokdarys? Paklaustas, kas jis vis dėlto toks, Artūras Žabas-Beissoul (28 m.) vos sekundei nusuka gyvas rudas akis pro langą ir atsisukęs sako: „Menininkas. Nors darau visko daug, tai yra vienas didelis menas.“

Egidijus Rainys ir Lilija Larionova pristatė kolekcijas šių metų rudeniui (FOTO)

Dizaineriai žinomus svečius bei kūrybos gerbėjus sukvietė į išskirtinę mados šventę.

Naujoje Tomos Jankauskaitės kolekcijoje – 15 skirtingų suknelių, skirtų laimingoms moterims

Dizainerę Tomą Jankauskaitę kūrybos gerbėjos geriausiai žino dėl romantiškų suknelių. Kurdama naujojo sezono kolekciją ji jėgas sujungė su aksesuarų dizainere tam, kad pristatytų optimistišką, pavasarišką kolekciją laimingoms moterims.

Dizainerė Kristina Kruopienytė pristatė kolekciją atostogaujančiai moteriai (1)

Antradienio vakarą į Dailininkų sąjungos galeriją Vilniuje pasveikinti dizainerės Kristinos Kruopienytės su naujos kolekcijos pristatymu rinkosi mados atstovai ir garsūs žmonės.

Neringa Zeleniūtė apie savo stilių: neturiu tikslo prieš ką nors pasirodyti (5)

MT agentūros „Atlikėjai.com“ direktorė Neringa Zeleniūtė (34 m.) per pokalbį keliskart pavartoja du žodžius – „tikrumas“ ir „aštrumas“. Tai jai svarbiausia ir gyvenime, ir darbe. Su prieskoniais yra ir Neringos stilius.