2012 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis
MOTERIS
Intymi erdvė

Vyrai geidžia prieinamų, bet nepasiekiamų moterų (15)


Monika May, www.moteris.lt, 2011 08 10

komentuoti komentuoti   
Vyrai geidžia prieinamų, bet nepasiekiamų moterų
„Corbis“ nuotrauka

Rebusas, ar ne? Kažkoks alogizmas – lengvai prieinamos, bet sunkiai pasiekiamos. Galima tai nurašyti įprastiems vyriškiems prieštaravimams ir nekreipti į tai dėmesio. Arba pabandyti tai iššifruoti. Šįkart aptarkime lengviausiai suprantamą kodą – moters išvaizdą.

 

Kartais atrodo, kad vyrai patys nežino, ko nori. Įvairūs tyrimai veda iš pusiausvyros. Vyrams patinka didžiakrūtės. Be jokios abejonės. Bet, ak, pasirodo mažos krūtys jautresnės glamonėms.
Be abejo, jei norite jiems patikti, turite būti liekna. Jūs liejate prakaitą treniruoklių salėje ir skaičiuojate kalorijas, o vieną rytą perskaitote, kad, anot kur nors kieno nors atliktų tyrimų, vis dėlto – ne, jiems patinka apkūnios.
Jie nesugeba atitraukti žvilgsnių nuo pro šalį praeinančios gražuolės, kurios ilgų kojų neslepia vos užpakalį dengiantis sijonas ir pusę pokalbio laiko praleidžia spoksodami į jūsų krūtis, tačiau paklausti, ar jiems tai patinka, arogantiškai suraukia nosį – tik ne tai, ne, tai gana vulgaru ir neskoninga.


Nors koks skirtumas – argi mes privalome derintis prie jų skonio? Svarbiausia patikti sau – tai aksioma, kurią kartoja visi, kas netingi. Tačiau juk įdomu sužinoti, kas patinka tiems vyrams? Šiaip, dėl sportinio intereso.
Nesitikiu, kad šįkart ims ir pavyks atsakyti į amžinąjį klausimą, kokioms moterims vyrai jaučia stipriausią aistrą, tačiau apklausus gerą būrį pažįstamų ir apibendrinus daugybę įvairių šalių vyrų pasisakymų forumuose bei prieštaringų apklausų, paaiškėjo bent jau kryptis, kuria link turime judėti – svarbiausia yra teisingas balansas tarp moters prieinamumo ir pasiekiamumo.


Argi tai ne tas pat? – paklausite jūs. Nelygu, kokią prasmę šiems žodžiams suteiksime. Todėl pradžiai susitarkime dėl terminų. Prieinamą moterį apibrėžkime kaip tą, prie kurios nebaisu prieiti, su kuria miela ir malonu bendrauti. Pasiekiama tebūnie ta, kuri pasiruošusi atsiduoti, vos prie jos kas nors priėjo, kitaip tariant, sudeda ginklus dar net neprasidėjus karui.

 

Lengvai prieinama ir lengvai pasiekiama
Maksimaliai aptempti drabužiai, vos užpakalį dengiantis sijonas, persišviečiantys audiniai, iš kelnių kyšantys stringai, pro iškirptę virstančios krūtys, leopardiniai raštai, ryškus makiažas, peroksidu šviesinti plaukai – šio stiliaus sudedamąsias dalis galėtume vardinti ir toliau, bet bendras vaizdas aiškus – vulgarybė, beskonybė ir pigybė. Fu.

 

Prieš tokį stilių rauko nosį tiek vyrai, tiek moterys. Bet kodėl gatvėse, kavinėse ar netgi biuruose tiek daug jo nevengiančių merginų? Nes tai lengviausias būdas atkreipti dėmesį. Atvirai demonstruojamas noras daugintis mums tapo nepriimtinas dėl griežtų visuomenės moralės nuostatų, kitaip tariant, neigiamas požiūris į apnuogintas krūtis mums yra primestas. Visuomenė priversta varžyti mūsų seksualumą, nes priešingu atveju – kas gi tuomet dirbtų?!

 

Tačiau sveiki instinktai vis tiek daro savo – vyras negali nežiūrėti į moterį su aiškiai išreikštais kūno privalumais, kaip kad šuo negali nebėgti paskui rujojančią kalę, tik vyrai daro tai šnairomis, slapčiomis, o užklupti nusikaltimo vietoje, ima vaizduoti puritonus – fu, fu, kokia beskonybė. Reikia pripažinti, kad formuodamos tokį rafinuotą jų skonį nemažai pasidarbavome mes – pernelyg seksualiai atrodančios moterys mums kelia grėsmę kaip konkurentės, todėl jas tol menkinam ir niekinam, kol vyrai mūsų nuomonę ima kartoti kaip savąją.

 

Tiesa, yra dar vienas didelis skirtumas tarp vyrų ir gyvūnų – vyrai turi vaizduotę. Nuogumas lengvai pažadina vyro norą daugintis, tačiau, jei nepaliekama erdvės vaizduotei, viskas tuo ir baigiasi. Jei norisi tik vienos nakties nuotykio, toks stilius puikiausiai tiks – bet dažniausiai norime, kad mumis žavėtųsi, norėtų užkariauti. O dėl ko kariauti, kai viskas ir taip patiekta kaip ant padėklo?

 

Ir nors mes, moterys, ne visada dedame lygybės ženklą tarp iššaukiamo aprangos stiliaus ir pasiekiamumo (kartais norisi šiaip sau pasimaivyti, nustebinti, paprovokuoti), vyrai, deja, nėra tokie subtilūs. Jei atrodai kaip kekšė, kalbi kaip kekšė, kvepi kaip kekšė, reiškia ir esi kekšė.
Vyrams patinka medžioti, o medžioti kekšę – tai tas pat, kaip išsiruošus pašaudyti briedžių, pataikyti į ganykloje besiganančią karvę.

 

Beje, vulgarumas gali būti dvejopas – gali atrodyti kaip auka (aukščiau aprašytas stiliukas) arba kaip medžiotoja. Dėl pastarojo įvaizdžio vyrų ir moterų nuomonės aiškiai išsiskiria. Moterims patinka medžiotojai vyrai, tai jos tapatina su seksualumu ir mano, kad atrodydamos taip pat irgi bus seksualios. Deja, vyrai tokias medžiotojas ne tik menkina, bet ir jų prisibijo.

 

Štai detalės, kurias moterys įvardija kaip seksualias, o vyrai – kaip visiškai atstumiančias. Ryškiai raudoni ilgi nagai (ypač – priauginti), odiniai drabužėliai, ilgaauliai lakuoti batai 12 cm pakulnėmis (tokius avi striptizo šokėjos), batai ant platformų, įžūliai styrantys speneliai, ryškiai raudonos lūpos, kaukę primenantis makiažas, sušiaušti ir lako pripurkšti plaukai. Tai vyrų nedžiugina, net jei pateikiama žaidimo forma. Viena pažįstama kartą norėjo paįvairinti seksualinį gyvenimą ir atėjo į miegamąjį su lateksiniais drabužėliais, ilgaauliais batais ir rimbu rankoje. Vyras taip išsigando, kad jo vyriškumo nepavyko tą vakarą atgaivinti net persivilkus rožiniu peniuaru.




Pasidalink su draugais:   Pasidalinti per Facebook'ą Facebook    
Griežtai draudžiama moteris.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti moteris.lt kaip šaltinį.
komentuoti komentuoti    
JŪSŲ ATSILIEPIMAS
Vardas: *
El. paštas:
Komentaras: *
 
Moteris.lt neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. moteris.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
rrr     2011 rugsėjo 01 d. 21:55:54

Svarbiausia pakraipyti savo užpakaliuką, ir vyrai bus tavo.

??     2011 rugpjūčio 16 d. 19:03:48

o ka man daryti, jeigu as labiausiai patinku visiems savo vyrams NUOGA, ir man paciai as tada pati graziausia :)))))

Kamilija     2011 rugpjūčio 16 d. 13:25:50

"žinda" - turėjo būti

Kamilija     2011 rugpjūčio 16 d. 13:25:21

Jeee... kaip pasakyti mano gana droviam draugui, (abejojančiam dėl savo pajėgumo), kad man la-a-a-biausiai patinka, kai
jis -infa spenelius...

Justina.     2011 rugpjūčio 15 d. 22:05:23

žavingas straipsnis! be galo patiko žurnalistės kalba, dėstomos mintys. kažkaip malonu skaityti:) jau buvau įpratusi
skaityti daugybę straipsnių internete, kuriuos, atrodo, parašė visiški beraščiai.
o šis sugebėjo įtraukti ir sudominti!

netikiu     2011 rugpjūčio 11 d. 10:02:14

Savo vyrui tai tikrai labiau patinku su aptempa trumpa suknele ir aukštakulniais nei su kokiais minkštais sportiniais
marškinėliais. man taip atrodo...

šortus     2011 rugpjūčio 11 d. 10:00:14

irgi galima autis. Pažiūrėk www.lkz.lt žodžio auti reikšmes:-)

to 2 koment     2011 rugpjūčio 11 d. 09:52:21

O tu ar perskaitai daugiau nei antraštę?

igrek to y     2011 rugpjūčio 10 d. 20:23:17

na jei tik is rubu spresi, tai taip niekad ir nesuzinosi prie ko priejai,ar net neisdrysai prieit:) sutinkam palei ruba
,islydim palei prota,turbut neispisrsto lauztas priezodis:D

Y     2011 rugpjūčio 10 d. 18:46:37

tai ir gerai kad atrodo kaip jom patinka :D, as visai nenoreciau kad apsimetinetu kazkuo kuom nera, nes tada ir nezinosi prie
ko visgi priejai :)

to y     2011 rugpjūčio 10 d. 18:43:36

mastymas straipsnyje gal ir vyriskas,bet kad daugelis vyru nesupranta, kad moterys rengiasi butent taip kaip joms ir norisi
atrodyti, taip kaip jos jauciasi ir perduoda ta ka ir nori perduoti, o nebutinai viskas tik del ju ar jiems itikti:)

CHE     2011 rugpjūčio 10 d. 18:39:31

bullshit, jokios drapanos negelbes jei nebus cinkelio,tik is vidiniu noru ir paskatos atsiranda vienokiais ar kitokiais
skudurais apsitaisyti isore....

Y     2011 rugpjūčio 10 d. 18:27:27

labai geras straipsnis, matos kad kas ji beparase "kerta" vyriska mastyma :)
heh labiausia patiko vieta apie sortus ir sijonus, rimtai nors keli cm virs keliu sijonas bus tikrai graziau nei betkokie
sortai, o tos madingos kelnes kur kai prisikti pampersai atrodo juokingai geriausiu atveju :)

AR PERSKAITAI KĄ RAŠAI?     2011 rugpjūčio 10 d. 13:48:03

,,Vyrai geidžia prieinamų, bet nepasiekiamų moterų" ;(

Šortus     2011 rugpjūčio 10 d. 12:30:49

nusiauti... o kaip juos apsiauti, jei šortai, o ne apavas?


Ankstesne  Ankstesnė   |   Kita  Kita
Visos foto: 0
Uždaryti