2012 m. vasario 11 d., šeštadienis
MOTERIS
Intymi erdvė

Su kuria garsenybe permiegotų Ruslanas? (17)


www.moteris.lt, 2009 10 09

komentuoti komentuoti   
Su kuria garsenybe permiegotų Ruslanas?
Iš žurnalo "Klubas" archyvo (autorius - Aida Chlebinskaitė)

Šį vakarą „Auksinė blykstė" - nuoga, seksuali ir net erotiška. Garsenybės atvirai prisipažins, kaip juos veikia instinktai. Nors ir sudėtingos būsenos, su gipsuota koja atvyko Ruslanas Kirilkinas į studiją ir sulaukė aštrių klausimų bei drąsių komentarų.

 

Laidoje viešėjęs seksopatologas Viktoras Šapurovas teigė, kad homoseksualumas, dažniausiai teigiama, yra įgimtas ir tai lemia pakitimai nėštumo metu. Tačiau ėmus Ruslanui pasakoti, kad jis gali miegoti ir su vyru, ir su moterimi, V.Šapurovas pastebėjo, kad čia jau kaltas auklėjimas, kad kažkas paauglystėje ar vaikystėje buvo padaryta ne taip, kad suaugęs žmogus jaučia trauką abiem lytim.

 

Nors dainininkas išgarsėjo viešai prisipažinęs, kad yra gėjus ir turi sutuoktinį vyrą, „Auksinėje blykstėje" patvirtino gandus, kad kadaise draugavo ir su mergina. „Tai čia Jūs žinot, kad aš su viena draugavau. O kiek jų dar buvo..."

 

Ruslanas atvirai pasakojo apie savo patirtį ir su moterimis, ir su vyrais, bet „Auksinės blykstės" vedėjui paklausus, kuris - jis ar sutuoktinis - atlieka vyro ir moters vaidmenį, ar keičiasi pagal nuotaiką ir susitarimą, atlikėjas patikino, kad nelinkęs tokių dalykų pasakoti, nes tikrai nenori, kad visi žinotų, kas vyksta jo lovoje. Kadangi kažkada buvo visus nustebinęs pasakymu, kad dėl karjeros galėtų netgi su moterimi permiegoti, dainininkas patvirtino, kad ir dabar tai padarytų. Paklaustas, kas galėtų būti ta moteris, pagalvojęs Ruslanas paskelbė, kad norėtų permiegoti su Šorena, nes ji „tokia mažutė, bet su didele širdim."

 

Ar Ruslanas Kirilkinas blaškosi tarp vyrų ir moterų bei kokią keistą ir nuo ko gavo gimtadienio dovaną - jau šį vakarą, 19.10 val. „Auksinėje blykstėje" per LNK.




Pasidalink su draugais:   Pasidalinti per Facebook'ą Facebook    
Griežtai draudžiama moteris.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti moteris.lt kaip šaltinį.
komentuoti komentuoti    
JŪSŲ ATSILIEPIMAS
Vardas: *
El. paštas:
Komentaras: *
 
Moteris.lt neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. moteris.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
karolukas     2011 rugpjūčio 20 d. 01:02:35

Tiesiog atsidariau iš smalsumo,net nebenorėjau skaityti straipsnelio ik galo. Prisiminiau "NEXT' laidą, kur vudį
rinkkosi 5 merginos, ir 4 iš jį pasakė jam pačiam - KITAS! Penkta runkelaitė pasidavė. Šlykštu ir prisiminti šią
laidą, bet dažnai, kas šokiruoja, žiūri it pakirstas ir tiek..

bobutė     2011 sausio 10 d. 09:23:14

o kis man patinka visapusiškai. mėgstu atvirus vyrus, kurie nebijo prisipažinti kas esą ir nesiūlo moterims paslaugų
slapstydamiesi nuo savo sugyventinių, draugių ar žmonų. būčiau jaunesnė mielai su juo ....

Aha,     2010 gruodžio 29 d. 19:16:40

Tiktai merginos iš proto dėl jo kraustosi. Feisbuką jo pažiūrėkite: vien merginos beveik ir 80 proc. komentarų jos
rašo. Manau, kad daugelis ten esančių merginų su juo permiegotų nepaisant, kad jis gėjus.

2100     2009 gruodžio 08 d. 22:49:38

Na geras žmogus...Iki šiol trūkumų nemačiau jame...Manau ir nepamatysiu. O kad saldus tai tokia jo natūra, ne visi gi
turi būti vienodi. ;)

gerhardas     2009 lapkričio 16 d. 18:09:39

Taip ir matyti kaip jis mergelę vaidina...su tuo savo "vyru".... Beveik nekaltas atrodo :)

foto     2009 lapkričio 13 d. 21:42:30

o kokia nuotrauka. kaip nekaltos mergelės.

saldus to saldus     2009 lapkričio 08 d. 17:36:16

Kad nei kaip vyras, nei kaip mergina man jis nepatinka...

to saldus     2009 spalio 18 d. 18:54:53

O koks tau skirtumas? Juk nezadi su juo miegoti...O gal noretum?

saldus     2009 spalio 18 d. 16:18:08

Saldus iki šleikštumo... tikras pedaliukas. Tai jis "žmona' ar "vyras"?

eita     2009 spalio 18 d. 02:41:28

Grazi nuotrauka.

pompa     2009 spalio 16 d. 16:32:28

yra normalių vyrų, kam toks bereikalingas..tfu

Mergelė     2009 spalio 11 d. 23:29:27

O jau koks veidelis nuotraukoj - tiesiog nekalta mergelė...

na na     2009 spalio 11 d. 23:28:59

Miegoti tai galima, o dulkintis?

gerda     2009 spalio 11 d. 14:50:33

as miegociau

mergaitė nemelavo LNK     2009 spalio 11 d. 07:07:20

youtube.co m/watch?v=n301rZqTslM

brukne     2009 spalio 09 d. 22:54:08

slykstus


Jukna     2009 spalio 09 d. 18:24:51

O kas miegotu su juo????



Ankstesne  Ankstesnė   |   Kita  Kita
Visos foto: 0
Uždaryti