![]() Iš žurnalo "Mano namai" archyvo
Reikės: 600 g brokolių, 2 šaukštų alyvuogių aliejaus, 1 didelės česnako skiltelės, jūros druskos, juodųjų pipirų.
Užvirkite vandenį. Brokolius suskirstykite žiedeliais, pavirkite 3 minutes, nupilkite per kiaurasamtį, perpilkite šaltu vandeniu, nusausinkite - išliks ryški spalva ir brokoliai bus traškūs. Aliejų keptuvėje įkaitinkite ant vidutinės ugnies, sudėkite susmulkintą česnaką ir pakepinkite 1 minutę. Sudėkite brokolius ir nuolat maišydami pakaitinkite keletą minučių. Įberkite druskos, pipirų ir iš karto patiekite.
Griežtai draudžiama moteris.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti moteris.lt kaip šaltinį.
![]()
Moteris.lt neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. moteris.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
Ši naujiena neturi komentarų. Būk pirmas!
|
||||
|