2012 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis
MOTERIS
TV gidas

„Vaikų balsas 2010" kviečia balsuoti už metų mėgstamiausius


www.moteris.lt, 2010 02 18

komentuoti komentuoti   
„Vaikų balsas 2010" kviečia balsuoti už metų mėgstamiausius
Iš TV3 archyvo

 

Jau šeštą kartą rengiami, tradiciniai, kasmet didelio šurmulio ir džiugių šypsenų sulaukiantys „Vaikų balso 2010" apdovanojimai kviečia jaunuosius TV3 žiūrovus balsuoti už gražiausias dainas, mėgstamiausius atlikėjus, pamėgtus aktorius, skaitomiausias knygas, linksmiausius TV vedėjus ir spalvingiausius filmus!

 

Karščiausi metų vaikų apdovanojimai „Vaikų balsas 2010" nuo vasario 18 iki kovo 3 dienos skelbia pirmąjį balsavimo etapą. Visi, kuriems yra mažiau nei 18 metų, kviečiami paskubėti užsukti į TV3 internetinį tinklalapį adresu www.tv3.lt/vaikubalsas ir iš kiekvienos nominacijos išsirinkti 3 mėgstamiausius atlikėjus, arba pasiūlius savo variantą balsuoti už knygas, dainas, TV vedėjus, filmus ar aktorius.

 

Kovo pradžioje prasidės antrasis balsavimo etapas, kurio metu vaikai išsirinks pačius mėgstamiausius!

 

Pernai vaikų mėgstamiausių apdovanojimuose ypatingas projekto statulėles gavo:

Metų atlikėjas - Mantas

Metų atlikėja - Eglė Jurgaitytė

Metų knyga - J. K. Rowling „Haris Poteris ir Mirties relikvijos"

Metų aktorius - Marius Jampolskis

Metų televizijos laidų vedėjas - Vitalijus Cololo

Metų grupė - „69 danguje"

Metų filmas - „Madagaskaras 2"

Metų daina - Mantas „Čiuožki"

 

 

„Vaikų balso 2010" kūrėjai kviečia paskubėti nurodyti tai, kas labiausiai patiko per praėjusius metus!




Pasidalink su draugais:   Pasidalinti per Facebook'ą Facebook    
Griežtai draudžiama moteris.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti moteris.lt kaip šaltinį.
komentuoti komentuoti    
JŪSŲ ATSILIEPIMAS
Vardas: *
El. paštas:
Komentaras: *
 
Moteris.lt neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. moteris.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
Ši naujiena neturi komentarų. Būk pirmas!


Ankstesne  Ankstesnė   |   Kita  Kita
Visos foto: 0
Uždaryti