![]() Iš renginio organizatorių archyvo
Jau vasario 4 d. menų fabrike „Loftas“ - mažoji Kubos interpretacija – "Bacardi 150 metų gimtadienis“. Prie vakaro programos prisijungia muzikantas Jurgis Didžiulis.
„Su Viktoru Diawara išrinksime aukščiausios prabos kubietiškas dainas ir jas remiksuosime gyvai“, – Kuboje jau tris kartus apsilankęs J. Didžiulis neslepia jaučiantis didžiulę simpatiją šio krašto muzikai ir džiaugiasi galimybę perkelti kubietiškas nuotaikas į Lietuvą.
„Ne taip seniai Kuba buvo tapusi kapitalistų iš JAV kultūriniu epicentru. Amerikiečiai negailėjo pinigų vietiniams kūrėjams, todėl muzika ten pradėjo klestėti, atsirado daugybė naujų muzikinių žanrų. Iš esmės, nebuvo jokių muzikinių ribų. Įsivaizduokite grupę iš 32 asmenų. Taip, Kuboje tada buvo įmanoma viskas“, – apie Kubos gražiausius kūrybine prasme laikus kalba Jurgis.
Paskutinį kartą J. Didžiulis su žmona Erica Jennings Kuboje lankėsi praėjusią vasarą. Jiedu ten taip pat ieškojo kūrybinių įkvėpimų savo bendram muzikiniam projektui „The Ball & Chain“.
„Mane „veža“ antirevoliucinis aspektas ir šalies socialinės aktualijos", - sako Jurgis.
Muzikantas pripažįsta, kad Kuba šiuo metu yra tarsi užsikonservavusi laike bei pabrėžia, kad besižavint Kuba, reikia matyti ir socialines pasekmes.
„Kuba gali būti ir pavyzdys, ir ne. Tačiau vakarėlio metu atskleisime tai, ką Kuba turi geriausio – muziką, šilumą, lotynų amerikietiškus šokius, romą ir t.t.“, – priduria J. Didžiulis.
Įspūdingiausioje kubietiškoje šventėje Lietuvoje netrūks ir daugiau staigmenų. Šis renginys neprilygs jokiems standartams – tai bus unikalu ir savita! Menų fabrikas ir vėl pasikeis neatpažįstamai, o kiekviename žingsnyje lankytojų lauks netikėtumai ir penkios autentiškos zonos.
Jaukus kubietiškas baras, kubietiškų šokių pasirodymai, gyvai atliekamos bossanovos garsai kartu su soliste Giedre („Empti“, „Pieno lazeriai“), naujasis solisto Federico ir jo grupės atliekamas TABAMI goes Cuba projektas, NO DJ’s su latino muzikos programa bei Jurgio Didžiulio kubietiškos muzikos interpretacija – tai tik dalis vakarėlio programos.
Taigi vasario 4 d. „Loftas“ taps „Casa de Bacardi“ (liet. Bacardi namais).
Griežtai draudžiama moteris.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti moteris.lt kaip šaltinį.
![]()
Moteris.lt neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. moteris.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.
Ši naujiena neturi komentarų. Būk pirmas!
|
||||
|